Kastytis Braziulis. Apie baisų tyrimą, kuris „sudrebino“ Lietuvą

Tyrėjai – nepriklausomi, nešališki ir be galo drąsūs. Abu prezidentės Grybauskaitės apdovanoti. Vienas dosniai iš valdžios delno maitinasi, kitas bandė informacija pamanipuliuoti, gavo per sprandą – nusiramino, beje trumpam, o trečias iš kaimyninės šalies atvyko tyrimo atlikti ir Lietuvos politikus pasmerkti. Nepriklausomi!!!

Šaltinis – aišku, anonimas, bet patikimas, sąžiningas bei be galo drąsus. Ir kas jam dabar bus po šios informacijos viešo atskleidimo. Juk tai nusikaltimas. Teks bėgti per sieną pas savus, baltarusius.

Įrodymai – nėra jų, tiesioginių įrodymų nėra. Yra spėjimai, pritempimai, pamąstymai, manipuliacija ir dideli norai. Jie akyse matėsi, nes žiba.

Pateikimas – emocinis, laida turi duoti emocinį efektą, turi sukelti pyktį, nuostabą, nepasitikėjimą ir galų gale pasmerkimą. Laidoje matome rūgščius ir rimtus veidus, didelį susirūpinimą, parinktą atitinkamą muziką, keičiamus kadrus. Žodžiu, peržiūrėjai, nieko nesupratai, tačiau giliai dūšioje išliko pyktis ir nepasitenkinimas ir, aišku, kaltininkas.

Įsukimas- po laidos „garsenybės“ bandė įsukti karuselę, nepriklausomos žiniasklaidos atstovai kalbėjo, šiaip nepriklausomi asmenys komentavo, nepriklausomi tyrėjai nuomones išsakė, nuomonių formuotojai tinkluose rašė, tačiau nei vienas iš jų apie įrodymus nediskutavo, tik emocijas kėlė, apie Paksą kalbėjo ir vos neverkė iš sielvarto, kad vėl tamsūs debesys iš Rytų kaupiasi virš Lietuvos.

Išvada – liūdna, nes net geriausiai apmokami Lietuvos propagandistai nesugebėjo sukurti geros ir rimtos laidos. Sukurta tema tapo nevykusi, neįdomi ir labai jau šališka. Kiekvieną akimirką jauti „nepriklausomybę“. Oi, kaip šį žodį mėgsta konservatoriai.

Faktas kaip blynas – Baltarusijos nepriklausomi tiriamosios žurnalistikos atstovai dalyvauja Lietuvos politiniame gyvenime ir siekia paveikti Lietuvos Respublikos prezidento rinkimus. Tai koks gi yra jų tikslas? Spėkite iš trijų kartų.

Ir pabaigai parašysiu kaip tikras propagandistas ir „nepriklausomas“ tyrėjas. Baltarusijos KGB kišasi į Lietuvos vidaus reikalus ir siekia daryti jiems įtaką. Norit įrodymų? Prašau. Juk tas nepriklausomas tyrėjas iš Baltarusijos gyveno Baltarusijoje, bendravo su baltarusiais, turėjo reikalų su Lukašenkos režimu, buvo KGB tiriamas, matyt, su jais kontaktavo ir taip toliau ir panašiai prieiname mes prie tos pacios isvados-kisasi.

Na, o dabar, pabandykite paneigti!!!

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top