Kardinolas Miuleris: Katalikų Bažnyčia globalistams yra kliūtis

laikmetis.lt

Kardinolas Gerhardas Miuleris (Gerhard Müller) sakė, kad „savanaudžiai” globalistai naudojasi masine migracija, kad sunaikintų šalių nacionalinį tapatumą.

Išskirtiniame interviu portalui „LifeSiteNews” G. Miuleris papasakojo apie globalizmo ideologijas ir skaudžias jų pasekmes.

„Masinės imigracijos tikslas – ne padėti žmonėms, o sunaikinti jų nacionalinę tapatybę”, – sakė Miuleris. „Jie sako, kad tautinė tapatybė yra nacionalizmas, dėl kurio kilo visi karai, todėl jie sako, kad yra prieš agresyvų nacionalizmą, bet iš tikrųjų jie yra prieš tautas.”

„Jie nori, kad visi būtų visiškai izoliuoti ir jų nesietų kalba, kultūra, šeimos ryšiai ar gimtoji žemė, kurioje jaustumeisi kaip namie”, – tęsė Miuleris.

„Jie nori visa tai sunaikinti. Jie nori, kad visi būtų atomizuoti, be kultūrinių ir religinių šaknų ir tapatybės”, – užbaigė jis.

Miuleris taip pat mano, kad elitas, skatindamas abortus ir eutanaziją, vykdo „genocidą”.

Vokiečių kardinolas sakė, kad daugelis globalistų mano, jog Žemėje yra „per daug” žmonių, kurie daro „žalą klimatui”.

Kovai su tariamu „gyventojų pertekliumi” šis galingas elitas naudoja abortus ir eutanaziją kaip „naikinimo programos” dalį, – sakė Mülleris „LifeSiteNews”.

„Ir tuo pat metu kiekvienas, kuris tai kritikuoja, yra vadinamas nacistu tų, kurie patys propaguoja žudikišką nacių ideologiją. Dabar vykdomas genocidas yra saugomas propagandos priemonėmis, jo kritikus prilyginant žmonėms, kurie vykdė genocidą praeityje”, – pridūrė kardinolas.

„Jų logikos iškrypimas – aukas vaizduoti kaip kaltininkus. Kas kita yra depopuliacijos programa, jei ne žmonių mažinimo per prievartą planas?”

Jų logikos iškrypimas – aukas vaizduoti kaip kaltininkus. Kas kita yra depopuliacijos programa, jei ne žmonių mažinimo per prievartą planas?

Miuleris paaiškino, kad „nacių” terminas dažnai naudojamas kaip „galios instrumentas”, siekiant nuslopinti nesutarimus.

„Jiems [globalistams] nerūpi, kad visame pasaulyje auga jaunų žmonių savižudybių skaičius. Jiems tai tiesiog tinka.”

Tokia menka pagarba žmogaus gyvybei kyla iš filosofinės materializmo pozicijos, kuriai pritaria globalistai, „LifeSiteNews” sakė Miuleris. Pasak materialistų, „žmonės yra tik materija, tik žmonių masė, kuria galima manipuliuoti”, – aiškino jis.

„Reikia pažvelgti į prancūzų filosofo Emilio Čiorano knygą „Le Mauvais demiurge”, kurioje propaguojama negailestingiausia neapykanta kūrinijai ir Dievo gerumui, išliejant gyvatės nuodus, kurie yra visų pastarųjų dviejų šimtmečių jakobinų, komunistų, fašistų ir budulių „elito” nihilizmo nuodai”, – sakė Miuleris.

„Jie [globalistai] taip pat nieko dėl to nejaučia. Jiems žmonės tėra skaičius… 10 000 mažiau yra gerai statistikai!”

Buvęs Tikėjimo mokymo kongregacijos (CDF) prefektas sakė, kad globalistų sistema yra kapitalizmo ir komunizmo mišinys. Pasak Miulerio, Vakarų globalistai yra kapitalistai su „socialistine mąstysena”.

„Šioje sistemoje totalitarizmas susilieja su materializmu”, – teigė jis.

„Ir tas, kas turi daugiausia pinigų, yra valdžioje, kontroliuoja ir moka žiniasklaidai”.

Miuleris teigė, kad patikimi šaltiniai patvirtina, jog vieną didžiausių Vokietijos laikraščių „Der Spiegel” iš dalies finansuoja Bilo ir Melindos Geitsų fondas (Bill & Melinda Gates Foundation).

Miuleris taip pat sakė „LifeSiteNews”, kad klimato kaita ir „žaliųjų” judėjimas naudojami kaip „religijos pakaitalas”, kurio daugelis laikosi, „užuot skleidę pirminę [krikščionybę]”.

„Pagarba kūrinijai kyla iš tikėjimo geruoju Kūrėju ir jai nereikia katastrofiškos pasaulėžiūros”.

Pasak buvusio Tikėjimo mokymo kongregacijos vadovo, užuot nuoširdžiai rūpinęsi aplinka, globalistai, tūkstančius kartų skraidantys savo privačiais lėktuvais, naudojasi klimato kaitos darbotvarke, kad „uždirbtų daug pinigų”.

Be to, jis atkreipė dėmesį, kad vaikai ankstyvame amžiuje seksualizuojami, kad taptų priklausomi ir paklusnūs.

vaikai ankstyvame amžiuje seksualizuojami, kad taptų priklausomi ir paklusnūs

„Seksualizacija apskritai, o ypač ankstyvosios vaikystės seksualizacija, yra naudojama tam, kad žmonės tylėtų, – sakė Miuleris. – Seksualumą jie naudoja kaip narkotikus.”

Kaip pagrindinius šiandieninio globalizmo bruožus Miuleris įvardijo keletą savybių: „Materializmas, totalitarizmas, panieka žmogiškumui, išsigimimas ir žmonių tapatybės naikinimas.”

Globalistų darbotvarkei Katalikų Bažnyčia yra kliūtis, todėl ji turi būti suderinta su globalizmu, pažymėjo Miuleris.

Bažnyčia „ne tik pervažiuojama, bet ir apverčiama aukštyn kojomis”, – sakė jis. Kad globalistams pasisektų, Bažnyčia „turi eiti ta pačia kryptimi [kaip ir globalizmas]”, pareiškė Miuleris.

„Tačiau Kristaus Bažnyčia yra pasaulio išganymo sakramentas ir avangardas prieš negatyvistų ir nihilistų vykdomą žmonijos savidestrukciją”, – užbaigė jis.

ŠaltinisLIFE SITE NEWS

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
63 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
63
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top