Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimt trečioji (Vasario 1 diena)

Smūgis vidaus priešams

Šiandien vykdant atviras procedūras skirtinguose Ukrainos regionuose atliekamos dešimtys kratų ir bylose kaltinamiesiems perduodami įtarimai. Apie jų rezultatus Ukrainos saugumo tarnyba (UST) žada papildomai informuoti.

UST vadovas Vasilijus Maliukas pakomentavo apie didelio masto operatyvines ir tyrimo priemones, kurių šiandien buvo imtasi.

Anot jo, buvo „apdorojami asmenys, kurie savo veiksmais kenkia valstybės saugumui įvairiose srityse: Ukrainos išdavikai ir Rusijos specialiųjų tarnybų agentai; organizuoto nusikalstamumo atstovai; pareigūnai, biurokratai ir korumpuoti pareigūnai, kurie pakenkti šalies ekonomikai ir stabiliam karinio-pramoninio komplekso funkcionavimui“.

Jis pabrėžė, kad šiandien, vykstant atviram procesui skirtinguose Ukrainos regionuose, atliekama dešimtys kratų ir bylose kaltinamiesiems pateikiami įtarimai.

„Mes vykdome Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio iškeltą užduotį ir tuo pat metu smūgiuojame  vidaus priešui. Masinės kratos,  pareiškimai įtarimų ir įvairaus tipo piktadarių sulaikymai yra aiškūs to įrodymai”, – sakė M.Maliukas.

Jis pridūrė, kad tai tik pirmasis sudėtingo ir sistemingo darbo etapas, kurį U.. Malyukas pažymėjo, kad UST informuoja visuomenę apie šios dienos įvykių rezultatus ir, nepaisant didelio medžiagos kiekio, tai darys ir artimiausiomis dienomis.

Masinės paieškos

Vasario 1 d. „Liaudies tarnai” frakcijos vadovas Davidas Arakhamia patvirtino tyrimo veiksmus, atliktus daugelyje vyriausybinių agentūrų ir tam tikrų žinomų asmenų atžvilgiu.

Tapo žinoma apie kratas Ukrainos verslininko Igorio Kolomoiskio namuose. Teisėsaugos šaltiniai UNIAN teigė, kad UST ir Ekonominio saugumo biuras atlieka kratą verslininko namuose, tyrimas susijęs su bendrovėmis „Ukrtatnafta“ ir „Ukrnafta“, kurių akcininkas yra Kolomoiskis.

UST taip pat atliko kratą Vadimo Stolaro, uždraustos opozicijos platformos visam gyvenimui kūrėjo ir liaudies deputato, nuosavybėje. Tyrimo veiksmus prieš Stolarą ir daugybę kitų aukščiausių politikų patvirtino Aukščiausiosios Rados Tautos tarno frakcijos vadovas Davidas Arakhamija.

Be to, UST pranešė apie naują įtarimą buvusiam „Motor Sich“ prezidentui Viačeslavui Boguslavui dėl bendradarbiavimo su Rusijos teroristais.

Buvęs energetikos ministras Igoris Nasalyk taip pat buvo informuotas apie įtarimus dėl tarnybinio aplaidumo ir 1,5 mlrd. UAH nuostolių valstybės biudžetui padarymo.

Muitinėje UST atskleidė nusikaltimus, padariusius beveik 400 milijonų grivinų žalą valstybei. Taip pat atskleidė Kijevo mokesčių tarnybos vadovo apie kelių milijonų dolerių neteisėto praturtėjimo schemas. Per kratą  pas l.e.p. mokesčių tarnybos Kijeve vadovą Oksana Datiy rado prašymų sąrašą, jame – milijonas dolerių, sabalo paltas ir elitinis Breguet laikrodis.

***

zsu.gov.ua

Per praėjusią parą okupantai įvykdė 5 oro ir 6 raketų smūgius. Jie surengė iš raketų salvinių sistemų daugiau nei 65 atakas.  Nukentėjo civilinė Sumų, Charkovo, Mykolaivo ir Chersono regionų gyvenviečių infrastruktūra.

Rusijos oro ir raketų smūgių pavojus visoje Ukrainoje išlieka didelis.

Priešas nestabdo puolimo veiksmų Lymanskio ir Bakhmutskio kryptimis. Jis patiria didelius nuostolius. Vykdo nesėkmingas puolimo atakas Avdiyiv ir Novopavliv srityse.

Praėjusią dieną Ukrainos gynybos pajėgų daliniai atmušė okupantų puolimus Donecko srities Jampolivkos, Spirnės, Rozdolivkos, Blagodatnės, Krasna Goros, Bachmuto, Kliščivkos ir Paraskoviivkos gyvenviečių srityse.

Voluinės, Poliskės, Siversko ir Slobožansko kryptyse – be didelių pokyčių, puolamųjų priešo grupių neaptikta. Iš minosvaidžių ir artilerijos buvo apšaudytos Rožkovičių, Basivkos, Oleksandrivkos ir Grabovskės gyvenviečių vietovės Sumų srityje bei Veterinarne, Strelecha, Hlyboke, Zelene, Neskuchne, Ohirceve, Vovchansk, Staritsa ir Budarka gyvenvietės Charkovo srityje.

Kupjansko kryptimi priešas apšaudė mūsų kariuomenės pozicijas Charkovo srities Ivanivkos, Kupjansko, Kislivkos ir Kotlyarivkos rajonuose bei Luhansko srities Novoselivkos ir Kovalivkos rajonuose.

Lymanskio kryptimi gaisro metu nukentėjo Novoyehorivka, Nevske, Chervonopivka, Kreminna ir Dibrova Luhansko srityje.

Bakhmuto kryptyje Donecko srities Verchnokamianske, Spirne, Berestovas, Belogorivka, Bakhmutas, Ivanovske, Predtechine, Klishchiivka, Kurdyumivka, Družba ir Mayorskas pateko į priešo ugnį.

Berdychi, Tonenka, Severna, Avdiivka, Vodyane, Georgiivka, Maryinka ir Pobyeda buvo apšaudytos Avdiivkos kryptimi.

Novopavlivskyi kryptyje gaisro metu nukentėjo Donecko srities Velyka Novosilka, Neskuchne, Novoukrayinka, Bogoyavlenka, Vugledar ir Mykilski Dachi gyvenviečių rajonai.

Zaporožės regione nuo gaisro nukentėjo 20 gyvenviečių, įskaitant Vremivką ir Novopilį Donecko srityje bei Malinivką, Gulyaipolę, Charivnę, Orihivą ir Novodanilivką Zaporožėje.

Chersono kryptimi 21 gyvenvietės teritorijos buvo apšaudytos raketų paleidimo įrenginiais, statine artilerija ir minosvaidžiais. Apšaudyti Zolota Balka, Mykolaivka, Tyaginka, Ponyativka, Antonivka, Berehove, Yantarne ir Chersonas. Tarp civilių gyventojų yra aukų.

Priešas ir toliau patiria nuostolius. Taip Luhansko srities Novoivanyvkos rajone buvo įkurta dar viena karo ligoninė. Apie 100 Rusijos karių gydomi. Traumos, nesunkūs sužeidimai dažniausiai neįvertinami ir neįrašomi į medicininius įrašus. Suteikus minimalią pagalbą, jie siunčiami į fronto liniją.

Per praėjusią parą Gynybos pajėgų karinės oro pajėgos 9 kartus smūgiavo į priešo koncentracijos zonas ir 2 smūgius į priešlėktuvinių raketų sistemų pozicijas.

Raketos ir šauliai pataikė į 13 priešo darbo jėgos koncentracijos zonų, 1 vadavietę ir 1 amunicijos sandėlį.

3.4 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
61 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tapkino akcija

Priduok Ukrainai dezertyrą, išsaugok darbo vietą lietuviui

Šlovė Wagner kariams

Pagoglinkit – “Российские силы освободили село Сакко и Ванцетти в ДНР”. 
https://ria.ru/20230201/sela-1849086641.html
Российские силы взяли под контроль село Сакко и Ванцетти в ДНР, привела слова основателя „Группы Вагнера” Евгения Пригожина его пресс-служба в Telegram.

TIK SKAIČIAI

По данным Минобороны на 1 февраля, с начала проведения специальной военной операции российские войска уничтожили: 
381 самолет, 
206 вертолетов, 
2996 беспилотных летательных аппаратов, 
402 зенитных ракетных комплекса, 
7706 танков и других боевых бронированных машин, 
998 боевых машин реактивных систем залпового огня, 
3978 орудий полевой артиллерии.

Jankiai bijo gėdos

5 kartos rusų naikintuvas ukrainoje numušė SU-25 rekordiniu 236 km atstumu, tas pats ir su tankais, kas po to pirks abrams degančius kaip degtukų dėžutės?

nuu

abramsams bus kaput kaip ir bairaktarams

Rimantas Kanapienis

Pagoglinkit- „ВС России осталось десять километров до полного окружения Артемовска”. https://ria.ru/20230201/artemovsk-1848964301.html

nuu

Nato gauna į kaulus net nuo Prigožino zekų !

nuu

kokiu tikslu naudoji mano niką? Ko sieki?

Adomas

NS patriotai-idiotai, kiek dar platinsit pseudokonservatoriškas kliedesių apžvalgas nuo fronto linijos ir šitą antilietuvišką gramatiką ?

TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius: 
–200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių 
-450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Įdomu kodėl

Haholai nupjauna žuvusiems samdiniams plaštakas, kad nesužinotų iš kokios šalies atkeliavę, šiuo atveju buvo samdiniai iš Lenkijos ir Izraelio!

Versija

versija: buvo tatiruotos rankos ir galvos, tai nupjovė. Tatiruotė tai skambutis velnių armijai

masinis baltųjų europiečių utilizavimas
Ukrai tankų gaus

Laikas gauti ir į dantis.

šumanas

buvo šumas dževelinų, buvo šumas bairaktarų, buvo šumas haimersų, dabar šumas leopardų su abramsais ir pasibaigs kaip ir turi pasibaigti šumas… toks gamtos dėsnis

Ech

Na, jei pas mus Anusas su savo chebra (šalia Anuso Seime sėdėjo pupuliukas, nuotraukose už Anuso stovėjo pupuliukas) prieitų prie tokių pinigų kaip Zelenskio chebra, tai ne tik auksinių šaukštų kregždutės prineštų, bet ir platininių snapų krapštukų.

Kariauti? O su kuo?

Aplink visi tik ir staugia, kad reikės ginti Lietuvą. Reikės – ginsiu, bet, kad ginti, mažų mažiausiai reikia turėti priešą, pasiaiškinti, kokias grėsmes tas priešas kelia man, mano šeimai, mano miestui, mano Tėvynei. Man nepakanka to, kad kažkoks išprotėjęs amerikonas labai nori karo. Aš dar neišprotėjęs. Aš neprivalau lieti savo kraują už nusikaltėlių ir karo kurstytojų interesus. Aš pabandžiau pats sau pasiaiškinti, kas man ir Lietuvai labiausiai grasina, su kuo iš tikrųjų reikėtų kariauti: Gal reikės kariauti su vagimis, kurie kaip blakės nugulę Lietuvą ir ją baigia sunaikinti? O gal reikės kovoti su neoliberalų globalistų finansuojamais ir gerai organizuotais lytiniais iškrypėliais, kurie naikina mūsų moralę, dorovę, šeimas? Tai gal reikės kovoti su „skandinaviškais“ bankais, kurie nemoka mokesčių ir išveža iš… Skaityti daugiau »

Narkotikai ir kvailių gamyba

„Pats vertingiausias rinkos ekonomikos resursas yra… kvailys“, – teigia prof. Valentinas Katasonovas. Jo žodžiais, rinkos ekonomika – tai perskirstymas, o efektyvus perskirstymas mažumos naudai vykdomas dviem būdais – apgaule ir jėga. Jėga naudojama tais atvejais, kada apgaulė neefektyvi, o apgaulė efektyvi tiktai tada, kada žmonės nieko nesupranta, kada jie padaromi kvailiais. Išrasta daug priemonių gaminti kvailius: MIP, funkcinius beraščius gaminantis švietimas, narkotikai ir taip toliau. Rinkos ekonomikos apologetai kvailių gamybai kūrybiškai pritaikė literatūrą, meną, muziką ir net sportą. Jie kvailio gamybai stengiasi panaudoti viską, kas supa psichiškai sveiką žmogų. Narkotikai – pati veiksmingiausia priemonė pasigaminti kvailį, sunaikinti žmoguje žmogų, paversti jį idiotu, todėl postmodernistinė Vakarų anticivilizacija ir naudoja narkotikus visuomenės iškvailinimui labai intensyviai. Nugirdyta ir užversta narkotikais Lietuva – geriausias to pavyzdys. Į Lietuva narkotikai įžengė kartu… Skaityti daugiau »

Geriau

Geriau parašykit, kas slapsto pedofilų klaną – slušniai, šedbarai, šimašiai ir t.t,

kaminas

skvernelis organizavo garliavos mergaitės paėmimą su 240 juodų ir kaukėtų ir nebuvo tirta kokiu kietu buku daiktu iš išorės buvi ištampyta II mergaitės storoji žarna sukėlusi išmatų nelaikymą.
Kieno iniciatyva netirta ir kas netyrė II mergaitės išmatų nelaikymas, dėl ištąsytos storosios žarnos iš išorės kietu buku daiktu, tas ir yra pedofilų stogas

O kregždutės tai apsišikę !

Vienas kartas – atsitiktinumas, du kartai – sutapimas, trys kartai – sistema…Turime sisteminę pedofilinę partiją – konservatorius.

ūkininkas

kai visi paukščiai apsi9ikę reik daryt skalbimą

KGB neminima

visokios šestiorkės: bilotaitės, nausėdos, šedbarai minimi – o tie, kas juos tampo kaip lėlytes (marionetes)už virvučių (lėlininkai) neapšvieti – buvo, yra ir bus.

Kažkur skaičiau, kad ponas Bartoševičius,

kuris dabar kaltinamas keturių nepilnamečių prievartavimu, aktyviai talkino panelei Šimonytei jos prezidentinių rinkimų metu ir todėl konservatoriai jam atlygino, įtraukdami į sąrašus. Svarstau, negalėtų taip būti, jog ta bevaikė arkliagalvė ir toliau jį dangsto savo skraiste?

lietuvis

va kokie mus valdo

Daiva

O dar yra Mortos mokyklėlių tinklas, ar kas tikrino, kokia ten situacija, ar neskriaudžiami vaikučiai?

Šimonytė irgi buvo pastebėta prieš rinkimus

Su kažkokiu vaiku, aišku ne savo
Visi jie ten vienodi visi prievartauja vaikus, o Lanzbergis turi ant visų kompromatus ir įsakinėja ką jie turi daryti

Naikinimo technologija

Visa pažangioji žmonija, kaip mums nuolat kalbama, absoliučiai natūraliai pripažino homoseksualistus, jų subkultūrą, jų teisę tuoktis, įsivaikinti ir propaguoti savo seksualinę orientaciją mokyklose ir vaikų darželiuose. Mums kalbama, kad visa tai – natūralus procesas. Tačiau mums meluoja. Melą apie natūralumą paneigė amerikiečių sociologas Džozefas Overtonas, aprašęs technologiją, pagal kurią galima pakeisti visuomenės požiūrį į principinius tai visuomenei klausimus. Perskaitykite šį aprašymą ir jūs suprasite, kaip legalizuojamas homoseksualizmas bei incestas ir kaip šis procesas bus baigtas Europoje jau artimiausiais metais. Kaip ir vaikų eutanazija, beje. Džozefas P. Overtonas (1960-2003), Mackinac Center visuomeninės politikos centro vyresnysis viceprezidentas, suformulavo modelį, pagal kurį galima pakeisti požiūrį į visuomenę jaudinančias problemas. Modelis, po to kai mokslininkas žuvo aviakatastrofoje, buvo pavadintas Overtono Langu. Jis aprašė, kaip… Skaityti daugiau »

taip ir yra

„aš esu kuris esu” štai taip sako JAHVĖ biblijoje. Kokį dievą matrica susikursite toks ir bus veikiančios matricos teritorijoje.

Baltagalvis erelis

Jungtinės Amerikos Valstijos, amerikietiška svajonė, geras ir lengvas gyvenimas. Turbūt visi kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu esame pasvajoję apie tą nuostabią vietą. Tačiau ar kada nors pagalvojote kodėl labai daug žmonių norėtų išvykti gyventi į JAV? Na, turbūt todėl ,kad visi žino ,jog ten gera gyventi. Demokratiškoji laisvė, parduotuvės pilnos šlapimo spalvos alaus, negendančių hamburgerių, rūdis valyti galinčios Coca-Cola buteliukų. Į parduotuvę apsipirkti važiuojama visoje Amerikoje populiariais, 5 litro variklio sunkvežimiais, žinoma todėl ,kad į paprastą lengvąją mašina toks kiekis hamburgerių ir alaus tiesiog netilptų. Nepamirškime ir angliško kambario dydžio šaldytuvų, ir kartoninių namų su 10 kambarių bei 2 metrų įstrižainės televizoriumi kiekviename jų. Šalia namo būtinas baseinas bei dažais dažoma žalia pievelė, apsupta baltos medinės tvorelės. Viskas kaip pasakoje. Bet ar… Skaityti daugiau »

Liaudies išmintis

1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) 2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) 3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. 4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. 5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. 6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. 7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) 8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) 9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. 10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. 11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) 12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

Pirmyn,avinai-visi į rinkimų balaganą

Šitie,atsiprašant,“rinkimai“ yra visiškai tuščias nieko nelemiantis debiliškas farsas, nė kiek ne blogesnis nei tarybiniais laikais-bet kokiu atveju visada „laimi“ tik tolerastų ir vagių blokas, jokiai realiai opozicijai juose dalyvauti tiesiog NELEIDŽIAMA. Mūsų valdžiagyvių niekas nerenka-juos visus iki vieno iš anksto PASKIRIA jų ponai už Atlanto nuo pat 1990 metų. Rinktis paprasčiausiai nėra iš ko.   Visos „partijos” tėra elementarios konkuruojančios banditų gaujos,tesiskiriančios tik pavadinimais,jų tikslai visiškai vienodi-negrų ir afganų kolonizuota ir bilo bandito mirties vakcinomis išnuodyta bei sučipuota Lietuva be lietuvių   Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta fantastinė deklaratyvių tezių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priedanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas… Skaityti daugiau »

rinkėjas

man tai nėra jokių rinkimų, nes suvaržyta mano teisė rinkti ne kgbistą – kgbistai įslaptinti ir tokiu būdu suvaržyta mano laisvė laisvai rinktis ir pasirinkti.

stasys

..’ priešas patiria didelius nuostolius ir toliau ‘ .paprastai kalbant xuilo puolimas aplink Bachmuta tęsiasi atskirais ruožais ? Na kam čia vynioti ‘vata’ į xuilo propagandos laikraštį ..Apžvalga turį vykti netgi tada kai geru žiniu nėra iš fronto , priešingu atveju kuo mes skirsimės nuo to xuilo-berazumio čia komentaruose ? Propagandinio karo pirma taisyklė sako ‘meluose negalima pačiam pasiklysti ir pradėti abejoti’ o tam reikia tik vieno karčios tiesos :)) ir dar cit.’Kupjansko kryptimi priešas apšaudė mūsų kariuomenės pozicijas Charkovo srities Ivanivkos, Kupjansko, Kislivkos ir Kotlyarivkos rajonuose bei Luhansko srities Novoselivkos ir Kovalivkos rajonuose.” kas čia tekste negerai ? Mes ten neturime savo kariuomenės ..nors ir remiame Ukraina , nesitapatinkime su xuilo propaganda mes ne tokie patys .:)

Xuilo

Sėkmingai siunčiu na uboi visus RF vyrus. Iš milijono našlių susikursiu didžiausia istorijoje xaremą.

stasys

https://www.youtube.com/watch?v=ZTFx8aGqxpw .. xuilo pandoros skrynia atsiveria . Vakarai didina parama Ukrainai .

Pamastymas

..tai kad jis pedalas ir pedofilas,bobu jam nereik.Kabajeva irgi maskuote..

Banderas naikina toliau

Pagoglinkit – “Стало известно о больших потерях ВСУ при попытках форсировать Днепр”. https://lenta.ru/news/2023/02/02/saldodnepr/ Все вражеские десанты, которые пытаются переправиться и высадиться на левый берег Днепра, отбивается с большими потерями для противника, а чаще — полностью уничтожаем и боевиков, и их технику. Сообщается, что российские силы полностью контролируют акваторию реки, включая Днепро-Бугский лиман и изрезанную протоками дельту. Даже нет смысла говорить о реальности военных планов Украины форсировать Днепр. Также, утверждается, что российские военнослужащие «воюют не числом, а умением».

cha cha cha…

Buvęs JAV gynybos sekretorius Robertas Gatesas (2006–2011 m.) mano, kad mažai tikėtina, kad Ukraina gaus saugumo garantijas kaip dalis NATO. Tai jis pasakė interviu „The Washington Post“.

nuu

narkomano dainelė sudainuota…

Telegram Karas_Z

Spėju, kad Ukrainos vyrai jau į pabaigą, jei „į apyvartą” imami vietinės valdžiukės šulai. P.S. Tik šiaip smalsu, kurie tapinai ir broileriai bus sekantys? Juk patys anglosaksai kariauti nesiruošia, o apginti jankių ir britų interesus Europoje reikės.

Klasika

Skaitykite “Respublikoje” straipsnį – “JAV nuditaikė į Ukrainos titano išteklius”.
Klasika: Kam karas, o kam motinėlė-maitintoja. Tiesiog gaila karštakošių xaxolų.

Cha

Dabar aišku dėl ko buvo sukurtas maidanas.

Lenda galai, kam naudingas karas

-nu tai kam naudingas, tas ir sugalvojo, kas neaišku?

Titanas yra itin tvirtas ir retas metalas,

tinkamas šarvams gaminti. Dėl jo ir karas…

Krienų lapai

JAV neturi retųjų metalų išmaniesiems telefonams ir naikintuvais F-35 gaminti, nėra volframo, skirto šarvuotiems sviediniams.

Lašinius perku turguj

Amerikos žemė – dugnas vandenyno dugne, ten nieko nėra.

zero

Jo, už dyką patrankų neduos, iščiulps kiek galės iš Ukrainos, Putinui neišęjo taikiai iščiulpti, tai naglai apiplėšė, o USA su amerikietiška šypsena iščiulps.

Mike Adams (Natural News)

Nors propagandinė žiniasklaida teigia, kad Rusija traukiasi, o NATO pajėgos laimi karą Ukrainoje, tiesa kur kas blaivesnė: NATO jau pralaimėjo karą su Rusija.  Sausumos karas su didele karine valstybe yra ilgas, ir jam reikia nuolat išleisti milžiniškus kiekius amunicijos: artilerijos sviedinių, raketų, raketų, šovinių. Norint tiekti šią amuniciją, kovinės pajėgos turi būti paremtos stipria amunicijos gamybos infrastruktūra arba turėti didžiules atsargas, kurios galėtų išlaikyti karą, kol atsargos išsenka. JAV neturi nei vieno, nei kito. Nėra pakankamai didelių atsargų ir esamos amunicijos gamybos infrastruktūros, kuri galėtų žengti koja kojon su Rusija, kuri kartais išeikvodavo iki 20 000 artilerijos šovinių per dieną. (JAV tiek šovinių nepagamina per mėnesį…) Apsvarstykite šį naujausią Breitbart.com straipsnį: „Begalinis ginklų srautas į Ukrainą kelia nerimą dėl JAV… Skaityti daugiau »

Mike Adams (Natural News) 2

„Lockheed Martin“ taip pat planuoja padidinti prieštankinių raketų „Javelin“, kurių JAV atsargos buvo išeikvotos, nes dauguma jų buvo išgabentos į Ukrainą. „Lockheed Martin“ siekia padvigubinti Javelinų prieštankinių raketų gamybą nuo 2 100 iki 4 000 per metus, tačiau, pasak jos generalinio direktoriaus, reikia užtikrinti tiekimą. Kai JAV siunčia Javelinus iš savo karinių atsargų į Ukrainos kovą su Rusija, „Lockheed“ skatina Javelinų gamybą? tačiau pasiekti tikslą gali užtrukti net porą metų, sekmadienį CBS laidoje „Face the Nation“ sakė Jimas Taicletas. „Stengiamės pasiekti 4 000 per metus, o tam pasiekti prireiks kelių mėnesių, o gal net poros metų, nes turime priversti mūsų tiekimo grandinę taip pat įsibėgėti“, – sakė Taiclet. Ir net pasiekus šį tikslą – 4000 per metus, Javelin prieštankinės sistemos… Skaityti daugiau »

Uršula von der lerva atvyko “otkatų” pasiimti

Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen į Kijevą atvyko ketvirtą kartą nuo karo veiksmų Ukrainoje pradžios. Ji planuoja dalyvauti ES ir Ukrainos viršūnių susitikime, taip pat susitikti su Volodymyru Zelenskiu.

Xoxolai kaip žiurkės vėl slėptuvėse

Pagoglinkit – “Мэр Краматорска сообщил о новом ударе по городу”.
По Краматорску нанесен новый удар, сообщил мэр города Александр Гончаренко.
«Снова удар по Краматорску. Сидите в укрытиях!» — сказал он.
https://www.rbc.ru/politics/02/02/2023/63db97549a794756deece518?from=from_main_6

The Washington Post

Pagoglinkit – “В США признали неприятную правду о будущем Украины”.
https://ria.ru/20230202/ukraina-1849243018.html
Несмотря на желания Киева и обещания политиков ЕС, Украина вряд ли присоединится к Европейскому Союзу в ближайшее время, пишет The Washington Post.

jo jo

Pagal viską matosi kad ukrainai jau pyzda pareina

Marius

Sakyti teisybę labai pavojinga Lietuvoj.
Gali vienuolynan patekti aštuoniems metams.

Diedas
Kukis

Grazu !! Daug kartu esu girdejes , kad netoks baisus ruskiu tankas , kaip jo girtas ekipazas.

“Atsilikę” rusai

Pagoglinkit – “Первые роботы „Маркер” прибыли в зону спецоперации”. https://ria.ru/20230202/roboty-1849262558.html Четыре робота „Маркер” прибыли в Донбасс строго по расписанию, написал руководитель спецотряда военных советников „Царские волки” Дмитрий Рогозин в своем Telegram-канале. „Начинаем загрузку образов целей, отработку алгоритмов ведения боя в составе группы боевых роботов и установку мощного противотанкового вооружения”, — сообщил бывший директор „Роскосмоса”. Исполнительный директор НПО „Андроидная техника” Евгений Дудоров подтвердил РИА Новости, что робототехнические комплексы доставили на место базирования в зоне спецоперации. Теперь предстоит работа по подготовке техники, проверка систем и оборудования, оценка работоспособности программного обеспечения, систем связи и навигации в реальных условиях, обучение и отработка алгоритмов применения автономного управления комплекса „Маркер”, — сказал собеседник агентства. Рогозин сообщал о планах отправить в Донбасс роботы „Маркер” в разведывательном и ударном… Skaityti daugiau »

Kaip gražiai

rusai atstatė mariupolio rajonus !

Dingo

pamastytojas su ruda tanga

Herojam kaput!

Pagoglinkit – ““В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“. https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/ 
Buvęs Pentagono patarėjas McGregoras: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas paskelbė praradęs 257 tūkst. karių. Pentagono eks-patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras sakė, kad vizito JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale. McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

61
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top