0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
StasySG

Neblogai Bačiulis pakalbėjo apie holokaustą. Nuo 29 minutės video.

StasySG

PS.Bačiuliui ant krutinės emblema LGBT. vadinasi jis tos organizacijos narys?

du maumai,

vaidinantys visa ko ekspertus, bet sėkmingai vengiantys aktualiausios nūdienos temos-kovidinės isterijos ir priespaudos ,kuri tiesiog gniaužo visuomenę.Pliuškiai ,matyt , nepaisant ,,blantnumos” yra bailūs padarėliai , bijantys užsitraukti valdančiųjų nemalonę..

vaivorykste

Jei LGBT, tai bent skudura pakeistu i vaivorykstes spalvu kaklaraisti.

pastaba

Baidenas… Vargselis pateko i spastus. Tik gailetis. Kodel ne zodzio apie Vilniaus grazinima. Reiktu padekoti dviem nusikalteliams. Kitaip butu likes Wilno. Na ir apie skaicius. Per pirmus okupacijos metus buvo istremti virs 18000 Lietuvos pilieciu. Tarp ju virs 6000 zydu. Tai kas ka treme? Teisus Baciulis, kad tai tik ivaizdis. 2 milijonai, 6 ar 10 milijonu… vel teisus Baciulis klausdamas, tai kur jie, zydai dingo? %… Prof. Rakutis dave suprasti, kad reikia is naujo pergalvoti – rasyti istorija: keisti ja, zodziu, klastoti. O tam reikia „kariauti”. Uzmirso, kad Birutes laikais tai buvo sekmingas karas. Manau, kad ir galu nebeliko, nesurasi. Ir vel apie kunigo pazymejima – liudijima 1986 m… O kodel Baciulis neistirtu krepsininku veikla 1940 m. Laikas atskleisti visa… Skaityti daugiau »

stasys

.. gal ir neblogai pa-kalbėjo , vienok manipuliuojant viešą nuomone galima sakyti tai ko kiti nori išgirsti iš tavęs. Remtis vienu ar keliais informacijos šaltiniais jau nepakankamą . Holokausto tema Lietuvoje tapo politine industrija kurią aptarnauja ne tik istorikai ir politikai .Bandomas priešintis jei sukelia visuomenėje traukulius .Tik faktai ir jokių krokodilo ašarų.

stasys

Aš išdidžiai ir viešai prisipažįstu, kad Australijos LGBT lyčių kvalifikacijos lenetelėje save tapatinu su veisle pažymėta Nr.18.

Kis

du pokemonai.

Žemyna

tokį duomenų lobyną būtina perimti į savo rankas! 🙁 Ir kaip čia jie taip apsižioplino, sprukdami iš LT, tiek dar visko paliko?..
O dabar, kadangi neįstengia patikėti, jog galima dirbti nevagiant, REVIZOR PRIJEDET 🙁

gana

Dar viena plepalu laida… Bravo.

Trabantas

Labai įdomi laida. Pasirodė ypač įdomi laidos akcentuojama detalė LGBT ant Bačiulio marškinėlių. Tai gana geras Ezopinis skydas, kalbant tokius dalykus apie Sukilimą ir Holokaustą prieš tikėtinus Vinokuro chebros kaltininimus homofobija. Manau, kad tokių gudrių fintų tik daugės, norint pasakyti ką galvoji ir lendant į pavojingas temas.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top