Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Dar mamai būnant kalėjime Čikagoje pas mane buvo atskridę LRT žurnalistai (ne dėl manęs vieno). Jie susirado mane per feisbuką ir nors iš pradžių atsisakiau su jais bendrauti dėl gana akivaizdaus LRT šališkumo, ir ne tik šališkumo, o ir gana lengvai patikrinamos melagingos informacijos skleidimo. Tačiau pakalbėjom, kad gal aš juos per greitai įvertinau, o jie prižadėjo, kad jų laida tikrai pateiks informaciją nešališkai. Susitarėm susitikti.

Neminėsiu aš tų žurnalistų vardų ar jų laidos pavadinimo – jie pasirodė tikrai malonūs ir tikrai elgėsi profesonaliai.

Mes kartu praleidom visą dieną, kalbėjom tiek apie mamos tuometinę situaciją, tiek apie mūsų gyvenimą JAV, apžiūrėjome ir miestelį, kuriame gyvenome. Gana juokinga, nes mums tik susitikus jie užsiminė, kad nežino kaip yra su LRT žiniomis, bet jų laida turi pilną nepriklausomybę ir niekas jiems niekados nekontroliuoja jų turinio.

Jiems grįžus į Lietuvą (pora savaičių prieš mamos parvežimą) dar pora kartų kalbėjome. Tačiau tą dieną, kuomet turėjo pasirodyti ši laida, ji taip ir nepasirodė. Na, tai atrodė šiek tiek keista, bet tuo metu ne tai rūpėjo. Po to dar kalbėjom vieną kartą labai trumpai ir laidos autoriai sakė, kad laida vis dar ruošiama ir turėtų būti kitą savaitę. Tačiau kitą savaitę ji taip ir nepasirodė.

Kalbant nuoširdžiai, prasidėjus mamos ekstradicijai aš šiek tiek ir pamiršau apie tą laidą. Tačiau mamos ekstradicijos metu teko bendrauti su dešimtimis Lietuvos žurnalistų iš skirtingų televizijos kanalų ir portalų. Teko bendrauti ir su laidos, apie kurią kalbėjau, autorių bendradarbiais, kurie mums kalbant pasakė: „Tai girdėjau [laidos pavadinimas] su tavimi laidą filmavo, bet Garbačiauskaitė neleido rodyti“…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

tai visiems zinoma paslaptis.As tik pataisyciau pasakyma,kad Garbaciauskaite tik du nuliai,ji savo darba atlieka,o jai isakymus duoda vienas kuprotas ozys,tai jo pasitenkimo budas,ne tik moralinis,bet ko geros ir fizinis?

autoriui

mintis deliojate aiskiai ir trumpai. pastaruoju metu tai tampa retenybe. galetumete ir dazniau rasyti, jeigu tik rastumete laiko.

taip, Karoli,

niekam ne paslaptis, kad visa vadinamoji mainstrymine ziniasklaida yra visiskai pavaldi valdanciuju klanui, o sie pavaldus oligarchams. Taigi, TV ir spaudoje mes turime tik marionetes. Tas pats ir valdzioje su labai retomis isimtimis.

Karoli

tai sena ,naujiena’ kaip ir Garbačiauskaitė… 🙂

Tvankstas

Kai sėdėjau Nyderlandų kalėjime, mano giminės bandė kokį nors straipsnį ar laidelę paskelbti, tai gavo atsakymą – galite apsimokėti kaip reklaminį plotą ar laiką, tada mūsų žurnalistas atliks darbą.
Karoli, nieko naujo, tik kiekvienam savas nepakeliamas skausmas lieka.

Neveikia

straipsnio ,,patiktukai”?
Badau, badau, o pakelto nykščio 12 ir nė už ką ne daugiau…

stssys

Jaunuolis susirūpino , kol pasak kažko kažkam į ausį tos laidos neleido ‘ponia garbaciauskaite’ ..
– ar tikrai karoliuk ? Kai jau meti kam nors šešėlį tu kaip vyras privalai pasakyti ta paskalų nelemta pavardele. Bet gal tu ne vyras , o tik mamos ‘sunelis’ galintis perpasakoti svetimus pasnibzejimus kas ką sakė .Tamsta supa labai prasta publika ‘tetuliu’, žiūrėk taip ir nesuaugsi tam kad stuburą vyrišką ištiesti .Taip ir vertinu , pliurpalai .

Tik patarimas

Mielas Karoli, dabar ir visados žodį mama rašyk iš didžiosios raidės” Mama”.Aš,tik išmokus rašyti, niekieno nepamokyta, visą gyvenimą taip rašau,nes Ji yra vienintelė, kaip ir Tėvynė.

stasiui

Na bent cia galejai ir susilaikyti nepriderges. Ar jau taip tryda prispyre?

stasys

Mano pastabos jaunuoliui labai konkrečios , o jei kas nepatinka replikuojate , pageidautina ne išangę.

jutas

Deimantės istorija – tai lakmuso popierėlis, rodąs, kur nugrūsta valstybė, kas iš jos liko.

ah1

jei americoje ir Briuselyje viešai veikia vaikų biržos gėjams kur vaiką galima nusipirkti už 90 000- 160 000 pinigų priklausomai nuo vaiko kokybės tai ko jūs norit ?

stasys

ah1 ..issipagiriok pliurpalas .

ah1

>stasys. „išsipagirioju pliurpalus”: https://youtu.be/C4Kf7DOWKN8

ah1

>stasys. „Išsipagirioju pliurpalus” :https://youtu.be/C4Kf7DOWKN8
Ir dar per televiziją mačiau žinių laidą apie Ukrainojr parduotus kūdikius, kurių negalėjo pirkėjai pasiimti dėl Covido siautėjimo.

D.Ratas

O kodel nepamineti laidos pavadinimas ir zurnalistu pavardes? Visi tokie paslaptingi, dedasi zinantys daugiau, zinantis tiesa vidinis isrinktuju ratas. Karoli, ar kai Amerikoj buvai irgi nutyledavai svarbius faktus? Ar Amerikos mokykloje uz paslaptinguma balus geresnius gaudavai? Galejai pats ta interviu paraleliai irasyti ir parodyti kada tik nori, o ne skustis dabar kada saukstai po pietu.

ah1

>stasys. „išsipagirioju pliurpalus” – įsivesk į googelė ” Men Having babies” ir rasi apie muges skirtas prekyba vaikais.

Tiesiog toks slykstyne tas Stasys,

Kad norėčiau jį net pamatyti, iškrypėlis ir tiek

stasys

Sunkiai suvokiamas henomenas visuom. Bodetis ‘iskrypeliais’ir tuo pačiu siekti jais domėtis. Žmogus nepaliaujamai su savimi kovoja siekdamas pažaboti ta savo smalsumą .
p.s. ah1 .tikrai taip Tamsta teisus tokie parodomieji renginiai pasirodo tapo norma , kaip išimtis. Propaguoti tokia šeimos norma kitaip ir neįmanoma tik kaip kuriant ir rodant tokius pav. Prekyba kūdikiais ,vaikais jokia čia naujiena . Pav. Rusijoje kurioje tokia prekyba įteisinta aukščiausių lygiu ,Ukrainos konflikto metu uždraudė amerikiečiams ‘isivaikinti’ savo vaikus kaip atsakas į jiems paskelbtas tarptautinės sankcijas .Aišku tai nieko bendro neturi su tema str. kurioje tas jaunuolis seka pasakas čia visiems .

O.G

Karoliui stiprybės. Amerikoje jau pradėjo suiminėti aukšto rango pedofilus ir kurie vadovavo vaikų grobimui. O LRT parsidavėliai žurnalistai yra finansuojami Sorošo, o apsišaukelis prezidentu – Baidenas yra įtariamas kaip pedofilas, todėl pas mus pedofilija irgi pačiame elite, todėl ir atsimušinėjama kaip į sieną. Laikas viską sustatys į savo vietas, nes visus kurie yra prisidėję prie vaikų prievartavimo ir vaikų gabenimo iš Lietuvos, (nes Lietuvos vardas irgi yra tame sąraše) – laukia staigmena. Gal pagaliau baigsis šis pedofilų ir vaikų grobimo žaidimas. Karoli – pirmyn, mąstanti tauta su Tavimi ir tavo šeima.

Niekingas statistinis vienetas

Stačiokiškas paklausimas filosofų savišvietos rateliui.
.
Kaip atsitiko, kad pesestroikinis sąjūdis tapęs Tautos ir Valstybės Atgimimo Sąjūdžiu buvo išverstas (neišvirto, o buvo išverstas (!), ir dabar dar tebesitęsia) į leftistinį globalizmą ?!!
.
Komentatoriai, o galimai ir tekstų autoriai, užuot mane kaltinę nebūtom “nuodėmėm”, ir priekabiavę “lygioje vietoje”, parodykite savo intelektinį “svorį”… Tik nereikia kokiu nors lia – lia…
.
Ir būtinai nudurkite mane su nykščiu “žemyn”, juk esu labai nepatogus akmenėlis jūsų bate…..

Redaktorius

Stasy, dar kartą pavėluosi į darbą, būsi pašalintas be išeitinės. Tavo komentaras turi būti pirmas po straisnio pasirodymo, kaip visada.

labai

Labai taiklus D.Rato komentaras… Motina pedofilu sarasa turi, bet slepia. sunelis – LRT zurnalistu pavardes ir laidos pavadinima SLEPIA. kam amseti, jei ne iki galo sakai, karoli?

jutas

Karoli, būk visapusiškai atsargus, Deimantės gyvenimo istorija buvo apipinta didelio melo gabalais. Dalis tų absurdo spektaklio artistų įsirangė netgi į Seimą. Galėjo tie žurnalistai būti tikri, su gerais tikslais, bet galėjo būti kas nors pasiųsti ką nors papildomai sužinoti, pašnipinėti, gal apie ką nors prasitarsi.

jutas

Karoli, mes ne ką galime Tau padėti. Valdžios, didžiosios mūsų valdžios jokie įrodymai nedomina, nes tikrovė yra uždrausta. Šalis dabar yra baisioje srutų duobėje.

vladas.vilimas@gmail.com

P.Karoli, gal kalbėjai ne su žurnalistais bet su ANONIMAIS?

vau

jus, violetiniai, parodykit nors viena nuotrauka, kur karoliukas su „mylima” pusserere renginiuose pries pedofilija. kur ten karoliukas? jis nedalyvauja:dd

labai elementaru

Karolis korektiškai nutyli, tačiau aš tylėti neprivalau. Ta laida vadinasi „Neemigrantai”. Atrodo, netgi buvo rodomas taip ir neparodytos laidos anonsas per LRT.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top