Kastytis Braziulis. Kaip yra puolamas R. Karbauskis?

Mūsų žurnalistai nuo Rusijos didžiųjų manipuliatorių (Kiseliovo, Solovjovo, RT, Sputnik) darbo metodais visiškai nesiskiria. Jiems ir įstatymų reikalavimai yra dzin, jiems ir moralės klausimai yra dzin, jiems ir padorumo ribų nėra. Svarbiausias yra užsakymas, sutartis ir pinigai, pinigai, pinigai.

Kai užsakomieji žurnalistai išsisemia ir neturi, ką rašyti apie R.Karbauskį, nes nieko jo biografijoje skandalingo neranda, tai pradeda rašyti apie jo aplinkos žmones, su kuriais jis kažkada dirbo, kartu mokėsi pradinėje mokykloje, o gal net lankė darželį.

Atkreipkite dėmesį į Delfi.lt paskelbto straipsnio antraštę:

„Neįtikėtina schema: NMA ir R. Karbauskio pavaduotojas galėjo sudaryti labai įtartiną sutartį“.

Tokių straipsnių su panašiu pavadinimu „R.Karbauskio bendražygis… arba R.Karbauskio bendramokslis…, arba R.Karbauskio bendrapartietis…, arba R.Karbauskio mėgstamo Naisių kaimo gyventojas…, arba R.Karbauskio valstiečių partijos rėmėjas…“ virtualioje erdvėje yra apstu.

Straipsniuose šie asmenys žiniasklaidos nėra vadinami savo vardais bei pavardėmis – jiems yra suteikiama R.Karbausko pavardė. Straipsniai į šią erdvę yra išmetami kiekvieną dieną. Žurnalistai dirba kaip automatiniai robotai.

Šioje vietoje svarbiausia yra antrašė ir ji turi būti parašyta ryškiomis ir didelėmis raidėmis, kad visi ją pamatytų ir visi ją perskaitytų, kad skaitytojų galvose įstrigtų antraštėje užslėpta mintis – R.Karbauskis yra blogis, blogis, blogis. Paties straipsnio skaityti net nereikia, nes jis visiškai nieko bendro neturi su R.Karbauskiu ar jo charakterio savybėmis, ar jo blogumo pasireiškimu.

Ar įsivaizduojate, kokią isteriją užsakomieji žurnalistai sukeltų, jei R.Karbauskis į darželį būtų ėjęs kartu su nusikalstamo pasaulio vadeiva „Daktaru“?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top