Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimt ketvirtoji (Vasario 2 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis.

Svatove. Agresorius atnaujino atakas Novoselivske. Atakos nebuvo sėkmingos, bet tikėtina rusai prikaupė pajėgų ir resursų, todėl labai tikėtina, kad spaudimą šiame ruože kurį laiką palaikys. Savo ruožtu ukrainiečiai vykdo pajėgų rotaciją, čiupinėja agresoriaus gynybos liniją Pershotravneve – Yahydne ruože.

Kremina:

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože agresorius taip pat perėjo į kontratakas. Atakos vystomos nuo minėtų gyvenviečių link Nevske. Nors agresorius skelbia apie savo veiksmų sėkmę, tačiau ukrainiečių pėstininkai ir artileristai yra kitos nuomonės. Sunkūs mūšiai tęsiasi.

Agresoriaus karo propagandistai turbūt patys susimaišė dėl situacijos Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose. Jie skelbia jog sėkmingai puola ir tuo pačiu praneša, kad beveik tuose pat ruožuose atmušinėja ukrainiečių atakas. Tikroji situacija ruože yra įtempta, per pastarąsias kelias dienas rusai tikrai suintensyvino savo veiksmus, tačiau anksti teigti, jog jie jau perėmė iniciatyvą.

Lysychansk. Ukrainiečiai atmušė agresoriaus atakas prie Spirne, tačiau mūšių intensyvumas sumenkęs.

Donecko kryptis

Bakhmut. Agresorius jau kelinta diena MLRS ir kitų raketų pagalba apšaudo Bakhmut gynybos gilumoje esantį Kramatorsk, atakuojama ir civilė infrastruktūra. Būtent iš šio miesto link Bakmhut veda mažesni ir šiuo metu kiek saugesni keliai. Tikėtina, rusai intensyviai atakuodami Kramatorsk siekia trikdyti vieną iš nedaugelio sąlyginai saugių ne tik ukrainiečių aprūpinimo, bet ir pajėgų rotacijos linijų. Agresoriaus karo propagandistai ne kartą yra minėję, kad esminis rusų tikslas – ne tiek užimti Bakhmut, bet ukrainiečiams padaryti maksimalius nuostolius ir neleisti atsitraukti. Šie netiesioginės ugnies smūgiai Kramatorsk gali būti vertinami kaip šio sumanymo dalis.

Soledar – Krasna Hora ruože agresoriui vis dar nepavyksta nulaužti ukrainiečių gynybos Krasna Hora apylinkėse, todėl rusų veiksmai link Vasyukivka nėra sėkmingi. Tuo pačiu rusai pabandė atakuoti Rozdolivka – Vesele ruože, savo ruožtu ukrainiečiai čia kol kas sėkmingai apsigynė. Panašu, agresorius dar iki galo nėra apsisprendęs: 1) ar pilna apimtimi, tuo pat metu vystyti puolimą į vakarus link kelio Slavyansk – Bakhmut ir tuo pačiu į šiaurę, link Syversk; 2) ar pasirinkti kažkurią vieną kryptį ir mesti daugumą vienetų ten.

Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose vyksta sunkūs mūšiai. Agresoriui pavyko pasistūmėti P. Lumumbos gatve, taip pat rusų vienetai užėmė keletą namų Opytne. Norint geriau suprasti situaciją, būtina paminėti, kad šie taktinio lygmens pajudėjimai ant žemės, rusams pavyko didžiulių nuostolių dėka per labai ilgą laiką, tad vertinimas dėl šio ruožo nepakitęs – ukrainiečiai sugeba sėkmingai sulaikyti agresorių.

Kelyje Horlivka – Bakhmut agresorius atakuoja kelią Kostyantinivka – Bakhmut ties Ivanivka. Manytume, kad atakos dar nepasiekė apogėjaus, kadangi tikėtina agresorius dar vis ieško ukrainiečių gynybos silpnųjų vietų, telkia pajėgas bei resursus.

Avdiivka – Mariinka. Mūšiai įprastiniuose ruožuose tęsiasi, bet intensyvumas gerokai sumenkęs.

Vuhledar. Ukrainiečiai toliau išlaiko iniciatyvą savo rankose ir neleidžia nedideliame placdarme įstrigusiems rusams pajudėti. Rusų soc. tinkluose Vuhledar puolimo operacijos pradžioje sklandžiusią euforiją „mes beveik užėmėm Vuhledar“ ir „fašistai bėga metę ginklus“, keičia pasakojimai apie „didvyriškas jūrų pėstininkų pastangas atmušant fašistų ordų atakas“.

Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitomų.

Mes kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, skelbiam naują pilietinę paramos akciją #VaniaSužydėk. Šia akcija siekiam surinkti finansines lėšas, reikalingas karinės įrangos pirkimui, kuri bus perduota su okupacine Rusijos kariuomene kovojantiems Ukrainos karinių pajėgų vienetams.

Esame gavę prašymą pagelbėti trims labai rimties ukrainiečių vienetams. Ivan Bohun specialiosios paskirties brigada aktyviai dalyvavo Balaklya išvadavimo operacijoje. Specialiosios paskirties vienetas „Karlson“ pasižymėjo Pietų kryptyje, o spec. paskirties batalionas „Dyke pole“ turėjo ir turi darbo Luhansko srityje. Visi pagalbos paprašę ukrainiečių daliniai nuo pat 2022 m. vasario 24 d. dalyvauja karščiausiuose fronto taškuose ir kaunasi su rusų „reguliarais“, samdiniais ir „separais“.

Reikia visko nemažai, tačiau įranga ne tik gelbėja jų gyvybes, bet leidžia laimėti mūšius, todėl gyvybiškai svarbu prisidėti pagal galimybes. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams reikalinga įvairi karinė įranga – palydovinio interneto ryšio sistemos (Starlink), termovizoriai ir kita stebėjimo įranga, radijo stočių retransliatoriai, dronai (kopteriai), generatoriai ir kt. Bendra suma reikalingai įrangai įsigyti siekia apie 50-60 tūkst. eurų, todėl reikalinga tiek verslo, tiek neabejingų piliečių parama.

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą:

Paramą pervedant eurais

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #VaniaSužydėk

3.2 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
67 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Intelektualinis AIDS

Daugeliui žmonių politkorekcija – tai kažkas juokinga ir linksma. Tačiau taip nėra, politinis korektiškumas – mirtinai pavojingas. Šis reiškinys kelia mirtiną pavojų mąstymui, protui, o be jų žmogus pavirsta „daržove“.Viskas, prie ko prisiliečia politkorekcija – vysta ir vėliau žūsta. Amerikos studentų miesteliuose susiaurėjo žodžio laisvė, iškraipyti mokymo kursai, politizuotas klasifikavimas intelektualinį padorumą pakeitė bespalviais lozungais. Iš auditorijos į auditoriją profesoriai platina ideologinę tuščiažodystę ir lozungus, kurie verčia studentus visa tai vartoti nesusimąstant. Ir šios vietos – o jų daug – jau nebe universitetai, o nedidukės, pliušu išmuštos Šiaurės Korėjos. Kas gi yra toji politkorekcija? „Politiškai korektiški“ žmonės mūsų studentų miesteliuose iš esmės nepageidauja, kad jūs sužinotumėte atsakymą į šį klausimą. Kodėl? Ogi todėl, kad politinis korektiškumas yra ne kas kita,… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Didelis „intelektualas” nutarė po „veidaknygės” straipsneliu „sušvytėti savo marksizmo žinojimu”. Juokinbiausia, kad neskaitęs Markso su Engelsu, jo pasekėjų Lenino, Trockio…, neturintis supratimo apie taip vadinamą marksizmo teoriją, „didelis intelektualas ir marksizmo žinovas” dėsto kitiems po Lokced-Šmokced „Veidaknygės” kasdieniniu straipsneliu „sala(lašiniai)Uktraini”, gal girdėjusiems, gal negirdėjusiems, „baisų” žodį marksizmas komentatoriams, kas tai yra per daiktas marksizmas ir kaip iš jo „išsikrapštė politkorektiškumas”. Belieka pacituoti girdėjuso žodį „marksizmas”, ir „šiuolaikiškai marksistiškai apsišvietusio” komentaro autoriaus vietiniams puskvailiams ir „patriotiniams runkeliams”… skirtas blevyzgas ir pateikti palyginimui ką prisimena savo laiku priverstas paskaitinėti ir laikyti egzaminus iš taip vadinamo marksizmo-leninizmo buvęs „studentas” : ” politinis korektiškumas yra ne kas kita, kaip ir marksizmas, iš ekonominės sferos įdiegtas į kultūrinę terminologiją”…. Taip vadinamas „marksizmas-leninizmas” yra mokslas apie… Skaityti daugiau »

Informaciniai karai, koduojantys žmones išmirimui

Žmogus negali aprėpti didelių laikotarpių. Jis nemato pavojaus, jeigu kenksmingos pasekmės pasireikš tik pakankamai tolimoje ateityje. Šiandien prieš žmones vedamas tikras karas. Priešas intensyviai bombarduoja žmones informaciniais ginklais, pažeidžiančiais žmogaus sąmonę. Mes nematome to ginklo, kaip, pavyzdžiui, nematome ir radioaktyvaus spinduliavimo. Ir poveikis pasireiškia ne iš karto, kaip ir radiacijos atveju. Tačiau tokių žmogaus naikinimo mastų istorija iki šiol dar neregėjo.Žmonėms siekiama įdiegti egoizmą, sunaikinti pačią galimybę gyventi kolektyvinį gyvenimą. Žmonės performuojami realizuoti tik savanaudiškus, materialius interesus. Kultivuojamas egoizmas ir vartotojiškumas. Siekiama ištrinti, išbraukti iš sąmonės tokias sąvokas kaip Tėvynė, patriotizmas, garbė, sąžinė, pareiga. Išjuokiama tautų istorija, kultūra ir tradicijos, juodinami tautų herojai. Visa tai pateikiama lengva, pramogine forma, kuri maskuoja diegiamų nuostatų griaunamą galią. Eteris užkimštas filmais, serialais, estrada,… Skaityti daugiau »

TOLERASTINĖ KAVA

1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą.
Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija.
2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti.
Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių.
3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką.
Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais.
4. … …
5. … … … …
6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje.

džiaukitės

demokratija

Visa tiesa apie Talmudą

„Kodėl žydai buvo persekiojami, dėl savo tikėjimo”, „Talmudas yra žydų religinio mokymo pagrindas” – straipsnis iš knygos „Faktai, kuriuos nuo mūsų slepia vyriausybė ir masinės informavimo priemonės”. Taip kaip ir jūs, mes savo laiku galvojome, kad skirtumas tarp žydų ir krikščionių tik tas, kad žydai savo tikėjime remiasi Senuoju Testamentu, o krikščionys Naujuoju. Tiesa yra tokia, kad tikroji žydų biblija yra Talmudas. Žydiškoje knygoje „The Mitzbeach” yra teigiama, kad „nėra nieko aukščiau už šventąjį talmudą”. Tuo metu, kai žydai demonstruoja visam likusiam pasauliui, kad jie tiki Senuoju Testamentu, realiai jis nėra žydų religijos pagrindas. Jų šventoji knyga yra Talmudas. Egzistuoja keletas žydų religijos atšakų (ortodoksai, reformatoriai, liberalieji, konservatoriai), tačiau visos šios žydų religijos šakos savo sinagogose naudoja Talmudą, panašiai kaip krikščionybės… Skaityti daugiau »

TOLERASTŲ ARGUMENTACIJOS VADOVĖLIS

Naudok šią patikrintą taktiką,kai diskutuoji su išsilavinusiais oponentais.

1.Visiškai ignoruok faktus, kurie paneigia tavo poziciją.
Jei tai nepadeda:

2.Sakyk oponentui: „tau trūksta tolerancijos,turbūt esi homofobas”.
Jei ir tai nepadeda:

3.Išvadink oponentą rasistu, naciu ir dėk į krūmus.

Pastaba: jei ir tai nepadeda-rašyk skundą prokurvatūrai pagal BK 170-tą straipsnį.

Darijus

Rusai prie vartų, o jie Lietuvoj apie pedofiliją. Greitai visi kasti apkasų.

vladas lukosevicius

Va Lanzbergas nedviprasmiškai užsiminė , kad Ramanauskas, Šurajevas ir Minedas gali būti tokie patys kaip anūkėlio draugelis Bartosevičius …

talmudas-antra dalis

Antroji knyga pagal svarbumą žydams yra Talmudas Judaizme šventoji knyga judėjams yra Talmudas. Talmudas susideda is 52 tomų, iš kurių į kitas kalbas išversti tik 6 tomai, ir tai su sutrumpinimais, ir išimti nepageidautini tekstai. Likusiųjų 46 tomų turinys žinomas tik pašvęstiesiems aukšto rango levitams- nė vienas nežino viso talmudo turinio. Pvz. susipažinti su tokios slaptos talmudo knygos „Ibbur“ turiniu svajoja ne vienas žemesniojo rango levitas. Mums nagrinėti visas Talmudo knygas nėra prasmės.Svarbiausia- suprasti jo esmę. Talmudo įstatymuose terminas „goi“ [t.y. ne žydas] yra prilyginamas mėšlui ir išmatoms. Ten pat „goi“ prilyginamas šunims [Orach-chaiim 55,20] „Kai žydas pamato gražiai pastatytus „akumu“ [ne žydų] namus. jis privalo sušukti: „ arogantiškųjų namus sugriaus viešpats“, kai prieš jo akis „akumu“ namų griuvėsiai, jis… Skaityti daugiau »

The Washington Post

Pagoglinkit – “В США признали неприятную правду о будущем Украины”.
https://ria.ru/20230202/ukraina-1849243018.html
Несмотря на желания Киева и обещания политиков ЕС, Украина вряд ли присоединится к Европейскому Союзу в ближайшее время, пишет The Washington Post.

apie muzikantus

iš Ukrainos traukiasi JAV privati karinė kompanija „The Mozart Group”, pranešė jos šefas Andy Milburn

nuu

NATO gauna į kaulus net nuo Prigožino zekų.

nuu

kodėl naudoji mano niką 2023-02-02 22:26 ? ko sieki? klausiu kelintą kartą.

Šlovė Wagner kariams.

Pagoglinkit. – “Российские силы взяли под контроль Николаевку в ДНР”.
https://ria.ru/20230202/nikolaevka-1849373693.html
Пригожин сообщил о взятии под контроль населенного пункта Николаевка в ДНР. Накануне российские силы также взяли под контроль село Сакко и Ванцетти к западу от Николаевки.

jo jo

Pagal viską matosi kad ukrainai jau visiška pyzda pareina

jo jo

ko naudoji mano niką jo jo 2023-02-02 22:30 ir naudoji necenzūriškus žodžius?

nuu

Ukrainoje karius į kariuomenę gaudo gatvėse ir prievarta veža į dalinius. Pilnas jutube tokių filmų. Tokiu būdu renkamai kariuomenei laimėti mūšius – misija neįmanoma.

nuu

kodėl naudoji mano niką 2023-02-02 22:48? ko sieki? klausiu kelintą kartą

Mike Adams (Natural News)

Nors propagandinė žiniasklaida teigia, kad Rusija traukiasi, o NATO pajėgos laimi karą Ukrainoje, tiesa kur kas blaivesnė: NATO jau pralaimėjo karą su Rusija.  Sausumos karas su didele karine valstybe yra ilgas, ir jam reikia nuolat išleisti milžiniškus kiekius amunicijos: artilerijos sviedinių, raketų, raketų, šovinių. Norint tiekti šią amuniciją, kovinės pajėgos turi būti paremtos stipria amunicijos gamybos infrastruktūra arba turėti didžiules atsargas, kurios galėtų išlaikyti karą, kol atsargos išsenka. JAV neturi nei vieno, nei kito. Nėra pakankamai didelių atsargų ir esamos amunicijos gamybos infrastruktūros, kuri galėtų žengti koja kojon su Rusija, kuri kartais išeikvodavo iki 20 000 artilerijos šovinių per dieną. (JAV tiek šovinių nepagamina per mėnesį…) Apsvarstykite šį naujausią Breitbart.com straipsnį: „Begalinis ginklų srautas į Ukrainą kelia nerimą dėl JAV… Skaityti daugiau »

Mike Adams (Natural News) 2

„Lockheed Martin“ taip pat planuoja padidinti prieštankinių raketų „Javelin“, kurių JAV atsargos buvo išeikvotos, nes dauguma jų buvo išgabentos į Ukrainą. „Lockheed Martin“ siekia padvigubinti Javelinų prieštankinių raketų gamybą nuo 2 100 iki 4 000 per metus, tačiau, pasak jos generalinio direktoriaus, reikia užtikrinti tiekimą. Kai JAV siunčia Javelinus iš savo karinių atsargų į Ukrainos kovą su Rusija, „Lockheed“ skatina Javelinų gamybą? tačiau pasiekti tikslą gali užtrukti net porą metų, sekmadienį CBS laidoje „Face the Nation“ sakė Jimas Taicletas. „Stengiamės pasiekti 4 000 per metus, o tam pasiekti prireiks kelių mėnesių, o gal net poros metų, nes turime priversti mūsų tiekimo grandinę taip pat įsibėgėti“, – sakė Taiclet. Ir net pasiekus šį tikslą – 4000 per metus, Javelin prieštankinės sistemos… Skaityti daugiau »

didysis genijus

 Šią pavardę žino kiekvienas išsilavinęs žmogus – tai – garsus ekscentriškas žydų kilmės fizikas, reliatyvumo teorijos kūrėjas, Nobelio premijos laureatas, įnešęs neįkainojamą indėlį į žmonijos mokslo lobyną. Tai visada yra pateikiama kaip aksioma – nediskutuojant. Pabandykim praskleisti užmaršties skraistę ir žvilgtelėti, ką porina pageltę istorijos puslapiai.  Vaikystėje Albertas vystėsi gerokai lėčiau, nei jo bendraamžiai – būdamas septynerių, jis vargiai tesugebėdavo ištarti pagrindines trumpas frazes, Sunkiai sudėliodavo sakinius. Net ir būdamas devynerių – kalbėjo pakankamai prastai. Politechnikume buvo eilinis pilkas mokinys, neblizgėjęs jokiais išskirtiniais gabumais- pažymių vidurkis penkiabalėje sistemoje svyravo tarp 3 ir 4. Jo sukurpta disertacija „Naujas molekulių dydžio matavimo metodas“ daktaro laipsniui gauti buvo pripažinta klaidinga ir atmesta. Nuo 1902 metų dirbdamas patentų biure, A. Einšteinas pirmas gaudavo begalę įdomiausių idėjų bei jų įgyvendinimo būdų – šiuo pranašumu jis naudojosi be jokių skrupulų, norėdamas įgyti autoritetą mokslo pasaulyje. Savo pirmąją specialią reliatyvumo teoriją jis sukūrė 1905 metais, tačiau ne nuo nulio- bazines idėjas mokslininkas „pasiskolino“ iš kito garsaus tų laikų fiziko Puankarė, matematinį aparatą-… Skaityti daugiau »

TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius: 
–200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių 
-450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Telegram Karas_Z

Spėju, kad Ukrainos vyrai jau į pabaigą, jei „į apyvartą” imami vietinės valdžiukės šulai.
P.S. Tik šiaip smalsu, kurie tapinai ir broileriai bus sekantys?
Juk patys anglosaksai kariauti nesiruošia, o apginti jankių ir britų interesus Europoje reikės.

Rimantas Kanapienis

Sumažinti skaičiai dar. Žuvusių yra apie 500 000 jau.

LT-BY Paprastas palyginimas

Niekaip negaliu pamiršti vienos US Aid organizuotos pasaulio žurnalistų ir leidėjų konferencijos, kurioje teko garbė atstovauti Baltijos šalims. Garbingiausioje vietoje sėdėjo Baltarusijos žurnalistai. Taip, iš Baltarusijos opozicinės spaudos. Mes galėjome susipažinti su keletu baltarusių opozicijos laikraščių, kurių antraštės tiesiog rėkte rėkė, kad „Baltarusiją valdo diktatorius A.Lukašenka“, ir kad „Baltarusijoje nėra demokratijos“. Mano pranešimas – apie korupciją Lietuvoje – buvo numatytas antroje dalyje. Taigi, sėdėjau ištempusi ausis ir klausiausi, ką kalba aukšti JAV pareigūnai (nes US Aid yra finansuojama atskira eilute iš JAV biudžeto ir turi specifinius – demokratijos plėtros visame pasaulyje – tikslus) bei kolegos žurnalistai iš Afrikos, Europos ir tų šalių, kuriose demokratiją dar tik buvo bandoma diegti. Klausiausi, klausiausi konferencijos dalyvių ir supratau: mąstantys nebuvo reikalingi nei anais… Skaityti daugiau »

Klasika

Skaitykite “Respublikoje” straipsnį – “JAV nusitakė į Ukrainos titano išteklius”.
Klasika: Kam karas, o kam motinėlė-maitintoja. Tiesiog gaila karštakošių xaxolų.

Cha

Dabar aišku dėl ko buvo sukurtas maidanas.

Lenda galai kam naudingas karas

nu tai kam naudingas, tas ir sugalvojo, kas neaišku?

Titanas yra itin tvirtas ir retas metalas

tinkamas šarvams gaminti. Dėl jo ir karas…

Baisiau, nei baisu

Pagoglinkit – “Пригожин сообщил о брошенных в Артемовске телах наемников”.
https://ria.ru/20230129/naemniki-1848255019.html
Российские войска обнаружили в Артемовске тела, предположительно, наемников с отрезанными кистями, сообщил руководитель группы „Вагнер” Евгений Пригожин в Telegram-канале. 
„Подразделениями… „Вагнер” были обнаружены тела с отрезанными головами и кистями рук. А также телефоны и другая информация о том, что данные тела принадлежат наемникам, которых из-за плотных боев противник не смог вытащить и таким образом попытался скрыть их личности. Однако электронные носители были найдены вместе с телами”, — говорится в заявлении.

nuu

vaizdai baisūs, bet žydo zelenskio galavariezai ir rankariezai dar baisesni kuomet pjaustė galvas ir rankas numirėliams  https://youtu.be/D9hvwz1CQ9c   , vaizdai telegram kanale 06. K

nuu

kodėl naudoji mano niką 2023-02-02 22:53? ko sieki? ko sieki naudodamsis mano niku
ir pakartotinai skelbdamas mano komentarus?

telegrame

vaizdai 7.4K views17:28
izraelio ir lenkijos be galvų ir rankų

Įdomu kodėl

Haholai nupjauna žuvusiems samdiniams plaštakas, kad nesužinotų iš kokios šalies atkeliavę, šiuo atveju buvo samdiniai iš Lenkijos ir Izraelio?

Justas

todėl kad jie chocholai

Versija

Versija: buvo tatiruotos rankos ir galvos, tai nupjovė. Tatiruotė tai skambutis velnių armijai.

Darijus

Ukrainoje ir vyksta karas tarp vakarietiškų vertybių ir tradicinių. Kiekvienas pasirenka, už ką būti.

Vakarų “vertybės” visame gražume

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:
http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

Dalinkitės

guglinkit „Vytautas Landsbergis paskui save sugalvojo nusitempti visą Lietuvą”
 
https://youtu.be/N3UxNO5C3vc

Nori siųsti mūsų vyrus į karą Ukrainoje. Jau nebejuokinga.

jo jo

Lietuva ne Ukraina. Sukabinėti mėlyni- geltoni skudurai dar nereiškia kad Lietuva Ukraina.
Lietuvos vyrų prievartiniui siuntimui į Ukrainą – Ne.

Lietuviai!

Budėkime prie Santariškių. Kad rusai neužpultų mūsų Tėvo!

nuu

O kregždutės jau apsišikę !

Irena

…”Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitomų”… pažiūrėkit, ką jūs rašot?!
—NS patriotai-idiotai, kiek dar platinsit šitą antilietuvišką gramatiką ?

stasys

o kas ne taip ? ka Jus matėte savo akimis ? matyt nieko . Koks nors ria.rura pranešė kokia džiugia naujiena su Marso peizažais .

stasiui

sukaupei naujo šūdo tolesniam smirdėjimui?

Diedas

Rusai pasielgė protingai pasiųsdami aršiausius nusikaltėlius į frontą.
Apsivalė nuo kriminalinių atmatų.
Reciadyvistai po žeme.
Didžioji prigožino „armijos” dalis jau utilizuota, o likusieji laukia savo eilės.
Reiktų leisti ir Lietuvoje verbuoti zekus į rusų frontą.
Zonose ir kaliniai ir prižiūrėtojai totali kremlinė vata.

stasys

Tikri recidyvistai žino savo kaina ir į frontą tikrai nepateko . Surimtėkite Diedas . Fronte kaunasi socialiniu sluoksniu lupenos ir xuilo taip sprendžia savo socialinius klausimus . :))

jo jo

Dva debila, eto sila.

stasiui

Jei nieko nesugebi, tai ir tu būk namuose ant sofos ar žuvį darinėk „Vičiūnų” fabrike”.

Naciai jau bėga nuo Prigožino zekų !

Pagoglinkit – “Žiniasklaida: JAV mano, kad Ukraina turės pasitraukti iš Bachmuto“ /lrytas/.
Ukrainai, norint išvengti savo karių apsupimo ir sunaikinimo, gali prireikti netrukus išvesti savo karius iš rytinio Bachmuto miesto, pranešė JAV ir Europos pareigūnai, skirdami Rusijai šią pergalę“, – rašo „Bloomberg“.

cha cha cha…

Gėda! Gėda! Gėda!
Uhahahahahahaha…

Ieškomas nusikaltėlis

Dainius Žalimas pasivadinęs stasys.

Čia tai naujiena !

Šiuo metu virš JAV skrenda kažkoks žvalgybinis balionas, manoma, kad kiniečių, zrada tame, kad priešlėktuvinė gynyba jo nepastebėjo, tą balioną atsitiktinai pamatė lėktuvo keleiviai.

Justas Tomkus

Oi, apsilochino jankiai, oi, oi, oi….nu, lochai visiški!…

Jankiams šokas

Objektas buvo pastebėtas virš Bilingso miesto, kur jis atkeliavo iš Aleutų salų. Montanoje taip pat yra Malmstorm oro pajėgų bazė, kurioje yra strateginės raketos Minuteman. Numušti jo Pentagono bosai nesiryžo, nors senukas Bidenas to labai reikalavo.

Varguolis

Varguolis Blinkenas taip išsigando kiniečių išpuolio su kabančiu virš vienos iš trijų tarpkontinentinių atominio ginklo raketų šachtų JAV Montanos valstijoje šnipo-aerostrato, kad net savo suplanuotą už poros dienų vizitą į Kiniją atidėjo.

nuu

Pagoglinkit – “Блинкен отложит визит в КНР из-за замеченного над США китайского зонда”.
https://www.rbc.ru/politics/03/02/2023/63dd20f79a79475a3b0b94d4?from=from_main_1

"Не долго музыка играла, не долго фраер танцевал".

Nieko nepasiekusi ir demoralizuota, iš Ukrainos traukiasi JAV privati karinė kompanija „The Mozart Group”, pranešė jos šefas Andy Milburn.

Iš Zelenskio armijos dešimties karių tik du yra ukrainiečiai, kiti aštuoni yra užsieniečiai, pagrinde iš NATO valstybių, taip pat tarp kareivių girdisi kalbantys arabiškai.

Tiesiai šviesiai

„Mane stebina, kad egzistuoja toks žmogus pavarde Nausėda, kuris sako, kad niekas neturėtų bijoti Rusijos ir kad Ukrainai reikėtų siųsti visokius ginklus. Po to, kai Lietuvos nebeliks, jis klaus: „O mus už ką?“. Mes davėme jiems teisę egzistuoti. Vadinasi, turime šią teisę atimti“, – kalba Rusijos propagandistas Vladimiras Solovjovas.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/rusu-propagandistas-solovjovas-uzsipuole-nauseda-po-to-kai-lietuvos-nebeliks-jis-klaus-o-mus-uz-ka-n1216253?priority=2p

PoNuliui Nuosėdai

O pries JAV nusikaltimus Sirijoje, Irake uzsimerkt gali, prezidente, tu, nulis.

Skelbimas

Wagner legionui reikalingi legionieriai pedofilai-vaikų prievartautojai. Pasiūlymus siūsti tiesiai Prigožinui.

Diedas

Lietuva be pedofilų, Lietuva be ateities. Nesiginčykim.

Rusai pradeda ir laimi

Pagoglinkit – “Российские силы заняли стратегически важный опорный пункт в ДНР”. https://ria.ru/20230203/akhmat-1849449686.html
Кадыров сообщил, что спецназ „Ахмат” отбил у ВСУ опорный пункт возле села Веселое в ДНР.

Prigožinas juokiasi iš neužaugos Zelenskio gaujos

Pagoglinkit “Пригожин призвал Зеленского бороться до конца за Артемовск”.
https://ria.ru/20230203/prigozhin-1849656353.html
Основатель „Группы Вагнера” Евгений Пригожин призвал президента Украины Владимира Зеленского не выводить войска из Артемовска, говорится в Telegram-канале его пресс-службы.
„Уважаемый Владимир Александрович, к вам многие обращаются с просьбой вывести войска из Бахмута (украинское название Артемовска. — Прим. ред.). Не делайте этого. Артемовск — главное событие этой войны. Мы должны биться дальше. Вы проявите трусость. Вас перестанут уважать”, — заявил бизнесмен
По его словам, украинский народ не простит главе государства сдачу Артемовска частной военной структуре.
„Сопротивляйтесь. Боритесь до конца”, — добавил Пригожин.

OFICIALU: žuvo 257 tūkst. ukrainiečių karių !

Pagoglinkit – “В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/
Экс-советник Пентагона Макгрегор: главком ВСУ Залужный заявил о потере 257 тысяч человек. 
Экс-советник Пентагона полковник Дуглас Макгрегор заявил, что во время визита в США главнокомандующий Вооруженных сил Украины (ВСУ) тайно сообщил представителям ведомства о потерях Киева с момента начала конфликта в стране. Об этом Макгрегор рассказал на своем YouTube–канале. 
Макгрегор раскрыл подробности о визите Залужного и заявил, что он встретился с главой Пентагона Ллойдом Остином и генералом Милли — председателем Объединённого комитета начальников штабов. Информаторы сообщили, что главком ВСУ рассказал американским военным о потере 257 тысяч человек.

67
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top