Kas iš tiesų kelia grėsmę Lietuvos valstybei?

Siūlome pasižiūrėti pirmąją „Lietuvos ryto televizijos“ analitinę pokalbių laidą „Viskas. Aišku“, kurioje buvo svarstytos Lietuvos valstybei iškilusias grėsmės (žiūrėti ČIA).

* * *

Daugiau apie šalies vadovės įkvėptą karingąją retoriką skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Dalius Stancikas. Drąsa ar jos imitacija?

Liudvikas Jakimavičius. „Iš kur mergaitei tiek drąsos…“

Algirdas Patackas. Apie debesų keleivius

Dalius Stancikas. Apie drąsą ir patirtį

Darius Kuolys. Karinga D. Grybauskaitės retorika tepa V. Putino propagandos mašiną

Vytautas Rubavičius. Ar „baili“ Rusija išdrįs?

Algirdas Patackas. Bravo…

Prezidentė D. Grybauskaitė skelbia Rusijai žodžių karą: Tai teroristinė valstybė

D. Grybauskaitė tęsia žodžių karą su Rusija: „Agresorius ne tik padeda teroristams, bet ir pats elgiasi kaip teroristas“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
viskas aišku

komunistai, kgbistai, gazpromo pedofilai kels mokesčius.
anstoliai sužverės, dar daugiau lietuvių emigruos ir pasikars.
ačiū polikarpovnai, komunistams ir konservatoriams…

manau

dabar didziausia gresme kelia Grybowska snipe, rekaudama nesamones

Arnė

dėkui už galimybę paklausyti laidą.

Klausimas

O kokį tikslą turi ši ir į ją panašios laidos :)?

lietuva-diktaturine valstybe

Mes labai aiskiai matome ,kas is tikruju kelia gresme musu valstybei,bet garsiai nebegalime sakyti,nes gyvename diktaturinej saly,uz nuomone uzdarinejami kanalai,pilieciams daromos kratos,vyksta bauginimo procesai.Nors pedofilijos byloj,kai vyko informac.atakos pries nukentejusias aukas ir gynejus,niekas nenubaustas,smeizikkai zurnalistai toliau vykdo smegenu plovima,Gaivenis iki siol nepazabotas….

Atsakymas Klausimui

Argi neaišku? Laidos tikslas – šmeižti mūsų mylimą Prezidentę ir jos valdomą valstybę, sėti nepasitikėjimą prezidentės paskirtais pareigūnais, reabilituoti valstybės priešus Račą, Braziulį, Kuolį. Kur žiūri atsakingos instancijos? Negi ši laida liks neuždrausta? Ji pavojingesnė už Rusijos kanalus.

Pastebėjimas

Manote, kad mūsų menkystos ir bailiai politikai patys Lietuvoje diktatūrą įvedinėja, be nurodymų iš Vašingtono.

Pastaba Pastebėjimui

Kodėl nurodymai turėtų eiti iš taip toli, iš Vašingtono, kai „geros tvarkos” pavyzdys čia pat Rusijoj, Baltarusijoj? Tik mokykis ir mokykis. 🙂

Vytautas Ju.

Ne tik Lietuvai, bet kiekvienai valstybei grėsmę kelia jos piliečių susiskaldymas, nes nebelieka kam jos ginti.
O šiaip, žmonės vieningi tol, kol biedni, bet tokius lengviausia papirkti, ypač, politinėmis demagogijomis. Principas „skaldyk ir valdyk“ — pagrindinis politinės propagandos variklis. Vienas asmuo ar viena institucija, kad ir kokie ji bebūtų, to padaryti nepajėgūs.
Ar tie, kurie sėdi studijoje, susimastė apie savo „indėlį“?!

Įdomi

laida.Minčių,išgyventų,išmąstytų išsąkymų pabiro.Gana atsargių taip pat.
Kažin ar įmanomas laisvas žodis,laisva mintis kaip gaivus vėjas,aplamai?

dar galima

Ačiū Jums visiems už drąsą ryžtis išsakyti savo nuomones. Šiandien tai yra labai daug ir dar galima – rytoj gali būti uždaryti visi plyšeliai, pro kuriuos dar praeina šviesa, tiesa.
Ačiū Jums, drąsios moterys. Einate peilio ašmenimis.

atsakymui

Meilė toks subtylus dalykas.Jūs žinote ką mylite,bet negalite žinoti ir trimituoti apie Onutės,Birutės Prano,Jono, Antano meilę,nes apie ją net negalite žinoti.Tai apie kiekvieno meilę kiekvienas ir pasakys pats.Todėl ‘mūsų”čia netinkamas galėtumėt patikslinti ir kalbėti savo asmeniu:”mano mylima…”:)

atsakymui

Žmonių bendruomenė kuria valstybę,valstybė yra sukurta žmonių.Reiškia jos esmė-žmogus.Račas,Braziulis,Kuolys nėra žmonių priešai,reiškia ir valstybės-žmonių sąjungos su sukurta valstybine sąranga-taip pat.Greičiau jie yra neabejingi savo valstybei ir jiems svarbu kokia ji.Ar tai blogai?

Manau

Didžiausia grėsmė Lietuvai konservatoriai su prezidente ir Landsbergiu priešakyje,
nes jie nesantaikos kurstytojai ir šmeižikai.

Nerodo.

Deja, jau nebeįmanoma pažiūrėt, ba N E R O D O .

Tie kurie Adamkyzmo laikais

Uzgrobe Lietuva is visu pusiu puola Prezidente
O tai rodo jog Prezidente nepriklauso grobiku „huntai”Jeigu priklausytu jie ja gerbtu ir myletu!!!

Politikoje yra tikk viena TIESA

Kad TIESOS n e r a !Drakonas zusta,drakonas gyvas

Administratoriui

Kodėl tamstai atrodo netoleruotina kai neva įžeidžiami violetiniai kedofilai – Venckienė, Kuolys, Puteikis, Stančikai, bet visiškai normalu kai įžeidinėjama Lietuvos Prezidentė ar Kedžių gaujos aukos bei jų artimieji?

20:34 skundikui

na jei nebutu tamystos skunde administratoriui ydingu premisu „violetiniai kedofilai”, „Kedziu gaujos” – butu tiesiog zmogaus skundas.
Gi dabar, – tik neaisku kokios spalvos kokios gaujos nario inkstimas.

jei turite laidos irasa-

idekite i youtube ir pateikite nuoroda, nes lryte laidos nebera, yputube- taip pat. Ei, ko gero, laida uzmyne nuospaudas kai kam… Vadinasi, laida buvo svarbi, aktuali ir idomi!!!

apacioje

Laida pilnas rukas,tik beretems skirta!Geriau paziurek cia- https://www.youtube.com/watch?v=3eNakx0-8iI na ir cia (lenkiskai,sorry!) http://www.prisonplanet.pl/polityka/friedman_rekomenduje_dla,p1047563417

Rodo  to Nerodo.       2015-04-13 17:09
Beta

Paspaudžiate „Čia”, užvedate rodyklę ant to juodo kvadrato, spaudžiate dešinįjį pelės mygtuką. Iš atsidariusio meniu išsirenkate „Rodyti vaizdo įrašą” ir žiūrite į sveikatą pačią geriausią pokalbių laidą per paskutinius 20 metų. 🙂

ruta

Kai Grybauskaite Lietuva padaro savo asmenines karjeros tramplinu , pasukaudama apie’ Rusija – teroriste’ ir kelias minutes pabuna pasaulio ziniu akyratyje , bet uz borto lieka VISU Lietuvos zmoniu interesas , tai ne protingo politiko retorika , o turgaus bobos lygis .Matomai norisi garbes , karjeros ES , pasaulio demesio , nesvarbu kokios pasekmes bus VISIEMS .Pasukavimams yra ulbinaites ir kitos vistos . Net Putkinas ir tas sugeba savo klapciuku lupomis reikstis .Nereikia vaidinti tuo , kuo nesame , sukis – ‘Drasi Lietuva’ , tai zemo lygio propagandinis feikas . Kad Lietuva visiskai neisnyktu , reikia aparyboti visu politiku ,valdininku , tupinciu jau 25 metus siltose vietose , bet taip nieko ir nesukurusiu ,veika.Vienintelis naudingas dalykas , tai istojimas i… Skaityti daugiau »

Pritariu komentatoriui "aie drakonus"

Nes drakonai auga panosėje. Ar Lietuvos sąrašo žmonės mato, koks yra tikrasis N.Puteikio veidas? Jis siekia karjeros bet kokiais metodais ir savo bendražygiais renkasi ne intelektualus, o žemos moralės asmenis. Ar reikia pavyzdžių? Prašome. N.Puteikis mezga ryšius su abejotinos reputacijos ir turinčiais galimų sąsajų su nusikalstamo pasaulio atstovais, pvz. Panevėžyje iš Valstiečių ir žaliųjų partijosišmestu Mantu Leliuku ir nuo jo atsiriboti nesutikusi buvusia šios partijos Panevęžio skyriaus pirmininke Gema Umbrasiene, Panevėžio verslininku Aleksu Varnu, kuris yra už ageras teisiamo buv.Seimo nario V.Matuzo draugas. Ir tai Puteikis daro, nors puikiai žino, kiek pastangų, kad Valstiečių ir žaliųjų partijos skyriaus žmonės Panevėžyje prisikeltų visiškai švarūs sudėjo VŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Seimo narys Povilas Urbšys. Jie padėjo visuomenei atverti akis į tai,… Skaityti daugiau »

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top