Kastytis Braziulis. Iš Lietuvos prezidento daro gaidį ir tai daro tie, kurie ne vieną sykį tai yra darę

Iš Lietuvos prezidento Nausėdos daro gaidį ir gaidį daro tie, kurie ne vieną sykį tai yra darę. Jie darė gaidį iš Skardžiaus, kai norėjo jį pastatyti į vietą, kad nekištų nosies į SGD terminalą ir nebandytų narplioti korupcinio tinklo. Jie daro gaidį iš Gražulio, nes jo atviri pasisakymai prieštarauja leftistinei ideologijai ir gadina orą Europoje, nes Lietuvos leftistai nori, kad Europoje visi manytų, kad Lietuva yra leftistų kraštas. Jie darė gaidį iš Karbauskio, nes jo rankose buvo valdžios svertai ir bijojo jo kaip velnio. Jie daro gaidį iš Lietuvos prezidento, nes nori jį kontroliuoti, nes nori savo rankose turėti prezidentinius įrankius ir jų dėka valdyti.

Kai buvo prezidente Grybauskaitė, tai jos kiekvienas sprendimas buvo sutiktas palankiai. Ir dabar politologai, jai palankūs naujienų portalai, politikų būrys trimituoja, kad į Europos vadovų tarybos susirinkimus turi važiuoti premjerė, o ne prezidentas. O kai prezidentė Grybauskaitė važiavo, tai buvo visai kiti dalykai: ji, mat, žinojo biurokratinius koridorius, ji turėjo patirtį, Kubilius neprieštaravo. Žodžiu, dvigubi standartai.

Jaučiasi, kaip yra įpučiamas vėjas. Kuo toliau eis laikas, tuo labiau jis stiprės. Prieš Lietuvos prezidentą Nausėdą stojo visa Grybauskaitės ir už jos stovinti armija. Kaip ten sakė E.Masiulis? Jūsu Ekscelencija. Liberalų kariuomenė išrikiuota. Laukiame Jūsų komandos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
P.Braziuli,

Ar čia bandoma zekų leksiką įteisinti? Ar dar kokią gilesnę minti paklaidinote? Kam rūpi jų standartai, tuo labiau elgesys su aukštu ir gražiu. Čia jų chebra ir jų paniatkės, jei ką….

Žodžio laisvė...

Nieko nėra amžino,nėra amžini ir įtakų darytojai.Šiandien taip,o rytoj bus kitaip.
Vakar buvom okupuoti,šiandien laisvi.Įtakų zonomis pasidalins be šūvio.Tegul dirba Lietuvai visi tai,kas jiems priklauso pagal Lietuvos Konstituciją ir pagal susitarimą.Nepūskim burbulo,kur jo visiškai nereikia.Neprapuls Nausėda ir be
Ministrų kabinetui deleguotos veiklos.

trumpai ir aiskiai

Braziulis paaiskino tai, kas vyksta Lietuvoje. Pratesiant galima pasakyti, kad tos pacios jegos dare gaidi ir is JAV prezidento Trampo, o dabar nori ji galutinai pribaigti. Lietuviai tyles ir kentes arba nesidomes tuo kas vyksta. Bet ar kentes pasaulis ta leftistine globalistine beprotybe?

Dar trumpiau

Nemanau, kad dera lyginti Trump su aukštu ir gražiu. Iš gaidžio gaidžio nepadarysi.

taip

taip, valdantieji su jiems istikima (ar nupirkta, bet cia jokio skirtumo) oradeda po truputi kampanija pries Nauseda. Tai ir ES vadovu tarybos, ir ambasadoriu neskyrimai ir daugiau. beje, del ambasadoriu, istrauke net Ziemelio samdini Usacka, kuris cia labai sunerimes del to, kad keletas svarbiu Lietuvai ambasadoriu postu dar neuzimti, bet pamirso pasakyti, kad tie postai buvo tycia laikomi neuzimti jau kuri laika, nes lauke jau atitinkamos kandidaturos.

taip->dar trumpiau

tiesa, Nauseda tai ne Trumpas. Bet metodai pries abu naudojami panasus

Neužjaučiu

Nereikia norėti sėsti į sostą, kuriam tavo sėdynė per minkšta. O mes – ką prarastume? Ar Ingrida, ar Gitanas – abu labu tokiu. Prakentėsim.

Zekas

Jei pakalbėsi rusų zekų kalba, tai kiečiau atrodys. Galėjo pasirinkti frazes.

stasys

Braziulio ..polinkis rinktis sau herojus jau senai nestebina .Skardžius ,Gražulis, Paleckis , Kapsukas ,Cvirka ..kiek dar reikia autoriui surasti heroju kad būtu patenkintas jo poreikis įšsivolioti sąmokslo voniose ? Ar tas pulkauninkas be tu būgnu ir būbu orkestro dar gali pakelti prie burnos šakutę ? Ar Jis dar geba sukramtitį faktus ? be tu kuo ji šeria skardžiai su gražuliais ?

Kis

laukiu dedules keliones,pasiilgau Skvernelio atvirumo,kuri man primine Braziulis,o konservatoriams reikia pratintis prie zodzio „gaidelis” ir ne tas is graziu pasaku7,bet zonos,nes dauguma sedinciu aukstuose postuose to neisvengs.Nepades net Oleka ,kuris sedo ant ataso(pasiruoses)padeti TS ,nes Nota Bene laukia dideliu pirkimu?Varyk ir atvirai varyk viska ir apie visus.Tokiu Braziuliu turi kas valanda atsirasti.Prieme istatyma apie narkotikus,o siandien Navicko Morda vos telpanti i tv rekrana ,aiskina apie priklausomybeir kova su ja.Blia jie kuria priklausomybes,o paskui kovoja?Kad idiotasi surinkti,buvo aisku seniausiai,bet kad iki tokio lygios -perdon,ponai vagis , banditeliai ir KGB myletojai.Isaus diena,kada jums ateis Temide su atristomis akimis.

O.G

Todėl, kad prezidentus renka sistema, o ne žmonės. Pas mus rinkimai tik parodija. Jums pavyzdys – Amerikos prezidento rinkimai, kur demonai pavogė rinkimus – Bidonas tampa prezidentu. 75 milijonai žmonių išrinko D. Trumpą – pagal demonus yra nusikaltėliai. Tai ko mes stebimės, nes šis pasaulis yra apverstas aukštyn kojomis. M

a.r.

Ar gazopromas yra geriau už SGD?

remdisivir

gal nereikėjo taip „gaidžiuotis”. būtų užtekę ir žodžio „pastumdėlis” .net zonose su šitu žodžiu elgiasi atsargiai. nes jei neatsakai už bazarą gali ir švaikę gaut tarp šonkaulių.

>stasys       2021-01-28 12:17

vafli, nedera jaunesn. jefreitoriui prieš pulkaunyką burnoti. Prašyk leitenantą lopetos, eik kiemo nuo sniego valyt, balvone.

Diedas

Šitas gazprominis rašeiva mus laiko durnais be atminties.
Grybauskaitę, ir tiesiogiai, ir dviprasmiškai ištisai dergė visos Mockaus televizijos, „teisingų” portalų apžvalgininkai ir beraščiai troliai.
Už Grybauskaitę daugiau purvo išpilta tik ant Kubiliaus ir bejėgio pencininko Lanzbergio.
Stebiuosi portalo redakcija.
Bukas blatnūjų zekiškas žargonas gal tiktų šyrpotriebiniam delfiui, ar ypatingai bukam „Būkim vieningi”, bet ne Tiesoms
Kol kas
Nes žiniasklaida dideliu tempu degraduoja

palinkėjimas

ir kokia nauda iš to tavo ..?.Tai mato,supranta beveik kiekvienas,bet ….žmonės jau senai masto ,ir kokią išeitį surast. .Kitą kart tikėsiuos ko nors originalaus iš profesionalo.Bent jau teorinės galimybės Tautai išsikapstyt iš akivaizdžios „pelkės”,į kurią Lietuvą įstūmė „mūsų” savanaudžiai.Tik pridėsiu – akivaizdu,kad politikai prie to savo „rankutę” prikišo tik kaip paskutinė ,vykdančioji ,bet labiausiai matoma grandis,o tikrieji savanaudžiai saugiai sėdi pasislėpę „už kadro” – tą Tauta taip pat senai supranto.

Is Braziulio

seniai “petuchas” padarytas!

mažai turi apsaugos

nepralaužiama apsauga (kurią visi bijo net laužti):
– tėvai nomenklatūriniai komunistai-kgbistai
– žydiškas kraujas
– lytinis iškryimas
– milijoninės vagystės
– neapykanta ir kenkimas (darbais) lietuviams ir Lietuvai.
VOT !!!

stasys

Povilui (su paaiškinimais) . Braziulis nenorėdamas pavartojo ši jam gerai suprantama įvaizdį , bet sąmoningai nepavartojo žodžio ‘išgaidinimas ‘ taip parodydamas jog jo nuomone Prezidentas vis dar lygus tarp jo ‘panetkiu’ kaip lyderis -asmenybė.

abc.

jei žuvėdų bankų statytinis leidžiasi daromas,tai ir tegul.pardavė žmones big farmai tai ir tegul.nebalsavau nebežaidžiu šio žaidimo buratinams.jokių sentimentų,ar atjautos.

Taip-> Diedui

Gerai prisimenu, kaip Mockaus ir ne tik jo kontoros puole Grybauskaite. Ir pelnytai, ir nepelnytai. Bet viena diena viskas baigesi. Net visokie valatkos prikando liezuvius ilgam. Idomu, kodel??

 stasys       2021-01-28 15:14

Ir čia artima tavo sielai, apie gaidį…

> 13:22

Gal nevalykit kiemą nuo sniego. Kiemas tegu išlieka. Verčiau jau sniegą kieme (iš kiemo, nuo kiemo) valykit. Tegu ,,kiemą nuo sniego” valo Delfis. ,,Tuda emu i doroga” 🙂 .

>>  P. Gaideliui

10 litų.

NEO

NE vietoje Povilai šis Jūsų komentaras..

mtz.batia.

kokoj tam Novsėda?

ABC

Labiausiai gaidi is Nausedos daro Verslo Konfederacija ir pats Nauseda. Atidirbinedamas, tarnaudamas Verslo Konfederacijai ir jos partneriams Nauseda daro save pajuokos objektu.

Deivis

Braziulis zekų kalba ėmė kalbėt (rašyt)

aaa

Gaidys ? Aukštas ir gražus.

Dėmesio !!!

http://www.komentaras.lt
„Renkami parašai, kad V. Raskevičius būtų atstatydintas iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto”,

Geda Braziuli Geda!

Slykstu skaityti sita sovietine nusikalteliu rasliava,

Lietuve

Pastebejimams desimtukas.Autoriui pagarba!

Nepasirasysiu

Pasisake „intelektualas” – leksika kaip stribo nuo backos.

Dzeikas

Koks jis jums „gaidys”, po velniu???
Banku pleve,o ne gaidys.
O siaip i valdziagalviu razborkes listi nedera padoriems zmonems. Nes jei pripazinti pleven savo vadovu, tai pagalvos ,kad ir jus toks esate. Ziurekite tai kaip i ziurkiu pjautynes bidone.Paskutine likusi gyva bus pati slyksciausia ir agresyviausia.

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top