Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt ketvirtoji (Sausio 23 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Lavrovas pareiškė, kad karas su Vakarais nebėra hibridinis, o vis labiau primena tikrą. Tai vertintina kaip dar vienas bandymas tariama tiesioginės konfrontacijos perspektyva priversti Vakarų valstybes mažinti paramą Ukrainai ir įvelti jas į pokilimines derybas su kremliumi. Tikėtina, kad Vakarai su velniu obuoliauti neis, bet atsipalaiduoti neverta.

Luhansko kryptis

Svatove. Kaip ir tikėtasi, agresorius atnaujino kontratakas Stelmahivka link ir taip bando priversi ukrainiečius pakeisti savo planus Pershotravneve – Yahidne – Novoselivske ruože. Nepanašu, kad tai rusams sekasi. Ukrainiečiai vykdo lokalias atakas, o rusų bandymai susigrąžinti prarastas pozicijas Novoselivkse baigėsi nesėkme.

Kremina:

Ploshchanka – Chervonopopivka – Zhitlivka ruože pozicinės kautynės. Agresoriaus puolimo galimybės sumenkusios, tačiau gintis ir kontratakuoti jie dar gali. Todėl ukrainiečiai čia kantriai ginasi, vykdo žvalgybą, smūgiuoja artilerija ir radę progą kontratakuoja.

Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose toliau lokalūs susidūrimai. Iniciatyvą išlaiko ukrainiečiai, tačiau kontaktinė linija nejuda.

Lysychansk. Agresorius vėl perkėlė pagrindines pastangas į sektoriaus pietus ir atakuoja Spirne – Berestove ruože. Tikėtina, rytoj čia agresorius ilsėsis, o aktyvesnis puolimas bus Bilohirivka ruože.

Donecko kryptis

Bakhmut. Pasirodė duomenų, kad į sektorių jau atvyko rezervai, tame tarpe legendinės 93-iosios mechanizuotos brigados vienetai. Tai nereiškia, kad automatiškai situacija ims gerėti (tai nepirma rotacija ir papildymas kontaktinėje linijoje), tačiau šiame sektoriuje sėkmingai kovojusių vienetų atvykimas nuteikia optimistiškai.

ukrainiečiai ir toliau daro stebuklus Pidhorodne – Krasna Hora – Blahodatne linijoje ir neleidžia agresoriui stumtis priekin. Tikėtina todėl rusai bent kol kas intensyviau atakuoja Rozdolivka- Vesele tikėdamiesi atverti naują puolimo kryptį link Syversk. Čia rusams pavyko pasistūmėti apie kilometrą. Visgi mažai tikėtina, kad agresorius taip greitai atsisakys operacinio tikslo perkirsti kelią Sliavyansk-Bakhmut ir visas pastangas nukreips į Syversk.

Bakhmut prieigose sunkios kautynės. Ypač sudėtinga situacija miesto pietrytinėje dalyje, pozicijos eina iš rankų į rankas. Panašu, ukrainiečiai pasirengę kautis už kiekviena namą, už kiekvieną sankryžą.

Kelyje Horlivka – Bakhmut agresorius negali užimti nuo Klishiivka į šiaurės vakarus/vakarus esančios kalvos, kuri labai svarbi norint pasiekti Chasiv Yar. Problemą rusai bando spręsti atakuodami šiaurėn su tikslu pasiekti tarpe tarp Chasiv Yar ir Bakhmut esantį Ivanivske ir čia perkirsti kelią Kostyantinivka – Bakhmut. Tuo pačiu į pietvakarius nuo Klishiivka išsikišusių rusų pozicijų agresorius atakuoja Predtechyne. Tai pirmi ženklai, kad tikėtina rusai bandys Chasiv Yar atakuoti iš rytų (Ivanivkse) ir vakarų (Predtechyne) ir taip sieks 1) perkirsti kelią Kostyantinivka – Bakhmut ir taip sukomplikuoti Bakhmut aprūpinimą ir 2) blokuoti Chasiv Yar įtvirtintą rajoną iš rytų ir vakarų sugriaunant sąveiką su Bakhmut ir Kostyantinivka veikiančiais ukrainiečių vienetais.

Avdiivka – Mariinka. Sektoriuje dedasi įdomūs dalykai. Agresoriui pavyko nežymiai pasistūmėti Vodiany – Opytne ruože. Tuo pačiu ukrainiečiai kontratakavo prie Oleksandropil (15 km į šiaurę nuo Avdiivka, 5 km į pietus nuo Niu Jork). Operacija sėkminga – ukrainiečiai pastūmė agresoriaus pozicijas apie 1 km, bei įsitvirtino pačiame Oleksandropil (iki tol gyvenvietė buvo no man land). Turime priminti, kad prieš dvi savaites tarpe tarp Avdiivka ir Niu Jork ukrainiečiai jau buvo surengę eilę sėkmingų kontratakų. Be to, agresorius soc.tinkluose skelbia, kad ir Mariinka nėra ramu – čia ukrainiečiai taip pat kontratakuoja. Tiesa, daryti išvadas dar anksti, tačiau gera pradžia pusė darbo.

Vuhledar. Sektoriuje lokalūs susidūrimai, daug darbo artileristams.

Zaporizhia kryptyje rusų „grandiozinis“ puolimas sustojo. Tą byloja ir patys agresoriaus karo propagandistai. Antai kslbėdami aoid mūšį prie Kamyanka jie teigia „praktiškai” užėmę šį kaimą, tačiau smulkmenėlė – ukrainiečių artilerija taip intensyviai dirba, kad rusai negali užeiti. Tačiau neatmestina, kad siekdami primesti savo mūšio ritmą, rusai ir vėl bandys rengti lokalias atakas.

Pietų kryptyje kabūm Sevastopol. Dar iki galo neaišku kas sprogo, tačiau nepanašu, kad tai rusų oro gynybos darbo išdavoje įvykęs sprogimas. Bent jau okupantai apie tai nepraneša. Neatmestina, kad prieš kurį laiką dronais vykdę žvalgybą mūšiu, ukrainiečiai identifikavo spragą agresoriaus oro gynyboje ir smogė. Tiesa, tai tik spekuliacijos, kadangi patikimų duomenų neturime.

3.3 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
63 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Rusų propaganda keičia kryptį
https://youtu.be/onrSCgSPFfU
.

Tik skaičiai

Kijevo režimo vadovaujamos Ukrainos armijos nuostoliai:
150 000 žuvusių ukrų karių
450 000 sužeistų karių
35 000 dingusių be žinios karių

Be jokios propogandos

saloreichui pyzda

Pamastymas

…beraaasti kreivu parso snukiu,kiek da cia vaidensies

Diedas

Kaip taip sumažėjo skaičiai?
Prieš pusmetį buvo milijonas, o dabar jau antras mėnuo kaip sustojo ant 150 000.
Jei taip toliau, tai iki rudens liks tik 50 tūkst.

Tiesa išlaisvina

Kam įdomu-tikroji WW2 istorija:

http://www.revisionist.net

justice4germans.wordpress.com

Karti tiesa

Kai kas sako, kad šito karo galėjo ir nebūti. Taip gali galvoti tik kitame pasaulyje gyvenantis naivuolis. Šitas karas ir visa įvykių eiga buvo suplanuota prieš dešimtmečius. Tai karas ne tarp šalių, o tarp dviejų sistemų, tarp socialiai teisingesnės, humaniškesnės sistemos ir tarp žudikiškos grobuonių, vergvaldžių, kolonizatorių,engėjų išsigimėliškos sistemos. Užatlantinis žvėris, kuris eina per pasaulį naikindamas, apiplėšdamas, pavergdamas kitas šalis, kuris napalmu degino gyvus žmones, kuris mėtė atomines bombas ant Japonijos civilių žmonių ir ant Maršalo salų gyventojų, toks žvėris niekada nepaleidžia savo grobio. Kapitalas, ant kurio išbujojo engėjų kolonizatorių gerovė, permirkęs krauju. Rusija daro daug klaidų. Tai,kad ji naikina slavus, tai jos didelė klaida, nes kiekvienas šeimininkas rauna piktžoles ten, kur yra jos šaknys. Bet Ukraina kenčia taip pat… Skaityti daugiau »

Karas baigsis,

Kada Zelenskio kriminaliniai elementai nustos iš amerikoniškų HIMERS’ų šaudyti į Donecko gyventojus. Tai įvyks, kai nebus paramos, kuomet mūsiškiai gyventojai nustos Kijevui pervedineti telefonais po 10 eurų. Tuomet ir pani Zelenska negalės šopintis Paryžiaus brendiniuose butikuose.

anekdotas

Numiršta Džo Bidonas.Po 10 metų jam pasidaro liūdna, ir jis prašo Dievo, kad leistų jį į žemę, pasižiūrėt kaip jo kraštas gyvena. Dievas išleidžia. Užeina Jis Niujorke į barą, užsisako alaus ir klausia barmeno, kaip valstybė gyvuoja? Barmenas nustebęs: -Kaip gyvuoja? Mes Didžiulė imperija, viskas aplinkui mus mūsų. -Kaip mūsų? Ir Irakas, Afganistanas? -Taip, jau viskas mūsų! -Ir Europa ir Afrika, ir artimieji rytai? Barmenas ištraukia iš po prekystalio gaublį ir išdidžiai sukdamas sako: -Aš ir sakau, viskas mūsų, visas pasaulis priklauso mums! Bidonas laimingas išgeria savo alų ir sako: -Nu dėkui
drauge, kiek iš manęs? Barmenas: – Vienas rublis, dvidešimt kapeikų…

Anekdotas

JAV vizito metu Zelenskis dalindamas autografus netyčia pasirašė kapituliacijos aktą.

Pamastymas

…nu nebespeeeeju i kelnes kraaaxo kraut…,kaip juokinga…

Malda už vergus

Apgailėkite tautą,
nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, –
valgančią duoną, kurios pati neaugina,
ir geriančią vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės.
Užjauskite tautą,
kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji,
kuri neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais,
ir niekada nesukils,
nebent, kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.
Užjauskite tautą,
kurios politinis veikėjas yra lapė,
filosofas – žonglierius,
o menas – skylių lopymas ir beždžioniavimas.
Užjauskite tautą,
kuri naują savo valdovą sveikina trimitais,
o atsisveikina patyčiomis, kad vėl kitą sveikintų trimitais…
Užjauskite tautą,
kurios išminčiai – nukvaišę nuo senumo,
o stipruoliai – dar tik lopšyje.
Apgailėkite tautą,
susiskaldžiusią į dalis,
kai kiekviena dalis save laiko Tauta.

Kahlilis Džibranas (persų poetas)

specialiai ligoniukui naviui

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

šviesi vergų ateitis

Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: armonaitė šers lietuvius narkotikais, šikalienės chebra atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Vištgaidis PIŠ veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikos negrus kolonistus, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites,kitaip jau greit vergai negalės ir p…tis be raštiško valdžiagyvių neadekvatų leidimo… Atrodo, reikia rimtai pradėti domėtis, kokios iš tikrųjų gyvenimo sąlygos Šiaurės Korėjoje, nes jei taip bus ir toliau, pačiu artimiausiu laiku reikės ieškotis saugesnės gyvenimo vietos. Visa ES tiesiog akyse virsta silpnapročių ir iškrypėlių valdoma viena didele griežto režimo koncentracijos stovykla, su spalvotais žviegiančiais prižiūrėtojais ir pavlikais… Skaityti daugiau »

vienas vardas šito

demokratija

Aš tavo motina,aš Lietuva

Sergu bepročių kliedesiais,
dirbtinėm šypsenom,seilėtais sakiniais.

Sergu menkystų sukurta tvarka,
prasčiokų kultūra ir jų beskoniais kūriniais.

Sergu iš teisingumo besijuokiančiais teismais,
nupušusiais rinkėjais ir mirštančiais kaimais.

Sergu veidmainiais prezidentais,
bejėge vyriausybe ir pedofilijos klanais.

Sergu besočiais daktarais,
žudikais piniguočiais ir prokurorais neveiksniais.

Sergu žaliaisiais,raudonaisiais ir žydrais,
pajacų orgijom,prasmirdusiais seimais.

Sergu kraujuojančiom žaizdom,
nuo pišpasio į užsienį pabėgusiom šeimom.

Sergu našlaičių ašarom graudžiom,
pijokų smarve ir merdinčių senolių aimanom…

Sergu vaikeliai aš,beviltiškai sergu,
mirtis prie mano patalo palinkus.

Nebėr jau man jėgų, ir noro nebėra,
nes aš SAVŲ vaikų išniekinta MAMA!

-Palauk…Nemirk…Atleisk mums,motina viena.
Mes bundam iš letargo miego,išgydysim tave.

seimo banditėlio priesaika:
"Aš, (vardas, pavardė),
 prisiekiu būti šuniškai ištikimas (-a) europos sąjungai ir NATO;
 prisiekiu niekinti ir ignoruoti Lietuvos Konstituciją ir įstatymus,
parduoti jos žemę ir atimtus vaikus bet kam,kas daugiau sumokės;
 prisiekiu visomis išgalėmis likviduoti Lietuvos nepriklausomybę,
sąžiningai  vergauti Briuselio ir Vašingtono ponams, NATO karo nusikaltėliams,uoliai vykdyti Lietuvos žmonių išnuodijimą ir genocidą
 pagal jų įsakymus.

 Tepadeda man VELNIAS!"

  (Prisiekti leidžiama ir be paskutinio sakinio)
Pričiupo “paukštuką”

Vakar pranešta, kad TS-LKD frakcijos narys Kristijonas Bartoševičius, tas konservatorių kuilys yra pagautas mažamečius vaikus čiupinėjantis… ir yra kaltinamas jaunesnių negu 14 metų vaikų prievartavimu ir netgi pedofilija. Achu*jet!!!

Dar

Ąžuoliuko berniukų choro vadovas 8 metus!!!

Pamastymas

…kretinai,tai darsyk kartojat naktine pasiutpolke..O ka nors naujo pranest……misija impossible,ciulbuoneliai…

Darius Jurgelevičius

Vienas žmogus man parašė – jei Bartoševičiui prokurorai pateikė įtarimus, tai ženklas, kad seneliui tikrai blogai. Ar pasikeitė situacija uždaroje pavogtų KGB bylų biržoje. Ką gali žinot, laikas parodys… Šiaip ar taip, mamytėms laikas susirūpinti, jei vaikai dainuoja vakarais chore. O Kristi-jonui dabar nepatartina važinėtis triračiu po balutes, nes gali nukristi, ypač jei kažkur netoli R.Šimašius pravažiuos.

nu nu

O buvo nors vienas konservatorius ne pedofilas?

Atvirai sakant

Atrodo, kad nepilnamečių tvirkinimas TS-LKD tampa norma ir partijos vertybe.

Tiesos ir mėsos

Dešimt metų pedofilai ir jų stogas įsikandę dantimis gynė kirpėją, žudė liudininkus, klastojo ekspertizes, pirko kavą teisėjams, pajungė visą žiniasklaidą, kad užglaistytų savo darbelius, o čia pyst ėmė ir išviešino seimo narį ir dar iš neliečiamųjų pranašo anūko Džibrailo sektos ir dar prieš savivaldybių rinkimus. Ir aš turiu patikėti bananų respublikos stebuklais?

O kregždutės tai apsišikę!

Paklausykit, kai vakar Seimo elitas gynė savo sėbrą pedofilą K.Bartosevičių, kuris įtariamas įkliuvęs grabinėjantis mažamečius vaikus. Pusdienį buvo tariamasi, ką daryti, kaip elgtis toliau. Buvo sutarta naudoti atskyrimo taktiką. Ką tai reiškia – bandyti atsieti Bartosevičių nuo TS-LKD, o visą kaltę suversti bendram katilui – Seimui. Dar geriau būtų įtikinti, kad tai opozicijos narys, bet to, matyt, nepavyks.  Pirmas 14:20 išstojo konservatorių pakalikas Bielinis, kuris pasakė, kad tai buvo atsitiktinis žmogus partijoje, vėliau kalbėjo Gentvilas apie kažkokius kalibrus, bet jo kalba buvo labai nerišli, po to į trasą atėjo tarybinis pedagogas, gerai, kad jam buvo blaivios dienos, jis bėdą vertė nepartiniams, ir kad partijos kaltos tik dėl to, kad prirenka žvaigždžių ir po to srebia košę (remiantis tokia logika, tai… Skaityti daugiau »

Tiesos ir mėsos

Jei jis nepaskęs balutėje, tada tik laiko klausimas, kada įskųs savo bendrapartiečius „ãžuoliukų” mylėtojus?

Justas

Ir anūkėlis, ir vyriausioji šalies buhalterė, ir senelis, visi susišokiruos ir atsišokiruos, pasibaisės ir po kiek laiko atsibaisės. Ir žinot, kaip baigsis?
Taip kaip Eligijui. Kaip visai teistai ir nenuteistai liberalų partijai. Pora – trejetą metų tyrimo. Po to du variantai – arba nepasieks teismo, arba išteisins. Galima pradėti lažybas, kaip baigsis, statau 100 eurų už tai, kad bylą nutrauks dėl įkalčių stokos. Bus įdomu.

Valius

Vienas kartas – atsitiktinumas, du kartai – sutapimas, trys kartai – sistema…Turime sisteminę pedofilinę partiją – konservatorius.

Vytas

Šių kliedesių autorius Aurimas Navys irgi konservatorius. Reiškia, jog galimai pedofilas.

šių kliedesių autoriui naviui

Jei ką, jau daugybė lietuvių žuvo ukrainoje, tik kažkaip niekas to neskelbia, tik rusai parodo lavonus ir mašinas su lt numeriais. Kodėl nerašai, loche tu, savo apžvalgose?

Herojam piZdec !

Pagoglinkit – “В Пентагоне признали большие потери украинских войск”.
https://ria.ru/20230123/pentagon-1846925405.html

Kaput Ukraine !

Pagoglinkit – “Арестович усомнился в гарантированной победе Украины”. Бывший советник офиса президента Украины Алексей Арестович вспомнил слова президента Польши Анджея Дуды, сказанные в Давосе, о том, что ближайшее время может быть решающим для исхода конфликта на Украине. В частности, Дуда заявил, что «Россию пока не удается победить», он выразил опасения, что Москва готовит «новое наступление» в ближайшие месяцы, передает «Польское агентство новостей». В этот период встанет вопрос, «выживет Украина или нет», отметил Дуда. «Прежде, чем хихикать над дурными русскими, и радоваться, что мы непобедимы, напоминаю, мы непобедимы до тех пор, пока мы что? Пока мы не начали грызться друг с другом. Когда мы начали грызться друг с другом, мы очень победимы, победимы в кратчайшие сроки, и неожиданно для самих себя», — продолжил… Skaityti daugiau »

Jei ką

tai Liusė Arestovičius laiku davė atbulinį…reiškiasi krachas jau ne už kalnų.

Amba

Donecke ukrainiečių elitiniai karininkai ir kareiviai pasiduoda rusams.

Rusai toliau spardo naciams subines

Pagoglinkit – “Россия уже контролирует 11 населенных пунктов в Харьковской области”. https://ria.ru/20230123/kharkov-1846803355.html

Šlovė rusų kariams

Pagoglinkit – “ВС России за сутки поразили 63 украинских артиллерийских подразделения”. https://ria.ru/20230123/spetsoperatsiya-1846793142.html

Banderos - į trąšas !

На Донецком направлении за сутки уничтожено свыше 60 военнослужащих, две боевые бронированные машины, три автомобиля, две гаубицы „Мста-Б” и Д-30, а также радиолокационная станция контрбатарейной борьбы производства США AN/TPQ-50. https://ria.ru/20230123/spetsoperatsiya-1846787283.html

Prigožino zekai išdaužė ukronacius Soledare

Pagoglinkit – “Украину уличили в проведении масштабной мобилизации в Закарпатье“. https://lenta.ru/news/2023/01/24/zakarpat/
Власти Украины проводят в Закарпатье проводят самую масштабную мобилизацию с начала конфликта, что связано с большими потерями Закарпатской 128-й горно-штурмовой бригады под Соледаром. В этом Киеву уличило венгерское издание Pėsti Srácok, ссылаясь на местных жителей.
По их оценкам, в последние дни Закарпатье наводнили сотни украинских военных и полицейских. «Регистрируют, раздают повестки и забирают: на улице, на рынке, в автобусе, у детского сада, в кафе… Они уже заходят в дома», — пишет издание.

Eduardas

Lietuvos Anūko dalinį suformuoti reikia. Ir siųsti į frontą.

Logiškas siūlymas

Sutinku su siūlymu: visus pagal amžių ir sveikata ukrainiečius mobilizuoti, apmokyti ir pasiųsti į karą. Lietuvoje, visus palaikančius karą taip pat pasiųsti kariauti, tame tarpe ir lietuvius. Kad pauostytų parako. O tai labai lengvai kelią ranką už karą.

Vadimas is Norvegijos

dar reiktų surinkti visas pabėgusias ukrų šliundras į demokratiją .. išrengei ir suguldei jas priekinėse linijose, tik žiū ir rusai jau ukrainos glėbyje…

Yra

Yra tame tiesos. Ypač reikėtų surinkti tuos riebius kurkulius,pinigų maišus, nusikaltėlius, kurie europoje šildosi ant pečiaus į priekines linijas ginti savo tėvynę.

Švedija matys NATO kaip savo ausis

Швеция больше не получит поддержки от Анкары по ратификации документа о вступлении страны в НАТО из-за скандальных антиисламских акций — сожжения Корана и манекена в виде президента Турции Раджепа Тайипа Эрдогана в Стокгольме. Об этом заявил сам Эрдоган после заседания кабинета министров.
https://lenta.ru/news/2023/01/24/erdogan/

Pamastymas

ohoho,tai po vidurnakcio velniu fiestos buuuuta…,net akys apraibo nuo drabstymosi exkrementais ir kitoookiu grozyyybiu….ot,kacapnia selsta,balvooonai nuproteje..

Prašalietis

Navys šiame savo „veidaknygės- š…skylės” straipsnelyje jau nebesuveikė „patriotiškai paxuilintiems stasiams” nei „strateginių-politinių”, nei „taktinių”, nei „operacinių” pergalingų žinių iš Ukrainos frontų… Neminimas net ir toliau banderinių chalopų „didvyriškai ginamas” nuo „xuilo ordų” Soledaras, todėl kuo toliau tuo sparčiau garuojančios iš vietinių banderinių runkelių galvų „patriotinės dvasios kosolidavimui” belieka diletantui pabandyti ką nors „strateginiu politiniu, taktiniu, operaciniu lygiu nutriesti”… Visi kas „netingėjo patriotiškai „stebėjo Ramštaine ir po jo vykusius JAV ir NATO veikėjų dideliu turgus dėl vokiškų tankų Leopardų 2 tiekimo Ukrainai. Vokietijos „nenorą” duoti leidimo Lenkijai, turinčiai daugiau kaip 200 šių tankų, dalį jų perleisti Ukrainai. Belieka prisiminti kažkodėl neavišuotus ir neaptarinėjamus Lietuvos super puper veikėjų Nausėdos, G.Lansbergio ir į kompaniją paimtos Tichanovskajos vizitą į Davosą, prieš išvažiuojant buvo… Skaityti daugiau »

Visiškas narkomano Zelios krachas

Pagoglinkit – “Лукашенко заявил о предложении Киева заключить „пакт о ненападении”. https://ria.ru/20230124/ukraina-1847027940.html

cha cha cha…

Aš gi sakiau, jog Zelenskiui jau nuo kokso galvoje kralikai pisas.
Viskas baigta. Xoxolams xana.

Pamastymas

..tavo sakyma,durniau,mes ismokom jau mintinai…Ot,debiloidas,neitiketina…

Valius

Pasižiūrėk į veidrodį – ten pamatysi tikrą naciką.

Veronika

Bliaaaat, aš galvoju, ar Zelensky yra visiškas Debilas, juk kad visi Vakarai ir jis kartojo, kad Lukašenko yra nelegetimus prezidentas, o Baltarusijos prezidentė yra kotletų kepėja Cichanouskaja, kuri gyvena po Gabriuko sparneliu. Tai kodēl narkomanas Zelensky nesikreipė į Cichanouskają?

Pamastymas

..ypac miela matyt,kai debilas rasai didziaja raide.Cia is ypatingos pagarbos Zelenskiui.Jooooo…

Pamastymas

..jau sakyta tau,issikratyk savo kraaaxa is kelniu….,ir nebebus kraaaaxo…

Aš galvoju

Zelenskiui yra pizė!

Pamastymas

..blogai tu galvoji,varguoli,oi blogai…

Diedas

Estai šaunuoliai
https://youtu.be/V9AxsB7PGIQ
.

cha cha cha…

Tai padės tiek, kiek lavonas gali prakaituoti…

CGI

Volodymyras Zelenskis stovi kartu su Ukrainos kariais ir klūpo šalia žuvusių, skeveldrų išvarytų karių, jų viduriai išplėšti.Šie pristatymai yra technologinės iliuzijos, sukurtos naudojant žaliuosius ekranus, CGI technologijas.Tai, ką matote per Vakarų televiziją, yra netikra. Netikri kapai, padirbti rusų kareivių kūnai. Dega netikros bombos. Žudomi netikri kūdikiai. Holivudas padėjo Zelenskiui įamžinti didžiausią žmonijos kada nors matytą sukčiavimą Kijeve ir Charkove. Yra vaizdų iš 2015 m karo Sirijoje.

Pamastymas

…taigi visi zino,kad visas kaaaras yra feikas.Gi lavrusa didziai stebejosi….my ni nakavo ninapadaly…..

Marius

Lašiniai Ukrainai.
Herojam kaput.

Po Ukrainos eilė bus Lenkijai

Kai Imperatorienei Ekaterinai II pranese apie eilinius itin priesiskus Lenkijos veiksmus, ji pasake : – „Государство сие России недружественно, поэтому на карте его быть не должно. Быть посему.” Ir Lenkija isnyko 200-ciai metu. Darykit isvadas…

Rusai pradeda ir laimi

Pamatysit, Rusijos planas ir galutinis tikslas yra toks, – po Ukrainos bus Lenkija, po to Baltijos šalys, toliau Suomija. Ir Rusija turės saugias vakarines sienas.

Darijus

Galit Kijevo režimui tuntais siųst „Abramsus”, „Leopardus”, „Šerchanus”, „Tabakius”, bet ruso neiveikt per amžius.

Pamastymas

eI,DURAAAKAI,JAU SENIAI NAUJAS PSL. YRA,O JUS,KAZIOLAI,PRIMYZTOJ BALOJ TURSKIATES,XA XA XA,OI,NEGALIU,IDIOTAI,PRIJUOKINOT BAIS

63
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top