Kastytis Braziulis. Baikite rūšiuoti žmones

Tai yra tiesiog siaubinga ir nepriimtina, kai sprendžiant svarbų klausimą žmonės yra dalijami į skurdžius ir bagotus. Runkeliai ir elitas.

Taigi jei tik žmonės pasisakė ne taip, kaip tinka vyraujančiai politinei klasei, tai tuoj pat visi pasisakantieji ne taip yra įvardijami runkeliais.

Tai gal reikėtų apklausas daryti kitaip. Pvz., ką apie Šimonytę mano runkeliai? O ką mano apie Nausėdą elitas?

O gal iš viso nereikėtų runkelių apklausinėti? O kam? Juk jie kvaili, kad supastų ir priimtų sprendimą. Čia, būtent čia, yra didžiausia visuomenės problema, kai žmonės yra skirstomi į išsilavinusius ir neišsilavinusius.

Kaimo 80-metė kelias klases baigusi močiutė keliais sakiniais pasako esmę, o kelis universitetus baigęs, keliomis kalbomis kalbantis jaunuolis tam, kad įvardytų esmę, parašo tūkstančius žodžių ir galų gale rašymo pabaigoje pats suabejoja tuo, ką parašė.

Baikite pagaliau skirstyti žmones. Tai skurdžius, tai bagotas. Tai gėjus, tai normalus. Tai juodas, tai baltas. Tai runkelis, tai elitas. Visi mes esame Lietuvos valstybės piliečiai ir visi, iki šiol tikėjau, esame lygūs ir turime vienodos vertės balsus.

„Bendrovės „Vilmorus“ atliktoje apklausoje 56,1 proc. respondentų teigė, kad tą ir toliau turėtų daryti G. Nausėda, 18,6 proc. žmonių manė, kad šią atsakomybę turėtų perimti I. Šimonytė, o 25,3 proc. apklaustųjų teigė neturintys nuomonės.

Prezidentą kaip tinkamesnį kandidatą atstovauti Lietuvai nei I. Šimonytę įvardijo visos apklaustų žmonių grupės (tiek pagal lytį, amžių, išsimokslinimą, socialinę padėtį, pajamas ar gyvenamąją), tačiau labiausiai G. Nausėdos atstovavimą palaiko žemesnio išsilavinimo, mažesnes pajamas gaunantys žmonės.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jūsų Vidas (Covid'as)

A mums svarbiausia Segregacija, kad niekas mums netrukdytų ir nebandytų su mumis konkuruoti – rinkas ikanomiką vairuoti, anot Uspaskio.

Kur oms

Braziulis rusu prostitute !! Ir dar pigi !!!

Pigios Rusu kurvos

Girdejau pletkus uz Braziulio viena straipsni maskoliai moka €100
Gas gali paneigti…o gal € 150 … ?

ah1

vienu žodžiu blogai – runkeliai pradėjo žviegti

Kas žviegia?

Vadinamo elito vadinami rėmėjai žviegia po kiekvienu straipsniu,kai tik nors žodis prieš valdžią.Bet kokia nuobodybė:rusų agentas,runkelis ir pan.,jokio progreso,tas pats kiauliškas žviegimas.

Rusu propaganda

O as girdejau € 200 uz straipsni menkinanti Lietuvis valstybe
Toks tarifas…

Kis

cia lyg pagal komanda zviegia Uspaskicho broliai ir seses.Nereikia tiek iniciatyvu,tai labai isryskinate patys save.Braziulis pasake tik viena vieninteleir dar ne savo nuomone,pasake vyriskis,kad apklausos rezultatai rodokam vaziuoti i europa atstovauti Lietuva.TASKAS ir prasome uzsiraukti tas …is P raides.

Ne ,,baikit",

bet nustokit rūšiuoti. Mane tas rūšiavimas irgi anksčiau erzino, o dabar juokina. Nes žinau, kad tai tik propaganda ir smegenų plovimas. Juk rūšiuojama taip: 1. Išsilavinę, turtingi miestų gyventojai. 2. Neišsilavinę, neturtingi kaimų gyventojai. Bet juk tai tas pats, kas valgyti tortą su krienais, o mėsą su uogiene. Juk išsilavinę žmonės, kur jie begyventų, yra neturtingi. O mažiau išsilavinę, bet plėšrūs ir be sąžinės vartosi milijonuose.

Kur tik apklausos ten aferos ir manipuliacija

Kažin kokie realūs skaičiai, manau piš surinko kokius 5%, jei apskritai ta apklausa buvo daroma.

Kur visokios žmogaus teisės?

„Nemato” jokio žmonių rūšiavimo, žeminimo, manipuliacijų, propagandos ir t.t.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top