Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimt šeštoji (Vasario 4 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis

Svatove. Šį kartą kontaktinėje linijoje ramiau. Agresorius vykdė lokalias atakas Novoselivkse ir Stelmahivka, ukrainiečiai tuose rajonuose atsakė tuo pačiu. Daug darbo abiejų pusių artileristams.

Kremina. Sektoriuje įtampa kaista, agresorius deda dideles pastangas perimti iniciatyvą.

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože abiejų pusių manevriniai vienetai veržiasi giliai į no man land iki pat kontaktinės linijos. Šalia agresoriaus atakų Nevske link, atsinaujino rusų puolimas Makiivka link. Ukrainiečiai apsigynė, bei išlaikė savo veiksmų intensyvumą prie Chervonopopivka.

Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose agresorius didina apsukas, į mūšį įvedinėja naujus 144 -os mechanizuotos divizijos vienetus.

Labai karšta prie Yampolivka. Rusams čia pavyko nežymiai pavyko pasistūmėti, ukrainiečiai kontratakuoja, kontaktinė linija juda kaip gyvatėlė.

Kad rusams nepavyksta čia daugiau pasistūmėti prisideda ir nesėkmės prie Dibrova. Jo apylinkėse rusai spaudžia, tačiau nepanašu, kad jiems čia pavyko įsitvirtinti (toliau jų artilerija daužo šią gyvenvietę).

Iš pietvakarinių Kremina preigų žinios prasčiausios. Čia rusams pavyko pastumti ukrainiečius apie 3-3,5 km ir bent kuriam laikui apsaugoti kelią Kremina – Rubizhne. Pažymėtina, kad čia mūšiai vyksta labai miškingoje vietovėje, kurioje sunku vien kliautis tik buka persvara ugnimi. Tad tokia taktinė agresoriaus sėkmė rodo, kad čia veikia taktine prasme gerai parengti vienetai. Buvo pasirodžiusi informacija, kad čia veikia vasarą ne kartą minėto 3 – iojo korpuso („savanorių“ dalinys , formuotas dar iki mobilizacijos) ir 76 – osios desanto-šturmo divizijos vienetai.

Lysychansk. Agresorius toliau spaudžia Bilohorivka – Verkhnokamenske ruože. Atakos ir toliau nesėkmingos. Tą patį galima pasakyti apie rusų puolimą prie Spirne. Ukrainiečiai sėkmingai ginasi.

Donecko kryptis

Bakhmut:

Soledar – Krasna Hora ruože ukrainiečiai įnirtingai gina Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele liniją, agresoriaus pastangos prasiveržti baigėsi nesėkme. Tas pasakytina apie sitiaciją Krasna Hora. Didvyriškomis pastangomis ukrainiečiai neleidžia rusams lyginti kontaktinės linijos ir artėti link kelio Slavyansk – Bakhmut. Agresoriaus karo propagandistai soc.tinkluose vis daugiau kalba apie puolimą Syversk link.

Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose ukrainiečiai išlaiko pozicijas, agresorius daužosi it vanduo uolas. Visgi sitaucija labai sudėtinga.

agresorius plečią savo placdarmą į šiaurės vakarus – šiaurę nuo Klishiivka, pritraukė rezervus ir toliau intesyviai atakuoja Ivanivske, ukrainiečiai ir toliau neprileidžia agresoriaus prie kelio Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut. Sunki kova tęsiasi.

Avdiivka – Mariinka. Lokalūs susidūrimai tęsiasi, kontaktinė linija nejuda.

Vuhledar. Mūšių intensyvumas gerokai sumenkęs, ukrainiečiai rengia lokalias kontratakas. Neatmestina, kad ukrainiečiai kurį laiką viską atiduos į karo dievo – artilerijos – rankas ir pietrytinėse Vuhledar prieigose poliruos iniciatyvos netekusius rusus.

Zaporizhia kryptyje lokalūs susidūrimai gana reti. Abi pusės intensyviai naudoja artileriją.

Pietų kryptyje ir toliau tęsiasi artileristų dienos.

3.5 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
84 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dalinkitės
na jau ne

nerinksiu daugiau Nausėdos, nerinksiu litvakės, nerinksiu vėgėlių

Yankee go home

Lietuva su Rusija!
Gelbėkit nuo Landsbergio satanistų pedofilų vaikpisių !

dalinkitės
dalinkitės

ukrainos valdžia okupuota ukrainoje gyvenančios žydų mažumos, demaskuoja N. S. – ukrainos valdžioje žydai:
https://youtu.be/4Q4sNBpvDd0

dalinkitės

negaliu tylėti – https://youtu.be/RzZR5JXc7JQ
urainos valdžios žydai okupantai žudė Donecko ir Lugansko vaikus
 6: 52 Jungtinių tautų statistika iš oficialaus puslapio – žuvę vaikai nuo 2014 – 2022 vasario pradžios : žuvo 147 vaikai, patyrė sunkius kūno sužalojimus  363 vaikai

dalinkitės

Z. V. demaskuoja https://youtu.be/h_-jVW7kR2Q
Laikinai einantis prezidento pareigas Turčinovas ukrainos armijai liepė palikti ginklus ir išeiti iš Krymo. Krymo žmonės referendumu pasisakė už prisijungimą prie Rusijos

realybė
apie

apie skiepus tai daugiausia Lietuvos legenda varlinas pavaro

LENINAS: jo kilmė ir tapatybė

Pažvelkime į Lenino kilmę ir tautybę. Lenino motina – Marija Izraeljevna Blank [1835 – 1916m.] – žydė. Tėvas Ilja Nikolajevičius Uljanovas [1831 – 1886m.] – kalmukas. Pats Leninas buvo žydo-kalmukas ir rusiško kraujo neturėjo nė lašo. Senelį iš motinos pusės vadino Izraeliu (žydiškai švelniai Srul) Moisevič Blank. [1799 – 1870m.]. Prosenelį iš motinos pusės vadino Moisa Ickovič Blank [1763 – 1852m.]. Moisa Blankas buvo turtingas žydas. Blankai turėjo solidų namą. Blankas vertėsi spiritinių gėrimų ir kitų prekių pardavimu. Išliko žinių, kad jis prekiaudamas sukčiaudavo, dėl to jam buvo iškelta baudžiamoji byla, be to buvo kaltinamas svetimo šieno vagyste, bet realiai nubaustas nebuvo. Matyt padejo kyšiai. Ir 1803m. teismo sprendimu buvo paskelbtas nekaltu. Moisos Blanko biografija buvo nešvari. Jis užsiiminėdavo reketu,… Skaityti daugiau »

taigi taigi

žydai padarė 1917 m. revoliuciją Rusijoje užėmė valdžią ir paskandino Rusiją kraujyje,tas pat dabar padaryta Ukrainoje – antikonstitucinio perversmo maidano metu žydai paėmė valdžią Ukrainoje ir kraujyje skandina Ukrainą ir etninius ukrinos rusus nuo 2014m.

Vikipedijoje

Vikipedijoje : „Adolfas Hitleris bolševizmo sunaikinimą svarbiausiu nacionalsocializmo užsienio politikos tikslu paskelbė dar 1925 m. savo knygoje „Mano kova“. Tai jis grindė neišvengiama pasauline kova tarp „arijų rasės“ ir „pasaulio žydijos“, kurios ekstremaliausia valdymo forma esąs bolševizmas.” .Kam įdomu ” Mano kova” galima rasti vikipedijoje anglų ir rusų k. , ar bent gale knygos perskaityti hitlerio testamentą europai.

TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius: 
–200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių 
-450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Rimantas Kanapienis

Sumažinti skaičiai dar. Žuvusių yra apie 500 000 jau.

makaliaus kelionės

tie dingę be žinios po Ewropą su Q7, Land Cruiser, Range Rover, Bėmėwė X6 ir t.t. gastroliuoja ir širdimi yra su okraina , oi daug yra tokių “herojų-hematojų”…

Tik faktai

Izraelio nacionalinės žvalgybos tarnybos MOSAD duomenimis Ukrainoje žuvo 254 NATO instruktoriai, 2458 NATO kariai ir 5360 užsienio samdiniai.

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Российские силы подступают к Угледару, заявил Пушилин”. 
https://ria.ru/20230204/ugledar-1849793377.html

Taigi

Xoxolų vėliavų Lietuvoje mažėjimas su visiško išnykimo perspektyva neišvengiamas. Dabar belieka laukti, kuris pirmas iš patriotų išvers skūrą ir nedrąsiai iškels rusišką…

Deja vu aplankė

1993 skandavom ” bery šinel idi damoj”. 2023 prie Zoknių karinio aredromo jau skanduojama ” janky go home”.

Regina

Kur mes pakliuvom , tai baisu ir pagalvoti. Prie Zokniu vartu piketutojai iskele plakatus : NATO eik namo , o angliskai butu taip NATO Gou HOME, gal ir suklaidom parasiau , bet tikslas viena Nato namo.Nebuo Lietuvoj zmoniu atsiklausta referendumu , ar mes norim , ar ne.Man asmeniskai jo nereikia , nes ta NATO nera tokia jau taiki karine struktura , nes nezinia kur ir,bet kada gali sukelti kara. Zmogus gime gyventi , o ne del kazkieno sukeltu karu mirti. Karai zmonijai yra blogis.

Darijus

Ir neužmirškime, kad pagal NATO taisykles, kariuomenę išlaiko priimanti šalis. T.y. visi Lietuvos mulkeliai.

stasys

kokios ten vištos uodegas rodė ? gal patikslintumėte ?

nuu

Kuo greičiau kreipkis į šeimos gydytoją. Gausi siuntimą pas galvų daktarą. Atvejis tavo sudėtingas.

taigi taigi

mest lauk geltonai mėlynus skudurus.Lietuva ne Ukraina,o xaxolai go home pas žydą zelenskį į žydo zelenskio karo mėsmalę

Rusai ukronaciams vėl išspardė subines

Pagoglinkit – “Российские военные выбили ВСУ с окраин Двуречного в Харьковской области”. https://ria.ru/20230204/dvurechnyy-1849741144.html

TIK FAKTAI

GYVENIMAS BRITŲ OKUPACINĖJE ZONOJE VAKARŲ VOKIETIJOJE 1945-1951m. 1. Trylikametis berniukas buvo nubaustas mirties bausme po to, kai pas jį rado Hitlerio portretą. 2. Nukariautai tautai buvo nustatyta sekinanti dieta,skirta jos žmonių skaičiaus sumažinimui. Vokiečių maisto racionas buvo sumažintas iki 1500 kalorijų per dieną.To vos pakanka išgyvenimui. 3.Vagystė buvo laikoma nusikaltimu,baudžiamu mirtimi. 4. Bet kokio šaunamojo ginklo laikymas buvo baudžiamas mirtimi. 5. Sušaudymo būriai buvo laikomi pernelyg brangiais, pakorimas-pernelyg ilgu. Britų Vykdomasis Filialas paprašė leidimo tam naudoti giljotiną,užtikrinančią 6 mirties bausmes per 14 minučių. 6. Beveik 40 000 vokiečių nuo 16 iki 70 metų amžiaus buvo areštuoti ir uždaryti į koncentracijos lagerius.Jie ten buvo laikomi be atitinkamų įsakymų ir be vilties sulaukti teismo. 7. Jų tarpe buvo ir tie, kas „išjuokė,grasino… Skaityti daugiau »

HOLOKAUSTAS – DVIDEŠIMTOJO AMŽIAUS FARSAS

Pagal nacionalsocializmo principus, Valstybė yra sukurta Nacijos labui. Pavyzdžiui: Vokietija buvo sukurta vokiečių ir ji priklauso vokiečiams – tai jų šalis, ir tik jie joje yra pilnateisiai. Tai tas pats, kas turėti savo namus – tik jūs esate pilnateisis jų šeimininkas. Juk jūs jį pasistatėte, arba nusipirkote, jis jums priklauso, už jį esate atsakingas ir mokate mokesčius taip pat jūs. Todėl yra natūralu, kad jūs esate savo namų šeimininkas ir valdytojas, namuose darote ką norite – „mano namas – mano tvirtovė“. Lygiai taip yra ir su valstybėmis: tautos savo šalyse gyveno tūkstančius metų. Rankose su arklu ir ginklu. Su savo darbais ir krauju, todėl jos turi pilną teisę savo valstybes laikyti savo nuosavybe. Lietuva – Lietuvių tvirtovė; Vokietija – vokiečių… Skaityti daugiau »

Vikipedijoje

Skaitykit ” Mano kova” hitlerio testamentą europai ir naudokitės galva pagal paskirtį.

graudu

Jeigu tau šita žydopedija,savo kliedesiais nė kiek nesiskirianti nuo delfio kloakos, yra „patikimas” šaltinis ir tiesos etalonas, tada jau verčiau grįžk į pirmą klasę…

HOLOKAUSTAS ŠERLOKO HOLMSO AKIMIS

1.                 Ar yra nors viena nacija, kurios nenudžiugintų žinia, tegul net ir praėjus pusšimčiui metų po karo, kad jos nuostoliai ir netektys daug mažesnės, negu buvo manoma? Argi tas, kuris padarė tokį atradimą nevertas apdovanojimų ir šlovinimo? Nejaugi jį galima bausti milžiniškomis baudomis ir rengti prieš jį pasikėsinimus? O juk profesorius Robertas Forisonas visai tai praėjo. Argi tokia reakcija į atradimą neatrodo kaip sunkus psichopatijos atvejis?   2.     Argi vaikščiojantys skeletai tokiuose filmuose kaip Alano Pesne „Naktis ir rūkas“ gali turėti ką nors bendro su dujų kameromis? Argi tai ne bado rezultatas lageriuose? Ir šis badas nekilo dėl to, kad buvo sistemingai bombarduojami vokiečių miestai, sudegintos aukos- šimtai tūkstančių moterų ir vaikų ,apie kuriuos šiandien niekas net neprisimena?   3.     Kur buvo laikomi… Skaityti daugiau »

Įžūlus parsidavusių «istorikų» melas

Praėjus daugiau kaip 70 metų po Vokietijos pralaimėjimo 2-ajame Pasauliniame kare nacionalinė ir rasinė 3-iojo reicho politika buvo neatpažįstamai subjaurota ir suklastota pačio įvairiausio rango pokarinių pseudoistorikų. Nacionalsocialistų valdymas truko tik dvylika metų, bet dabartinio visuomenės nario akyse tai atrodo kaip teroro, totalitarizmo ir precedento neturintis žmonijos genocido atvejis. Po Vokietijos sutriuškinimo ideologinis karas anaiptol nesibaigė,o netgi atvirkščiai-įgavo naują pagreitį. Pradiniu šito karo atskaitos tašku reikėtų laikyti įžymujį Niurnbergo tribunolą, kuriame laimėtojai teisė pralaimėjusius. Žvelgiant iš juridinio taško, Niurnbergo proceso eiga neatitiko nei tuometinių teisės įstatymų, nei netgi Romos teisės. Šio tribunolo tikslas buvo apjuodinti hitlerinį režimą ir neleisti, kad ateityje plistų nacional-socialistinis judėjimas. Trečiojo reicho lyderiams buvo priskiriami tokie kaltinimai, kaip ištisų tautų naikinimas ir genocidas bei pasaulinio karo… Skaityti daugiau »

Brisiaus galas

Pagoglinkit – “Экс-разведчик Риттер: власти США начали подготовку к поражению Зеленского”. https://ria.ru/20230204/ukraina-1849783276.html
Американское руководство знает о неизбежности поражения Украины и уже начало подготовку к такому сценарию внутри страны, заявил офицер разведки морской пехоты США в отставке Скотт Риттер в интервью YouTube каналу Dialogue works.
„Русские сейчас в процессе строительства мощного ударного кулака, против которого у Украины нет противодействия. <…> На данный момент мы столкнулись с серьезным вопросом. Как можно продолжать отправлять военную технику ВСУ, зная, что их победа невозможна? Все уже признают, что поражение Украины неизбежно”, — рассказал специалист.
По его словам, президент США Джо Байден в курсе, что после разгрома украинской армии его администрации придется отвечать на очень сложный вопрос о том, как Россия победила в этом конфликте.

Apie 1939-1945m. karą kitaip

Perskaitęs Roberto Petrausko knygą „Trečiojo Reicho triumfas“, nebegalėjau susilaikyti ir surinkęs į krūvelę labai mažą dalį duomenų apie sąjungininkų, žydų ir jų parankinių „žygdarbius“ bei apie jų „teisingų faktų“ informaciją,pateiksiu ją norintiems susipažinti su kitais FAKTAIS. Esu skaitęs nemažai rašytojų ir istorikų knygų II Pasaulinio Karo temomis. Visose jose vokiečiai – žudikai, žvėrys, monstrai, kraugeriai, grobikai, vagys, plėšikai, prievartautojai. Jų fiureris Adolfas Hitleris dar baisesnis – nori pavergti visą pasaulį, išnaikinti slavus, čigonus, o žydus likviduoti dujų kamerose, vokiečius padaryti viso pasaulio valdovais. R.Petrauskas visai nedaug nutolsta nuo panašių charakteristikų. Jis žada parašyti antrą knygą ir joje tikriausiai bus tos visos baisybės, kuriomis kaltinami vokiečiai ir pats fiureris. Tik ar taip yra iš tikrųjų? Ogi imkim ir pažiūrėkim. ————– Apie… Skaityti daugiau »

Vikipedijoje

Belieka pridurti , vikipedijoje „Vikipedijoje : „Adolfas Hitleris bolševizmo sunaikinimą svarbiausiu nacionalsocializmo užsienio politikos tikslu paskelbė dar 1925 m. savo knygoje „Mano kova“. Tai jis grindė neišvengiama pasauline kova tarp „arijų rasės“ ir „pasaulio žydijos“, kurios ekstremaliausia valdymo forma esąs bolševizmas.” – Hitleris kovojo su pasauline žydija.

Klim

Klimov. https://hlamer.ru/video/651681-Grigoriiy_Klimov_Kto_takie_evrei_i_otkuda_oni_poyavilis
 
„ Čia reikia dar kartą priminti patį pagrindinį ir patį esminį faktą –  Kas tokie žydai ir iš kur jie atsirado ? Žydai tai ne nacija, ir ne tauta, tai sekta, principialiai, tai sekta degeneratų, masonų tipo, kuri prieš 4000 metų buvo išvyta iš  Šumerų civilizacijos ribų, tai daug senesnį civilizacija nei Egipto civilizacija…..“

Klimtrumpai apie karą

tai kas buvo slepiama https://youtu.be/zw2pdPDU71o

stasys

Naujienos fronte nedžiuginančios bet ir nenuviliančios . Komentaruose kaip įprasta ‘demokratija’ .:) Pasigedau politinio skyriaus str. o ėmė ir užpildė ‘kiti’ xuilo satrapai .:))) teisingai sako šventas karves melži tu pats arba atiduoti kitiems :)))

Ekspertas

Dabar praktiškai vyksta NATO demilitarizacija.

Romualdas

Jei NATO žinotų, kad galima laimęti karą, jie nusiųstų visą savo ginkluotę ir nedelstų, bet jie puikiai supranta kad Ukraina&Co (NATO) laimėti prieš Rusiją be šansų ir dabar tempia laiką, paleido cirką su Tankais, kalbama apie kelis šimtus tankų geriausiu atveju metų laikotarpyje, kai Ukraina prieš metus turėjo 2000+ tankų ir vėliau gavo iš Lenkijos ir kt.šalių ~1000 sovietinių tankų ir viskas išgaravo.

Kaip jie kariaus tie natovcai

Pas juos vairas ne tuoj pusėj. Ir smegenys -taip pat!!!

Žinute jaunam tėveliui ANUSauskui

Ne pati geriausia vieta tureti turto toje anglosaksu saloje.

Žvelk plačiau

Rusai nekariauja, o tiesiog nuleidinėja kraują xoxolų, ir samdinių, bet lėtai ir užtikrintai nuleidinėja Nato į unitazą. O apie Ukrainą nebėra ko ir kalbėti, tai praeitas laikas…

Žvelk dar plačiau

Rusija priėmė kariniam budėjimui savo naujausią specialiosios paskirties povandeninį laivą K-329 “Belgorodas”, kuris su 6 „Poseidonais” „kažkur išplaukė”. Putinas padkelbė, kad yra gaminami dar 4 tokie povandeniniai laivai. Išplaukė į vandenynus paskutiniems ginkluotės kariniams tęstavimams laivas ginkluotas naujausiomis hipergarsinėmis raketomis „Cirkonas”, kuris bus artimiausiu metu priimtas pastoviam kariniam budėjimui. „Propagandistiniai” Rusijos ekspertai pasakoja, kad JAV 80-84 procentų miestų, pramonės, karinių objektų… ir gyventojų yra sutelkta JAV rytinėje ir vakarinėje pakrantėse kelių šimtų kilometrų juostoje. Kad pakanka 1-2 „Poseidonų” vienoje pakrantėje ir tiek pat kitoje pakrantėje ir iš JAV pasidarys kone susijungusios „Stalino vardo įlankos”. Svarsto, ar JAV kare su Rusija per NATO „tarpinę” užteks tik vieno tarpinės sluoksnio vardu Ukraina, ar bus po JAV suorganizuoto tankų”biznio” (JAV paskelbė, kad žadėtų… Skaityti daugiau »

Wilno europos pedalistų sostinė 2023

kai baigsis ukrai, į kovą stos przekai ir klumpakojai

Cha

Rusai gegužės 9 d. proga pabaigs reikaliukus su Ukraina ir tada imsis tvarkyti Vakarus, tame tarpe ir Lietuvą.

Pamastymas

..kai Ukraina baigs su ispliaaaa rusia matuska,rf reikalu nebetures niekur ir su niekuo….Bus nuvilkta i siukslyna uz plauku ir nudrebta puuuuuti,xa xa xa

nuu

šikna jūsų jau jaučia, kad Lenkiją reikės dalint ir Baltijos tigrai nukentės…:)))

cha cha cha…pasirodo Zelenskis “drąsus” kiškis

Pagoglinkit – “Экс-премьер Израиля заявил об обещании Путина не убивать Зеленского”. https://lenta.ru/news/2023/02/05/putin_zelenskiy/ Экс-премьер Израиля Беннет заявил, что Путин в начале СВО пообещал не устранять Зеленского.

Žaliam tragikomikui jau galas

Pagoglinkit “Арестович предсказал ВСУ скорые неприятности”.
https://ria.ru/20230205/vsu-1849830982.html?in=t
Aleksejus Arestovičius pareiškė, jog per artimiausius mėnesius Ukrainos ginkluotosios pajėgos mūšio lauke patirs pralaimėjimą. “Bėdų, matyt, mums nepavyks išvengti. Rusai surinko skaudžiai didelę karių grupę, kuri po mobilizacijos skaičiumi mus lenkia, o ginkluote mes aplamai atsiliekame nuo Rusijos armijos, jie mus čia ženkliai lenkia“, – sakė A. Arestovičius.
Kaip anksčiau teigė buvęs prezidento V.Zelenskio biuro patarėjas, jis turi informacijos, kad Kijevas akivaizdžiai praranda šansą laimėti mūšio lauke, o Ukrainos valdžia jau iš viso praleido ne tik šansą laimėti kariniame konflikte su Rusija, bet net ir laimėti šalies vidaus politinę kovą.

Lietuvos patriotas

Brangieji,vanagai (karo norėtojai) – imkite ir nuoširdžiai atsakykite – ar esate pasiryžę mirti dėl Ukrainos? Ar esate pasiryžę paaukoti savo vaikus kare, kurį provokuoja mūsų landsbergių šaika? Ar esate pasiryžę paaukoti savo gerbūvį, savo šalies miestus ir kaimus dėl Ukrainos? Ar esate pasityžę su ginklu rankose eiti į frontą? Ar jūsų vaikai, esantys užsienyje, jau sugrįžo, įstojo į kariuomenę ar šaulių gretas ir treniruojasi ginti šalį?

Pamastymas

…taip,mes ‘pasityzeeeeeeeee’,blet

JO jo

panašu kad rinkimų 2024 nebus ukrainoje

Pamastymas

..pingvine,nyreij v prorubj…

Geros naujienos: “Wagner” kariai jau BACHMUTE !

Pagoglinkit – “Ожесточенные бои в Артемовске идут за каждый дом”.
https://ria.ru/20230205/artemovsk-1849833868.html
Основатель „Вагнера” Евгений Пригожин рассказал об ожесточенных боях за каждый дом в Артемовске.

Xoxolams

didelė didelė žopa…

nuu

Pagoglinkit – “Зеленский назвал ситуацию в Донбассе очень тяжелой”.
https://ria.ru/20230205/zelenskiy-1849904821.html
Президент Украины Зеленский назвал обстановку в Донбассе очень тяжелой.

kokia gėda būti rusu

Pagoglinkit – visas pasaulis šlykštisi rusais

Pranas Kulvietis

Skaitant apie landsbergių ir liberastų šaikos veiklą, neretai kyla jausmas, kad šūkis „slava Ukraine” ar pamojavimas tos pačios šalies vėliavėle yra savotiška indulgencija, išperkanti jų praeities ir dabarties nedorus darbus.

Tik mąstantiems

Deja, deja, tačiau šaika jei ir palaiko Ukrainą, tai tik todėl, kad jai Ukrainą palaikyti liepė šeimininkai. Kurie Ukrainoje ir tame kare turėjo ir tebeturi savų interesų. Ir kurie apleis Ukrainą lygiai tada, kai pamatys, jog palaikyti jos neapsimoka ar net kenkia globaliems interesams. Gaila, tačiau tie, kurie pamiršo šaikos veikas ir patikėję žodžiais „Ukraina gina ir mūsų laisvę”, vėl ketina atleist šaikos nuodėmes, pasimauna ant seno seno šaikos kabliuko – „Rusija puola”… Rusija jau trisdešimt metų mus puola, pati to nežinodama. O šaika mus gina taip, kad per 30 metų Lietuva neteko milijono gyventojų, neteko strateginių įmonių, neteko savo laisvės (parsidavė Briuseliui ‘su visais patrakais’, kaip sakydavo mano kaime), neteko savo bankų, neteko savo pinigo… Tačiau užtenka pasakyti ‘slava… Skaityti daugiau »

OFICIALU: žuvo 257 tūkst. ukrainiečių karių !

Pagoglinkit – “В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/
Экс-советник Пентагона Макгрегор: главком ВСУ Залужный заявил о потере 257 тысяч человек.
Экс-советник Пентагона полковник Дуглас Макгрегор заявил, что во время визита в США главнокомандующий Вооруженных сил Украины (ВСУ) тайно сообщил представителям ведомства о потерях Киева с момента начала конфликта в стране. Об этом Макгрегор рассказал на своем YouTubeканале.
Макгрегор раскрыл подробности о визите Залужного и заявил, что он встретился с главой Пентагона Ллойдом Остином и генералом Милли — председателем Объединённого комитета начальников штабов. Информаторы сообщили, что главком ВСУ рассказал американским военным о потере 257 тысяч человек.

yell…Z.O.V.marine

yra ir tiksliau/atsakingiau skaičiuojančių, nei nacikų zbrodo vadas zalužnas :))) – realūs neatstatomi ukrošizikų nuostoliai jau metų pradžioje buvo perkopę 300000, – o po bachmuto atsiėmimo bus galima dar rimčiau užsiimti tragiškos statistikos apdeitinimu :(((

stasys

tik nereikia ‘pietrovna’ čia visiems akis muilinti . Nesunku ukrainiečiams ir patiems suskaičiuoti .Savo žuvusius jie laidoja su iškilmėmis ir atvirai , žuvusiais ir į nelaisve paimtais apsikeičiama nuolat. Kaip jau kažkur rašiau 1/5 ukrainiečiu / orku , taip išeitu jog xuilo prarado 1,5 milijono ? nesąmonė .

Užbėgau

Pasidomėti ar ryžas aborigenas stasys jau tanke sėdi ar dar tik avižas kramsnoja?

Pamastymas

..kaip tu,kirmine,gali ‘uzbegti’,a….

Pamastymas

..a kas tau,gellsvasis vaikell,leido is graaabo islipt ir cia nesamones rasinet,a….

Dingo

pamastytojas su ruda tanga

Pamastymas

…alio alio,nedingau,bet cia uzsukt nelabai norisi,bo kaip i koki viesa sikana izengt,dvookas,sudai,vemalai,bwhweeeeee,pravimt tik norisi..

Tokiems brudams kaip tamsta

Jūs esat šlykštūs jankių subinlaižiai, jūsų tikslas visada buvo žmonių aukos. Jūs visur ir visada skleidžiat terorą, tam, kad jūsų patronai lobtų, o jūs, šiknaskylės mylėtojai, dar siųsit savo žmones į mirtį. Aš mačiau tarybinius laikus ir mačiau, kaip buvo skiriamas dėmesys žmogui, šeimai, tradicinėms vertybėms. Tai, kas vyksta dabar, yra nužmogėjimas. Jūs 30 metų skiepijot neapykantą rusams, bet šita neapykanta dar atsisuks prieš jus pačius. Visi į išganingą arką netilpsit, dvėsit, kaip ir visi likę, o jie keliaus į rojų.

stasys
Ieškomas nusikaltėlis

Dainius Žalimas pasivadinęs stasys

Pamastymas

..taves tai net neiesko…,ka su tokiu prietranka reiktu veikt…elektra kratyt nyncie per brangu…

Pamastymas

…’as maciau tarybinius laikus…’,oi prijuokinai,ablauke..,ko nepaspringau..,tu,pienburni,da man papasakok ka…..

Olegas Starikovas

Запад толкает Россию наступать! Ответ на тактику тысячи порезов – Стариков.
https://www.youtube.com/watch?v=dOwR0T_OHUI&ab_channel=%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%A8%D0%95%D0%9B%D0%95%D0%A1%D0%A2

Babushka vs VSU

БАБУШКА С ФЛАГОМ СССР И УКРАИНСКИЕ СОЛДАТЫ => YouTube

Prigožinas trolina narkomaną Zelenskį

Пресс-служба Евгения Пригожина опубликовала видео, снятое после полета основателя ЧВК «Вагнер» на фронтовом бомбардировщике. Сам он после этого обратился к президенту Украины Владимиру Зеленскому. «Владимир Александрович, отбомбились по Бахмуту. Завтра сажусь на МиГ-29. Если будет желание, встретимся в небе. Если ваша возьмет – забирайте Артемовск. Если нет – идем до Днепра».
https://www.rbc.ru/textonlines/06/02/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

Vadimas iš Norvegijos

galime pasidžiaugti, lyg ir atsirado tapino parūpinto bairaktaro pėdsakas. jis rastas pas ukrainiečių gynybos ministerijos pavaduotojo Myroniuk sofoje pinigų pavidalu. Užduotis: pas ką ras ‘radarom’ „radarus”?

Pamastymas

..norgej persiedei supuvusiu seliodkiu,tai daba eme irti smegenai…

yell…Z.O.V.matine

ukronacikai ir šizoukropikai gali pradėti graužti alkūnes ir kulnus : košmariškas gaubliuko drebėjimas persijoje, galimai išprovokuotas nesuskaičiuojamų sprogimų , kuriuos pradėjo maidaunūtieji puodžiagalviai su paršelenkomis, jaiceniukais ir kraujuotais pastoriais priešaky dar 2014 m. pavasary , galutinai atitrauks pasaulio veršių ir pasaulio pornosklaidos dėmesį nuo ukrobeprotnamio “problemų“ …

JO jo

dar iki drebėjimo buvo prognozuojama kuriuose taškuose pradės drebėti turkijoje ir sudrebėjo

Pamastymas

..o kas tau kelnese sudrebejo,pingvine lo lo..

Pamastymas

…rooopskis atgal ant prozektoriumo stalo,studenciokai atliks tau extra lobotomija,kad taip klaikiai nenusikalbetum,llavongryby nugelltes…

Rusai pradeda ir laimi

Pagoglinkit – “Офицер ВСУ сообщил, что российская армия заняла больше трети Артемовска”. https://ria.ru/20230206/artemovsk-1850148598.html

Po Ukrainos bus denacifikuota Lenkija

Pagoglinkit – “Кадыров задался вопросом о необходимости денацификации Польши”.
https://ria.ru/20230206/denatsifikatsiya-1850147823.html
Глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров порассуждал в своем Telegram-канале на тему возможной денацификации Польши после окончания спецоперации на Украине.
„В рамках поддержки Украины Варшава умудрилась истощить собственные ресурсы, и теперь она в замешательстве: а что, если после успешного окончания СВО Россия начнет денацифицировать следующую страну? Ведь после Украины на карте Польша! Не скрою, такое намерение лично у меня есть, и я не раз заявлял, что борьба с сатанизмом должна продолжаться по всей Европе и, в первую очередь, на территории Польши. Так что поляки вовремя спохватились”, — отметил он.

84
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top