Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt aštuntoji (Sausio 27 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis.

Svatove. Be pakitimų

Kremina:

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože agresorius suintensyvino atakas ne tik kontaktinėje linijoje, bet ir atakavo gynybos gilumoje esančio Nevske link. Tikrai nesutapimas, kad būtent čia ukrainiečiai sugebėjo nežymiai pasistūmėti. Labai tikėtina, agresoriaus ataka Nevske link buvo nesėkminga ir ukrainiečiai surengė savo kontrataką, jos išdavoje užėmė naujas pozicijas.

Tęsiasi susidūrimai Kremina pietvakarinėse prieigose, kontaktinėje linijoje pasikeitimų nėra.

Lysychansk. Didelių pasikeitimų nėra. Agresorius tęsia lokalias atakas Spirne – Berestove, jam nežymiai pavyko pasistūmėti prie Bilohorivka (ne prie Kremina, o prie Berestove, t.y. sektoriaus pietuose.). Sektoriuje aktyviai vrekia ukrainiečių aviacija.

Donecko kryptis.

Bakhmut:

Soledar – Krasna Hora ruože ukrainiečiai toliau laikosi. Rusams pasistūmėti nepavyksta. Karščiausia Paraskoviyivka ir Blahodatne.

Bakhmut prieigose sunkios kautynės tęsiasi, kontaktinė linija nejuda.

Kelyje Horlivka – Bakhmut agresorius toliau vysto puolimą Klishiivka ir artėja link kelio Kostyantinivka – Chasiv Yar –

Bakhmut. Neatmestina, kad dar šią savaitę agresorius bandys pajėgomis perkirsti minėtą kelią. Siekdamas sudaryti šiems veiksmams sąlygas, agresorius haubicomis ir MLRS atakuoja Chasiv Yar.

Avdiivka – Mariinka. Panašu, atakuodami Avidiivka įtvirtintą rajoną rusai gerokai nusilaužė ragus, tad grįžo prie jiems įprasto daužymo galva į įvirtintą Pervomaiske ruožą. Šios rusų atakos nebuvo sėkmingos. Savo ruožtu tęsiasi susidūrimai Mariinka, ukrainiečiams pavyko surengti sėkmingą taktinio lygmens kontrataką.

Vuhledar. Panašu, kad agresoriaus puolimas bent kuriam įstrigo. Tą pripažįsta rusų karo propagandistai, teigdami kad pramušti ukrainiečių gynybą šiame operacijos etape yra nerealu. Mūšiai ir toliau tęsiasi pietrytinėse prieigose, agresorius bando įsitvirtinti nuosavų namų rajonuose. Ukrainiečiai kontratakuoja. Tiesa, apie situacijos stabilizavimą kalbėti dar anksti.

Zaporizhia kryptyje susidūrimai kiek aprimo, daugiausia darbo artileristams.

Pietų kryptis. Be pakitimų.

3.6 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
128 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Darijus

Ukrainoje ir vyksta karas tarp vakarietiškų vertybių ir tradicinių. Kiekvienas pasirenka, už ką būti.

Dzeikas

Rusai veikia kaip aprasyta Ilfo ir Petrovo romane „Aukso versis”: – Smogsime autozygiu per bekele!”😆 Na karyboje tai klasikines rusu „vojennacalniku” puolimai: chrestomatiniai pavyzdziai Seelow aukstumose 1945 vasari, kur tiesiogine sio zo prasme lavonais kulkosvaidzius uzklojo , tokie „kurganai” aplink juos buvo.Zuvusiu 6 zenklis skaicius, Mannerheimo linijos sturmas 1939m gruodi – mazochistinis vaizdZelis – raudonarmieciai brenda per sniega iki juosmens, o suomiai saudo. Nusauti net nukris negai – susmunka ir kiurkso is sniego, Korejos ir Kinijos komunistu puolimas pries amerikiecius Korejoje 1950m velu rudeni. Ten vaizdzelis buvo toks: korejieciu klot 12.7 mm Brawningus nepakako, bet kai i pagalba Mao Cze Dungas atvare mesos – reikalai pajudejo. Amerikieciai su kalibru suklydo. Brawningo kulkos (nykscio dydzio svino kovalkas) pleso zmogaus kuna i… Skaityti daugiau »

stasys

Kvailys tas Darijus, xuilo propagandos auka , vargiai ir pats žino kokios tokios vakarietiškos ir tradicinės vertybės . Xuilo pataisė savo konstitucija įvesdamas konkrečias sąvokas tradicinės šeimos , bet ar tai xuilososija padarė tradiciniu šeimos vertybių šalimi ? popierius viska gali iškentėti kas ant jo rašoma o va gyvenime.. kaip lova klosi taip ir miegosi . Genocidas ukrainiečiu tautos pailiustruoja kas po tais popieriais slepiasi .

Pamastymas

..taigi sakiau,kaip tik daaarijus,taip glusas apuokas,pasakys u uu u,ir fsio….arba da ka durniau…

Apuokas

Tik dvi knygos išverstos į daugiausia pasaulio kalbų: tai Biblija ir Kamasutra. Abi skirtos apdoroti paprastiems žmogeliams. Tik viena skirta minkyti protui, kita – kūnui. Vadinkime tai lavinimu, nesu prieš. 10 Dievo įsakymų laikausi automatiškai, būdamas bedievis.

Pamastymas

..nu,ismintis tiesiog liejasi is tamstos..

darijusui

ukrainoje vyksta čiabuvių utilizacija

jo jo

utilizacija iki paskutinio ukrainiečio…

Pamastymas

..lolo,krypuok juron,ten teeetius xuilo..

Už tradicines vertybes, broliai!

Rusai laimės, ES ir NATO pralaimės ir subyrės, Gazmanovas vėl koncertuos Vilniuje, Berlyne ir Kijeve :))) Jau greitai:)))

Smagu!

Pagoglinkit straipsnį – “Ukrenergo“: per naujausią Rusijos raketų ataką Ukrainos elektros tinklams padaryta didelė žala”. /lrytas/
Per naujausią, ketvirtadienį surengtą masinę Rusijos raketų ataką Ukrainos elektros tinklams padaryta didelė žala. Su kiekviena Rusijos ataka elektros tinklų atkūrimas sunkėja ir ilgėja Tai pareiškė Ukrainos valstybinė elektros tinklų operatorė „Ukrenergo“, kurią cituoja transliuotojas CNN.

jo jo

Наибольшие сложности с энергоснабжением на Украине наблюдаются в Одесской области, сообщила компания «Укрэнерго». Там пояснили, что восстановление плановой схемы питания займет много времени из-за серьезных повреждений.
https://www.rbc.ru/textonlines/28/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

eziukas

Nesupratau…Čia Jūs abudu tuo džiaugiatės ??? Padaryta žala Ukrainai ???

Pamastymas

…ezy,tai tu da nedegradaves,tai gerai..

nu va

dar kartą patvirtinta kad žydo putino žydas surovikinas ne demilitarizuoja ukrainą o deelektrizuoja ir tokiu būdu kiršina ukrainiečius prieš rusus

Visai, tamsta, kampų negaudai…

Rusai xoxolų denacifikaciją vykdo per deelektrifikaciją.

Pabudo snaudęs nacizmas

Sviatlana „Prezidentė” Tsichanovskaja pranešė apie bendražygio Eduardo Lobovo žūtį, kariavusio už Kijevo režimą. Lobovas prieš kelis metus buvo spalvoto chaoso Baltarusijoje (prieš A. Lukašenką) dalyvis, už šią veiklą nuteistas sunkiųjų darbų kalėjimui. Bet teisingumas įvyko daug greičiau…

Sakykite

0 tai kur dingo Ožininkų partijos “didvyriai”:Protasevicius,Saakasvilis,Savcenko ir kiti tokie patys?

Pamastymas

…nesakysim,jei pac toks durnas ir nerandi

Cha cha cha…

Jei beretiniai širsta, reiškia viskas gerai.

TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius: 
–200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių 
-450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Lietuvių

apie 700 žuvo ten kiek kalbama

Regimantas

Mūsiškiams karo „vanagams” reikėtų parodyti Telegram kanalo vaizdus iš Soledaro, kur guli nepalaidoti tūkstančiai banderovcų ir jų prietelių iš tarptautinio legiono. Gaila, technologijos nesugeba perduoti nuo jų sklindančio klaikaus aromato…

stasys

o kaip jus Regimantai atskiriate kuris kieno žuvęs , uniformos nieko negali apie tai papasakoti .. ar tik galvelėje vėjai nešvilpia ?

Pamastymas

..ner prasmes kalbet su zombiu..

Anekdotas

JAV vizito metu Zelenskis dalindamas autografus netyčia pasirašė kapituliacijos aktą.

Pamastymas

..o taves sanitarai vis nepagauna…

Be išimčių

Amerikoniški „Abramsai” dailiai liepsojo Sirijoje, liepsnos ir Ukrainoje.

eziukas

Rusų taip pat.

Pamastymas

..jo,imant domen,kad ruskiai sviedinius laiko po siknom…

Cha cha cha…

Kai neturi ką pasakyt, gerai ir bezdėt…

Pasiskaitymui :)))

Pagoglinkit – „Танк разносит на куски”. Эксперт назвал уязвимые места танков Abrams“. https://radiosputnik.ria.ru/20230126/abrams-1847718774.html
Слабые стороны Abrams’ов – это, первое, газотурбинный двигатель, который ест колоссальное количество авиационного бензина, причем высококачественного. Только чтобы завести и разогреть турбину, нужно 24 килограмма. Соответственно, в случае длительного боестолкновения танк должен возвращаться на дозаправку… Далее: на Abrams’ах есть специальный генератор, который вырабатывает электричество, когда танк стоит – чтобы не гонять турбину. Этот генератор у них настолько слабо защищен бронированием, что были случаи, когда из калашникова стреляли зажигательными пулями, топливо в генераторе загоралось, протекало в двигатель, который тоже начинал гореть.

Ir dar :)))

И у Abrams’а, и у Leopard’а нет автомата заряжания, как на наших танках, а есть специальное место, где хранятся боеприпасы. Там имеются специальные герметичные дверки из легкой брони, а рядом находится место заряжающего. Заряжающий, взяв очередной снаряд, обязательно должен закрыть дверку. Если он забудет закрыть, то попадание снаряда (противника) в место хранения боеприпасов стопроцентно приводит к гибели экипажа танка, а танк разносит на куски. Если же дверка закрыта, срабатывает вышибной люк, и вся динамическая струя направляется наружу, а экипаж отделывается контузией.

Ir pabaigai :)))

Abrams при определенном везении можно вывести из строя даже метким броском бутылки с зажигательной смесью. Все зависит от того, куда бросить. Если бросить на броню – это одна ситуация, а если бросить на двигатель, где есть возможность через воздухозаборники „коктейлю Молотова” просочиться непосредственно в моторное отделение, то, конечно, будут проблемы.

nuu

Kapūt

nuu

kaput abrūmsams

nuu

ir dar nuo dulkių padūsta per 15 min., ir dar kurą aviacinį laka, ir dar sveria 60-75 tonas

Banderos greit bus išdaužyti

Pagoglinkit – “Командир «Ахмата» предсказал взятие ДНР под контроль в течение месяца“. https://lenta.ru/news/2023/01/27/apti/

nu va

dar kartą patvirtino kad asilų asilas niįgalus ką nors paimti. Asilų asilas kontroliuojamas.

jo jo

Ajajai…niįgalus, niįgalus…kas atsitiko, pirštai dreba ant klaviatūros?… ar, bene, dėl ruso iš baimės į pampersą būsi prikrovęs?…

nu va

čia dėl to kad asilų asilą kisindžeris prisirišo

stasys

Jei xuilo teks padėti tiek galvų dėl to Donecke žemės lopinėlio , kaip jie galvoja užimti likusia Ukraina . ? Lenkai skelbia jog atsiunčia dar 60 savo modernizuotu sovietini tanku , be tu Leopardu2 kurie jau pažadėti . Va tai tau , šalis kuri prieš metus net teoriškai negalėjo lygintis su xuilososijos kariuomene šiandiena lygiomis porcijomis duoda grąžos okupantams . Frontas permainingas . Šiandiena jie po truputi stumiami , rytoj viskas atvirkščiai . Tiesa į politine skilti reiktu įdėti jog likusios baltijos ‘tigrės’ pagaliau nutraukia diplomatinius santykius ta barbaru šalimi.

yell…Z.O.V.marine

na, šita pedoberetė stasiotas, idiotizmo kišenėse tikrai neieško :))) – visi neišsemiami idiotizmo aruodai supresuoti staсҺuilo makaulėje, kiečiau nei kuro briketai 🙂 – belieka utopiškai tikėtis, kad ta tvarto kaliausė, vieną stebuklingą dieną, kai atsipaipalios jo nutručinta sąžinė, pasiūlys anusui, broileriui ir miniai kitų militaristinių rusofobinių psichopatų, pirma nuvykti į banderostano frontus ir pasivolioti apkasuose, o po to, jei tiems urodams pasiseks sugrįžti, aiškinti veršiams, kaip, kas ir su kuo turi kariauti, bei kas ir kiek, ir kuo, už tuos debiloidų suorganizuotus karus bašliuoti :)))) – kas čia per tvartas, tai košmaras: kur nespjausi, visur žalimai, minedai, musmirės, debilotaitės, čmonytės, nuokrušos, valkatkos, ir tūkstančių kitų veislių fekaloidai-bartoševiciai …, iš čia ir visi šizolitchūanijos demografijos bei ekonomikos “proveržiai“ …

Pamastymas

..tai kad tu ne kiek neprastesnis uz pavardytus asmenis…,ir apskritai,is kokio graaabo tu cia islindai,llavonkacape,ilsekis ramybeje….

Linksminkimės, broliai!

Rusai laimės, ES ir NATO pralaimės ir subyrės, jau greit Gazmanovas vėl koncertuos Vilniuje, Berlyne ir Kijeve :)))

rusų vadas ir pavyzdys putinas

vagis, melagis, kgbistas – tikras gyvulys ir niekšas putinas – visiems rusams pavyzdys
Pagoglinkit – putinas – savo pavyzdžiu skandina visus rusus ir rusiją šūdų duobėje

nuu

kuria „velikaja xazaria”

Delfinariumo žinduolis

Tiesos.lt mėgaujasi pedokonservatorių novelėmis iš fronto. Suprantu, kad fantastinis (atsiprašau – pasakų) žanras labai traukia infantilus, bet vis dėlto, kur jūsų savigarba.

eziukas

Man irgi nepatinka,BET..suvokiu,kad nuomonių įvairovė yra reikalinga,kokia ji bebūtų man nemaloni….Palaikau ukrainiečius šiame kare be išlygų,nors ten yra taisytinų reikalų…

Saulininkas

Tamsta mąstai labai primityviai, o visą primityvizmą apvainikuoja tavo makaulėje kiurkstantis teiginys “jei laimės ukraina“ :)))))) Aš taip pat už nuomonių įvairovę, bet objektyvią. Todėl, vis dėlto yra visiškai nesuprantama, kodėl šiame portale straipsnelius iš Ukrainos frontų yra patikėta rašinėti Navio „informacinio saugumo agentūros specnazistų” ginklų „kaptiorkės”(sandėlio) „vyriausiam kaptiorkininkui”(sandėlininkui), kuriam straipsneliuose „pakilti iki politinio strateginio, taktinio ir operacinių lygių neleidžia informacinio saugumo kvalifikacijos nepakankamumas”?…

Pamastymas

..aisku,kad tavo kelrodis yra skabejeva ir solovjovas…gal gydykis,ar ka….

Darijus

Jei beretiniai širsta, reiškia viskas gerai.

stasys

submarinka eik lauk . 🙂

Cha cha cha…

Kai neturi, ką atsakyt, gerai ir bezdėt, ane, senas debile?…..

Prašalietis

Matomai „visuomenės informacinio saugumo specnazas” Navys nuskubėjo į Ukrainą po Soledaro prie Bachmuto padėti Ukrainos „požeminėms karinėms pajėgoms galutinai damušti xuilo su orkais”, todėl straipsnelius iš Ukrainos frontų yra patikėta rašinėti Navio „informacinio saugumo agentūros specnazistų” ginklų „kaptiorkės”(sandėlio) „vyriausiam kaptiorkininkui”(sandėlininkui), kuriam straipsneliuose „pakilti iki politinio strateginio, taktinio ir operacinių lygių neleidžia informacinio saugumo kvalifikacijos nepakankamumas”… Kaip „patriotiškai neabejingas” Lietuvos ir viso JAV vadovaujamo”demokratinio pasaulio kariniams reikalams” Ukrainoje neišsivaikščiojęs „diletantas” leisiu sau pateikti „politiniu strateginiu, operatyviniu ir taktiniu lygiu” kelis įdomius ir daug ką pasakančius „patriotinius” pastebėjimus. Jau ne viena savaitė per vietines informavimo priemones patriotinės „informacijos” iš Ukrainos frontų apsiriboja keliais sakiniais. Neisidžiaugiama Ukrainos armijos ” laimėjimais” kur nors puolant ar besiginant, tepasakoma viena kita smulkmena apie rusiškų „agresorių” tveriamus… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Rusai atidaro antrą frontą!
Nuo šiol jie ne tik „ukrofašistus” naikins. Atpildo valanda atėjo ir dekadentiškos pacifistinės silpnybės simboliui- Čeburaškai. (filmuko personažas su didelėmis ausimis). Pats ideologinės minties galiūnas Duginas šaukia rusus į kovą- „su Čeburaška mes karo nelaimėsim”.

Suprantu kaip atrodo tai ką parašiau, Bet čia nėra nei kruopelytės prasimanymo. Ne kokiame beprotnamyje kaip atrodytų išgirdau, o būtent šitaip Duginas kalbėjo.

stasys

kas ta antra frontą atidaro , albinosai xuilososai ? youtube.com/watch?v=1z9s-VV-374,

stasys

vedu minti prie to jog xuilososija jau turi beveik 1000 km ilgio frontą Ukrainoje , netgi atmetus Hersono miesto xuilo paliktus priemiesčius ir Dniepro upės ploti stojusį tarp okupantu ir Ukrainos valstybės laisvintoju .Antras atidaromas frontas butu kaip šuns penkta koja xuilososijai kuriai ne tik kad nėra resursu tam įgyvendinti , bet ir jau kuris laikas nepavyksta į karą įtraukti Baltarusija . Todėl klausimas mano kokie albinosai pilnai logiškas .

Šiaip klausiu

Tamsta esi Minedas, ar Ožininkas? Kad esi durnas, tai ir taip aišku…

Iš pat ryto chocholus į urvus suvarė !

Pagoglinkit – “В шести областях Украины объявили воздушную тревогу”.
https://ria.ru/20230128/trevoga-1848055435.html
Тревога звучит в Николаевской, Днепропетровской, Кировоградской, Харьковской, Полтавской и Сумской областях Украины. Кроме того, сообщается о сиренах на подконтрольных Киеву территориях ДНР, Запорожской и Херсонской областей.

Tiesiog smagu !

“Per praėjusią parą Rusija Ukrainai sudavė 10 raketinių smūgių ir 26 aviacijos smūgius” /balsas.lt/

eziukas

Tamstai smagu,kad Ukrainoje žūsta žmonės ??? Jūs iškrypėlis ??

ežiukui

smagu žudyti žmones ukrainoje tai žydui zelenskiui ir kijevo rados žydams

Zeliai

Jau vanduo pakilęs iki ausų. Nei senelis klausas nebepadės. Tikri ukrainiečiai jį patys pakabins nuo tilto. Gal būt Krymo :)))

tiesiog smagui

tai žydas surovikins vėl mėto bombas po visą ukrainą vietoj to kad demiltarizuotų marinką ir avdiejevką?

Karva kurvė

Žaviuosi snaigių iš Kvadrum verslo centro, čia Konstutucijos prospekte Vilniuje, lietuvių kalbos gramatika, ypatingai tikrinių žodžių rašyba.

Jau

Geriau rusai ateitų nei p1derastai valdžioje

Toka

Taikliai.

Prašalietis

P.S. Belieka visiems suinteresuotiems ir nesuinteresuotiems Ukrainos įvykiais žmonėms su įdomumu laukti ar nenorinti tiesiogiai aiškintis „reikalų” su Rusija JAV, norėdama išlošti kelis metus galimybės vystyti savo strategines karines pajėgas, po Ukrainos savo „tarpinėmis” reikalų aiškinimesi su Rusija nepadarys Lenkijos ir Vokietijos. Matant kas ir kaip vyksta banderinėje Ukrainoje, nesunkiai galima nuspėti, kad ir padaryta JAV „tarpinėmis” Lenkija su Vokietija pasidarytų ne tik „su Ukraina ir jos pergalėmis”, bet ir tikra Ukarina, kurios būsena tikrai būtų ne prastesnė nei šiandieninė Ukrainos būsena. Prisimenant, kad Rusijos Ukraina kurį laiką buvo skelbima kaip „broliškos tautos” apgyvendinta teritoriija, nesunku numanyti, kad Lenkijos ir Vokietijos kaip NATO „tarpinių” teritorijų peizažai būtų dar „nuostabesni” nei Mariupolio, šiandieninių Soledaro, Bachmuto… Pagrindinė eurokolchozo donorė pati būtų kaip… Skaityti daugiau »

Juoktis ar verkti?

Pagoglinkit – “СМИ: Британия может дать Украине истребители после вывода российских войск”.
https://ria.ru/20230128/britaniya-1848044503.html
Британия может предоставить Украине боевые самолеты, но лишь после вывода российских войск, пишет газета Telegraph.

Landsbierg Xuilo!!!

Pilėnai!!! – žviegia senas ožys iš balkonęlio! Susideginkite ŠUNAUJA už jankiys! Esate tik pieškos…

stasys

Visų pedofilų “stogas” Lietuvoje yra senis Vycka Kozlievičius Landzbergis.

Diedas

O visų pedofilų vadas Lietuvoje yra tūlas Alvydas Sadeckas – buvęs Artūro Paulausko partijos narys.

kaminas

o stogas švabelio švarkelis

vladas lukosevicius

Žydziaros ir iškrypimai – visada greta … Vat ir nyksta Lietuvių tauta …

Diedas
stasys
Diedas
Povilas Laukaitis

Ukrainos armijos nacistai šiandien tyčia sąmoningai smogė iš PC30 HIMARS į civilinį objektą – ligoninės pastatą Novoaidare Lugansko respublikoje. Pirminiais duomenimis 14 žuvo ir buvo sužeisti 24 ligoniai ir medicinos darbuotojai. Nu, brudų brudai!!!

nuu

nu taip ir turėjo būti, nes asilų asilas per metus laiko nesugebėjo demilitarizuoti donecko srities ir dar bus neabejoju,kadangi jo žydas surovikinc meta bombas po visą ukrainą, vietoj to kad išlaisvintų donecką nuo žydo zelenskio ir jo žydų bandos radoje suorganizuoto etninių rusų genocido ir žudymo donbase.

nu jojo

mariuopoli paėmė kadyrovcai, soldarą wagnercai o asilų asilas nieko

Rimvydas

Šimtmečiais einanti per pasaulį kruvina vakarų demokratija turi būti sustabdyta. Lietuviams parekomenduočiau, prasidėjus karui, kai jis ateis Lietuvos teritoriją, į pirmas kariuomenės gretas pastatyti tuos, kurie jo norėjo ir jį propagavo.

Diedas

Tovarišč.
A pats kodėl ne fronte?????
Kodėl už savo carą ir novorosiją nekariauji.???
Rekomenduočiau prisipilt kišenius semkių, nusipirkt juodą maišą, ir pirmyną

taip taip

demokratijos valdymo forma turėtų būti pakeista į nacionaldemokratijos valdymo formą – tuomet nebūtų antros „žydo zelenskio ir kijevo žydų bandos Ukrainos” – vien žydų leidžiami įstatymai titulinėms nacijoms.

Diedas

Tikrais duomenimis, visi žuvę ir sužeisti buvo vagnerio gaujos nariai.
Per dvi dienas trečias objektas su kur ištaško gaidžių armiją.
Dar kitais duomenimis, pats gaidžių vadas Prigožinas buvo kantūzytas.

Senas pirdyla,

Vėl pamiršai laiku vaistukus išgert? Sanitarai jau ateina, vilksimės marškinukus su ilgom rankovytėm!

Visvien žydera tragikomikas blogai baigs…

žydo ir chocholo mišrūnas, koks bebūtų mišrinimo santykis, tai yra “kažkas tokio“ 🙂 – jei ta mišrainė patenka į “velnio“ letenas/kanopas, tai “пиши – пропало“…, – faktiškai visi banderostano “lyderiai“, t.y. padugnės, yra būtent šios genetinės “nišos“/landynės atstovai :))) – būtų visiška komedija, jei ji vyktų be kraujo …, – deja,deja …

nuu

hitleris irgi žydo rotšildo palikuonis, dabar žydas zelenskis su kijevo rados žydais siautėja – skerdžia etninius rusus ukrainiečių rankomis

Arestovičius laiku įjungė atbulinį

Pagoglinkit – “Арестович раскритиковал запрет русского языка в украинской академии”. https://lenta.ru/news/2023/01/28/zapr/ Внештатный экс-советник офиса президента Украины Алексей Арестович назвал запрет русского языка в Киево-Могилянской академии нарушением конституции страны и законов Европейкого союза. Об этом в субботу, 28 января, он написал в своем Telegram-канале.

va va

Arestovičius sukritikuodamas rusų kalbos uždraudimą ukrainos akademijoje tik patvirtina žydo zelenskio ir kijevo rados žydų daugumos įstatymo priėmimą – uždraudimą rusų k.

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Российские войска поразили три бригады ВСУ на краснолиманском направлении”. https://lenta.ru/news/2023/01/28/tri_brigady/

cha cha cha…

Pagoglinkit – “В Британии заявили о страхе захвата российскими военными танков Challenger 2”. https://lenta.ru/news/2023/01/28/tannkk/

guugli

paguglinkit „Путин уволил из Совбеза автора статьи о «ведьмином котле» и хасидах „,
kam dar neaišku kam dirba putinc.

 „Помощник секретаря Совета безопасности Алексей Павлов снят с должности. В указе, который подписал президент Владимир Путин, причины не названы.“
Павлов считает, что в итоге из Украины сделали «тоталитарную гиперсекту», а «власть имущие в Киеве первыми превратились в воинствующих фанатиков, чьи взгляды прямо противоположны взглядам нормальных людей».
«ХаБаД» — «мудрость», «понимание», «знание». Vikipedija, ir susieškokit video kur Putinas „daro atsispaudimus” Kisindžeriui ir tai ką sako Putinas Kisindžeriui.

sveiki ruskeliai ir jų pakalikai

kaip sekasi googlinti – kai visas pasaulis nekenčia rusų?

Nepasiduok panikai, viskas bus gerai

Rusai laimės, ES ir NATO pralaimės ir subyrės, Gazmanovas vėl koncertuos Vilniuje, Berlyne ir Kijeve :)))

tai kad rusai jau pralaimėjo

2022m. vasario 24 d. rusai galutinai pralaimėjo
be jokių vilčių atsigauti

kol kas

kol kas niekas nelaimėjo ir niekas nepralaimėjo, karo mėsmalė mala be sustojimo.

stasys

be abejo koncertuos , po to kartuvėse pakabaliuos lapkričio 1 diena .:)

Ieškomas nusikaltėlis

Arvydas Anušauskas pasivadinęs stasys.

Pamastymas

..ieskomas istrukes psixopatas,rasinejantis viena ir ta pacia kvailyste….Labai aktyvus ir pavojingas/savo durnumu/.Sutikus,nemeginkit sulaikyti,gali dantim ikibt i koja..

Pamastymas

..gazmanovas koncertuos kobzonui,xa xa xa

sveiki

rokfelerių pasaulis dar ne visas pasaulis

Dar yra Kinija

senas anekdotas:
Rytmetinės žinios:
Kinijos – Suomijos pasienyje ramu.

sveikiems

du pasauliai rokfelerių ir rotšildų, gamybos ir finansų, gamyba iškelta į kiniją ir naikina finansinį ir sunaikins cbdsizacija, rusijoje jau pradedama nuo balandžio.

Lašiniai Ukrainai

Pagoglinkit – „Наши танки могут”. В ДНР сравнили Т-80БВ и американский Abrams”.
https://radiosputnik.ria.ru/20230127/tanki-1847876590.html
Замминистра информации ДНР Даниил Безсонов опубликовал видеозаписи, на которых российские танки модели Т-80БВ с легкостью заезжают на покрытые снегом горки, подобные той, которая оказалась непреодолимым препятствием для американского Abrams. Российский танк Т-80БВ, принятый на вооружение еще в 1985 году, превосходит последнюю модификацию американского Abrams по удельной мощности и ходовым качествам.

Lašinius perku turguje

O kas bus kai Ukrainoje mūšio lauke pasirodys Rusijos koviniai tankai T-90S, dar žinomi kaip „Bhishma”, kurie, kaip išimtinai tvirtina pasaulio karybos ekspertai, yra sėkmingiausia patobulinta T serijos rusiškų tankų versija, pasižyminti didesne ugnies galia, judrumu ir apsauga, ir jis skirtas pasaulinei eksporto rinkai?

Pamastymas

..ju didesne ugnies galia reiskiasi tuo,kad tankistai auksciau lekia link Menulio.Kitu modeliu,zemiau.Sviedinius susikraut po sikna,gali sugalvot tik isproteje kacapai.Lietajut kak volnyjie ptycy,vysako vysako…..

Kęstutis

Kuo daugiau, senas glušiau, rašai tų komentarų, tuo daugiau faktų apie tavo smegenų “gangreną”

Pamastymas

…ir tu,varguoli,atejai cia pazliumbt…,plac,dzievconka,plac…

Prigožino zekai toliau ukronaciams spardo subines

Pagoglinkit – “Пригожин сообщил о взятии села Благодатное“. https://lenta.ru/news/2023/01/29/blago/

Gintautas

Šiandien ryte Ukrainoje vėl neramu. Rusai muša raketomis. Oro pavojus paskelbtas Nikolajevo ir Odesos srityse.

TIK MĄSTANTIEMS

Šiuo metu Vakarai dėl Krymo ir Donbaso gana smarkiai banguoja, bet tos bangos silpnai plukdo Ukrainai pagalbą. Negana to, bangavimai pasimatė pačioje Ukrainos valdžioje. Korupcija įtariami vos ne „raktinių“ ministerijų ministrų pavaduotojai ir būrelis gubernatorių. Tokiu aukštu patriotiniu laiku ginant tėvynę tokia aukšto lygio korupcija? O gal kažkur slepiasi kita priežastis? Atvirai sakant, nustebino O.Arestovyčiaus, kuris Lietuvos žiniasklaidoje buvo kaip namiškis, pasitraukimas ir jo pasakymas, kad valdžioje prasidėjo grumtynės. Plius – minorinės gaidelės dėl galimos Ukrainos pergalės. O jeigu vis dėlto tai – korupcija ir ji susijusi su pagalbos Ukrainai tiekimu, akivaizdu, kad nusikaltimo tinklas daug platesnis nei paminėti asmenys. Ar tai nėra viena garsiai nepasakytų priežasčių, kodėl delsiama su sunkiosios ginkluotės tiekimu? Beje, dar rudenį apie tai buvo pradėta… Skaityti daugiau »

greit ruskių nebeliks žemėje

Pagoglinkit – po 10 metų rusų nebeliks žemėje
nes po karo su Ukraina gyvi likę rusai skubiai keis savo tautybę į baškirų, jakutų, totorių, čiukčių ir pan – kad tik nebūti rusu

Nu jo…

Kasdieninė Ožio myžalo dozė tave “veža”…..

Pamastymas

..puckos haaaazas is siknos tave veza da geriau

kaip pažinti ruskį - fašistą?

nes jis be fiurerio negali – nuo caro, stalino iki putino
ir taip masto apie kitus 🙂

Pamastymas

..kaip atpazint kacaaapa…,vos praveres zabtus ..jau meluoja..

jo jo

Daugiau už seną ožį Vycką niekas nemeluoja…sukrešęs, susisukęs visas, nebepavelka nuodėmių kupros, pampersas nutįsęs iki žemės… šlykštu net žiūrėt…tfu…

vajezuss
Cha cha cha…

Atsilieki. Senos žinios…

Vaidotas

Žydai Iraną DEMOKRATIZUOJA sprogimais.

Laimonas

Pagoglinkit – “WSJ назвала Израиль ответственным за атаку на Иран”.
Израиль нанес скрытый удар беспилотниками по оборонному комплексу Ирана, пишет The Wall Street Journal со ссылкой на официальных лиц США и источники, знакомые с этой операцией.
https://www.rbc.ru/politics/29/01/2023/63d6967c9a79474043868ec5?from=from_main_1

Dar ir jankiai prisidėję

Pagoglinkit – “Авиация США участвовала в атаке беспилотников в Иране, пишут СМИ”.
https://ria.ru/20230129/ataka-1848222554.html
атаке беспилотников на военный объект в иранском городе Исфахан участвовала американская авиация, передает телеканал Al-Arabija со ссылкой на источники. 

Как они утверждают, целью был склад с баллистическими ракетами. 
“ Ирану были переданы послания, что не будут позволены объекты по производству баллистических ракет”, — добавили собеседники телеканала.

Banderos bėga neatsisukdami

Подразделения ЧВК «Вагнер» нашли тела наемников в Артемовске в ДНР (украинское название — Бахмут), заявил основатель частной военной компании Евгений Пригожин.
«А также [обнаружены]телефоны и другая информация о том, что данные тела принадлежат наемникам, которых из-за плотных боев противник не смог вытащить и таким образом попытался скрыть их личности. Однако электронные носители были найдены вместе с телами», — приводит слова Пригожина его пресс-служба в телеграм-канале.
https://www.rbc.ru/textonlines/29/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

Šlovė rusų kariams

Брифинг Минобороны России:
– российские военные в ходе наступления на донецком направлении заняли более выгодные позиции и нанесли поражение ВСУ в районах населенных пунктов Курахово и Антоновка в ДНР
– авиация и артиллерия «Западной» группировки пресекла деятельность четырех диверсионно-разведывательных групп ВСУ на купянском направлении
– средства ПВО России за сутки перехватили 16 снарядов РСЗО HIMARS, «Ольха» и «Ураган». В Херсонской области уничтожены два РЛС производства США AN/TPQ-36 и AN/TPQ-48, а также склад боеприпасов ВСУ
– ВС России уничтожили в ДНР два склада артиллерийских боеприпасов ВСУ; на донецком направлении ВСУ потеряли две системы М777, две САУ Paladin, одну радиолокационную станцию AN/TPQ-50 производства США.

Baisiau, nei baisu

Pagoglinkit – “Пригожин сообщил о брошенных в Артемовске телах наемников”.
https://ria.ru/20230129/naemniki-1848255019.html
Российские войска обнаружили в Артемовске тела, предположительно, наемников с отрезанными кистями, сообщил руководитель группы „Вагнер” Евгений Пригожин в Telegram-канале.

„Подразделениями… „Вагнер” были обнаружены тела с отрезанными головами и кистями рук. А также телефоны и другая информация о том, что данные тела принадлежат наемникам, которых из-за плотных боев противник не смог вытащить и таким образом попытался скрыть их личности. Однако электронные носители были найдены вместе с телами”, — говорится в заявлении.

va va

igor panarin telegram kanal 6.0K, vaizdeliai iš ties baisūs, bet galavariezai ir rūkariezai dar baisesni kuomet taip daro

mariyajuttdoll22

Looking for Sexy Call Girls in Lahore can be a daunting task. There are many factors to consider when choosing the right call girl for you. This guide will help you find the right call girl in Lahore for you, based on your specific needs and preferences.

128
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top