Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt penktoji (Sausio 24 diena)

Rusai mėgino surengti trijų krypčių puolimą: priešo atakos atremtos

Rusai nesiliauja apšaudyti gyvenviečių palei jų sąlyčio liniją.

Ukrainos gynėjai atrėmė priešo puolimą Limano ir Avdejevkos kryptimis.

Pasak Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo vakarinio pranešimo, priešas taip pat tęsia puolimą Bachmuto kryptimi, patirdamas daug nuostolių.

„Priešas toliau vykdo puolimą Bachmuto kryptimi ir patyrė daug nuostolių. Limano ir Avdejevkos kryptimis vyko nesėkmingi puolimai, visos priešo atakos buvo atremtos. Kupiano, Novopavlovsko, Zaporožės ir Chersono kryptimis rusų okupantai yra gynyboje. Voluinės, Polesės, Seversko ir Slobožansko kryptyse situacija iš esmės nepasikeitė, priešo puolamųjų grupių nenustatyta”, – rašoma pranešime.

Taip pat pažymima, kad priešas nesiliauja apšaudyti gyvenviečių, esančių palei sąlyčio liniją. Tankų, minosvaidžių ir artilerijos pabūklai apšaudė daugiau kaip 30 gyvenviečių.

Generalinis štabas informavo, kad Kupjansko kryptimi priešas apšaudė gyvenviečių Dvurečnaja, Hryanikovka, Kislovka, Berestovoje rajonus Charkovo srityje, taip pat Novoselovkoje, Stelmachovkoje Luhansko srityje.

„Limano kryptimi priešas apšaudė Luhansko srities Makiivkos, Ploščankos, Krasnopopovkos, Terno ir Jampolovkos gyvenviečių rajonus. Bachmuto kryptimi daugiau kaip 20 gyvenviečių buvo apšaudomos iš tankų ir visos artilerijos. Avdijivkos kryptimi priešas apšaudė 11 Donecko srities gyvenviečių”, – rašoma pranešime.

Novopavlovsko kryptimi priešas apšaudė tankų, minosvaidžių, pabūklų ir raketinės artilerijos ugnimi Donecko srities Novoukrainkos, Ugledarės, Prečistovkos, Neskučnoje ir Velykos Novoselkos gyvenviečių rajonus.

„Zaporožės kryptimi nuo tankų ir artilerijos ugnies nukentėjo daugiau kaip 20 gyvenviečių. Chersono kryptimi okupantai toliau apšaudo civilius gyventojus. Gavrilovkos, Dudčanų, Kačkarovkos, Zmievkos, Veselojės, Burgunkos, Antonovkos, Dnieprovskės gyvenvietės Chersono srityje ir Chersono miestas buvo apšaudomi iš daugkartinių raketinių paleidimo įrenginių, artilerijos ir minosvaidžių”, – pažymėjo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

Šią savaitę JAV gali paskelbti apie Abrams tankų perdavimą Ukrainai – WSJ

Baltieji rūmai nuo komentarų susilaiko.

J. Bideno administracija gali paskelbti apie „Abrams” tankų perdavimą Ukrainai jau šią savaitę, kad įtikintų Vokietiją perduoti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms tankus „Leopard”.

Kaip rašo „The Wall Street Journal”, remdamasis JAV pareigūnais, šis perdavimas turėtų būti diplomatinių susitarimų su Berlynu dalis, kad VFR perduos nedidelį skaičių tankų „Leopard” ir pritars ES šalims dėl jų perdavimo. Tai išspręstų Vakarų nesutarimus dėl tankų, nes kai kurios šalys mano, kad jų perdavimas gali paskatinti karo veiksmų eskalaciją.

Pasak laikraščio pašnekovų, JAV pozicija pasikeitė po sausio 17 d. vykusio pokalbio telefonu su Olafu Scholzu, kurio metu J. Bidenas sutiko apsvarstyti galimybę skirti Ukrainai”Abrams” tankus nepaisant Pentagono sprendimo. Dėl tankų perdavimo Ukrainai vyko intensyvios JAV ir Vokietijos derybos, pažymėjo WSJ šaltinis Berlyne.

Ukrainos kariai „nutupdė” priešo Su-25

Antradienį, sausio 24 d., Ukrainos kariai „nutupdė” dar vieną Rusijos orlaivį – atakos lėktuvą Su-25.

Smogiamasis lėktuvas buvo numuštas Donecko srityje, tikriausiai netoli Bachmuto.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo duomenimis, kovinis rusų „paukštis” buvo numuštas Donbase.

Nepatikslinama, kur tiksliai” nusileido priešo „Su-25”, tačiau Generalinis štabas pridėjo užrašus apie Bachmuto tvirtovės miestą,kuriame vyksta intensyvūs mūšiai.

Padėtis fronte – ką verta žinoti

Daugelį mėnesių priešas smogė ir bandė veržtis Bachmuto ir Avdejevkos kryptimis, neatsisakydamas vilties užimti visą Donecko sritį. Anksčiau Gynybos ministerijos GUR pranešė, kad Rusijos karinė vadovybė gavo nurodymą iki kovo mėn. užimti Luhansko ir Donecko sritis.

Tačiau šie priešo veiksmai ir toliau baigiasi pralaimėjimais ir greitais gyvosios jėgos nuostoliais. Tuo pat metu okupantai meluoja apie tariamai sėkmingą puolimą Zaporožės regione. JAV karo tyrimų instituto (ISW) analitikai nurodė, kad okupantai taip nusprendė nukreipti dėmesį nuo savo nesėkmių prie Bachmuto.

Taip pat buvo pranešta, kad Vakarų partneriai ragina Ukrainą nukreipti dėmesį nuo kelis mėnesius trukusių žiaurių kovų Bachmute ir teikti pirmenybę galimam puolimui pietuose.

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas

..labas,durniai..

Diedas

Sveikas, pedofile !

JOHN CODY AND DENES ALBERT(ReMix)

Ukrainos armijai šalies rytuose patiriant didžiulius nuostolius, ginkluotosios pajėgos vis dažniau kreipiasi į šalies vakaruose gyvenančius etninius vengrus, kad užpildytų sumuštas armijos gretas, o kai kurie kritikai nerimauja, kad masinės mobilizacijos pastangos prilygsta etniniam valymui. .

„Jei tai tęsis, Užkarpatėje neliks vengrų“, – sakė Füssy Angéla per pranešimą iš regiono Vengrijos naujienų portalui Pesti Srácok.

Gaunama pranešimų, kad Ukrainos Užkarpatės regione, kuriame gyvena beveik 150 000 vengrų, vyksta didelės mobilizacijos pastangos, o gyventojai praneša, kad tokių pastangų nebuvo imtasi nuo pat pradinio karo pradžios. Dabar šimtai Ukrainos kareivių ir policininkų Užkarpatėj šaukia visus, kuriuos tik gali sugriebti, įskaitant čigonus.
https://rmx.news/hungary/ethnic-cleansing-hungarians-being-rounded-up-and-conscripted-into-ukrainian-army-after-massive-losses-in-the-east/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=austria_s_anti_immigration_party_is_now_1_suspicions_of_ethnic_cleansing_by_ukraine_and_who_is_the_man_behind_russias_wagner_mercenaries&utm_term=2023-01-24

Pamastymas

..tevaro anys pas didi puckos drauga urbuona,o jei yra uKRAINOS PILIECIAI,MARS FRONTAN.kA,GAL JUOSIUS DA ITRAUKT I RAUDONAJA KNYGA…,MAAAARS TIKTAI….

sania

sania floridoj mutavo į SukaYouTube, pagugulikit „Караван трупов из Соледара”.

švabs

deindustrializuotas mariupolis, deindustrializuotas soledaras,
deindustrializuojamas bahmutas

Darijus

Galit Kijevo režimui tuntais siųst „Abramsus”, „Leopardus”, „Šerchanus”, „Tabakius”, bet ruso neįveikt per amžius.

sapožnik

:))) nusipirkau popkornų ir patogiai įsitaisiau, kaholų fronto scenoje vėl naujas spektaklis, eime lažybų – per kiek laiko tie “Abramsai” ir “Leopardai” taps metalo laužu?

Diedas

Nu per kiek ????

Rusai pradeda ir laimi

Pamatysit, Rusijos planas ir karo galutinis tikslas yra toks, – po Ukrainos bus Lenkija, po to Baltijos šalys, toliau Suomija. Ir Rusija turės saugias vakarines sienas.

Visiškas narkomano Zelios krachas

Pagoglinkit – “Лукашенко заявил о предложении Киева заключить „пакт о ненападении”. https://ria.ru/20230124/ukraina-1847027940.html

nuu

jau visai būtų batkai kvankt jei sutiktų

Aleksas

Mąstau, jog neūžauga žydelis Zelenskis yra visiškas debilas, juk visi Vakarai nuolat visiems kalė ir kalė, kad Lukašenko yra nelegetimus prezidentas, o tikroji Baltarusijos prezidentė yra kotletų kepėja Svetka Cichanouskaja, kuri seniai reziduoja Lietuvoje ir smagiai gyvena mokesčių mokėtojų išlaikoma po Gabriaus Anūko sparneliu. Tai kodēl tas nesusipratėlis tragikomikas Zelenskis nusižemino Batkai, o nesikreipė tiesiai į Cichanouskają?

ale

ale tai doklas, nežino kas prezidentas

Visi į frontą !

Buvęs Lenkijos sausumos pajėgų vadas, generolas Waldemar’as Skrzypczak’as ragina visus Europos Sąjungoje esančius ukrainiečius mobilizuoti – apmokyti ir siųsti į fronto liniją Ukrainoje kautis už viso civilizuoto ir demokratinio pasaulio laisvę bei nepriklausomybę.

stasys

Generolas gudrus, nedenacifikuoti ukrainiečiai klaidžiojantys po Europą – niekam nereikalingi.

Pamastymas

ahoi,idiotai,tai pagaliau radot kita psl……Nu ir ablaukai,kaip tokius ir zeme nesioja,raudonieji tupycos,xa xa xa….

guugly

pagugugulinkit „Схема, как убивать Leopard 2A4, пересылайте всем своим близким и друзьям в зоне СВО
Leopardui Kaput

veteranas

tankai mūšio lauke 5- 7 min. ir kaput, lėktuvai – 10 – 15 min.ir kaput , II pasauliniam.

Diedas

Rusų nacis atvykęs kovoti su nacizmu:):):)
https://youtu.be/BVAbwPvLPZM
.

Pamastymas

…joo,tas tai isvis…xyylas narkomanas,paliegeees nuo paskutines tbc stadijos,apsipaises pragaro nesamonem..,zo,tikras rasiejanynas didvyris beprotis megejas,klejojantis bile ka,nugirsto is skabejevu zombo.Vaiksciojantis CIUDO V PIERJAX…,PRIJUOKINO IKI ASARU..

Diedas

Rusų didvyriai demilitarizuoja nacistinį mopedą :):):):)
https://youtu.be/aGYZ4JgZbCw
.

Pamastymas

..ale durni gi,koki harleju vogtu..cia,matyt,kad turetu kuo pas bobulka samanes palekt,ne kitaip.

Diedas

Čia karo grobis. Vis geriau negu kokia taburietka.

Pamastymas

..arba,galetu elgtis pagal sena gera klaaasika…skalbenke plius unitaaaazas..sitie kazkokie progresyvistai pazangieciai…

Dva dibila, eto sila

Du kvailiai pasirašinėjo tarpusavyje ir kaifuoja!…

Pamastymas

..dibile’,kelia,manau,zinai…vpieriot,saaagom mars…

Dronas

Nelabai gerai matosi, bet panašu, kad „Karpatai”. Pas mane prieš 30 metų buvo toks.Variklis buvo šūdas, labai silpna sankaba, kuri dažnai pairdavo ir greit perkaisdavo, kas ~20 km reikėdavo sustoti ir aušinti kokia pusė valandos, nes kitaip cilindras gali deformuotis arba sulūže žiedai sugadins stūmolį ir/arba cilindrą. Blogiausiu atveju dar ir velenas gali pareiti. Mintinai moku išrinkt ir surinkt. Tai ne mano sena Hondukė kurią ardžiau tik tam, kad susipažinti kaip veikia, bet dar niekada netaisiau. 🙂 Tai beje buvo būdinga visiem 50 kūbų tarybiniams mopedams. Nors šiaulių v50 variklis tada skaitėsi vienas iš geriausių tarybinių tokios klasės variklių. Bet, vistiek buvo labai smagu vasara. 🙂 Grobti tokį šūdą, kuris mano nuomone kainuoja kokius 50 litų, tai net nežinau, kitaip… Skaityti daugiau »

Sskykite

Jei šių straipsnelių autorius Navys yra konservatorius, tai galima daryti išvadą, jog jis yra pedofilas, nes priklauso pedofilų partijai?

Pamastymas

..’sskykite’…o tu cia pedofiliskai ar tik pederaaastiskai prakalbai,a….Kazkaip i ciulpiamuosius garsus uznesa kazkooooo,a,pupuli raudonasis…

Valius

Vienas kartas – atsitiktinumas, du kartai – sutapimas, trys kartai – sistema…Turime sisteminę pedofilinę partiją – konservatorius.

Kazimieras

Man seniai kilo įtarimų, jog šių kliedesių autorius A.Navys yra pedofilas, manau, jis to išmoko, kaip tvirkinti vaikus, dar Afganistane, kur tarnaudamas vykdė NATO misiją.

jo jo

Visi tie saldofonai, buvę ir esami, tūsinasi per išangę, europietiškai… 🙂

Pamastymas

,ei,LOLO,o pingvinai kaip tusinasi…senooviskai,misionieriskai..

Pamastymas

..kazyyy,o tave,turbut,teeeetis ismoke,ane….

Sakykite

Tai taip ir neatsakėte į klausimą. Todėl klausiu pakartotinai : Jei šių straipsnelių autorius Navys yra konservatorius, tai galima daryti išvadą, jog jis yra pedofilas, nes priklauso pedofilų partijai?

Pamastymas

..acakysiu paprastai.Gerai darai,kad slepiesi uz tvoros,bo tavo moooorda mane bais pravimdytu….

Geros naujienos!

Prigožino zekai šiandien jau spardo banderoms subines BACHMUTO gyvenamuosiuose kvartaluose.

Regimantas

Pagoglinkit – “Российские силы продвинулись в Артемовске”.
https://ria.ru/20230125/artemovsk-1847271359.html
Бои в Артемовске (Бахмутец) идут уже в кварталах, которые совсем недавно удерживались украинскими военными, заявил врио главы ДНР Денис Пушилин. „Подразделения, в частности „Вагнера”, в самом Артемовске продвигаются, бои уже идут где-то на окраинах, а где-то в тех кварталах, которые совсем недавно удерживались противником”, — сказал он журналистам.

Pamastymas

..tai tau niekaip smegenuose neisijungia aliektra..,bandyk kist pirstus rozeten…brangu,ale vis koks sansas….

Ukronacius muša visose kryptyse

Pagoglinkit – “ВС России заняли более выгодные рубежи на Запорожском направлении”. https://ria.ru/20230125/zaporozhe-1847336353.html
„На Запорожском направлении в ходе наступательных действий подразделениями группировки войск „Восток” заняты более выгодные рубежи и позиции. За сутки уничтожено свыше 60-ти украинских военнослужащих, три танка, две боевые бронированные машины, автомобиль и гаубица Д-20″, – сообщили в Минобороны.

Ukrainai visiška pyzda pareina?

Tai kokio tikrovėje “efektyvumo” ta ukrų armija, kai prieš rusus kariauna 50 vakarų šalių su savo samdiniais ir negali įveikti 1 Rusijos?

NATO bankrotas?

“J. Stoltenbergas tikisi, kad NATO šalys Vilniuje susitars dėl didesnio išlaidų gynybai tikslo“. /lrytas/

Pamastymas

..yra tik rf,kurioje rasiejos apskritai nera,loxeli raudooonas,xa xa xa…

Darijus

Aš tai pasakas seku vaikams prieš miegą. Dabar seku apie “Leopard” tankus. Pastebėjau, kuo kvailesnė, tuo greičiau užmiega.

Pamastymas

…vargsai vaikai….ir jie turbut,daaarijai….

trumpai

O aš skaičiau tokia informacija telegram kanale kad ukrainiečiu žuvusiu skaičius jau gali viršyti 400 000 o sužeistų sunkiai sužeistu ir jau invalidu dvigubai tiek, tai 800 000 bus, su rusais sunkiau ten labiau islaptinta informacija, ir rusai savo žuvusiu kariu kunu nepalieka, bet pagal turima informacija rusu nuostoliai apie 100 000, didžiaja dali gyvosios jėgos rusai patyrė pradžioje operacijos, dabar pakeitus vadus ir taktika rusu nuostoliai minimalus, ankščiau ar vėliau išlys informacija, kiek,po kiek kas prarado.

Ei, patriotai-idiotai

Kodėl taip vangiai pastaruoju metu komentarus rašot, kažkaip labai jau jautrūs patapot visi ale konservatoriai, net putiną užmiršot… 🙂 matyt gerai jums, pedofilai, pataikė į jūsų’achilo kulną’

Pamastymas

..eik miegot,varguoli.Ryt tau anksti kelt gatviu sluot.Privargsi,nelaimeli….

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top