Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt aštuntoji (Sausio 27 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis.

Svatove. Be pakitimų

Kremina:

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože agresorius suintensyvino atakas ne tik kontaktinėje linijoje, bet ir atakavo gynybos gilumoje esančio Nevske link. Tikrai nesutapimas, kad būtent čia ukrainiečiai sugebėjo nežymiai pasistūmėti. Labai tikėtina, agresoriaus ataka Nevske link buvo nesėkminga ir ukrainiečiai surengė savo kontrataką, jos išdavoje užėmė naujas pozicijas.

Tęsiasi susidūrimai Kremina pietvakarinėse prieigose, kontaktinėje linijoje pasikeitimų nėra.

Lysychansk. Didelių pasikeitimų nėra. Agresorius tęsia lokalias atakas Spirne – Berestove, jam nežymiai pavyko pasistūmėti prie Bilohorivka (ne prie Kremina, o prie Berestove, t.y. sektoriaus pietuose.). Sektoriuje aktyviai vrekia ukrainiečių aviacija.

Donecko kryptis.

Bakhmut:

Soledar – Krasna Hora ruože ukrainiečiai toliau laikosi. Rusams pasistūmėti nepavyksta. Karščiausia Paraskoviyivka ir Blahodatne.

Bakhmut prieigose sunkios kautynės tęsiasi, kontaktinė linija nejuda.

Kelyje Horlivka – Bakhmut agresorius toliau vysto puolimą Klishiivka ir artėja link kelio Kostyantinivka – Chasiv Yar –

Bakhmut. Neatmestina, kad dar šią savaitę agresorius bandys pajėgomis perkirsti minėtą kelią. Siekdamas sudaryti šiems veiksmams sąlygas, agresorius haubicomis ir MLRS atakuoja Chasiv Yar.

Avdiivka – Mariinka. Panašu, atakuodami Avidiivka įtvirtintą rajoną rusai gerokai nusilaužė ragus, tad grįžo prie jiems įprasto daužymo galva į įvirtintą Pervomaiske ruožą. Šios rusų atakos nebuvo sėkmingos. Savo ruožtu tęsiasi susidūrimai Mariinka, ukrainiečiams pavyko surengti sėkmingą taktinio lygmens kontrataką.

Vuhledar. Panašu, kad agresoriaus puolimas bent kuriam įstrigo. Tą pripažįsta rusų karo propagandistai, teigdami kad pramušti ukrainiečių gynybą šiame operacijos etape yra nerealu. Mūšiai ir toliau tęsiasi pietrytinėse prieigose, agresorius bando įsitvirtinti nuosavų namų rajonuose. Ukrainiečiai kontratakuoja. Tiesa, apie situacijos stabilizavimą kalbėti dar anksti.

Zaporizhia kryptyje susidūrimai kiek aprimo, daugiausia darbo artileristams.

Pietų kryptis. Be pakitimų.

3.6 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
128 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
128
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top