Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Niekaip nesuprantu, kodėl komentatoriai dažnai nė nebando kontrargumentuoti, pateikti savo poziciją, diskutuoti, o iš karto siūlo į snukį arba stengiasi visaip pažeminti.

Esi piemuo, ką gi tu supranti. Esi rusų šnipas. Kiek tau Gazpromas sumokėjo? Iš tavo burnos dvokia.

Pamenu bolševikų istoriją ir „proletariato diktatūrą“. Bolševikai labai nemėgo kitaminčių. Jie niekaip negalėjo su jais ginčytis, nes visada pritrūkdavo argumentų. Jie visada į pagalbą pasitelkdavo draugą mauzerį. Jei pasakei kitą nuomonę, tai gauni kulką į kaktą ir be teismo.

Vėliau jie tapo žmogiškesni. Jie šaudė ir į Sibirą vežė „teismo“ sprendimu. Tačiau jie niekada nesiginčijo, niekada nesileisdavo į diskusiją ir niekada neteikdavo argumentų, nes jie jų neturėjo. Jie galėjo tik šaudyti, vežti ir žeminti.

Tai ir galvoji, kad mūsuose bolševizmo vis dar yra likę labai daug.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
čia teisybė

net į teismą nekviečia
nuteisia už akių, paskui antstoliai vykdo teismo sprendimą.
taupo kulkas – žmogelis arba emigruoja arba pasikaria
(jo turtelį pasiima konunistai, kgbistai, okupantai ir dalis tenka „teisingumui” – šių dienų stribams)

T0mas J.

Bolševikais Lietuvoj buvo Burokevičius, Jarmalavičius ir dar kokių gal 12 žmonių. O tokie kaip Brazauskas, Genzelis, Oželytė, Grybauskaitė ar J.Marcinkevičius – nors ir buvo TSKPistai LTSR laikais – jie tebuvo veidmainiai prisitaikėliai, silpnavaliai kolaborantai.
Ne kiekvienas chamizmas yra bolševizmas.. Juk dažnai tolerancijos kitaminčiui stoka tėra paprasčiausiai kultūros, išsilavinimo nebuvimas. Kai vaiką miške vilkai užaugina – juk ne bolševiku užaugina?
Paskaičiau ką parašęs ir pagalvojau: o jei dabar mane puls užingridai (juk bolševizmą teisinu) – ar gins mane Braziulis?

stasys

Autoriau tobulų nebūna , kartais žmones nuvilia ir Tamstos str. pateikti samprotavimai , kaip reakcija gaunate siūlyma kur nors nueiti su keliomis nakleikokis .Tame nėra ‘bolsevizmo’ yra tik nesugebėjimas žmonių priimti kitos nuomonės.. o ir tamstos str. ne argumentų aruodas , Tobulėti visiems yra iš ko ir kur .

Diedas

Griežtai čia lepterta.
Reiškia, visi kas kritikuoja šito rašeivos maskolišmą propagandą – bolševikai.
Nu pavaro agentas.
Kaip buldozeris.

remdisivir

man tik įdomu iš ko visi šitie etatiniai gyvena, kad sėdi komentaruose dienų dienom…

Tamsta Pulkininke,

būkite kilnus, nepykite ant stasių. Kiekvienas kaimas turi savo durnių…
Aha, per pilnatį kartais net į snukį tokie gali pasiūlyti, o po to už kluono cykiai atsitūpę ir krūvukę sudėję, kad tėėėėėkš delnu, – į visas puses bolševikinė „kritika” ištykšta.

stasys

…tapsnotojams tik duok patapsnoti , laimingi ir tuo patenkinti .

Diedas, tam, nesusipratusiam

Mes etatiniai gyvenam iš komentarų
Mums Lansbergis grynais po darbo sumoka.
Viena raidė 1(vienas) € (euras)
Kiek jums kremlius moka?

NuNU

Kaip perskaitai, kad Kapitplijų šturmavo Baideno šalininkai, nes „tikriausiai nenorėjo” prezidentauti, kad iš Trampo atėmė teisę į laisvės žodį, o ne galimybę įvykdyti perversmą, kai pamatai Rusijos televizijos laidas, kur žodis į žodį sutampa požiūriai portalų rašeivų, galima reiškinį vadinti tikraisiais vardais.

stasys

.. aš tai be pinigo , man vakare Vytautas batono ir pieno palakti . Bet gal reikes prašyti pakelti alga kaip diedui , o jei dar autorius uztartu ..

Dzeikas

Kerta kirvis medi.Skiedros lekia. Sako, medziui:
– Matai? Tuoj nukrisi, nes as mazas bet stipresnis uz tave. As – gelezinis.
Medis atsako:
– Ne. Tu nugali mane ne todel ,kad gelezinis, o todel,kad turi dalelyte manes. Be medinio koto esi bevertis gelezies gabalas su kuriuo geros vinies neikaltum.
Bolsevizmas, bet kuri totalitarine sistema siulanti duonos mainais i laisve, turi mimikruoti, apsimesti panasiu i ta , kuri nori paimt nelaisven.

Kis

gal malonetumei ivardinti tuos bolsevikus,kurie siandiena be teismo saude,veze,zemino ir vagia?
Norejau pradzioje pamineti keleta piemenu ir pasiulyti ne nagano kulka(gaila svino),o kol nera paminklo Landzbergiui Lukiskiu aiksteje atlikti pagal jos paskirti bausti su dilgeliu vanta,patarkavus siknas Valatka ir Tapina,tai baigtos bezdziones nieko Lietuvai naudingo neatnes.Genai broliukai.

> 2021-01-15 12:02

nu va, julius Milaitis, tu-kak-tut! 🙂
Su bolševizmu – bus dar kova.
Praoletariato vado patarėjas, nesaugumo klausimais: dzeikas Milinis (žinoma, amerikonas iš Širvintų, — jums dar parodys!!!

 > 2021-01-15 13:52

juliu Milaitį, tu dar padiskutuok su savimi! Senai nebuvo: dzeikas & Jis?!?!?!

Www

Teisingai rašoma . Bolševikai rinkimus laimi klasta arba revoliucija. Aš manau JAV įvyko valstybes perversmas. Baidenas pasake aiskiai prie kapitolijaus, susirinkę šimtai tūkstančių žmonių yra teroristai o negrai, feministai, antifa kur daužė parduotuvių langus tai taikus demonstrantai. O kad JAV buvo suklastoti rinkimai tai faktai rodo. Estu vidaus reikalų ministrą pasake, kad Lietuvoje tai pat buvo suklastoti rinkimai. Jus man pasakykite kas gali balsuoti už tuos kurie narkotikus legalizuos? O ar yra demokratija kai Lietuvoje bijo patriotu ir į tv laidas nesišviečia. Žiūrėkite kaip klastojama istorija, pasirodo vienas dėdulė kovojo, kiti tik tarp kitko. Net šlykštu į ta veidą žiūrėti

nesistebiu,

nes auksciausioje musu valdzioje bolsevizmas ir patycios tiesiog klesti.

Nepasirašysiu

Taip – kai buve saugumiečiai, draugaujantys su soroso kuoliais, eina į viešumą. Kaip Braziulis.

Dzeikas

Nepasirasysiusui:
Buve ir esami NKVD informatoriai, enkvedistu slengu vadinami „sikna”(zhopa, rus.Isvestinis rusu patarles perfrazavimas „на безрыбье и жопа соловей”) megsta nagrineti ne pacia tema, o temos autoriu.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top