Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? „Neredaguota“ pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu

Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? Perversmas?

Kokią Amerikos viziją siūlo naujoji administracija?

Pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu – apie įvykius, kontekstą ir esamą situaciją vis dar Jungtinėse Amerikos Valstybėse po nakties Vašingtono Kapitolijuje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitās

Kai Lietuvoje degeneratai nuvertė piliečių išrinktą prezidentą, dauguma plojo katučių, buvo nusispjauti į daugumos piliečių poziciją. Kai panašūs dalykai vyksta JAV, staiga visiems parūpo. Gal pirma vertėtų savo „arklides” išsikopti, t. y. patraukti perversmininkus atsakomybėn.

Habilitai

Kritai veidu į purvą.

  Habilitui

Sveikinu priminus taip dūšiai mielą ne per seniausiai iš politbiuro tribūnų skambėjusį „brudvardį”.

stasys

Na ka čia pridėsi ? A.Švarply parodyk man tos minios ,kuri šturmavo kapitoliju , politinį veidą ? Juk pats teigi jog ji gal ir netiesiogiai bet privėtu ginti -atstovauti Amerikos senaja Konstitucine saranka ir joje surašytas vertybes . Taip kaip plakatuose ir vėliavose to nebuvo matyti gal pats įžvelgei visa tai dalyviu veiduose ? Pliurpalai tamstos užkėlus koja ant kojos negali juoda paversti balta ir tamstos noras ‘pašvarinti’ ta smerktina akta Trump prieš Amerikos Konstitucija galima vertinti kaip kerštą ir atsaką visam tam kas guli po ta Konstitucija .Nereikia pripaišytį to ko nėra ,Amerika sprendžia savo vidaus problemas ir jose to globalizmo ir pasaulinės tvarkos perpiešimo tiek kiek sliekas ant tavo delno ‘prikakino’ . Perpiešti realybe nėra sunku , nusikaltėliai… Skaityti daugiau »

Jei rinkimai

buvo suklastoti,tai pirma buvo nuverstas Trumpas,o paskui jau vyko atsakomosios reakcijos,-žinoma,kad instinktyvios ir ne visada geros.Gaila žuvusios moters.Kita vertus,Respublikonai niekaip neranda oraus kandidato,kuris galėtų laimėti.Trumpas pralaužė ledus,bet Respublikonai nesugebėjo tuo pasinaudoti.

Kodėl armija nešaudė

guminėmis kulkomis?

Ameriką ima Azija ir

Lotynų Amerika bei Afrika?Gal čia net rasių pasiskirstymo klausimas,nes baltaodžiai nyksta.

Ar demokratai

nevirsta į sektą dėl madingų laisvių?

stasys

… pats savęs klausia vieno sakinio ir pats atsako , va taip ir ošia autoriaus demokratiją su jos vertybėmis .

Pastebėjimas

Pašnekovai lyg ir rimti žmonės, normalios mintys, bet kai praveria burną, tai niekuo nesiskiria nuo to tualetininko seime.

stasiui

jeigu sąžiningai ir idėmiai stebėjai tai kas vyko kaoitolijuje tai turėjai suprasti kad pirmose gretose buvo ANTIFA aktyvistai kodėl ? atsakau aš jeigu klausimas tau per sunkus-kad sukompromituoti visą reikalą.

bronius

Tai gal stasys gali pridėti, kokiu būdu Bidenas ir demokratai gina JAV konstituciją ir joje įtvirtintinas vertybes, tokias kaip žodžio ir įsitikinimų laisvė (1 straipsnis), teisė turėti ir nešioti ginklą (2 straipsnis). Gal atvira cenzūra, kuri pridengė Bideno sūnaus darbelius? Gal žmonių metimu iš darbo vien dėl to, kad palaiko Trumpą? Atvirais pasakymais: mes atimsime iš jūsų ginklus? O gal riaušės, miestų deginimas, paminklų žmonėms, kurie tą konstituciją kūrė, vertimas turėtų raminti už Trumpą balsavusius? Nors tas įsiveržimas į kapitolijų yra visiškas niekas, palyginti su visą vasara vykusiomis riaušėmis ir žinia, kurią jos nešė, tai bus išnaudota dar aktyvesniam nuslopinimui ir užtildymui tų, kurie drįs prieštarauti naujam drąsiam pasauliui. O stasys judins užuolaidėles stovinčiame traukinyje ir įsivaizduos kelionę į laisvės… Skaityti daugiau »

Al.

Gelapo apklausa rodo, kad apie 100 milijonų amerikiečių rinkimus laiko suklastotais.

Dėl to į Vašingtoną susirinko žmonės paremti tiesos, papuolė į gerai parengtus spąstusą. Valdžia atjungė internetą ir telefono ryšį. Į 1-2 milijonų minią infiltruotas antifos būrys Kapitolijaus policijos buvo įleistas į pastatą, o iš milijoninės minios atsirado kelios dešimtys naivuolių, kurie pasekė paskui. Paskui žmonės patys išstūmė antifos smogikus iš pastato, bet darbas buvo jau padarytas. Antifa ir tą moterį, tikriausia, nušovė.

taip

broniau komentaras pakankamai aiskiai ir trumpai isdeste, ka norejau parasyti. o del ateities, pamatysim. kaip visada yra aiskus demokratu salininkai, kiti Trumpo ar bendrai respublikomu remejai. bet visada yra grupe zmoniu, kurie yra neapsisprende ar keiciantys nuomones. manau, kad jiems dabar visa demesi skirs tiek demokratai, tiek ju palaikomos medijos. pradziai reikai demonizuoti kitu paziuru zmones, tam tinka ir Trumpo veido spalva ir jo retorika, ir isiverzimas i kapitoliju ir siaip visa vykdoma politka. veliau, ir tai jau pasirode, siusti zinute, kad nauja administracija radikaliu reformu nesiims (naujas radikalias reformas pavadinant kitu vardu), kad respublikonisku paziuru/Trumpo remeju zmoniu nepersekios (nors tai ir nera visiskai tiesa), kad sieks susitaikymo ir darbo kartu (pagal ju nustatytas taisykles). tokia situacija leis neapsisprendusiems ar… Skaityti daugiau »

Jelena Nikitskaja

Kaip viskas vyko (išsamus dalyvės liudijimas):
https://www.youtube.com/watch?v=-jkgmF95zI4

DDalužė

Viskas tik prasideda.Taip po tylos parašė Trampas tviteryje.Džuliani pasakė,kad jų partija yra teisėta ir gina tvarką ir teisingumą.Šioje epochų sandūroje jau vyksta suplanuota akcija pakeisti du tūkstančius metų vykdomą karo,provokacijų ir bankų viešpatavimo politiką žemėje.Senieji politologų mastymo algoritmai atrodo vaikiškai ir yra neveikiantys lyginant su globalių žemės ir visatos jėgų pradėtomis permainomis.Taip,kad nepykit,protingieji vyrai,viskas iš tiesų tik prasideda ir greit nesibaigs.Juokingai atrodo mūsų prezidento ir globalistų valdomų politikų miaksėjimas nurodinėti prezidentui Trampui ką daryti.

O.G

Matau – yra vilties mūsų Lietuvoje, nes Andrius mąstantis, analizuojantis ir vadovaujasi savo protu. Reikia, kad kuo daugiau žurnalistų, kurie neparsidavę Sorošui – imtų interviu iš tokių žmonių, kurie mato visai kitaip šį pasaulį. Prabuskite pagaliau žmonės, nes laikas dar yra mūsų pusėje, nes yra tokie žodžiai: traukinys šika***ų nelaukia. Būkite laimingi ir saugokite savo vaikus.

stasys

Broniui ..tikrai ne man aiškinti ka ir kaip gina demokratai su respublikonais, gerai blogai į tą klausimą turi atsakymą pats rinkėjas ir jis atsakė . Kalbekime faktais , Trumpo neatsakingas elgesys per mitingą paskatinant protestuojacius rinktis prie Kapitolijaus tuo metu kai buvo svarstomas rinkimų baigties klausimas privedė prie aukų ir iš teisėsaugos puses .Jo rankos jau suteptos savo piliečių krauju .Mesti bėda ‘anfisai’ ?o jei būtų teroristai ? Ar tai pateisintų neatsakingą ir nekonstituciska prezidento Trumpo elgesį ?..
– ‘aš nesistebiu kad pistoletas ėmė ir iššovė neatsakingai besielgencio su juo rankose’ imkime ir apkaltinkime jo gamintojus ar pardavėjus …juk jie dorai tam ‘mažam vaikui’ , per ketverius metus , taip ir nepaaiškino kas nutinka jei ..

Gary Tabach

Jan 8, 2021
https://www.youtube.com/watch?v=vQW-UBF5Sq8

vakarykštė New Rush Word medžiaga https://www.youtube.com/watch?v=0L46-M5kTe8 (su dokumentiniais filmuotais vaizdais iš įvykių Kapitolijuje) užblokuota

bronius

Nepaisant to, kad konstitucija čia visai ne prie ko (Trumpas nekurstė šturmuoti, tik protestuoti, o taikius susirinkimus konstitucija leidžia), nesiginčiju, kad tas kapitoliaus „šturmas“ tai juoda dėmė ir pačiam Trumpui, ir visai jį palaikančiai kompanijai. Kiek ten antifa prisidėjo, neprisidėjo, bet faktas, kad Richard Barnett, kuris sėdėjo Pelosi kedėje, tikrai Antifai nepriklauso. Bet jei jau Trumpo rankas stasys tepa šių žmonių krauju, tai reikia klausti ir dėl vasaros riaušių. Ten žuvo daugiau, kiek sunaikinta nuosavybės, federalinio turto ir tt. Ant kieno rankų tų žmonių kraujas tepasi? Čia irgi Trumpas kaltas? Taip, pasakys už Bideno nugarų stovintys ir tas riaušes kurstę ir rėmę tos pačios demokratų partijos atstovai. Bet ar ir stasiui taip atrodo? 70 mln. žmonių balsavo už Trumpą ir… Skaityti daugiau »

Rinkėja iš Kauno

Ne visai į temą, bet …. Švarplį visada skaitau ir jo įžvalgas labai vertinu. Bet šito pokalbio vedėjas, ar kaip jį pavadinti, (jo net pavardės nėra ekrano apačioje) tai atsiprašau – betrūko, kad nagus imtų karpytis tiesioginiame eteryje. Visą laiką kažką kramtė, čepsėjo, nutraukinėjo per vidurį sakinio Švarplį, labai norėdamas pasirodyti irgi esąs „didis žinovas”. Suprantu, kad normalių patalpų tam pokalbiui neturi, sisteminės televizijos ne į dūfą pučiančių neįsileidžia, filmuota kažkokios įstaigos vestibiulyje. Bet kai už Švarplio nugaros matyti tualeto durys, į kurį pokalbio metu vaikšto žmonės, tai visiškas liapsusas. Ar tam vedėjui neatėjo į galvą svečią pasodinti taip, kad tų tualeto durų ekrane nesimatytų? Ar bent susikeisti su Švarpliu vietomis. Didelis šaukštas deguto. Jau geriau savo garaže filmuotumėt ar… Skaityti daugiau »

> 17:29

Maniau, kad tik man pasirodė, kad vedėjas žiaumoja gumą… Fuuui!..

ah1

o kas jei tai globalistų abipusis spektaklis suskaldyti ir/ar pribaigti americą tikslu atsikratyti americos skolos prieš įvedant skaitmenizaciją ir liuciferazę?

>ah1

tik ką paklausiau kanalo „Regresyvinės hipnozės metodas” šios dienos įrašo.Labai įdomu.Kam tai naujiena galiu pasakyti,kad toks metodas senai taikomas sužinoti pav.nusikaltėlio slepiamas tiesas.Tik to per daug neafišuojant.Kai dabar taip įdomu kas gi tas Trampas iš tiesų yra,paklausyti verta.Reziumė-Trampas veikia nuoširdžiai.

Teoriškai katalikas,faktiškai numirėlis

Politologas gerai čia viską išsakė apie politinius procesus JAV.Bet gal atsirastų koks kunigas ,teologas ar giliau į tikėjimą žvelgiantis protingas žmogus,kuris nepabijotų nešališkai apžvelgti katalikų bažnyčios,tiesos šauklės ir mokytojos pasaulyje smarkaus suliberalėjimo,pasidavimo nuodėmei,sodomijai-Vatikano sanguliavimo su komunistine Kinija ir globalistais procesus.Štai beveik 8 iš 10 evangelikų krikščionių palaikė Trumpą,kai tuo tarpu katalikai pasidalino po lygiai 50% už Baideną ir 50% už Trumpą.JAV gyvena 70 mln katalikų 50 mln turinčių balsavimo teisę.Reiškia ,kad teoriškai,o gal ir praktiškai 25 mln katalikų atidavė savo balsą vaikžudžių,abortų,pedofilų,genderistų šimtalytininkų partijos atstovui, atvira širdimi ir su pergalės džiaugsmo išraiška veide.O ietys laužomos dėl kelių tūkstančių numirėlių balsų už Baideną,kai „katalikai” numirėliai dar neprisikėlę iš numirusių po (ne)aišku kokių kunigų ir ,kokių jų suliberastintų pamokslų meta balsą už… Skaityti daugiau »

Deivis

Jungtinės Valstijos padėjo sovietams kare tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų, jie to nusipelnė.

D.Ratas

Susirnko chebra, perpasakojo ka youtubej mate ir valanda dingo. Ir dar apsimeta, kad tai alternatyvi, pavojinga mainstrymui nuomone. Tokius kaip jus jie pusryciam valgo.
p.s. tuoletas ir kramtoma guma pridejo gyvybes pokalbiui, garsas kokybiskas.

Life Site News

2021 m. Sausio 8 d. („LifeSiteNews“) – penktadienį žiniasklaidos valdymo įmonė „Buffer“ sustabdė „LifeSiteNews“ paskyrą dėl nepatikslinto „mūsų paslaugų sąlygų pažeidimo“, matyt, reaguodama į kairiųjų „Twitter“ naudotojų spaudimą.

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-social-media-company-buffer-cancels-lifesite-for-unspecified-violation

>> dratui

Aha, kai nusiraugėji ar pagadini orą, tai tikrai pagyvini pokalbį. Čia kaip tik tas retas atvejis, kai Milaitis teisingai vadina lietuvius banderlogais. Politologas, kaip save gerbiantis žmogus, neturėtų daugiau eiti į tokią laidą su tokiu vedėju. Nepagarba ir pašnekovui, ir žiūrovams. O Armonaitės-Šimašiaus-Majausko zombiai tokių laidų vis tiek nežiūri, tai dėl ko čia taip žemintis?

HERALD

Panašu, kad politinių mokslų dr.turi neeilinių scenaristo ir filmų prodiuserio
gebėjimų.

Stasiui

Dabar karpau is tualetinio popieriaus karuna kaip geriauio trolio nominacijos laimetojui.Atsiimti-Vilniaus gelezinkelio stoties tualete sekmadieni.

stasys

Stasiui 2021-01-9 3:18 .. naktimis reikia miegoti .

stasys

Labai sunku suprasti autoriu, man atrodo jam laikas pripažinti ta faktą jog Trump problema Amerikos vidaus reikalas ir nieko bendro neturi su likusiu pasauliu .Taip kaip Trump vis dar blokuotas feisbuk ir instagram ..rusai jam siūlo atidaryti paskyrą v.kontakte. Grimasos iškreiptos demokratijos veido , kai keturis metus anam kovojus su Putinu orinėmis sankcijomis ans draugiškai ištiesia REALIA pagalbos ranka .Juk kažkaip ryte reikės pasauliui pranešti Trump kokios jis nuotaikos prabudo ..? baisu tai jog suprantu kam tas socialiniu tinklu įdirbis palikus prezidento posta bus panaudotas ..ir tai męs dar didesni šešėlį autoriaus paviešintiems lūkesčiams .Turtingieji turi savotiška humoro jausmą tam į ka ‘bežemiai’ sudeda savo lūkesčius.

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top