Kard. Sigitas Tamkevičius: „Šiandien ginti valstybės pamatus yra ne mažiau svarbu, kaip sovietmetį leisti LKB Kroniką“

Atsisakydamas publikuoti Audriaus Globio straipsnį „Žmonės, kurie prisimena 1940 metų Lietuvos okupaciją ar gerai išmano šį istorijos laikmetį, šiandien gali pajusti savotišką déjà vu“, portalas bernardinai.lt nurodė ir tokį savo sprendimo motyvą: „straipsnyje sulyginimas besikeičiančių visuomenės moralės normų, LGBT ideologinių siekių bei prognozes apie dar didesnius pokyčius ir 1940 m. okupacija, nėra tikslingas, toks sulyginimas nėra pagarbus tų žmonių atžvilgiu, kurie sovietų buvo persekiojami“.

„Kova už laisvę neturi pabaigos, nes gyvename pasaulyje, kuriame viešpatauja „nuodėmės įstatymas“, o ten kur yra nuodėmė, ten visuomet reikės kovoti už tiesos žodį ir laisvę“, – tokiais žodžiais pasitikęs savo 82-ąjį gimtadienį (Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ vadovės Dianos Adomaitienės parengtą tekstą skelbė ir Bernardinai.lt – (ČIA)), Sibiro lagerius ir KGB kalėjimus perėjęs kard. Sigitas Tamkevičius, paprašytas pakomentuoti A. Globio straipsnį, atsiliepė tokiu komentaru:

„Kelis kartus perskaičiau straipsnį „Politika ir sąžinės nujautrinimas“. Straipsnyje labai taikliai sugretinta tai, kas šiuo metu planuojama vykdyti Lietuvoje su 1940 metų įvykiais. 1940 m. Lietuvos okupacija buvo įvykdyta apgaulės keliu, įvedant į Lietuvą „taikius sovietinės kariuomenės dalinius“, kuriems Lietuvos kariuomenė net nebandė priešintis, o „pažangūs“ lietuviai vyko į Maskvą parvežti „Stalino saulę“.

Istorija pasakoja, kokią saulę jie parvežė.

Santuokos keliu kuriama šeima buvo ir yra mūsų tautos bei valstybės pamatas, bet jis gender ideologijos pagalba planuojamas okupuoti ir sprogdinti, ir šitai pastebėti nereikia didelio įžvalgumo. Politikų siekis įteisinti visuomenėje pasirenkamą lytiškumą, homoseksualius santykius, negimusios gyvybės žudymą yra pavojingas siekis ištrinti lietuvio sąmonėje krikščioniškos šeimos sampratą. Iš tikrųjų, tai dvasinė okupacija ir ji pavojingesnė už fizinę, nes pastarąją lengviau pastebėti.

Dvasinė okupacija gali lengviau užvaldyti žmonių protus įtikindama, kad čia dar nieko nėra baisaus. Fizinės ir dvasinės okupacijų sugretinimas kai ką šokiruoja, bet tai yra ženklas, kad pataikyta į taikinį. Tiesa visuomet turi galią budinti žmonių sąžines, pradedančias neatskirti, kas yra kas. Šiandien ginti valstybės pamatus yra ne mažiau svarbu, kaip sovietmetį leisti LKB Kroniką.

Ačiū visiems kurie šiandien šitai daro ir darys ateityje.“

Šaltinis: DELFI.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
siaip jau

viskas, kas pasakyta, yra gryna tiesa. keisciausia yra tai, kad tokius straipsnius Kardinolas turi publikuoti tuo metu, kai Lietuvoje valdzioje yra Tevynes Sajunga- Lietuvos Krikscionys demokratai (sic!)

Taip

bernardinai.lt- Lietuvos liberalkrikščionių idėjinė svetainė,deja, Bjauru taip pat stebėti šiuometinės Lietuvos katalikiškos bendruomenės- įskaitant ir bažnytinę hierarchiją- vis didėjantis suliberalėjimas.

hmm

bet ir ‘Mažoji studija’ liberalų dvasia atsiduoda?

Deivis

Bažnyčiose turėtų būt atvirai paskelbta kas yra kas. Tik to nebus nes kunigai yra pinigų vergai ir susitepę pedofilija sėdi kaip žiurkės urvuose.

>> 15:48

Nei jie Tėvynės, nei krikščionys, nei demokratai. Pavadinimas nieko nereiškia. Ar tokia Marija Aušrinė galėjo išauklėti krikščionį??? Ten infiltruotųjų dabar turbūt daugiau negu bet kurioje kitoje partijoje. Panašus panašų traukia – gravitacijos dėsnis. Visa jų Tėvynė – jų pačių egoistinė nusikalstama organizacija, jų krikščionybė – priedanga mažaraščiams naivuoliams apgauti, o demokratiją tuoj pamatysit visu gražumu – nė Kalėdų nereikės laukti.

O pasisakantys

prieš Pasaulinę Covid revoliuciją nėra persekiojami, nebus persekiojami?

> 2020-12-16 19:11

tu, juliau Milaiti, visada ir visur būsi persekiojamas. Tokia jau kagėbisto dalia.

s.m.

ačiū Jo Eminencijai, kad visais laikais išliko savimi.

Tomas

Tamkevičius ar Grušas kas nugalės?Labai liūdna ,kad net bažnyčia jau skilusi.

klausimas

Sis popas gal bus popiezius?

dar klausimas - atsakymas

Ka, ar Vilnius ne musu? Uzmirso pamineti, kad tik to deka Vilnius grizo Lietuvai. Kitaip butu likes WILNO.

Abelis

puikus komentaras, ačiū Kardinolui.

Tvankstas

Negaliu be šypsenos skaityti kardinolo sakinio. Kai rinko parašus dėl žemės referendumo ir buvo paprašyta parašų rinkėjų leisti įsikurti Kaune prie Soboro laiptų, buvo atsakyta iš Kauno vyskupijos (vadivas arkivyskupas Tamkevičius) : ‘tik 50 metrų atstumu ir iš Gedimino gatvės pusės’.
Pastovus vyskupų liežuvio dvišakumas, ar tai Kauno, ar tai Vilniaus.

T0mas J.

Šis žmogus man ne autoritetas nuo tada, kai sakė: „kas nedalyvaus referendume dėl LT narystės ES – darys nuodėmę”.

Angelė

Čia ne apie motyvuotą, argumentuotą kardinolo straipsnį. Apie komentatorius, dirbančius šėtono metodais. Jis toks pat buvo nuo pat pradžių, visais laikais ir visais amžiais. Toks pat ir dabar. Jo veikimo metodus puikiai pademonstruoja ir kai kurie rašantieji komentarus. 1. Neigti niekinti, juodinti autoritetus (šiuo laiku labai madinga), Ką jau ten popiežius, kardinolas ar kunigas: „pinigų vergai”, ,, pedofilai” (pagal Deivį) Net pats Dievas nėra autoritetas. O krikščionių Bažnyčia – „egoistinė nusikalstama organizacija” , „jų krikščionybė – priedanga mažaraščiams naivuoliams apgauti”. Tokias charakteristikas jie mintinai moka, pritaiko bet kokioje situacijoje. Nereikia nei klausytis, ką kitas sako, nei skaityti, ką rašo. Mintinai žino vertinimus. 2. Pulti, telkti pajėgas, gąsdinti. Gal nutils, pasitrauks. Žodžiu, išnyks. Beje, kardinolas atlaikė baisesnius laikus ir galingesnius gąsdintojus.… Skaityti daugiau »

Crossroads

Linas Vudas (Lin Wood) dabar:

https://www.youtube.com/watch?v=Cgr02u-a1vc

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top