Kas yra šeima, arba Dolce ir Gabana prieš Eltoną Johną

Jau 23 metus gyvenantys kaip pora italų madų dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabana, viešai pasisakę už tradicinę šeimą, sudarytą iš mamos, tėčio ir jų vaikų, atsidūrė viso pasaulio žiniasklaidos akiratyje dar kartą iškėlę esmingą klausimą, kas yra šeima.

Savo interviu Italijos žurnalui Panorama Magazine S. Gabana į šį klausimą atsakė taip: „Vartydami tūkstančius mus pasiekiančių nuotraukų mes supratome, kad šeima – tai ne trumpalaikė mada. Šeimoje yra kažkas antgamtiško. […] Visi gimdami turi mamą ir tėtį ar bent taip turėtų būti. Aš vadinu chemiškai sukonstruotus vaikus sintetiniais; pagamintais nuomotose įsčiose su sperma, parinkta tarsi iš katalogo. Kas tokiems vaikams pasakys, kas yra jų mama? […] Vaikai turi gimti iš meilės […]“

Paklausti, ar patys norėtų tapti tėvais, D. Dolce ir S. Gabana pateikė skirtingus atsakymus. „Taip, aš esu sūnus ir norėčiau tapti tėvu“, – pasakė S. Gabana. Tačiau D. Dolce požiūris buvo kitoks: „Aš esu gėjus ir negaliu turėti vaikų. Aš tikiu, kad negalime gyvenime turėti visko […]. Kartais gerai ko nors atsisakyti. Gyvenimas turi savo tėkmę. Yra dalykų, kurių nevalia keisti. Ir vienas iš šių dalykų yra šeima.“

S. Gabana jau anksčiau yra teigęs, jog nenori, kad jo vaikas turėtų du tėvus gėjus: „Vaikui reikia mamos ir tėčio. Aš negalėčiau įsivaizduoti savo vaikystės be mamos. Aš taip pat manau, kad yra žiauru atimti vaiką iš jo motinos.“

Šie komentarai nepatiko daugeliui žmonių. Dainininkas Eltonas Johnas, su draugu auginantis du in vitro būdu pradėtus berniukus, pakvietė savo gerbėjus boikotuoti Dolce ir Gabana firminio ženklo prekes.

Prie šio boikoto pareiškė prisidedantys ir daugiau žvaigždžių: Ricky Martin, Glee’s Ryan Murphy, Courtney Love, Al Roker, Martina Navratilova, Victoria Beckham ir kt.

Savo ruožtu S. Gabana pareiškė, jog „jų intencija buvo ne ką nors teisti“, nors būtent tuo juos dabar kaltina E. Johnas. Išvadinęs dainininką „fašistu“ Gabana pakvietė pradėti analogišką kampaniją – boikotuoti Eltoną Johną (#boycottEltonJohn).

Palaikyti D. Dolce ir S. Gabaną bei kitus homoseksualius žmones, pasisakančius už šeimos, kaip pamatinės vertybės išsaugojimą, galime pasirašydami peticiją ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Na , galiu tik pasakyti – gerbiu Jus Gabana ir Dolce , Jus turite sveiko proto , sekmes profesijoje .

pasirasykime ir pasiuskime

kitiems – Lietuva turi pritarti SEIMOS vertybems – is mamos ir tecio vaikai ateina i si pasauli!

hmm..

Klystate. Eltonas Johnas įsivaikino žvitrų berniuką iš Ukrainos vaikų namų. Tą rodė viso pasaulio televizijos.
.
Na, būtų įdomu sužinoti kokiais žmonėmis užaugo gėjų ir lesbių augintiniai. Gal jau yra tokių? Ar jų orientaciją kiek paveikė gėjiški tėvai?
kiek pažįstu gėjų ar mačiau jų pasiviešinusių per tv, visi gana malonūs žmonės. Nors nemanau, kad jų netvirtus kūniškus santykius gali išgelbėti santuoka ar vaikų auginimas.
Turtui paveldėti ar tam kad partneris būtų apsaugotas nuo išvijimo į gatvę be nieko, manau, jiems pakaktų partnerystės įstatymo. Šie žmonės neturėtų būt išmesti už įstatymo ribų. Įstatymo priežiūroj jie būtų geriau kontroliuojami, mažiau patirtų prievartos.

Liepa

Šeima yra bene svarbiausias dalykas Žmogaus gyvenime.Gaila,kad ne kiekvienas tai suvokia.//Tie,kurie nusistatę sunaikinti tradicinę šeimą ir įpiršti surogatinius „modernius”šeimos modelius paprasčiausiai siekia įgyti valdžią stumdydami pagal savo interesus bešeimius, normų nuo nukrypimų, gerų dalykų nuo blogų neskiriančius individus.//

internauts  Liepai

ar nemanote, kad tradicinę šeimą daugiausiai naikina tradiciniai mergišiai, kurie pameta savo vaikus, o šie, ieškodami tėviškos meilės galimai pakliūna ir į „gerų dėdžių” rankas? Juk psichologai yra įrodę, kad net mergina, jei pirmą kartą būna paimta prievarta, tai ir toliau suartėt nebemoka kitaip kaip tik prievartaujama, tarsi pati tai provokuoja, nes neturi kitokių santykių patirties. Iš kitos pusės gėjų problema yra aiškiai supolitizuota. Ir to aršiausiai ėmėsi neokairieji, remiami Social internacional ir Kremliaus. Tad atrodo gana paradoksaliai, kad iš vienos pusės Kremlius remia Neokairiuosius, o iš kitos pusės prieš visus vaidina, kad ši „amorali” politika plaukia iš Vakarų. Dar visai nesenai KGB Anglijoj buvo šantažu įtraukusi MI 6 žvalgus dirbt KGB tik dėl to, kad surinko prieš juos kompromatą… Skaityti daugiau »

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top