Karina Orlova. Mes ir vėl ateisim

Vakar (kovo 24 d.) Maskvos centre, Boriso Nemcovo žūties vietoje buvo išniekintas žmonių lankomas ir prižiūrimas improvizuotas „memorialas“ – ant nužudytojo politiko portreto buvo palikti įžeidūs užrašai. Be to, sudaužyta lentelė, nurodanti, jog čia yra „Nemcovo tiltas“.

Dienai baigiantis pranešimai apie vandalizmo aktą pasklido socialiniuose tinkluose. Atsakomybę už šį aktą prisiėmė kažkoks „išsivadavimo judėjimas SERB“. Kol kas nėra žinių apie kokią nors teisėsaugos organų reakciją.

Nuo vasario mėnesio pabaigos Boriso Nemcovo žūties vietoje žmonės nuolat deda gėles, žvakes ir portretus (iš pranešimų socialiniame tinkle Facebook)

* * *

Karina Orlova (žurnalistė) | echo.msk.ru

Piliečių-degeneratų grupė nusiaubė memorialą Boriso Nemcovo žūties vietoje.

Neištvėrė to fakto, jog mes ten apsilankom kiekvieną dieną.

Kartą, esant prastam orui, toje tilto vietoje aš tvarkiau, lyginau ir nuo purvo valiau kiekvieną popieriaus lapą (šiuo metu visi jie sudėti į plastiko aplankus ir pritvirtinti lipnia juosta, o tuomet visa atrodė nelabai tvarkingai), kai už mano nugaros priėjęs kažkoks suaugęs avigalvis spjovė į gėles.

Matyt, iš bejėgiškumo. Aš iš bejėgiškumo pravirkau ir spjoviau jam į nugarą.

Apskritai, tapo aišku, jog anksčiau ar vėliau jie ateis ant tilto.

Atėjo. Ir ką, negi jūs manote, jog išniekinote memorialą? Nejaugi jums atrodo, kad jūs išniekinote Boriso Nemcovo atminimą, o gal ir patį Borisą Nemcovą? Tačiau tai paprasčiausiai neįmanoma. Galite spjaudyti, palikti užrašus, galite net pavogti gėlę (o jų ten kasdien atneša šviežių) ir padovanoti ją kuriai nors savo pusgirtei dvokiančiai mergšei. Juk tai nieko nepakeičia.

Todėl, kad mes ėjome ant tilto ir ateisime vėl.

O jūs – bejėgiai. Ir tai jus siutina, jūs taškotės seilėmis springdami iš pavydo ir neapykantos. O mes ir vėl ateisime.

Jau šiandien. Ir rytoj. Ir poryt. Ir apskritai.

Man į [radijo „Echo Moskvy“] redakciją gerbėjas atsiuntė milžinišką gėlių puokštę, tačiau nepanoro savęs įvardinti.

Gerbiamas pilieti, Labai Jums ačiū, tačiau jeigu galite, verčiau nuneškite gėlių ant Nemcovo tilto. O man atsiųskite nuotrauką. Tai mane pradžiugintų išties kur kas labiau.

echo.msk.ru

Socialiniuose tinkluose sklinda nuotrauka žmonių, galimai nusiaubusių B. Nemcovui atminti skirtą memorialą, išdidžiai nusifotografavusių su savo poelgio įrodymais. Daugiau skaityti ČIA.

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
visur tas pats

jie turi nemcovą, mes – kedį
jie turi putiną, mes – polikarpovną,
o kgbistai tiek pas juos, tiek pas mus vienodi – pedofilai

Letas Palmaitis apie saugų naršymą

Deja, atidaryti Kavkazcentrą per Google Translate šį kartą nepavyko. Ten visada rasi analizių, nepriklausomų nei nuo „Rytų”, nei nuo „Vakarų”. Čečėnai ne vien narsūs, bet ir greito aštraus proto žmonės. Atidarant paprastu brauzeriu, Kavkazcenter visada pabrėžtinai tikrinamas (tai demkratinė laisvė). Su Toru tačiau galima atidaryti tik per Googlė Translate (prieš tai reikia pirma nurodyti dešinėje Russian, o kairėje nepamiršti nustatyti English. Verčiamos frazės vietoje parašyti http://www.kavkazcenter…, tada tas pats pasikartos dešinėjė ir ta pažymėta „vertimą” reikia spausti. Po to apačioje pasirodys Kavkazcenter titulinis ir jame kalbų ženklai. Kairysis yra rusų kalbą. Reikia jį spausti, tada pateksite į titulinį rusišką puslapį. Angliško nepatariu, nes žinios vėluoja, o vertimai prasti). Jei bandysite atidaryti su Toru tiesiai, matysite vad. capcha – reikės parašyti… Skaityti daugiau »

Pastebėjimai

Prūsas labai mėgsta versti kliedesius. Įdomu kiek dar ilgai šiukšlynas ant tilto bus.
Teroristų kavkazcenter Palmaičiui kaip narkotikas.

Naujienos įdomios Taigiui - Pastebėjimui

26.03.2015 г.
Мариупольское ОН. При выполнении боевых задач в результате ошибки целеуказания на прямое боестолкновение с подразделениями ВСУ было выведено сводная группа подразделений в/ч 90091 (* 54 центр подготовки разведывательных подразделений Владикавказ) и 45-о опсн ВДВ (*Кубинка, Московская область). „200” -21, „300” -3 ТМН – 9. Гибель командира сводного подразделения подтверждена.

Diedukas pabezdėjimui

Bet kuo toliau tuo labiau baisoka darosi dergti straipsnius. A ne, šiukšle?
Liepto galas nebetoli…

internauts Palmaičiui

ir aš negalėjau įeit. Ir daugiau nebesistengsiu, nes jei kažkam nepatinka, kad ten eitum, gali užkrėsti kompą. Man taip jau buvo nutikę, kai nuėjau pasižiūrėt Antonovo dosje į rumafia.com, prieš porą metų. Pasigavau Trojan virusą. Pritariu, kad nereikia žavėtis naujomis programomis, ypač visokiais „claud”, dėl kurių įspėja net Interpolas. Naudojuosi senu, dar Steve Jobs’o kurtu APPLE Makintošu ir nepriimu jokių naujų apdeitinimų, nes irgi nebepasitikiu. Turiu Mac Cleanerį, tad dažnai valau kompą nuo visokių pėdsakų, ypač panaršius portalus perkrautus foto. Nes kompas tokio krūvio nebepavelka. Be panaršius lietuviškus polrtalus prikimba šnipinėjantys „gemius’, disqus’, „keytarget.adnet.lt” ir visokių kitokių neva internetą tyrinėjančių kompanijų failai, kurie stabdo kompą. Rimta problema, bet jos niekas nesprendžia. O jei ir spręs, tai patikės ją spręsti kokia… Skaityti daugiau »

internauts Palmaičiui

taigi, neturim saugaus internetinio naršymo. Jei kas ir saugo mus, tai kaip ir sienas – kgb

Diedukas
LP internautui, Pastebėjimajui dėl Kavkazcentro ir

Suprantama, kad saugaus naršymo nėra. Trojanai čia paskutinėje vietoje. Tačiau Toru apsimoka naudotis vien todėl, kad tai kylančio pasipriešinimo naujai vergvaldinei santvarkai reiškinys. Sugyvulinti iki laukinio žavėjimosi patogiais „sumaniaisiais” blizgučiais ir atsisakantys dėl jų savo laisvės bei privatumo milijonai žmonių tėra tik vergai, kurie nesuvokia, jog pamilo savo pančius ir ryt poryt jau nebegalės nė piršto pajudinti be sistemos leidimo. Tokia tad bus demokratinė laisvė, kurioje tiesa – daugumos priimami „įstatymai”. Todėl bet koks pasipriešinimas šiai žvėriškai sistemai, pvz., kad ir Toru, yra dar išliekančio žmogaus orumo požymis. Tik todėl naudojuosi Toru, bet ne iš kvailos vilties likti „nepastebimas”. Esu tyčia pastebimas! Priešintis visomis jėgomis niekšybės pasauliui, kuris būtent ir yra teroristinis, bet ne šimtmečiais kovojančių už laisvę ir genocidais… Skaityti daugiau »

Nuomonė

Veideliai intelekto nesužaloti :).

Jota

Na, intelektas veido ne tik kad nežaloja, bet netgi puošia. O Prūso parenkami straipsniai juokingi savo stiliumi. Politikoje nelabai nusimanau, todėl čia per daug nesikišu, bet iš šono žiūrint daug kas juokingai atrodo:). Prie ugningų Leto P. raginimų nepasiduoti ir kovoti iki galo, kad nebūtume „sulustinti” jau pripratau kaip prie lopšinės, ir tokių komentarų skaitymas tapo savotišku malonumu:).

s.m.

Oho!!! Leto reitingai auga kaip ant mieliu. Net du ganytojus komitetas paskyre vienam 🙂
KAILS, MOKYTOJAU!!!

Jota

Galite minusuoti, bet tokiais straipsniais ir komentarais jūs nieko kito nedarote, išskyrus tai, kad prisidedat prie karinės isterijos kurstymo. Ar jums dar maža prostitučių, kurios pardavinėja Lietuvą?

Letas vėl Jotai

Maldeikienės I „ataskaita” jau taip nuvažiavo, kad ten atsakyti neapsimoka. Pataisau savo ankstesnį atsakymą, kurio turbūt neskaitėte įdėmiai: mano klaida: dėl senojo ir mesijinio judaizmo santykio reikia žr. Apr 6, 4 – 6, 16, ne Apr. 5.
Visa kita – nuomonių nesutapimas. Dogmatų neneigiau, bet suprantu kitaip. Nemanau, kad teikia D-vo pažinimą, nes pažinimas – tik per JHS Asmenį Šv. Dvasios Galia. Jei nepatinka žodis „tvora”, tebūnie „mūras”. Jei dėl dogmos apie Šv. Dvasios kilimą tapo nebeįmanoma Bažnyčios vienybė, tai jau atleiskite.
Ar Įsikūnijimas įvyko „laikų viduryje”, gali būti įdomių minčių, bet žino tik Tėvas.
O karo atmosferos kurstymas nuo komentarų nepriklauso. Reikia būti budriems.

Letas Jotai Atitaisymas

Vėl suklydau per skubėjimą šeimai grasinant tuoj pat išjungti elektrą dėl žalųjų pagonių propagandai sugalvotos „Žemės dienos”.
Turi būti: Apr 7, 4 – 6, 16, ne Apr. 6!

Jota Letui P.

Ne taip čia svarbu, Apreiškimo 5, 6 ar 7. Bet atrodo, kad ir dabar neteisingai nurodėt – išeitų, kad nuo 7 sk. 4 eil. i k i 6 sk. 16 eil?? Arba po 6 reikėjo rašyti kabliataškį. Tiek to, nesukim galvos, dabar nedarysiu dėl jūsų mesianizmo jokių skubotų išvadų, manau, ir kiti. Tik pastebėsiu, kad jūs kartais nuo šovinizmo esat per žingsnį. Keistoka, kad dogmų nenorite sieti su Dievo pažinimu („nes pažinimas – tik per JHS Asmenį Šv. Dvasios Galia”). Iš ko, jūsų manymu, kyla dogmos – ar ne iš pažinimo? Nuomonė, kad geriau išvis netyrinėti negu suklysti ir gyventi nesantaikoje, menkai pagrįsta, nes pats Kristus tam nepritaria (pažvelkit į Lk 12, 49-53 – „Gal manote, kad esu atėjęs atnešti… Skaityti daugiau »

Letas P. Jotai

Jei Apr. 7:6-16, kur pirma įvardijami užantspauduoti D-vo tarnai iš kiekvienos Izraelio genties, o po jų – iš kitų tautų tie, kurie apiplauti Avinėlio Krauju, Jums nesvarbu, ir nesvarbu šios vietos palyginimas su Rom 11 atsakant į Jūsų pačios teiginį, neva žydai „nebe išrinktoji tauta”, tai kam tada ši diskusija su Jumis? Nesu neigęs dogmatų vertės, kaip tikėjimo suformulavimo, leidžiančio jį (ne D-vą!) pažinti, ginti ir skelbti, tačiau teiginys, neva ribotas žmonių protas pajėgus suvokti tai, kas neribota ir iš principo viršija proto galias, man yra abejotinas. Jei būtumėte taip daug pažinusi, nedarytumėt net loginių klaidų. O dogminį apibrėžimą pavadinti tarsi moksliniu D-vo pažinimo instrumentu, tai tikrai šventvagystės riba, prie kurios tik pagonys ir tegali prieiti. „Dievo niekas niekada nėra… Skaityti daugiau »

Jota Palmaičiui

Apsiraminot bent kiek? Komentarų rašymas atima daug sveikatos ir nervų, o naudos maža, nes neišvengiamai pradedama gintis nuo savo paties išgalvotų fantomų. Siūlyčiau pailsėti.

Letas Palmaitis

Komentarų rašymas kartais kainuoja nervų VSD.

Jota  L. Palmaičiui

Jeigu jūs norėsit, prie žydų klausimo galėsim grįžti vėliau, po Velykų pasitaikius progai.

Letas Jotai

Nenoriu: jokio „žydų klausimo” nežinau. Jei laikote JHS „visų tautybės”, tai jau Jo Motinos, apaštalų, Johanano Krikštytojo, nekalbant apie visus pirmuosius krikščionis, tikriausiai ne. Tai kokie dar gali būti klausimai? Nėra nei žydo, nei graiko? – Taip, D-vo tautoje tikrai nėra. Bet su nebenorinčiais į ją įeiti gojais baigta – grįžo į satanizmą ir molonės vartai jiems užsidaro. Pati matote. Kas įėjo („pilnuma” Rom 11:25), tas įėjo, reikalas baigtas. Diderotai, Robespjerai, Lincolnai, Schickelgruberiai jau parodė, ko jie nori. Velniop jų visų „Deutschland über alles”! etc. su „atstovaujamąja demokratija”, rinkiminiais cirkais bei kitais mėšlais. Gana pagonių idiotizmo. Nebereikia jokių gojiškų filosofijų ir pogromų. Suprantate pagaliau, kuo geras islamas? – AL AKBAR! D-vas aukščiau visko! Jeigu Jums Šventosios Dvasios kilmės klausimas svarbesnis… Skaityti daugiau »

Jota L. Palmaičiui

Nelaikas ginčytis, Didysis penktadienis.
Dar – mirė A. Patackas, amžiną jam atilsį. Kažkodėl niekas čia apie tai net neužsimena.

Prie žydų klausimo, jei reiks, kada nors grįšiu, nebūtinai su jumis (galėčiau rašyti žydmasonių, kaip kad jūs rašot „ruskių”, patiktų?)

Jei esat toks uolus Kalno pamokslo išpažinėjas, turėtumėt žinoti, kad šeštas Kristaus palaiminimas skirtas „alkstantiems ir trokštantiems teisumo”, t.y. tobulo Dievo valios vykdymo. Jei Šv. Dvasia Bažnyčiai leido pažinti tiesą (kad ir dėl Dvasios kilimo iš Tėvo ir Sūnaus), tai nuodėmė būtų nusigręžti nuo to pažinimo. Aš su Bažnyčia.

Artėja Šv. Velykos. Ramybės ir džiaugsmo.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top