Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimtoji (Kovo 20 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Prasidėjo Kinijos vadovo vizitas Maskvoje. Pasirodė pirmieji oficialūs pareiškimai. Anot jų, putka nežiūrint į diplomatinių blėnių gausą Kinijos siūlomo „konflikto Ukrainoje sureguliavimo“ plano atžvilgiu, pareiškė, kad „rusija yra atvira deryboms“. Xi, it šeimininkas apsiribojo diplomatinėmis banalybėmis. Tuo tarpu, Vakarai šio vizito kontekste siunčia labai aiškią žinią. JAV Pekino planą pavadino būdu rusijai duoti laiko sustiprėti ir pasiruošti naujam puolimui. Amerikiečiai taip pat kinams priminė, kad Xi susitinka su tarptautiniu nusikaltėliu. Tuo pačiu JAV paskelbė naują karinės pagalbos Ukrainai paketą, o ES anonsavo siekį už 2 mlrd. eur. nupirkti ukrainiečiams šaudmenų. Didelis žaidimas prasidėjo, ponai prisiekusieji. Žiūrim ką turime fronte.

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Agresorius pabandė atakuoti Novoselivske, tačiau ukrainiečiai apsigynė. Taip pat, rusai išliko aktyvūs šiauriniame flange, tačiau čia jų atakos baigėsi nesėkme.

• Kremina. Rusai toliau spaudžia prie Dibrova, bando prasimušti link Zarichne. Ukrainiečiai šiuos bandymus „nunulino“, tačiau agresorius išlaiko iniciatyvą savo rankose. Rusai taip pat vykdė lokalias atakas link Makiivka ir Kremina pietvakariuose.

• Lysychansk. Ukrainiečiai apsigynė prie Bilohorivka ir Spirne, kontaktinė linija stovi kaip įkalta.

2. Donecko kryptis.

• Bakhmut.

a) Berhivka – Rozdolivka.

• Khromove – Bohdanivka ruože ukrainiečiai toliau stovi mūru ir neužleidžia pozicijų. Tinkamai įrengta gynyba, visada atperka tą vargą ją įrenginėjant.

• Orikhovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasyukivka (link Slavyansk) ruože rusai po truputį stumiasi tiek link kanalo, tiek link Privilya. Pasiekus kanalą ir pradžiūvus žemei, jie gali imti puolimą vystyti į pietus, taip iš užnugario bandyti apeiti neįkandamu riešutu tapusį Khromove – Bohdanivka ruožą.

• Vasyukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syversk) ukrainiečiai toliau tvirtai laiko pozicijas.

b) Mieste situacija išlieka labai sudėtinga, tačiau ukrainiečių atramos punktų sistema laikosi. Rusams pavyko nežymiai išplėsti savo placdarmą pietinėje miesto dalyje. Mūšis tęsiasi.

c) Chasiv Yar – Ivanivske kelyje agresoriui pavyko nežymiai pasigerinti savo taktinę padėtį no mans land, tačiau esmės tai nekeičia. Ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

• Avdiivka – Mariinka. Rusai intensyvina puolimą Avdiivka įtvirtinto rajono šiauriniame flange. Išnaudodamas pastarųjų dienų taktinę sėkmę prie Krasnohorivka, agresorius veržiasi link Stepnove ir Berdichiv, vyksta labai intensyvūs mūšiai, jų rezultatas kol kas dar nėra aiškus. Viena vertus, rusų tikslas išlieka tas pats – atkirsti Avdiivka nuo aprūpinimo kelių (tame tarpe ir geležinkelio). Jei rusams pavyktų užimti šias dvi gyvenvietes, ukrainiečių tiekimas ir pajėgų rotacijos iš esmės priklausytų nuo vienintelio liekančio didesnio kelio per Orlivka, apie kurį jau esame minėja ankstesnėse apžvalgose. Aplink šią gyvenvietę gausu vandens telkinių, tad padėtis būtų kažkuo panaši kaip prie Bakhmut. Kita vertus, nors rusai ir įsitvirtina Krasnohorivka, tačiau ši gyvenvietė yra žemumoje ir taktine prasme rusams svarbu kuo skubiau išplėsti placdarmą tam, kad įsitvirtinti aukštumose. Priešingu atveju jie atsidurs panašioje padėtyje kaip prie Vuhledar ar Ivanivske.

• Vuhledar. Mūšiai tęsiasi pietinėse ir rytinėse Vuhledar prieigose. Agresorius nebegali toliau pasistūmėti, ukrainiečiai laiko juos užfiksavę sąlyginai nedideliame placdarme.

3. Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų. Tiesa, Ukrainos GUR‘as (karinė žvalgyba) paskelbė laikinai okupuotoje teritorijoje (t.y. priešo gynybos gilumoje) likvidavusi kolaborantą S. Moskalenko. Jis Nova Kahovka organizavo ukrainiečių kankinimą. Taigi, vienu šūdo gabalu pasaulyje tapo mažiau.

1.9 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
86 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dar tikintiems holokausto pasakomis:

holohoax101.org

jan27.org

wearswar.com

nieko asmeniško,draugai-tik faktai:

Pasigrožėkite ,kokie „ukrainiečiai” neseniai sėdėjo valdžioje Kijeve:
 
prezidentas P.Porošenko (Valcmanas)-žydas
premjeras A.Jaceniukas(Bakai)-žydas
karo ministras A.Turčinovas(Kagan)-žydas
finansų ministras A.Šlapakas-žydas
vicepremjeras V.Groismanas-žydas
vidaus reikalų ministras A.Avakovas-Armėnijos žydas, pedikas
kultūros ministras S.Niščiukas-pusiau žydas,masonas,atviras pedikas
nac.banko direktorius S.Kubivas-žydas
 
Kiti veikėjai:
 
Julija Kapitelman (Timošenko)-žydė
Vitalijus Etinzonas (Kličko)-žydas pagal tėvą
Olegas Frotmanas (Tiagnibokas)-žydas pagal motiną
 
Ukrainos oligarchai:pirmieji aštuoni-visi žydai
Iš visų Ukrainos oligarchų skaičiaus-99% žydai
 
maidauno bandelių dalintoja Viktorija Nuland (Nudelman)-amerikos žydė
 
Apie draugą zelionką jau net nekalbu…
 
Be abejo, čia tik grynas atsitiktinumas, ar ne?

Taigis

Visa chazarija susirinko

DD plius DD

Plius Prigožinas, plius Surovykinas, apie visokius rotenbergus ir nekamuosiu.
O Čeburaška- juk iš ausų sprendžiant- tikras žydas (gal tik iš nosies neaiškus), tačiau rusai su juo nebekariauja- mobilizavo.
Dar yra toks katinas Leopoldas. Tautybė neaiški, bet „В Санкт-Петербурге взяли с поличным преступника, вышедшего на улицу с плакатом, на котором изображен кот Леопольд и надпись „Ребята, давайте жить дружно”. Однозначный подрыв государственности в интересах НАТО”….

nuu

Apie ką čia tu, IŠDYKÉLI?

Atsakas grįžo bumerangu

Pagoglinkit – “Российские следователи возбудили дело в отношении прокурора и судей МУС”.
https://lenta.ru/news/2023/03/20/delo333/

Следственный комитет России (СКР) возбудил уголовное дело в отношении прокурора Международного уголовного суда (МУС) Карима Ахмад Хана и судей инстанции Томоко Аканэ, Розарио Сальваторе Айталы и Серхио Херардо Угальде Годинеса за выдачу ордера на «арест» президента России Владимира Путина. 

Уголовное преследование носит заведомо незаконный характер, отметили в СКР, указав на отсутствие оснований для привлечения к уголовной ответственности. Также судьи МУС вынесли незаконное решение об «аресте» уполномоченного при президенте Российской Федерации по правам ребенка, отмечается в сообщении.

Ir dar :))))

B Следственном комитете России (СКР) напомнили, что главы государств пользуются абсолютным иммунитетом от юрисдикции иностранных государств — такое положение закреплено в Конвенции о предотвращении и наказании преступлений против лиц, пользующихся международной защитой.

В действиях прокурора и судей МУС содержатся признаки преступления — привлечение заведомо невиновного к уголовной ответственности, приготовление к нападению на представителя иностранного государства, пользующегося международной защитой, с целью осложнения международных отношений, заведомо незаконное заключение под стражу, отметили в СКР.

Paaiškėjo

Iš Ukrainos globos namų į Rusiją evakuoti vaikai turėjo atitekti Vakarų valstybių p e d o f i l a m s ir juodiesiems transplantologams. Teigiama, kad Putinui ir Belovai suėmimo orderį išrašiusio Hagos teisėjo brolis yra p e d o f i l a s. Dėl to pasaulyje sukeltas toks kipišas.

U-2

Jus beveik teisus. Anglijos prokuroro(kas dar abejotu) kurio prasymu TBT cigonai ir dalina tokius „orderius” brolis, profesionalus ir jau pacioje Anglijoje nuteistas pedofilas. Vienzo, niekam nereikalingi naslaiciai is buvusios Ukrainos isvaziavo y vaiku stovyklas Arteke o karaliskosios seimos degeneratai, aristokratai ir pedofilai liko be „sviezienos”. Yra ko nervintis…

Gaga

Medvedev sakė Hagos iškrypėliams atidžiau pasižiūrėti į dangų ar ten nepasimatys viršgarsinė atominė raketa

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11880751/Russias-ex-president-Medvedev-threatens-target-Hague-hypersonic-nuclear-capable-missiles.html

Bidonas

Kodėl ukrainiečiai šaudo iš I pasaulinio karo laikų ginklų,kai USA skyrė paramos 37 mlrd$ .Matyt nešvarius Bideno pinigus plauna kare.Tie patys auksiniai šaukštai

News https://youtu.be/y4Ynhf6PWIE

JAV paranoja

JAV prasidėjo paranoja dėl Rusijos ir Kinijos viršūnių susitikimo. Kovo 20 d. (Reuters) – Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tikisi, kad Kinijos prezidentas Xi Jinping parodys solidarumą prieš Vakarų hegemoniją pirmadienį atvykęs į Maskvą, o Xi pristatys Kiniją kaip pasaulinę taikdarią, ketinančią tarpininkauti užbaigti Ukrainos karą. Xi bus pirmasis pasaulio lyderis, paspaudęs V. Putinui ranką nuo tada, kai Tarptautinis baudžiamasis teismas (TBT) penktadienį išdavė Rusijos lyderio arešto orderį dėl Ukrainos vaikų deportacijos į Rusiją nuo karo pradžios. Maskva kaltinimą atmeta. Rusija pristatys Xi kelionę – kaip įrodymą, kad ji turi galingą draugą, pasiruošusį stoti su ja prieš priešiškus Vakarus, kurie, jos teigimu, bando juos izoliuoti ir nugalėti.

Vyksta

JAV saulėlydžio perfomansas.

O kur Tapinas

Reikėtų organizuoti Baltijos kelią prie Kinijos sienos :)))

tai kad

javai, rasai ir kitai hagų nepripažįsta

Pšėkai išprotėjo

Pagoglinkit – “Jei Ukraina nesugebės apsiginti, Lenkija bus priversta pradėti karą”.
Arba Ukraina šiandien gins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsivelti į šį konfliktą, pranešė Lenkijos ambasadorius Prancūzijoje Jan’as Emeryk’as Rościszewski’s. 
„Nes iškils grėsmė pagrindinėms mūsų vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į konfliktą“, – informavo lenkas.
https://ekspertai.eu/jei-ukraina-nesugebes-apsigintilenkija-bus-priversta-pradeti-kara108527/

Tadas

Nato gaujos skalikai nervuojasi, nes netiki banderų pergale…

Lenkija

lipa ant to pačio grėblio, kaip ir prieš antrą pasaulinį, karą, kai jį svarstė, kad jeigu prireiks, ji gali mesti iššūkį Hitlerinei Vokietijai (su kuriuo dalinosi Čekiją), nes jai padės sąjungininkai, kurie, Lenkijai neįvykdžius jų ultimatumo, o Hitleriui įsiveržus į Lenkiją, tiesiog nusisuko nuo lenkų.

U-2

Lenkijos ambasadorius Prancūzijoje Jan’as Emeryk’as Rościszewski’s yra savo zodzio savininkas ir dar karta yrode, jog „lenkas”, tai visai ne tautybe o profesija…:))))

Darijus

Lenkai praleis lietuvius į priekį.

Tikrieji mūsų pasaulio valdovai

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Gražu žiūrėti

Pažiūrėkit, susiradę YouTubėje, kaip gražiai prie Bachmuto dega Olandijos perduoti Ukrainos armijai šarvuočiai YPR-765!

Vaidotas

Kaip niekas nieko nesimoko iš istorijos. Tiesiog nuostabu. Sėsi, sėdi lenkai, sako, ai, einame kariauti. Už ką? Ar kas užpuolė? Padarė ką? Ai, tiesa, 2/3 Karaliaučiaus krašto TSRS prijungė prie Lenkijos, Breslau virto Vroclau. Ką gi, padarys korekcijas, jei taip nori.

Jekaterina II

Ši valstybė yra nedraugiška Rusijai, jos neturėtų būti žemėlapyje“. Ir Lenkija dviem amžiams dingo iš pasaulio žemėlapio.

Pagal Zelenskį

Ukronaciai dabar Bachmute, kaip ir Mariupolyje, turėtų sėkmingai “evakuotis” į DLR ir Rusijos kalėjimus :))))

Kariauti? O su kuo?

Aplink visi tik ir staugia, kad reikės ginti Lietuvą. Reikės – ginsiu, bet, kad ginti, mažų mažiausiai reikia turėti priešą, pasiaiškinti, kokias grėsmes tas priešas kelia man, mano šeimai, mano miestui, mano Tėvynei. Man nepakanka to, kad kažkoks išprotėjęs amerikonas labai nori karo. Aš dar neišprotėjęs. Aš neprivalau lieti savo kraują už nusikaltėlių ir karo kurstytojų interesus. Aš pabandžiau pats sau pasiaiškinti, kas man ir Lietuvai labiausiai grasina, su kuo iš tikrųjų reikėtų kariauti: Gal reikės kariauti su vagimis, kurie kaip blakės nugulę Lietuvą ir ją baigia sunaikinti? O gal reikės kovoti su neoliberalų globalistų finansuojamais ir gerai organizuotais lytiniais iškrypėliais, kurie naikina mūsų moralę, dorovę, šeimas? Tai gal reikės kovoti su „skandinaviškais“ bankais, kurie nemoka mokesčių ir išveža iš… Skaityti daugiau »

Sankcijos į subinę

Pagoglinkit – “Россия вошла в десятку крупнейших экспортеров товаров в мире”.
https://realnoevremya.ru/news/276084-rf-voshla-v-desyatku-krupneyshih-eksporterov-tovarov-v-mire-po-itogam-goda

Praėjusių metų pabaigoje Rusija užėmė dešimtą vietą tarp didžiausių pasaulio eksportuotojų, rodo RIA Novosti skaičiavimai, pagrįsti nacionalinių statistikos tarnybų duomenimis.
Taigi 2022 metais šaliai pavyko padidinti prekių eksportą iki 591,5 milijardo dolerių, o tai leido sąraše pakilti dviem pozicijomis. Kinija išliko didžiausia prekių eksportuotoja (3,6 trilijono USD), po jos seka JAV (2,1 trilijono USD) ir Vokietija (1,7 trilijono USD).

Pastabus

BJAURIEJI PARSAI.JUSU APIPELYJES ZVIEGIMAS TAS PATS PER TA PATI KELIA SLIAUKA,KOKIE JUS VISI BIEZDARIAI/TINKA IR BEZDALIAI/…………BHWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

specialiai LT valdžiagyviams,kurstantiems karą

Beje, yra labai geras pavyzdys. Gruzija ir Saakašvilis. Jį ten irgi rusai vis puolė, puolė, kol pats neiškentęs rusų neužpuolė. Gavo į skudurus, išlėkė iš prezidento posto. Paskui ir iš pačios Gruzijos. Bastėsi ilgai po pasaulį kaip bomžas, namo grįžti negalėjo, nes gruzinai nuteisė jį už “šaunų” prezidentavimą ir įvairiausias aferas,bet galų gale už visus savo “žygdarbius”ta jankių mazgotė vis tiek atsidūrė Gruzijos kaliūzėje. Kai kam vertėtų pasidaryti išvadas apie būsimą savo ateitį…  
 

draugo švabo citata

Ateityje gyvensime aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, kur kiekvieną mūsų judesį, žodį ir net mintį stebės implantuotos mikroschemos, perduodančios mūsų duomenis į planetos tinklą, kurį sudarys gausybė į tinklą sujungtų dronų, jutiklių ir palydovų, nuo kurių niekas nebus nematomas. Mūsų miestai bus antiseptinės daugiatautės utopijos… Gyventojai bus androgeniški (beveisliai) veganai ir vabzdžiaėdžiai, o jų psichologija bus kruopščiai kuruojama pagal moksliškai sukurtas mokymo programas, socialinio kredito ir kognityvinio skatinimo sistemas bei psichofarmakogenetines terapijas, kurios visos bus suderintos taip, kad pašalintų visus antisocialinių bruožų, tokių kaip tautiškumas, vyriškumas, seksualinis pavydas ar savanaudiškas noras turėti daiktus, pėdsakus. Žemės ūkis taps praeities dalyku, nes sojos, augmenijos ir vabzdžių baltymai, kuriais bus maitinami postžmonės, bus gaminami žemės ūkio bokštuose, kuriems veikti nereikės nei dirvožemio, nei lietaus… Skaityti daugiau »

Kvailė. Pasaka prieš miegą

Ukraina įsigeidė žūtbūt ištekėti. Po to, kai tėvas Sojūzas netikėtai išėjo anapilin, ji, nors ir skelbė, neva esanti nepriklausoma – net ir pažymą tokią turinti, iš tikro slapta svajojo apie nerūpestingą gyvenimą po kieno nors sparneliu. Nors, pradžioje šito visiškai nereikėjo. Gavusi didžiulį kraitį, ji ėmė gyventi naujoviškai. Laisvai ir nepriklausomai. Laisvai naudojosi gautu turtu, susirado naujų draugų, investavo į nepatikimus projektus bei leido laiką tokių pat kaip ji, kompanijoje. Greitai tapo aišku, jog toks gyvenimas panelei ne pagal kišenę. Išeitis radosi greitai. Dalis turtų buvo parduota už grašius, kai ką neribotam laikui išnuomavo, bet pinigų vis tiek trūko… Ir tada Ukraina prisiminė, jog senokai besisvečiavo pas savo tolimą giminaitį ir kaimyną, su kuriuo kadaise turėjo daug ką bendro. Juolab,… Skaityti daugiau »

avys ir vilkai

„Jie pakels kalaviją kai tik mes jį numesime!“ Taip, kalbėdamas apie būsimąjį Vakarų ir Rytų civilizacijų susidūrimą, dar XX a. pradžioje rašė Oswaldas Spengleris. Šiandienos Europa jau riaugėja visiškai nekontroliuojamais atvykėlių srautais su tarp jų įsimaišiusiais teroristais (o juk pritariančių „pasaulinio kalifato“ idėjai daug daugiau!), ją viens po kito drebina kruvini džihadistų siurprizai. Deja, Europa, kaip ir pranašavo Spengleris, neturi nei valios, nei vidinių jėgų gintis. Žinoma, po kiekvienos minioje sprogusios bombos ar nupjautos „netikėlio“ galvos Senojo žemyno politikai kurį laiką pasvaido rūstybės kupinus žaibus, grasindami teroristams „lig šiol neregėtu susidorojimu“. Tačiau vis žadamas rūstus Armagedonas taip niekad ir neįvyksta. Barzdoti mulos Londone ir toliau laisvai skleidžia neapykantą Vakarams, Paryžiaus policija „vis stebi“ potencialiai pavojingus“, taikūs biurgeriai po senovei per… Skaityti daugiau »

TOLERASTINĖ KAVA

1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą.
Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija.
2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti.
Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių.
3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką.
Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais.
4. … …
5. … … … …
6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje.

Pasakos apie demokratiją

Mūsų dienomis žodis „demokratija“ įgijo pašėlusį populiarumą. Apie ją mums aiškinama per televiziją, radiją, spaudą, internetą ir visada tik teigiama prasme. Susidaro įspūdis, kad demokratija – toks pats neginčijamas ir visuotinai pripažintas gėris kaip deguonis, vanduo ir taika visame pasaulyje.Pavyzdžiui, JAV senatorius Džonas Makeinas grasino jėga įvesti demokratiją Rusijoje, Kinijoje ir kitose šalyse. O mūsų žymūs politikai, mėgdžiodami savo vakarietiškus kolegas, žada demokratijos pagalba sukurti šalyje šviesią ateitį, užtikrinti visuotinę gerovę. Bala nematė Makeino. Tačiau kaip gi žmonės, turintys pakankamai aukštą intelektualumo ir išsilavinimo lygį, visose kitose gyvenimo sferose – absoliučiai adekvatūs, pasiduoda šitai visuotinei beprotybei ir patys pradeda samprotauti apie kažkokias demokratijas? Kaip galima rimtai kalbėti apie tai, kas iš principo neegzistuoja ir niekada neegzistavo? Išvertus iš graikų kalbos,… Skaityti daugiau »

Kodėl išmirs liberastai?

Liberastai – labai neišsivystę primatai. Visą pasaulį jie suvokia ir regi išimtinai per šėryklos prizmę.Jie nuoširdžiai įsitikinę, kad žmonijos vystymosi prasmė susiveda į tai, kad dirbti reikėtų vis mažiau, o vartoti – vis daugiau ir daugiau. Tai jie vadina pažanga. Dėl to dabartinė epocha jiems – aukso amžius. Tiesa, jis jau eina į pabaigą, tačiau pusgalviai nuoširdžiai tiki, kad katinams Užgavėnės gali tęstis amžinai. Atvirkštinę tendenciją liberastai suvokia kaip regresą ir bet kokie loginiai teiginiai čia beprasmiški. Problema čionai, pasikartosiu, slypi pasaulėžiūroje. Parazitą, kuris laiko savo parazitizmą civilizuotumo požymiu, o vartotojišką fetišizmą laiko pasisekimo matu įtikinti, kad tikras žmogus turi kurti ir save riboti – nerealu. Na, nesupranta beždžionės žmonių, ir nieko čia nepadarysi. Kad akivaizdžiai pademonstruotume skirtumą tarp žmonių… Skaityti daugiau »

Ukronaciai dar viename apsupimo “katile”!

Pagoglinkit – “Авдеевка превратится для ВСУ во второй Артемовск, заявил украинский военный”.
https://ria.ru/20230320/avdeevka-1859189510.html

Regimantas

Ei, chocholai, kur jūsų PEREMOGOS mūšio lauke? A?

Juozas

nu tikrai nei rusai nei kinieciai nelaizys jankiu subiniu galit but ramus uztai lietuviai laizo su pasitenkinimu virtom kolonija nieko lietuvisko nebeliko vien pedofilai liberastai ir visi issigimeliai normaliam lietuviui nejauku

Aktyvūs tie rusai

“Rusijos kariai ryte apšaudė gyvenvietes Charkovo srityje”.

“Rusija vėl sudavė smūgius Sumų apskričiai”.

“Generalinis štabas: per pastarąją parą Rusija paleido 9 raketas ir atliko 21 oro smūgį”.

Gera žinia

Kinijos prezidentas Xi Jinpingas susitikime su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu santykių su Maskva stiprinimą ir plėtrą pavadino strateginiu Pekino pasirinkimu, rašoma Kinijos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Vitas

Vakar Rusijos ir Kinijos prezidentų dialogas tet-a-tet vyko net 4,5 val.!

Prašalietis

Ko nepapasakoja lansberginio durnių laivo keleiviams šio laivo „visuomeninio informacinio saugumo agentai” iš „Locked N’ Loaded | Veidaknygė” ir kitų vietinių „informavimo” priemonių… Garsus ir „galingas tarptautinis Hagos tribunolas”, kuriuo Eurokolchozas daugiau, JAV mažiau pasaulio „diktatorius, autokratus..” gąsdina. Ši kontora buvo įkurta Romos teisinio statuto pagrindu 1998. Savo darbą pradėjo 2002. Šį „Romos statutą-tarptautinį teismą” 2013 ratifikavo(pripažino) 123 šalys. JAV ir Rusija… šį Romos statutą pasirašė, bet neratifikavo. JAV dar pasirašydama paskelbė, kad ji „Romos statuto- Hagos teismo” neratifikuos, tai yra nepripažins. Kinija ir dar kelios šalys šio „Romos statuto” nematė reikalo net pasirašinėti. 1998 metais šį statutą pasirašiusi JAV, kad kas ateityje nesugalvotų jo JAV ratifikuoti, 2002 ar 2003 priėmė specialų įstatymą, pagal kurį „Hagos tribunolui” pradėjus tyrimą prieš… Skaityti daugiau »

Smalsus

-Ar yra dar tikinčių ukronacių pergale?
-Nebent koks girtas Nato majoras dar tiki…

Pastabus

NA,PARSOIDAI,LAIKAS PRIGRIEBT KITAICU K.ZODYNELI IR NESDINTIS I KITAAAAJU,PARDON,RASIEJA.tEN BUS VISKAS TAS PATS,TIK VISI KALBES KINISKAI,VIETOVARDZIAI KINISKI,MASKVA BUS NE MASKVA ,O PEKINAS2,PREZIDENTAS XI PINGVINAS….DA ZDRAVSTVUJIET KITAI,DRUZJA,SUNXUIVCAI,XA XA XA……

Anonimas

Žirniuk, morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

Pastabus

ononizma,aik masturbuotis i isvieteeee,ten tau bus pac tac….

yell…Z.V.O.marine

niku “pastabus” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Vilius Juzėnas

Šlykštūs padarai tie parsidavėliai kgbistai, gal tas “veikėjas” dar ir žydšaudžių koks tai palikuonis yra?

Pastabus

…STAZI nugali KGB….GRAZDANIE,VSTUPAITIE V RIADY NASIEGO AGIENSTVA.bUDIEM BYTJ RUSKONACYSTOV….

Pastabus

…gailus beeeeebro sauksmas….zov Marinie…tebesitesia,,,Marina marina marina,graziausia mergina esi….. beee beee beeee,marina,blet,kur tu esi…,xa xa xa,baigia nugaist is bado tas ichtiandryjus,ei,anonizaaatoriau,eik pasert vafliais ta savo bobrionka,atai taip ir nepamatys tos savo kacapiskos marinos….

Pastabus

BRANGUS ONANIZATORIAI,ISLISKIT IS PAKAMPIU I DIENOS SVIESA…..norim i jus paziuret,gal kokiu patarimu duot,ar ka….,smaukiokites ant akiu,mes jus stebeeeeesim,xa xa xaGalim surengt ananizatoriu varzybas,kas klaikiau pasismaukys….

Pastabus

kACAPISKIEJI BABUINAI,A KODIE TAAKYS DACHLIAAAAKAI,A…KIBA DRIGNIAAAM APSIEEEDEET,GULY PUUUZUS ISVERTYY.NU,DVIASKYT DVIASKYT,NEBTRUKDYSIU,AMYNJ,SLIUXOS….

zov 'MARINA'

…MARINNA MARINNA,KAK SLYSNO,PRIJOMM PRIJOMMM…u nas tut fsio yellow,prijomm prijomm…

Anonimas

IDIOTE, ar kai 5 kartus iš eilės parašai komentarą, pačiam labiau dašunta kokiomis nesąmonėmis čia dergiesi?..

zov 'MARINA'

..prrrrrrrrrrrrrrr…

Diedas

Rūūūsai sako kad pūūūūtin triapka
https://youtu.be/27KuDbK7QXw
.

ku ku

Kas pačiam? Ar vaistukus pamiršai išgerti?

zov 'MARINA'

..kukoriau,kiek da cia kukuosi,laikas i palata….

zov 'MARINA'

K O N I E C P A R S A M S

zov 'MARINA'

MARYYYYYYYNUSKA,HDZIEEEEE TYYYYY,OTZZOVYYYYSJ,IETO JAAA,TVOI SUBMARYYYYYNUSKA DURACIOOOOOOK………

Anonimas

Žirniuk, suprantu, kad morkas mėlynais galais vis dėlto mėgsti? Kadangi taip aktyviai prašaisi, tai galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

zov 'MARINA'

..otkusaitie,sudarj,ciupakabry…

Taip tai taip

Lietuvoje 2023 m.kovo 15 diena buvo paskelbta minėtiną žydų gelbėtojų diena. Ko norėt, viskas nuspėjama – žydšaudžiai nutarė surengti, savo aukoms pamineti, šventę. Baisiai norisi vadintis teisuoliais. Po karo nemaža banditėlių ir nacių pakalikų slapstėsi miškuose.

Darijus

Dabar tokie šaudo Ukrainoje.

zov 'MARINA'

..dabar pyf paf ir fsio….

zov 'MARINA'

…bhweeeeeeee,debile…

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

Si Czinpinas:

„Pirma, Kinija neeksportuoja revoliucijų. Antra, ji neeksportuoja badą ir skurdą. Trečia, ji nesukelia jums jokių galvos skausmų.”

zov 'MARINA'

…ketvirta,kitajozai nunesa jums galva be skausmo,raz dva i gatova…

MATAS

Hagos teisėjam. Nebent jankiams atnaujint Vietnamo, Avganistano, Irako, Libijos, Sirijos… bombordavimus, parodant kad bendromis NATO pastangomis Putinas bus surastas ir pristatytas į Hagos teismą liudyti gyvų žmonių Odesoje sudeginimą, 8 metus vykdytą Donecko apšaudymą, dujotiekio sunaikinimą, ir Europoje atgimusio nacizmo apginklavimą.

zov 'MARINA'

saxas ir matas ‘avganiztanui’.

U-2

“Si Dzinpingas kviečia Putiną apsilankyti Kinijoje „jam patogiu metu“, o Mišustiną – kuo greičiau”. Kaip slapiu b-ybiu per taukuotas Washingtono, Londono, Hagos ir net Vilniaus pe4erastu ir pedofilu lupas ir nekuklius norus. Buti Kremliuje, per metra nuo Putino ir net nebandyti uzdeti jam antrankiu ir diplomatiniu bagazu issiusti jy y Haga. Neabejoju, kad yskaudintas ir pagaidintas Tvartelio URMas ir jo Anukas jau organizuoja spiritizmo seansa drg.Mao ar bent jau kokios pandos veles iskvietimui. Kad pasiaiskintu…

zov 'MARINA'

..Si pingvinas issivez xuilo narve,su kuriuo jis aplankys kinu stalyca ir dainuos….ei bim bim cim ceo cimceo,ei bim bim makao makaaaao…..

Mao Czedunas:

„Amerikos imperializmas tik atrodo galingu, bet faktiškai tai popierinis tigras savo priešmirtinėse konvulsijose”.

zov 'MARINA'

Mao….kuo blogiau,tuo geriau….tai taikytina putleriui….isvertus….tau kryska,tavarysciau xuilo…

Hongweibing

NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo sesuo Camilla Stoltenberg jaunystėje priklausė Norvegijos marksistinei „Raudonojo jaunimo” organizacijai (Hunveibin – Raudonasis jaunimas), o pats Jensas turėjo „Steklov” KGB slapyvardį.

zov 'MARINA'

…xui vam byn…

“Žaliasis kursas”

Londonas ruošiasi Kijevui perduoti raketas su nuskurdintu uranu, kuris laibai kenksmingas ne tik žmonėms, bet ir gamtai. Kada NATO panaudojo analogiškas raketas Jugoslavijos kare, pirmiausia nukentėjo jas paleidę italų kareiviai.

ott

Kur žiūri Greta Tunberg?

zov 'MARINA'

…sikane…ten ir drocinasi..

Iš tiesų

Nuskurdintas uranas yra branduolinio ginklo komponentas. Kada NATO panaudojo Jugoslavijoje nuskurdintą uraną, šalis pirmavo Europoje pagal vėžinius susirgimus. O susirgę vėžiu italų kariškiai, bandė teistis su NATO.

zov 'MARINA'

…nuskurdinta urana naudoja tik ubagai.Pas xuilo tai baisiai riebus,piervyj sort…

zov 'MARINA'

…jos laibai kenksmingos,nes nusivalina visi lasiniai nuo generolu..

Zelenskiui jau niekas nebepadės

Pas neužaugą niūchą nuo kokaino galvoje jau kralikai pisas 🙂

zov 'MARINA'

…tuoj Zelia xuiliui parodys ‘zuikiu baznycia’….

Smagu!

Pagoglinkit – “В Одессе произошли взрывы“. https://lenta.ru/news/2023/03/21/odessa/
Несколько взрывов произошло в Одессе. Об этом сообщает издание «Страна.ua» в Telegram-канале.
Глава одесской военной администрации Сеогей Братчук призвал «молиться за наши силы противовоздушной обороны», потому,что ракеты бьют по аэродрому в Одессе.

86
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top