Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimt penktoji (Vasario 3 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Vakarų analitikų vertinimu (ISW) artimiausiu metu prasidėsiantis agresoriaus puolimas nebus sėkmingas, išsikvėps balandžio mėnesį ir sudarys tinkamas sąlygas Ukrainos puolimui vasaros pradžioje. Tokios analizės labiau primena kalbas apie Kauno „Žalgirį“ Eurolygos finalo ketverte – gal ir taip, gal ir ne, bet dar labai daug laiko ir yra aibės „jeigu“. Mūsų galva, racionaliau yra analizuoti ir vertinti tai, ką galime apčiuopti. Tokios ilgalaikės ir niekuo neparemtos išvados kelia nereikalingas iliuzijas.

Luhansko kryptis. Agresorius ėmė riboti mobilų internetą okupuotose Luhansko srities teritorijose. Galima sutikti su nuomone, kad tai sietina su rusų siekiu apsaugoti savo karinių vienetų judėjimą ir pasirengimą operacijoms. Daugiausia kalbama, kad šie veiksmai nutaikyti į okupuotose teritorijose esančius Ukrainos piliečius, kurie savo šalies žvalgybą informuoja apie rusų vienetų judėjimą. Tačiau pačių agresoriaus karių Tik Tok‘inis gyvenimas yra nemažesnis šaltinis Ukrainos žvalgybai, nei už priešo linijos veikiantys žvalgai, partizanai ar pilietiški vietos gyventojai. Agresorius su tuo bando kovoti atimdamas mobilias ryšio priemones, tačiau kareivos vis prisigalvoja būdų kaip nuslėpti telefonus arba turėti du ir vieną atiduoti, o kitą pasilikti.

Svatove. Vakarykštės agresoriaus atakos prie Novoselivske jam baigėsi nesėkme, tačiau rusai bando atakuoti toliau. Realybė tokia, kad gyvenvietė virtusi griuvėsiais, o ukrainiečiai čia įsirengę geras pozicijas, taip pat atradę progą kontratakuoja. Tad gali būti rusai čia tiesiog palaiko kontaktinėje linijoje įtampą, kad ukrainiečiai negalėtų atakuoti link Kuzemivka. Greičiausiai todėl, agresorius atnaujino savo atakas sektoriuje veikiančios ukrainiečių grupuotės flanguose. Pietiniame flange vėl yra atakuojama Stelmahivka link, o šiauriniame (prie Dvorichna) ukrainiečiai tikisi rusų diversijų ir artilerijos smūgių su tikslu trikdyti aprūpinimą per Oskil upę. Gali būti, kad čia rusai mato didesnes perspektyvas priversti ukrainiečius keisti savo sumanymą.

Kremina. Kalbant bendrai agresorius praneša apie pastarosiomis dienomis kelis kartus išaugusį ukrainiečių artilerinės ugnies intensyvumą. Tikėtina, ukrainiečiai siekia apšaudyti agresoriaus manevrinius vienetus jų mūšio rikiuotės formavimo vietose (t.y. paskutinėje fazėje prieš puolimą), naikina rusų logistiką, intensyvina artilerijos dvikovas.

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože tęsiasi agresoriaus atakos Nevske link, kol kas jos nebuvo sėkmingos. Tai, kad agresorius neprimetė savo mūšio ritmo ir prie kelio Svatove – Kremina jam nėra saugu, rodo rusų artilerijos smūgiai Chervonopopivka apylinkėse. Panašu, rusų atakas keičia ukrainiečių atakos, situacija dinamiška.
Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose agresorius giriasi įsitvirtinęs Dibrova, tačiau tuo pačiu šią gyvenvietę daužo jų pačių artilerija. Į pietvakarius nuo Kremina esančiuose miškuose tęsiasi dinamiškos kautynės.

Lysychansk. Agresorius ir toliau nesėkmingai puola Spirne ir Bilohorivka. Nepanašu, kad šiame sektoriuje vystomas rusų puolimas kaip nors ženkliai paremia rusų operacijas Kremina ir Syversk link.

Donecko kryptis
Bakhmut:

Soledar – Krasna Hora ruože agresoriui pavyko pasistūmėti link Rozdolivka, ukrainiečiai rusus sustabdė šios gyvenvietės prieigose. Teoriškai čia patogios gynybai pozicijos – nedidelė gyvenvietė, rytiniame flange ir užnugaryje upė bei aukštumos. Tikėtina, kad Vesele – Rozdolivka – Fedorivka – Pereizne – Vasyukivka yra vienas didelis ukrainiečių įtvirtintas rajonas (gynybos sistema). Bent jau vietovės analizė sufleruoja, kad būtų patogu jį įrengti.

Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose mūšiai tęsiasi. Agresoriui pavyko pasistūmėti Opytne, tačiau ukrainiečiai čia išlaiko dominuojančių aukštumų kontrolę.

Kelyje Horlivka – Bakhmut ukrainiečiai atmušinėja agresoriaus atakas link Ivanivske. Didėja ne tik agresoriaus manevrinių vienetų spaudimas, bet ir intensyvėja artilerijos apšaudymai. Tikėtina, šiame ruože agresorius ruošiasi pralaužti ukrainiečių gynybą.

Avdiivka – Mariinka. Be didelių pakitimų. Kontaktinėje linijoje pozicinės kautynės, dirba netiesioginės ugnies priemonės iš abiejų pusių.

Vuhledar. Šiaurės rytinėse Vuhledar prieigose vis dar liekantys rusų vienetai iniciatyvą perleido ukrainiečiams ir net nebando kažkaip aktyviau dėl jos pakovoti. Dominuoja lokalūs susidūrimai. Tikėtinos intensyvesnės ukrainiečių kontratakos. Neatmestina, kad aktyvių veiksmų ukrainiečiai gali imtis ir kituose sektoriaus ruožuose, pavyzdžiui nuo Prechistivka, link Yehorivka gyvenvietės, t.y. į Pavlivka užnugarį.

Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų.

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
va va va

žiūrėkit į foto karo troškikai – Jūs šito norit Lietuvai, norit kad ir Lietuvoje kaip ir Ukrainoje viduryje miestų prie mokyklų, ligoninių, tarp gyvenamųjų namų lansbergis su lansbergiuku ir britų instruktoriais tankus ir patrankas statytų ir viską griautų iš eilės?
Stabdykit žydą zelenskį ir kijevo rados žydus sukančius karo mėsmalę, miestų ir gyvenamųjų namų griovimą Ukrainoje.

Dalinkitės

guglinkit „Vytautas Landsbergis paskui save sugalvojo nusitempti visą Lietuvą”.

https://youtu.be/N3UxNO5C3vc

Nori siųsti mūsų vyrus į karą Ukrainoje. Jau nebejuokinga.

nuu

Lietuva ne Ukraina. Sukabinėti mėlyni- geltoni skudurai dar nereiškia kad Lietuva Ukraina.
Lietuvos vyrų prievartiniui siuntimui į Ukrainą – Ne.

programavimas

geltonas-mėlyna pasamonės nunulinimas, nederančios spalvos nunulina pasąmonę todėl ir po jomis galima prakišti bet ką. Tą pačią technologiją naudoja kakakola, spalvų derinys raudona -juoda taip pat nunulina pasąmonę, ir rezultatą matome – nei skonio, nei patrauklumo o prakišama kaip gėris ir geras skonis ir verslas klęsti.

yell…Z.O.V.marine

kol nebus vėliavos su svastika, šizolitchūanija jausis nepilnai prisivėliavinusi :)…

O aš manau

Svarbiausia lanzberginiams nepamirsti aprupinti tualetiniu popieriu ir slapkelnemis. Na dar, lektuva paruosti Zuokniuose, kai reikes skubiai begti rusui atėjus.

Diedas
Nieko asmeniško,draugai-tik faktai

Pasigrožėkite ,kokie „ukrainiečiai” neseniai sėdėjo valdžioje Kijeve:
 
prezidentas P.Porošenko (Valcmanas)-žydas
premjeras A.Jaceniukas(Bakai)-žydas
karo ministras A.Turčinovas(Kagan)-žydas
finansų ministras A.Šlapakas-žydas
vicepremjeras V.Groismanas-žydas
vidaus reikalų ministras A.Avakovas-Armėnijos žydas, pedikas
kultūros ministras S.Niščiukas-pusiau žydas,masonas,atviras pedikas
nac.banko direktorius S.Kubivas-žydas
 
Kiti veikėjai:
 
Julija Kapitelman (Timošenko)-žydė
Vitalijus Etinzonas (Kličko)-žydas pagal tėvą
Olegas Frotmanas (Tiagnibokas)-žydas pagal motiną
 
Ukrainos oligarchai:pirmieji aštuoni-visi žydai
Iš visų Ukrainos oligarchų skaičiaus-99% žydai
 
maidauno bandelių dalintoja Viktorija Nuland (Nudelman)-amerikos žydė
 
Apie draugą zelionką jau net nekalbu…
 
Be abejo, čia tik grynas atsitiktinumas, ar ne?

Kas iš tiesų valdo pasaulį?

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

švabyno skylės TV programa

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapkino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

Diedas

Granata į driskių
bunkeriuką
https://www.youtube.com/watch?v=_F4wcB87MiY
.

Diedas

Granata į driskių apkasus
https://www.youtube.com/watch?v=VellyWCtxD8
.

slava kokaine

NATO vyrai susirinko,
Ir Dalia prie jų palinko.
Pakalbėję, pasitarę,
Mušti rusą bus nutarę.
Pirksim tankus ir patrankas,
Krimsim rusą, kaip barankas.
Mūsų tankų šarvas kietas,
Prieš balistines raketas.
Mesime tankų batareją
Prieš tą ruso kavaleriją.
Žinos niekšai, kaip mus pulti,
Kai reikės į žemę gulti…
Ukrainą išvaduosim.
Rusui karšto garo duosim,
Taip, kad lėktų lyg Uralo,
Kol tas garas neatšalo.
Nesvarbu mums, koks tas karas,
Kad tik sveikas liktų „dvaras“;
Ponams būt kur uliavoti,
Ir po to – toliau kvailioti…
Priedainis:
Jankio tankų šarvu kietu
Prieš balistinių raketų,
Atakas atsilaikysim,
Arba Rojų pamatysim.

Gulago univermagas

Kai baigias Lovio pajamos
Ir nebėra ko krušt,
LT dalužė-Dašenka
Tuoj rusų eina mušt.
Mes turim pusę tanko jau
Poryt turėsim tris,
Ministras Peteliškinas
Žygiuoja: viens du trys!
„Kak Putlera bytj chočietsia,“ –
Užtraukia jis balsu,
Ir Raska Pulemiotčica
Jam pritaria bosu.
Kampan pastačius Vakarus,
Mūs Dašenka putos:
”Mušk Armiją Raudonąją,
Žygiuokim lig Maskvos!”
O Algirdas Ačkarikas
Armonika užgros gyvai:
– Ach, Daša Polikarpovna,
Ak, Dašenka, davaj!
Ach, Dašenka, užmėtyki
Rusus Tu pagaliais,
Kai jie rausvam saulėteky
Prieš mus į mūšį eis.
Ach, Dašenka, ach, angele,
Tu durtuvu krūties
Akis išdurki Putleriui
Ir imk jį ant danties.
Jums zelia ir Bidonas
Tik ačiū pasakys,
Na, o paskui lai myli jus
spec. pajėgų būrys.

Diedas

Šaudmenų sandėlys skrenda į dangų
https://www.youtube.com/watch?v=zrk5MKwKxw8
.

Diedas

Patarimai vagnerio zekams nuo balatarusių Kalinausko vardo būrio. (ten tarnauja ir lietuviai)
https://www.youtube.com/watch?v=qszA7vq-MRI
.

Diedas

Galioja it Lietuvos vatnykams.

mūsų valdžiagyvių ateitis

Beje, yra labai geras pavyzdys. Gruzija ir Saakašvilis. Jį ten irgi rusai vis puolė, puolė, kol pats neiškentęs rusų neužpuolė. Gavo į skudurus, išlėkė iš prezidento posto. Paskui ir iš pačios Gruzijos. Bastėsi ilgai po pasaulį kaip bomžas, namo grįžti negalėjo, nes gruzinai nuteisė jį už “šaunų” prezidentavimą ir įvairiausias aferas,bet galų gale už visus savo “žygdarbius”ta jankių mazgotė vis tiek atsidūrė Gruzijos kaliūzėje. Kai kam vertėtų pasidaryti išvadas apie būsimą savo ateitį…

nuu

Toks pat likimas laukia ir jankių paspirtuko Zelenskio.

jo jo

Pagaliau finišo tiesioji jau matosi

Diedas

Driskiai, iš kurių nebeliko nieko. ( net brezentinių partiankių)
https://www.youtube.com/watch?v=XtDoPvaCbFQ
.

zelionkos teisybės ministerija

Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai. Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai. Žviegė kaip skerdžiamos kiaulės,kad ukrainoje”nėra”nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje. Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusiją,bet ukrų žemėse. Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vėl pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti ! Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kurių ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta dėl tos”tiesos”. Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE ! Taigi… Skaityti daugiau »

Zelenskis prašiko ukrainą,

nes jos kaip valstybės nebeliks, o Lietuvą grybauskaitė, nausėda ir lanzbergis prašiko. Po ukrainos rusai pasuks link Lenkijos ir į Pabaltijo šalis, štai dainelė ir sudainuota.

eik jau eik

memysk in kompotą ten zelia kojas plovė

Nesupratau!

Tai tie ukrai puls, o rusai? Tai kur tas reklamuotis ukronacių puolimas?

eik jau eik

žydo zelenskio propoganda ukrainai praskolinti ir praskolintus ukrainiečius padaryti žydo rotšildo vergais

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Ukraina nekariauja už mus, tai kruvina chunta ginasi nuo sunaikinimo   Aurimas Drižius Yra toks nevykėlis Gitanas Nausėda, kuris labai didžiuojasi savo susirašinėjimu ir pokalbiais su masiniu žudiku Zelenskiu, pravarde Zelia. Kodėl jis nevykėlis? Na, kad ir todėl, kad žmonėms žadėjo grąžinti teisingumą prieš rinkimus. Pats jo klausiau, gavau atsakymą, kad „teisingumas bus atstatytas“. Kokiu būdu jis atstatytas? Na, taip, Lietuvos kalėjimai pilni politinių kalinių kaip Algirdas Paleckis, Raimundas Ivanauskas, dar šimtams žmonių yra „siuvamos“ bylos vien už tai, kad jie reiškia savo nuomonę. Garliavos žudikai apdovanoti ordinais ir medaliais, o mūsų nevykėlis sugalvojo naują pažadą – „gerovės valstybė“. Žinoma, dabartinėmis sąlygomis nieko ironiškiau ir nesugalvosi. Tačiau Nausėda vietoj gerovės dabar mums siūlo tankus ir 3 proc. BVP tiems patiems… Skaityti daugiau »

Ekscesai

Norvegijoje vykusiame slidininkų paraolimpininkų čempionate, komitetas pareikalavo visiems sportininkams naudoti lazdas, tarp kurių buvo berankiai. Tuo tarpu Ukrainoje per eilinę mobilizaciją, šaukimas įteiktas aklam žmogus – kaip snaiperis, bus tinkamas.

Darijus

Vakarų civilizacija pralaimi, jei į karą jau meta ir invalidus.

Prigožinas juokiasi iš neužaugos Zelenskio gaujos

Pagoglinkit “Пригожин призвал Зеленского бороться до конца за Артемовск”. 
https://ria.ru/20230203/prigozhin-1849656353.html
Основатель „Группы Вагнера” Евгений Пригожин призвал президента Украины Владимира Зеленского не выводить войска из Артемовска, говорится в Telegram-канале его пресс-службы. 
„Уважаемый Владимир Александрович, к вам многие обращаются с просьбой вывести войска из Бахмута (украинское название Артемовска. — Прим. ред.). Не делайте этого. Артемовск — главное событие этой войны. Мы должны биться дальше. Вы проявите трусость. Вас перестанут уважать”, — заявил бизнесмен 
По его словам, украинский народ не простит главе государства сдачу Артемовска частной военной структуре.
„Сопротивляйтесь. Боритесь до конца”, — добавил Пригожин.

Vadimas iš Norvegijos

O kur ukrų KONTRAPUOLIMAS?
Jau gal paėmė Kremlių?

nuu

Tie puolėjai lanzbergiui pampersus keičia…ir svajoja kaip ir kur bėgs į tualetą, pasikeisdami rusui atėjus

Kontrapuolimas

tai tik melas, tie kontrapuolėjai jau neturi 30% teritorijos, bet vis puola.

Ekscesai

JAV valstybės sekretorius Entonis Blinkenas atidėjo sekančios savaitės vizitą į Kiniją, nes virš Americos pakibo kinų žvalgybinis aerostatas.

Jankiams šokas

Objektas buvo pastebėtas virš Bilingso miesto, kur jis atkeliavo iš Aleutų salų. Montanoje taip pat yra Malmstorm oro pajėgų bazė, kurioje yra strateginės raketos Minuteman. Numušti jo Pentagono bosai nesiryžo, nors senukas Bidenas to labai reikalavo. Esmė tame, kad galingiausios pasaulyje JAV priešlėktuvinė gynyba jo nepastebėjo, tą balioną atsitiktinai pamatė lėktuvo keleiviai.

Singeris

Šiandien ryte visoje Ukrainoje paskelbtas oro pavojus!
Kaholai vėl sėdi slėptuvėse, kaip žiurkės tamsiuose urvuose.
Smagu!

"Не долго музыка играла, не долго фраер танцевал"

Nieko nepasiekusi ir demoralizuota, iš Ukrainos traukiasi JAV privati karinė kompanija „The Mozart Group”, pranešė jos šefas Andy Milburn.

Iš Zelenskio armijos dešimties karių yra belikę tik du ukrainiečiai, kiti aštuoni yra užsieniečiai, pagrinde iš NATO valstybių, taip pat tarp kareivių girdisi kalbantys arabiškai.

nuu

NATO gauna į kaulus net nuo Prigožino zekų.

Ekscesai

Pentagonas aptiko virš Pietų Amerikos skrendantį dar vieną Kinijos žvalgybinį aerostatą, sulyg trijų autobusų didžio. Vakar pirmasis kinų žvalgybinis aerostatas pasirodė virš Americos, dėl ko Entonis Blinkenas atidėjo savo savaitgalio vizitą į Pekiną. Pentagonas negali numušti aerostatą, nes baiminasi kritimo padarinių.

nuu

Kad man panašiau, jog bus daug faršo Vašingtone greit, o ne pas rusus.

DD plius DD

Vokiečiai, ilgai dvejoję, sutiko Ukrainai perduoti apie 100 „leopardų” Visokie solovjovai, skabejevos, zacharovos ir kiti propagandonai suisterikavo. Tačiau be reikalo. Rusams pagalbą pažadėjo Afrikos šalių lyderiai. Jie perduos visus leopardus, kuriuos miškuose pagaus…..

Singeris

tu kvailiuk geriau savo supuvusį kopūstą nueik pas daktariuką persišviesti, nes matosi, kad ten tiek prikakota per 30 metų, tai neduok dieve

Pamastymas

..ziurint i tave,tai matosi istisinis sudas vietoj makaules..Sudas ir yra sudas,ka jau cia…

???

Minedai, čia tu ?

Pamastymas

..zinoma,pupuli,tai as..

Prašalietis

Visiškai atminties nepragėrę vietiniai runkeliai mato „Visokių solovjovų, skabejevų, zacharovų ir kitų propagandonų suisterikavimus” dar nuo Mariupolio „pergalingo” gynimo… 

veteranas

vokiečių leopardams bus kaput kaip ir vokiečių tigrams per II pasaulinį,6-8 min. ir kaput – tankai tai grabai ant ratukų.

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Солдаты ВСУ, прошедшие обучение в Британии, сдались после 20 минут боя”. https://regnum.ru/news/accidents/3776494.html

neabejoju

neabejoju kad pralaimint rusijai putinas numes atomines bombas ant štatų atominių bombų Vokietijoje, ant Lenkijos karo logistikos centrų ir ant lansbergiuko vienu metu

JO jo

JO jo žydas salavjovas jau grasino sunaikinti Lietuvą

Aha

Išsiblaivei.Ar šiandien blaivybės diena klumpakojams.

A tai

Donecką ukrai jau paęmė, ar dar ne?

neabejoju

jei putinas nemėto atominių bombų ant Vokietijos, Lenkijos ir lansberkukių tai dar nepaėmė

Dar Donecko nepaėmė

Vieno Tapintaro buvo per mažai. Tolesniam kontrapuolimui laukia RakimRadarų iš Lietuvos.

Taigi

Xoxolų vėliavų Lietuvoje mažėjimas su visiško išnykimo perspektyva neišvengiamas. Dabar belieka laukti, kuris pirmas iš patriotų išvers skūrą ir nedrąsiai iškels rusišką…

Deja vu aplankė

1993 skandavom ” bery šinel idi damoj”. 2023 prie Zoknių karinio aredromo jau skanduojama ” janky go home”.

labai smagu - ruskių nebeliks

parazitų, tinginių, vagių, žudikų, chamų. alkoholikų, debilų ryškiai sumažės
(t.y. ruskių nebeliks)

tuomet

lietuvių jau nebeliko apie milijono, nei karo nereikėjo užteko vieno lansbergos

slava

lansbergiui

Naujas lanzbirkių šūkis

Padedi Ukrainai, gali lengvai tvirkinti vaikus!

Savcenko

ukrainos valdžia okupuota žydų paguuuginkit „Савченко: При власти в Украине жиды: Гройсман, Вальцман и Тимошенко”

vai svila

Z.V. demaskuoja : laikinai einantis Ukrainos prezidento pareigas žydas Turčinovas ukrainos armijai liepė palikti ginklus ir pasitraukti iš Krymo https://youtu.be/h_-jVW7kR2Q

Ekscesai

Trijų autobusų didžio Kinijos aerostatas-žvalgas praskriejo visą JAV teritoriją, taip pat Montanos valst., kur dislokuotos tarpkontinentinių raketų šachtos, per Kanadą pasiekė Aliaską. Pentagonas pabijojo numušti objektą, kad nebūtų aukų žemėje. Kinijos URM atsiprašė už „neplanuotai pakeitusį kryptį” aerostatą, atseit, jis ne karinės žvalgybos, o renka tik meteorologinius duomenis. Tuo tarpu Pentagonas šiandien užfiksavo virš Pietų Amerikos antrąjį Kinijos aerostatą. :)))

nuu

Pagaidino kiniečiai jankius…..
Uhahahahahahahaha…..

Rusai ukronaciams vęl išspardė subines

Pagoglinkit – “Российские военные выбили ВСУ с окраин Двуречного в Харьковской области”. https://ria.ru/20230204/dvurechnyy-1849741144.html

Nu jo…

Delfidė praneša, kad sorošinė „Pilietinės visuomenės” kontora pranešė, kad vardan anglosaksų interesų Europoje, su rusais pasipešioti pasiruošę tik ~14 proc. Ir tai nežiūrint to, kad sociumui 30 metų yra be gailesčio bandoma plauti smegenis geriausiomis MK_Ultra projekto tradicijomis… ? „…ЭТО ФИАСКО БРАТАН!…” Mėgaukitės: delfi.lt/news/daily/lithuania/kas-lietuvoje-labiausiai-pasiryze-ginti-sali-tyrimo-pokyciuose-nerima-keliancios-tendencijos.d?id=92404057

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Российские силы подступают к Угледару, заявил Пушилин”.
https://ria.ru/20230204/ugledar-1849793377.html

Ukraina ginkluojama

vėžlio žingsniu, laukiant, kad rusai ją jau greitai parklupdys, ir nereikės nieko duoti į žydelio ištiestą leteną ir reikalaujantį toną…

Visgi

Amerikonai numušė Kinijos aerostatą-žvalgą, bet už tai turėjome kelių dienų įtemptą siužetą, kaip kinai trolino amerikonus, o anie svarstė „mušti ar nemušti?”. Garbė Si Czin-pinui!

jo jo

Donaldas Trampas baisiai pasipiktinęs, o ir aplinkoje nebesiorentuojančio senuko Džo Baideno kantrybė pagaliau išseko, ir jis įsakė „sutvarkyti reikalą” su Kinijos aerostatu, numušti pasiuntė naikintuvus „Fantomasus”. Telekanalas „Fox News” pranešė, kad aerostato nuolaužos šiuo metu guli Pietų Karolinos pakrantėje ir jau renkamos jo dalys… Žo, tragikomedija tęsiasi.

OFICIALU: žuvo 257 tūkst. ukrainiečių karių !

Pagoglinkit – “В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/
Экс-советник Пентагона Макгрегор: главком ВСУ Залужный заявил о потере 257 тысяч человек. 
Экс-советник Пентагона полковник Дуглас Макгрегор заявил, что во время визита в США главнокомандующий Вооруженных сил Украины (ВСУ) тайно сообщил представителям ведомства о потерях Киева с момента начала конфликта в стране. Об этом Макгрегор рассказал на своем YouTube–канале.
Макгрегор раскрыл подробности о визите Залужного и заявил, что он встретился с главой Пентагона Ллойдом Остином и генералом Милли — председателем Объединённого комитета начальников штабов. Информаторы сообщили, что главком ВСУ рассказал американским военным о потере 257 тысяч человек.

72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top