Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt šeštoji (Sausio 25 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Belhorod ir Kryme apsilankė Ukrainos prezidentas V.Zelensky. Tiesa, kol kas virtualiai. Švelniarankiai Ukrainos kiberkariai jo kalbą parodė per agresoriaus televiziją. Neabejojame – auditorija sužavėta.

1. Luhansko kryptis.

· Svatove. Sektoriuje lokalūs susidūrimai, agresoriaus bandymai susigrąžinti Novoselivkse kiek sumenko. Neatmestina, kad rusai bent kurį laiką stiprins savo gynybą.

· Kremina.

a) Ploshchanka – Chervonopopivka ruože agresorius intensyvina artilerijos ugnį tiek kontaktinėje linijoje, tiek gynybos gilumoje, taip tikėdamasis laimėti laiko iki galimo ukrainiečių puolimo. Ir toliau rusai artilerija smūgiuoja Ploshchanka ir Chervonopopivka gyvenvietėse ir jų apylinkėse, kas rodo, jog ukrainiečių manevriniai vienetai čia yra aktyvūs.

b) Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose rusai suintensyvino savo veiksmus, ko išdavoje nežymiai pastūmė no man land šiauriame Severskyi Donets upės krante (apie 1,5 km), tačiau situacijos tai esmingai nekeičia. Ukrainiečiai sektoriuje toliau turi iniciatyvą.

· Lysychansk. Neatmestina, kad nežymus agresoriaus pasistūmėjimas šiauriniame Severskyi Donets krante susijęs su jau antra diena besitęsiančiu agresoriaus puolimu Bilohorivka ruože.

2. Donecko kryptis.


· Bakhmut.

a) vakar dėl Soledar – Krasna Hora ruožo buvome atsargiai optimistiški, tačiau šiandien to atsargumo kiek daugiau. Panašu, agresoriui pavyko prasimušti tarp Pidhorodne ir Krasna Hora. Šis pleištas ne tik trukdo sąveiką tarp ukrainiečių vienetų. Priešakinės rusų pajėgos kirto Bakhmutovka upę, tęsiasi mūšis vakariame krante esančioje Paraskoviivka gyvenvietėje. Jei čia rusams pavyks įsitvirtinti, Krasna Hora ginantys ukrainiečiai gali būti atkirsti. Tačiau blogiausia, kad tokiu būdu kelias Slavyansk – Bakhmut iš esmės būtų perkirstas, agresoriui atsivertų galimybė užimti Bakhmut šiaurėje esančias aukštumas ir taip blokuoti miestą šiame ruože.

b) Bakhmut prieigose intensyvūs mūšiai visoje kontaktinėje linijoje. Pozicijos eina iš rankų į rankas, rusai nežymiai pasistūmėjo rytiniame pakraštyje, tačiau esmingai situacijos tai nekeičia.

c) Kelyje Horlivka – Bakhmut padėtis šiandien ramesnė. Ukrainiečiai neleido rusams pasistūmėti, tačiau intensyviai dirba agresoriaus artilerija. Ukrainiečiai tikrai nelieka skolingi. Tikėtina, kad vyksta rusų pajėgų pergrupavimas ir artimiausiu metu jie atnaujins puolimą.

· Avdiivka – Mariinka. Agresorius atnaujino Avdiivka įtvirtinto rajono puolimą iš šiaurės rytų, rytų ir pietvakarių, tačiau be rezultatų. Kituose ruožuose dominuoja lokalūs susidūrimai.

· Vuhledar. Atsirado daugiau detalių dėl vakar prasidėjusio rusų puolimo link Vuhledar. Panašu, kad artimiausias šios operacijos tikslas – rusams susikurti placdarmą Mikilske. Šią gyvenvietę rusai yra užėmę senokai. Čia jie šiauriniame Kashluhach upės krante turėjo nedidelį placdarmą, dabar jį dviejų jūrų pėstininkų brigadų pastangomis iš pietų ir pietvakarių bando išlėsti ir judėti link Vuhledar. Agresoriui pavyko pasistūmėti, mūšis tęsiasi Vuhledar prieigose. Situacija sudėtinga, ukrainiečiai į kontaktinę liniją siunčia rezervus.

3. Zaporizhia kryptyje taip pat tęsiasi agresoriaus lokalios atakos Orihiv, Huliajpole ruožuose. Kaip ir rašėme anksčiau, mūsų vertinimu šis rusų suaktyvėjimas Zaporizhia kryptyje ir Vuhledar sektoriuje sietinas su 1) noru primesti ukrainiečiams savo mūšio ritmą ir priversti juos keisti savo puolimo planus, 2) atstumti ukrainiečių artileriją nuo geležinkelio linijos Volnovakha – Polohy – Tokmak, 3) esant galimybei prasiveržti į ukrainiečių grupuotės Avdiivka – Mariinka pietinį flangą ir užnugarį.

4. Pietų kryptis. Vakar pasirodė informacija apie Ukrainos SOP reidą prie Nova Kahovka. Operatoriai valtimis įveikė Dnieprą, sunaikino pakrantėje buvusį priešakinį pajėgų valdymo punktą, 12 rusų karių, vieną šarvuotį BTR82A, vieną agresorių paėmė į nelaisvę ir atsitraukė. Tikėtina, vienas ukrainietis sužeistas. Tiesa, gali kilti klausimas, kodėl šio darbo negalėjo atlikti ukrainiečių artilerija. Neatmestina, kad trūko žvalgybinės informacijos, dėl ko ukrainiečiai nesiryžo naudoti artilerijos (galėjo nukentėti civiliai), todėl buvo nuspręsta surengti reidą.

4 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
94 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Geros naujienos!

Prigožino zekai šiandien jau spardo banderoms subines BACHMUTO gyvenamuosiuose kvartaluose.

Regimantas

Pagoglinkit – “Российские силы продвинулись в Артемовске”.
https://ria.ru/20230125/artemovsk-1847271359.html
Бои в Артемовске (Бахмуте) идут уже в кварталах, которые совсем недавно удерживались украинскими военными, заявил врио главы ДНР Денис Пушилин. „Подразделения, в частности „Вагнера”, в самом Артемовске продвигаются, бои уже идут где-то на окраинах, а где-то в тех кварталах, которые совсем недавно удерживались противником”, — сказал он журналистам.

Pamastymas

..tu daug regeeejai ir maaatei,bet …burnoi netureja….

jo jo

Nueik į Telegram kanalą uk_xoxol ir pamatysi kaip ukrofašistų lavonai mėtosi po BACHMUTO laukus… Įspėjimas, – tik stiprių nervų žmonėms.

Pamastymas

.pingvine,tu ta sakini isgirdai juuuroj,is kacapu zvejybinio tralerio…

Ei, patriotai-idiotai

Kodėl taip vangiai pastaruoju metu komentarus rašot, kažkaip labai jau jautrūs patapot visi ale konservatoriai, net putiną užmiršot… 🙂 matyt gerai jums, pedofilai, pataikė į jūsų’achilo kulną’

Pamastymas

…visus acakymus rasite praeitam psl. Kartot ta pati,kaip nekatrie,yra slykstu.Rodo debilumo issivystymo laipsni. Konkreciai apie tamsta geriau is vis ne nekalbeti,perdaug siaubinga.

Klausiu konkrečiai

Jei šių straipsnelių autorius Navys yra konservatorius, tai galima daryti išvadą, jog jis yra pedofilas, nes priklauso pedofilų partijai?

Kazimieras

Man jau seniau buvo kilę įtarimų, jog šių kliedesių autorius A.Navys yra pedofilas, manau, jis to išmoko, kaip tvirkinti mažamečius vaikus, dar Afganistane, kur tarnaudamas vykdė NATO misiją.

Pamastymas

..seniai reikejo eit pas psixiatra.Daba per velu.

cha cha cha…

Pagal klumpakojus jau seniai mires Putinas, rusofobijos apsestai Lietuvai, “pakiso” pedofila Bartoseviciu Seime.

Pamastymas

..ant bartoseviceus galo pucyyynas savo ranka uzrase….fsiex vyjebu,blet,ctob znaly,prakletyjie fasysty…

Pamastymas

..tas pats taikytina ir paciam…,zr.auksciau…

vladas lukosevicius

Žydziaros ir iškrypimai visada greta , ar ne taip Navy ?

Pamastymas

…kaip ne kaip,bet tu cia acivilkai i Teisybe,o ne i l.diena.Taigi,svetimoi baznycioj savo mantru nevarinek.Mes jau kaip nors patys….

vladas lukosevicius

Chhmmmm… Ar cia man vienam atrodo kad pats, kaip anksti nusiseres landzbrerginis muflonas kalbi taip lyg butum pagautas be kelniu ir prie vaiku darzelio?

Pamastymas

…eik savo durnysciu demonstruot arba i cirka,arba l.diena.

guugly

pagugugulinkit „Схема, как убивать Leopard 2A4пересылайте всем своим близким и друзьям в зоне СВО
Leopardui Kaput!

Pamastymas

..leopoldai,nu kodel tu toooks blooogas,a,selmi…

karo strategas

nu ir kam gaudyti po vieną leopardą, jei galima tvoti į leopardų tiekimo centrus lenkijoje ir lenkiją apmėtyti atominėmis bombomis?

nuu

manau kad taip ir bus. Rusija neatsilaikys prieš ssha ir es karo pramonę ir pralaimėdama bus priversta apmėtyti lenkiją atominėmis bombomis

stasys

cit.” Tiesa, gali kilti klausimas, kodėl šio darbo negalėjo atlikti ukrainiečių artilerija. Neatmestina, kad trūko žvalgybinės informacijos, dėl ko ukrainiečiai nesiryžo naudoti artilerijos (galėjo nukentėti civiliai), todėl buvo nuspręsta surengti reidą.”. Manau Ukrainiečiams reikėjo ‘liežuvio’ ir savotiškai atitraukti dėmesį nuo nesėkmiu rytuose. Logiška. Pati galimybė suduoti orkams į nugara rodo jog situacija vakaruose per rami ir ja reikia keisti .

Diedas

stasy, tu čia apie ką? gal jau apsirgai, kad pats su savimi kalbiesi?

stasys

tikrinau pulsą , na kaip ir viskas tvarkoje su sveikata Diedas matyt turi klausimu ne tik apie mano sveikata .

dzin

dzin ta ukraina. Darom referendumą drakuloms išvaryti.

Pamastymas

…pora sekundeliu palauk,tuoj acvesim paskutini pagrindinio gaisenos pabezdejima.Bus kazkaip sventiskiau ir linksmiau.

Ukrainai visiška pyzda pareina?

Tai tikrovėje kokio “efektyvumo” ta ukrų armija, kai prieš rusus kariauna 50 vakarų šalių su savo samdiniais ir negali įveikti 1 Rusijos?

Pamastymas

..tau jau viskas paaiskinta,balvoooone..

jo jo

Ko norėt, kada natovcai gauna į kaulus ir net nuo Prigožino zekų bėga?…

Ukronacius muša visose kryptyse

Pagoglinkit – “ВС России заняли более выгодные рубежи на Запорожском направлении”. https://ria.ru/20230125/zaporozhe-1847336353.html
„На Запорожском направлении в ходе наступательных действий подразделениями группировки войск „Восток” заняты более выгодные рубежи и позиции. За сутки уничтожено свыше 60-ти украинских военнослужащих, три танка, две боевые бронированные машины, автомобиль и гаубица Д-20″, – сообщили в Минобороны.

Pamastymas

….su situo neverta net burnos ausint,vis viena nesupras..

kas iš tiesų valdo pasaulį?

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Pamastymas

..kiek metu cia stirksosi su savo kvailystem,a….

su gimtadieniu

su gimtadieniu vladimirai zelenski https://youtu.be/4YhTPJn7wr4

Aleksas

kur-va kur-va, kai pagalvoji, dėl vieno supisto narkomano žydelio užgaidų beveik milijonas ukrainos vyrų jau po velėna guli…

google

Сколько лет придурку?

Surovikinas ukrams siunčia sveikinimo “atvirukus”

В Киеве и прилегающих областях в четвертый раз за день объявили воздушную тревогу.
https://www.rbc.ru/textonlines/25/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

stasys

o kodėl ne iš ria.ruūūūū tas toletinis popierius ?

Chocholai vėl slėptuvėse miegos

Pagoglinkit – “Ukrainoje vėl paskelbtas oro pavojus: priešas atakuoja „Shaheed“ dronais ir raketomis” /lrytas/.
Sausio 25 d., trečiadienį, po 21.30 val., daugelyje Ukrainos regionų buvo paskelbtas oro pavojus. Oro pavojaus išvakarėse Nikolajevo OVA vadovas Vitalijus Kimas pranešė, kad į orą pakilo Rusijos bepiločiai orlaiviai kamikadzės.
Nikolajevo miesto meras Aleksandras Senkevičius taip pat informavo apie Rusijos aviacijos keliamą grėsmę. „Kariuomenė praneša apie „Shahed“ skrydžius virš Ukrainos. Ore taip pat yra trys Rusijos bombonešiai Tu-22M3“, – rašė jis.
Socialinėje žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie sprogimų garsus Zaporožės ir Dniepropetrovsko regionuose.

Pamastymas

…manding,sprogimu garsai tavo kelnese,jau matosi skyle su apdegusiais krastais….

Inkognito

Rusų spec.būrys, vadovaujamas A. Arestovičiaus, užėmė Kijevo Bankovskajos kvartalą ir vykdo pakeitimus vyriausybėje, amerikoniškų trilerių stiliuje ¿

maksas
Totalinis baltosios rasės genocidas

Tad galime pabūti labai kantrūs. Kol jie nedrįsta lįsti atvirai ir per jėgą mūsų ten marmaliuoti ar kitaip kenkti, pakentėti galima. Tačiau kaupti šį pyktį, kaupti ilgai ir jį paleisti tuomet, kai tam ateis laikas, yra būtina. Dabartiniu metu svarbiausia yra nepamiršti, kas yra nusikaltėliai ir ką reikėtų sunaikinti, kai tam ateis laikas. Visi, kurie prisidėjo prie žmonių gąsdinimo, terorizavimo, turi būti išnaikinti. Kiekvienas nekalto žmogaus kraujo lašas, kiekviena pralieta ašara turi būti atpirkta ir už tai turi būti atkeršyta. O ypač reikia keršyti tiems, kurie pradėjo vykdyti visos baltųjų rasės genocidą. Ištisas visos rasės genocidas yra per visą istoriją precedento neturintis dalykas. Niekada per visą istoriją nebuvo atvejo, kai kita rasė siekia išnaikinti kitą rasę. Senovėje paprastai būdavo apsiribojama… Skaityti daugiau »

nuuu

auksinis milijardas, o ukraina masalas putinui išprovokuoti putiną apsimėtymą atominėmis bombomis

Pamastymas

..reik nuzudyt xuilo.

nuu

xabadas pastatys naują

Pamastymas

..uzmust ir ta,ka jau cia beisgalvooosi…

nuu

xabadas neužmušamas, šaxas homosapiensui

Pamastymas

..be homosapiensu nebus ir xabado..

nuu

xabadą aptarnaus kyborgai

Pamastymas

..tada reiks prizaaadint toki dede,Adolfas vardu.Ir sakyt,keeelkis,adoli,paziurek,ka jie padare….

Darijus

Aš tai pasakas seku vaikams prieš miegą. Dabar seku apie “Leopard” tankus Ukrainoje. Pastebėjau, kuo kvailesnė, tuo greičiau užmiega.

Pamastymas

..kvaiseli daarijau,mes jau viska viska apie tave ir tavo debiliukus supraaatom.Tikim,kad i tavo kvailystes anys reaguoja tuoj pat uzmigdami,kad tik negirdetu tavo sapalioooniu..

auklėtoja

Aš tai visus išdykusius vaikus gąsdinu narkomanu Zelenskiu. Žinokit padeda. Klauso.

Pamastymas

…as tai sakau,kad juos i maisa ikis SWAAAABAS,labai kazkodel bijo.Ypac,kai pridedu,kad i burnas prikims kirmeliu ir lieps vaaalgyt.Ir dar,kad isjungs visas sviesas ir radijatorius ir da isvarys is namu i gatve.O kai pasakau,kad tada jie bus laimingi,sie ima bais spiegti ir nualpsta.

Senas glušiau,

pliurpi kaip boba ilga laika negavusi sekso .

Pamastymas

…maucy,boba,ba tuoj snukin gauni….

Pamastymas

…maucy,boba,ba tuoj snukin gauni….O gal tu ne boba,o transvestitas..

Marius

Apžvalgą rašė beraštis ir neišmanėlis. Kas čia per pavadinimai? Zaporožė lietuvių kalbojė yra Zaporožė. Na, kaip per skaityti „Zaporizhia”? Zh – kas čia per lietuviška naujakalbė? Redakcija, prašau nustoti publikuoti beraščių rašliavą.

Pamastymas

…perskaityt ir suprast lengva,…tai vietove uz paryziaus,a daba aisku….

Kazimieras

Apžvalgą rašė ne tik beraštis ir neišmanėlis, bet kartu jis ir konservatorius, ir pedofilas.

Žaliam narkomanui artėja galas

Pagoglinkit – “В Киеве указали на признаки приближающегося краха Зеленского”. https://lenta.ru/news/2023/01/25/soskin/Кадровая чехарда в украинском правительстве свидетельствует о тяжелом положении президента страны Владимира Зеленского. Это на своем YouTube-канале предположил советник экс-главы государства Леонида Кучмы Олег Состин.
«Эти кадровые отставки и очень грязные дела по деньгам, по коррупции, по краже государственных народных денег, имущества, в Минобороны и так далее <…> свидетельствуют о крахе режима Зеленского и президентской партии „Слуга народа”», — сказал он

Pamastymas

..tu tas pasakas pasek daaarijaus debiliukams.Matysi,uzmigs iskart.

Dar 70 bsnderų išlėkė pas Abraomą

Pagoglinkit – “ВСУ потеряли до 70 военных за сутки на Краснолиманском направлении”. https://ria.ru/20230126/poteri-1847573481.html

su gimtadieniu

su gimtadieniu -45 https://youtu.be/PWgaBAnb_qc

Gero linkintis

KIBIRĄ KOKSO tau Zelia ir kad virvė butų “pamuilinta”…

Pamastymas

…o vargsiukas nabagelis pucyyyyniukas,varguolelis debiliukas,savo kito gimtadienio jau nebesulauks..,paverkit gimines,artimieji ir siaip,visokie kuurvos vulgariensis….

Laiko klausimas

kada jankiai si panaudota ukrainos gandona ismes, kaip sakalasvili

Pamastymas

…armonautu ratai tave veeeza,jau sakalai makaulej tuscioj lakioja,varguoli…

Zelia

Tikri ukrainiečiai pakars po tiltu. Gal būt Krymo :)))

cha cha cha…

Pagoglinkit – “СМИ: Канада может поставить Украине до пяти танков Leopard”.
https://ria.ru/20230126/leopard-1847475799.html

girtas rusas

Bliaaat…baigiu pakraupt nuo tankų kiekio…Achujet!….
Uhahahahahahahahahaha…………..

Pamastymas

….tik iskritees is ne is tos vietos,galva i aksfalta,surikai savo tapatybini gargaliavima…’axujiet’.Da kartais tave,daune,aplanko susitapatinimas su zirgais.Rezultata mateme…

jau

14 plius 5 jau 19.

cha cha cha…

Nu jo…5 tankai ant 1000 km fronto linijos…
Uhahahahahahahahaha……….

Pamastymas

…ZVENK,ZIRGELI,BERASAI…MATYT,SIANDIE XAZIAJYNAS TAU AVIZU PABERE…

stasys

logiškas klausimas autoriui , o kiek dar reikės laiko kol Ukrainos kariuomenė papuls į pirma penketuką stipriausiu pasaulyje ?Ar užteks tik to kad išvytu orkus iš savo žemės ?

cha cha cha…

Ar vėl šlapią sapną sapnavai, kad čia savo poliucijas paleidai?

Pamastymas

..xaxaxoreu,o tu rytais ar nerandi savo migyje rudos atomines ‘bonbos’,kaip sakydavo a.a.Clienas,,baisiu pedsaku,a…

Prašalietis

Nesuprantu, koks runkelis prisibrovė peckioti „Locked N’ Loaded | Veidaknygės š…skylėje” visai nepatriotinius straipsnius. Prašymas grąžinti „visuomenės informacinio saugumo specnazo” Navio „profesionalias” apžvalgas iš Ukrainos „politiniais strateginiais, taktiniais ir operaciniais lygiais”. Su tokiais straipsniais kaip šaindieninis Ukrainos banderiniai chalopai „pergales prieš orkus, xuilo…” matys „kaip savo ausis” nežiūrint į tai, kad gaus iš JAV ir NATO kiek nori tankų, lėktuvų, malūnsparnių, raketų, atominių bombikių…

Nu jo…

raitosi kirminai kenkejai melagiai kaholų mylėtojai oi raitosi

Rusai sveikina narkomaną su gimtadieniu

Pagoglinkit – “В Киеве прогремели взрывы”.
В Киеве прогремели взрывы, сообщил в Telegram мэр украинской столицы Виталий Кличко. Он призвал горожан оставаться в укрытиях.
Ранее в городе объявили воздушную тревогу. Администрация столицы сообщала в Telegram, что остановлена работа наземных станций метро, подземка работает как укрытие.
Воздушная тревога объявлена во всех областях Украины. Корреспонденты «Суспільне» сообщали также о звуках взрывов в Виннице и Одессе.
https://www.rbc.ru/politics/26/01/2023/63d2356c9a79471d9768df64?from=from_main_1

Pamastymas

.tu perbjaurus,kad kalbet su tavim,sudasnuki,fui,kaka.

Xoxolams artėja galas

Pagoglinkit – “Российские силы взяли под контроль трассу, ведущую из Покровского в Угледар”. https://ria.ru/20230126/ugledar-1847551459.html

Neabejotina

Ukrainietiškas nacizmas bus sutriuškintas!

Pamastymas

..neabejotina,kad tavo kelnese uzsiveise nacistinis kraxas.

Mūsiškiai nesuvokia,

Kad po Ukrainos sekančios bus Lietuva, Lenkija, Vokietija. Ko gi Baidenui daugiau reikia iki pilnos laimės?

Pamastymas

..jusiskiai uzingridai suvokia,kad is visu jegu reik padet kacapliandijai..

stasys

Pedofilų visų vadas yra Alvydas Sadeckas – buvęs Artúro Paulausko partijos narys.

Diedas

Pedofilų „stogas” yra Vycka Ožys Lanzbergis

Pamastymas

..lenzburberbletgeriai yra teritorijos’ vierxai’,leftizmo swabizmo smogikai,sadeckai ir januskos pagrindiniai intrigantai,povandeniniu sroviu koreguotojai,santazistai,pilkieji veikejai,kiti..beviltiski marionietkos.Senoliui isskridus pragaran vyks idomios rokiruotes,tik kazi ar jas suzinosim.Bet sistemai bus smugis.Noredami islikt,tures kazkuo apsimest,mol,imsim keist lt.Durneliai ant to uzkibs,buktai naujas atgimimas.Nematau jokiu normaliu polit.jegu.Marsistai issikvepe,valstieciai tie patys lenzburber,zo,nesikristalizuoja NIEKAS.Vegele zero,kaip nuoseda.TUSTUMA.

stasys

žiu kišo xuilo trolio kabaliuojantis šlapias galas to ‘stasio’ iš po kelniu . Bukit vyrai atsargus su juo krūmuose.

Pamastymas

..o cia koks ‘slesarj pjetovo razriada’..islindo is kloakos kokios tai,ciuda juda ceburaska…Kaip is dangaus nukrites apuokas,tik akim apvaliom klapsi ir sako ….u uu u….,ir toliau klapsi….

Ieškomas nusikaltėlis

Arvydas Anušauskas pasivadinęs stasys.

94
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top