Kastytis Braziulis. Ko dar reikia, kad būtų suprasta, jog ES pabėgėlių politika yra kenksminga ir žalinga Europos visuomenei?

Veidaknygė

Ar žinote, kad Belgijos policijos didelės pajėgos atliko reidus šalia Molenbeko rajono? Jie sulaikė 8 terorizmu įtariamus asmenis.

Ar žinote, kad Vokietijos vyriausybė kariams, saugumo ir žvalgybos pareigūnams bei visoms pagalbos tarnyboms nurodė pasiruošti galimai cheminio ginklo atakai? Islamo teroristai rengiasi chemikalais užnuodyti geriamą vandenį.

Dvi žinutės per vieną dieną. Nejaugi reikia patirti didelę žalą, prarasti daugybę žmonių gyvybių, tūkstančius sužaloti tam, kad suprastum, jog Europos Sąjungos pabėgėlių politika yra kenksminga ir žalinga Europos visuomenei? Pabėgėliai, jei jie tokie, tuo labai abejoju, pradžioje turėtų būti laikomi specialiose stovyklose. Iki to laiko kol būtų išsiaiškinta, kas jie tokie iš tikrųjų yra ir ar jie nėra susiję su teroristinėmis grupuotėmis, o taip pat ar jie nėra islamizmo fanatai.

Dabar jau Europa pradeda suvokti, aišku per kančias, patirtą skausmą ir išleistus milžiniškus pinigus saugumui užtikrinti, kad reikia imtis pabėgėlių atžvilgiu griežtų priemonių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top