Kastytis Braziulis. Sistema mus valdo

Kas kaltas dėl korupcijos klestėjimo Lietuvoje? Kas kaltas dėl teisėsaugos siautėjimo ir kišimosi į žmonių privačius gyvenimus? Kas kaltas dėl neaiškių, dviprasmiškų įstatymų, kuriuos gali panaudoti taip, kaip reikia, o ne taip, kaip yra teisinga? Kodėl Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos korupcijai vešėti? Kodėl negalima jų pakeisti, nors visi žinome, ką ir kaip reikia daryti?

Kiekvienas normalus žmogus nenori pažeisti įstatymų. Nė vienas normalus žmogus nenori būti nusikaltėliu. Tačiau daugelis normalių žmonių yra priversti mąstyti nusikaltėliškai, priimti nusikaltėliškus sprendimus ir daryti nusikaltimus? Kodėl taip yra? Kas verčia žmones tapti korupcininkais? Kas kaltas dėl korupcijos vešėjimo?

Verslininkas. Verslininko paskirtis yra uždirbti, gauti pelną. Šis tikslas yra viešas ir visiems žinomas. Verslininkai nuo ryto iki vakaro galvoja, kaip uždirbti, kaip padaryti taip, kad gautum kuo didesnį pelną. Tokia yra jo prigimtis.

Verslininkas žaidžia pagal politikų nustatytas rašytas ir nerašytas žaidimų taisykles. Jeigu nesutiksi su taisyklėmis, prieštarausi joms, tai greitai sulauksi bankroto. Savo tikslo – gauti pelno – nepasieksi. Todėl kiekvienas verslininkas stengiasi žaisti pagal taisykles.

Politikas. Kalbant apie politiką reikia pažymėti, kad kalbėsime apie du veidus – du skirtingus dalykus: apie tai, koks turi būti politikas, kokia yra jo paskirtis ir koks jis yra tikrovėje.

Politiko paskirtis – atstovauti rinkėjų interesams, ginti juos ir saugoti. Priimti įstatymus, kurie būtų palankūs, naudingi ir reikalingi rinkėjams. Politikų prigimtis – daryti viską, kad visuomenės gyvenimas būtų saugus, o jos gerovė vis augtų ir augtų.

Tikrovėje politikas tenkina ne rinkėjų interesus, o savo asmeninius. Pirmoje vietoje jam rūpi savi reikalai. Jeigu visuomenės interesai neprieštarauja asmeniniams interesams, tai politikas gal ir pakels užpakalį ir ką nors dėl jos (visuomenės) padarys. Gal? Retas atvejis, bet kartais pasitaiko. Aišku, jei netingės.

Politikas kuria žaidimo taisykles, kurių privalo laikytis visi ir verslininkai, ir kitos visuomenės grupės. Politikai sprendžia, kaip mes gyvensime ateityje. Jie priima įstatymus. Nuo jų rankos pakėlimo priklauso visų mūsų gerovė ir saugumas. Jie rankas kilnoja vadovaudamiesi savo vidiniais įsitikinimais arba asmeniniu interesu.

Sistema. Sistema vadinu žaidimo taisykles, įstatymus. Politikai kūrė, kūrė žaidimo taisykles tol, kol pasiekė tokį lygį, kai jų pačių sukurtos žaidimo taisyklės, kurios tapo nekeičiamomis ir nekintamomis, pradėjo kurti (formuoti) pačius politikus.

Sistema neįsileidžia neprognozuojamų, nekontroliuojamų politikų. Jie kelia didelę grėsmę jos egzistencijai. Jie, neduok Dieve, koks košmaras, gali, pakeldami savo rankutes, pakeisti žaidimo taisykles, jas sugriauti, sulaužyti. Neįsivaizduojamas dalykas. Todėl buvo sukurti specialūs filtrai pačiose politinėse partijose, rinkimų mechanizmuose, Seimo procedūrose, kurios, kai reikia, tampa aukštesnės ir svarbesnės už patį įstatymą, o kartais – net ir Konstituciją. Buvo sukurti ir priimti partijų finansavimo įstatymai, kurie trukdo visuomenei, verslui, organizacijoms jas finansuoti, daryti joms įtaką ir reikalauti iš jų atsakomybės. Sukurta rinkiminė sistema, kai gali balsuoti ne už asmenį, bet už sąrašą. Ne asmuo, o sąrašas atstovauja tavo interesams. Uždėti filtrai leidžia Sistemai kontroliuoti politikų atėjimą į valdžią ir tapimą paklusniu Seimo nariu. Visi tie, kurie kritikuoja Sistemą ir siekia jos pakeitimo, yra vadinami „antisisteminiais“.

Sistema griežtai baudžia tuos, kurie nesilaiko jos žaidimo taisyklių, kurie pažeidė sistemos nustatytas tvarkas ir sukėlė jos egzistencijai didelę grėsmę. Šiuos žmones, nepriklausomai kas jie būtų: politikai, valdininkai, verslininkai, žurnalistai, sistema išmeta, išspjauna iš savęs. Jie turi kelias galimybes: arba nutilti ir tyliai, ramiai nugyventi likusį gyvenimą, arba emigruoti. Jie tampa nepatikimi visiems laikams.

Sistema toleruoja konkurencinę kovą jos viduje nepriklausomai, dėl ko vyksta kova: ar dėl partijos posto, ar dėl ministro (viceministro) vietos, ar dėl valstybės užsakymų. Jei kovotojai Sistemos egzistencijai nekelia pavojaus, tai jų konkurencija yra priimtina ir netgi naudinga. Kovoje dėl vietos po saule yra pasitelkiama teisėsauga, kuri į kovą įtraukia visus jai visuomenės patikėtus kovos su nusikalstamumu įrankius. Todėl dažnai matome, skaitome, o kai kurie – ir savo kailiu pajuntame teisėsaugos rankos kietumą: spaudimą, grasinimus, kišimąsi į ne tik asmens, bet ir jo šeimos privatų gyvenimą, kratas, antrankius, šaltas, skurdžias ir purvinas areštines, nežmoniškus tardymo metodus, purvo ant galvos pylimus žiniasklaidoje. Kova vyksta negailestinga, žiauri ir nesąžininga. Teisėsauga iš to gyvena. Tai yra viena iš privalomų Sistemos egzistavimo principų.

Sistema kontroliuoja visuomenę, jos savarankiškas organizacijas ir atskirus narius. Ji negali leisti, kad visuomenė gyventų savarankišką, nepriklausomą nuo Sistemos gyvenimą. Visuomenės kontrolei, jos gyvenimo stebėjimui yra pasitelkiama ta pati teisėsauga. Ji ne tik renka informaciją apie žmogaus privatų gyvenimą, visuomeninę veiklą, ji ne tik atidžiai tiria aktyvių visuomenės veikėjų veiksmus, įpročius, nuotaikas, elgseną, bet ir stengiasi kištis į jų gyvenimus, kontroliuoti juos, nukreipti Sistemai naudinga kryptimi. Todėl kartais matome, kaip teisėsaugos struktūros atlieka „aktyviąsias priemones“ (nusikalstamas) nukreiptas prieš savo visuomenę ar atskirą jos narį.

Sistema siekia turėti dviprasmiškus, neaiškius įstatymus. Skaidrūs, suprantami, aiškūs ir konkretūs įstatymai jai nereikalingi, nes tuomet įstatymai pradės vadovauti šaliai. Žmonės laikysis jų ir galės apginti savo teises. Sistemai tokia padėtis yra nepriimtina. Dviprasmiški įstatymai Sistemai suteikia galimybę elgtis taip, kaip jai reikia. Ji turi valdžią ir valią, ji turi sprendimo teisę ir ji ir tik ji sprendžia, koks turi būti vieno ar kito žmogaus, verslo struktūros, organizacijos likimas. Sistema yra aukščiausia valia ir valdžia valstybėje.

Taigi, kas kaltas dėl klestinčios korupcijos šalyje, dėl teisėsaugos kišimosi į žmonių privačius gyvenimus, dėl dviprasmių ir neaiškių įstatymų, manau, yra aišku. Sukurtą ir įsitvirtinusią Sistemą pakeisti yra labai sunku ir skausminga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tokia

sistema ir traukia putiną ir isis.

prieš velnio sistemą...

geriausiai veikia šviesa, tiesa, kryžius, malda, meilė Dievui ir artimui.

Antram

Netiesa. Prieš velnio sistema gerai suveiks tik AK47 ar kokie kiti AK. Kitaip neįveiksi.

Letas Palmaitis Autoriui

Jei viskas teisingai, kodėl komentatoriui „Antramui” atrodo, jog AK svarbesnis ir galingesnis už D-vą?
Ar sistema valdė iki įstojimo į ES? Ar tik ji nebus globali, ne vien nuo Lietuvos priklausanti (plg. pagaliau lito netekimą, kuris atėmė iš Lietuvos galimybę valdyti savo ekonomiką)?
Gal JAV, „demokratijos tvirtovėje”, ne sistema valdo (kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/10/107635.shtml)? Ar „Garliava” būtų buvusi įmanoma Seimui nepatvirtinus „laikinos” EP direktyvos 2006/24/EC „kovai su terorizmu”?

Beta

Ne AK 47, ne Dievas, bet susivienijusi visuomenė su Dievo ir, kraštutiniu atveju jei reikėtų gintis, AK47 pagalba.

Prisiminkime Maidaną.

Letas Palmaitis: PS dėl 2006/24/EC

Jei kas nesuprato:
„Garliava” buvo valdžios organizuota kaip TIPINĖ ANTITERORISTINĖ OPERACIJA.
(Plg. ir Kusaitės bylą, irgi po 2006).

ištirta

rosiejos kgb per savo filiala vytenio gatveje- vietini sauguma, vykdo karo kurstymo provokacijas. Pagrindiniais karo kurstymo vykdytojais pasirinkti projekto 2k desiniojio sparno grupuotes nariai – tatos satanistai (pravarde – konservatoriai). Pradzioje antitautiniai propogandai skleisti tatos satanistams (ts) buvo paskirta vedle – buvusi partines mokyklos ant platformos destytoja, nkvd dukra. Viena pirmuju nepasisekusiu antitautines propogandos operaciju buvo vadinamoji „skiepu“ akcija „rusai puola karaliene“ , laiku pastebeta 2k kairiojo sparno, nesutikusiu tapti atpirkimo oziais. Kadangi tautieciai i karo kurstymo provokacijas nepasiduoda, paskutiniu metu i provokacijas tatos satanistams (ts-lkd) buvo pasitelkta buvusi jedinstvo organizacija su ivano’vu priesakyje. Vilnuje, prie amerikos ambasados, suorganizuotas provokacinis parekavimas pries nato organizacija, ts chunveibinams ir jedinstvininkams apsiskelbiant demokratiniais nacionalistais. Sis parekavimas buvo generaline repeticija provokacijai pries nepriklausomybes atkurimo… Skaityti daugiau »

Letui

gerb. tamsta, kodėl jūs nuolat savo komentaruose iškraipote Kūrėjo vardą (Dievo), vietoje raidžių „ie” rašydamas brūkšnelį???

Debilams rusofilams

Tai pakeiskit sistema i chaosa ir turesit savo svajoniu pasauli, kvailiai. Nes alternatyva sistemai yra chaosas. Argi ne to siekiate Lietuvoje, Rusijos titushkos?

Sistemos nera

Angoloje, Somalyje, Sirijoje, rytu Ukrainoje. Ar tikrai norite kad jos nebutu ir Lietuvoje?

Manau kad

Reikia sunaikinti politikus, verslininkus ir sistema, ivesti chaosa ir tada Lietuvoj bus rojus.

Beta> 18:41

Visose valstybėse yra sistema. Tik sistema sistemai nelygi. Mūsiškė panaši į rusiškąją ir netgi Šiaurės Korėjos sistemą ir mažiausiai į demokratinę.

StasysG

1)Labai reikšmingas straipsnis. Tik neaišku, ar Autorius ties tuo ir apsistos, nes straipsnio pradžioje iškelti klausimai ne visiškai atsakyti 2)Neaišku taip pat, ar Autorius pasinaudojo kokiais nors šaltiniais, pvz Acemoglu-Robinsono teorija „Why nations fail…, 2012” kaip tai padarė ekonomikos rašytoja A Maldeikienė (apie tai lrytasLT: „Prieš metus išleistoje knygoje „Kodėl žlunga tautos“ (angl. „Why Nations Fail“) jos autoriai du JAV ekonomistai D Acemoglu ir J Robinsonas išplėtojo teoriją, pagal kurią valstybės sėkmę daugiausiai nulemia joje veikiantys i n s t i t u t a i. A.Maldeikienė savo knygoje remiasi šia teorija. Ji paaiškino, kad i n s t i t u t a i s ekonomikos teorijoje vadinamos įvairios mąstymo, veikimo ir kitokios struktūros, kuriose ir funkcionuoja visi tam… Skaityti daugiau »

Letas Letuji

Todėl, kad nenoriu, kad būtų atspausdintas ir išniekintas, o aš atsakyčiau. Jei Pačiam tas pats, vadinas, kaip ir absoliuti vakariečių dauguma, nebesuvoki, kas yra šventumas.
Patariu pasimokyti iš „žydelių”: jie kietai laikosi Įsakymo neminėti VARDO be reikalo, ir VISADA rašo tik taip. Primenu, kad Kristus gimė būtent šioje tautoje.
messianic.lhosting.info

ateizmo pasekmė

kodėl lietuviai taip masiškai emigruoja?
emigruoja į šalis, kur tiesiog kraujuje krikščionybė, Dievo ir artimo meilė: airija, Ispanija, Uk ir t.t.
ten, kur nėra vagysčių „VSIO ZAKONO”, korupcijos ir t.t.
Lietuvoje veikia ateistinė, rusų okupantų primesta SISTEMA – tarpusavio santykiai
Autorius teisus, ir jokios čia konstitucijos ar stribvaikių TM, GP nepakeis

Letas Palmaitis StasiuiG

„… nuo jos pasitelkus Konstitucinį teismą”, o konstitucinis teismas jos nepaiso prrimdamas antikonstitucinius sprendimus (plg. dėl referendumų), ar ne taip?

Letas Palmaitis ateizmoopasekmei

Emigruoja, kur gali gauti žmogaus orumą atitinkantį atlyginimą be apiplėšimo už privalomas apšildymo „paslaugas”, VMI ir kitų šantažų.
O kad Uk (UK? – United Kingdom, Didžioji Britanija), globalizmo įkūrėja nuo XIX a. pabaigos, yra „šalis, kur tiesiog kraujuje krikščionybė”, prašom nejuokinti žmonių. Gana prisiminti laivų su karo pabėgėliais skandinimą arba Drezdeno ir kitų didmiesčių gyventojų be jokio karinio tikslo sudeginimą gyvais daug didesniais skaičiais nei sudeginta atominėm bombom Hirošimoje ir Nagasakyje.
Labiausiai krikščionybė „tiesiog kraujyje” buvo turbūt pas karo nusikaltėlį Winstoną Churchillį, o mūsų dienomis – pas Tony Blairą, paskelbusį sodomitų „santuokas” „aukščiausiu demokratijos pasiekimu”.

gerb. Letui Palmaičiui

tauta orientuojasi pagal elitą.
UK elitas – džentelmenai su 10 D-vo įsakymų kraujuje,
o džentelmenai – iš aristokratijos,
aristokratija – iš riterių, kovojusių kryžiaus kelius.
tiesiog reikia pagyventi UK, kad suprastumėt, kad teisybę sakiau

StasysG---->ponui (gerb. Letui Palmaičiui

Ne viskas taip paprasta JK (UK). Ten 1688 m įvyko politinė INSTITUCINĖ revoliucija, paskui toje Jūsų minimoje Jungtinėje Karalystėje sekė pirmoji pasaulyje Industinė Revoliucija. Galite pasitikrinti:originalo kalba skamba taip:” A political revolution in 1688 changed Institutions in England and led to the Industrial Revolution”.

būtent, pone StasyG

anglai, trokšdami lygybės – pirmieji nukirto galvą karaliui.
dar decentralizacija – Oksfordas ir Kembridžas – ne sostinė – irgi lygiavos principas veiklos ir minties gerbimas – liberalizmas, pramoninė revoliucija, darvinizmas ir t.t.
vien todėl, kad ten buvo asmens pagarba ir krikščioniškos vertybės.

StasysG

Internauto citata:”pirmieji nukirto galvą karaliui”. Man atrodo, kad ne visai taip dėl to nukirsdinimo. Galiu pateikti tokį paaiškinimą LT kalba:”1688 m. perversmas. Protestantiška Anglijos bajorija ir turtingieji miestiečiai siekė nušalinti paskutinį Stiuartą Jokūbą II. Tačiau kartu jie bijojo pilietinio karo ir nepritarė respublikai. Stiuartų priešininkai kreipėsi į Olandijos valdytoją, Jokūbo II žentą Vilhelmą Oranietį, kviesdami atvykti „atkurti laisvės” ir ginti protestantizmo. Vilhelmas su nedidele rinktine kariuomene 1688 m. rudenį išsikėlė Anglijoje ir žygiavo į Londoną beveik nesutikdamas pasipriešinimo. Karalius buvo suimtas ir uždarytas pilyje, stovinčioje prie jūros. Tačiau Vilhelmas nenorėjo jo laikyti kalėjime, o juo labiau teisti. Buvo sumanyta leist Jokūbui II pabėgti į užsienį, o paskui paskelbti, kad toks valdovo poelgis esąs tolygus savanoriškam sosto atsisakymui. Todėl pilis buvo… Skaityti daugiau »

Kitur,antai JK yra ziaurios varzybos tarp norinciu

nepaisant ,kad ju lyderiai ir atrodo ir yra kaip is vienos mokyklos laidos.Todel ziauriai stengiasi vieni kitus ,,sumauti”.Kiekviena neteiseta sekretores alga virsta skandalu.Na-atsirado kazkokia nauja jega-UKIP-JK nepriklausomybes partia-euroskeptikai-kazka teigiantys teisingai-kazka-ne ir…pagrindines valdancios partijos jiems uzkure tokia antipropaganda,kad baigia ,,iskepti”.Ir-demokratijos garantas visgi butu vidutine klase,o ji visur tirpsta.Gi zinom,kad pora procentu valdo puse visu Pasaulio gerybiu.Kieno vezime sedi-to giesme giedi,ar ne ?O dabar ne apie Lietuva-apie turtingas europos salis-vadinami kairieji stengiasi suteikti balsavimo teise nuo 16 metu(kai alkoholi galima pirkti nuo pvz 21).atvykeliai turi gausesnes seimas ir ju vaikai balsuos pries tautines tradicijas remiancias partijas.Net nepajusim su savo tolerancija,kaip imsim garbint Alacha…Is kitos puses-ta pati UKIP uz skalunu duju gavyba,nes atsinaujinancios energijos gavybos sakos -per brangios.Per brangios !? Kam -tam milijardieriu… Skaityti daugiau »

StasysG

Vadinasi, Konstituciją būtina tobulinti. Todėl ir klausiau autoriaus, ką jis galvoja apie Konstitucijos kokybę. Juk ji ne nuo Dievo.

——–
Letas Palmaitis StasiuiG 2015-02-18 19:23
“… nuo jos pasitelkus Konstitucinį teismą”, o konstitucinis teismas jos nepaiso prrimdamas antikonstitucinius sprendimus (plg. dėl referendumų), ar ne taip?

Reikalaujam!

Atimti visa valdzia ir visus turtus is turtuoliu ir isdalinti vargsams! Visu saliu proletarai, vienykites! Slava Leninu! Slava KPSS! Ura!!!

Letas Palmaitis StasiuiG ir gerbLetuiPalmaičiujui

Tobulinti KKKonstituciją, kad ši deivė Pati pradėtų veikti? Demokratų mitologijomis netikiu. Esu tikintis D-vo Valdžia, t.y. esu paprastas teokratas, žmogaus valdžios nepripažįstantis religinis anarchistas, kuriam konstutucija tėra tik visuomeninė sutartis. Ji surašoma pagal sutarimą tarp pamatinių visuomenėje veikiančių jėgų pagal kiekvienos jėgos realių galių dydį. Nebūdamas demokratas, pats turėčiau galvoje greičiau islamiško tipo valstybės modelį, bet tam reikalingo didžiulio tikėjimo tarp mūsų katalikų nė iš tolo nėra. Todėl manau, kad jei viena sutartis nebeveikia (nebegalioja, nes valstybės organai jos sistemingai nepaiso, o jų niekas negali priversti paisyti), belieka surašyti realią padėtį atitinkančią kitą sutartį, kad nebūtų nesusipratimų dėl veidmainingo tuščiažodžiavimo. Tai jau ir siūliau viename iš komentarų surašęs naujos konstitucijos projektą. Reikia paskelbti Lietuvą vergvaldine demokratine respublika. Tuomet nė vienas… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis StasiuiG dėl Didžiosios Britanijos

Sakote „Ne viskas taip paprasta JK (UK). Ten 1688 m įvyko politinė INSTITUCINĖ revoliucija, paskui toje Jūsų minimoje Jungtinėje Karalystėje sekė pirmoji pasaulyje Industinė Revoliucija.” – Ar tam prieštarauja visai apie kitką kalbantis mano teiginys „Prašom nejuokinti žmonių, kad Didžioji Britanija, globalizmo įkūrėja nuo XIX a. pabaigos, yra “šalis, kur tiesiog kraujuje krikščionybė”??? Kokia buvo institucinė ir industrinė britų priešistorė, mano nesvarstyta. Galvoje turėta Jums, be abejo, žinomą XIX a. pabaigos C. Rhodeso „Society of the Elect” su jos idėja kurti anglosaksišką pasaulinį federalizmą (o tai ir yra šios dienos globalizmas). Taip pat vėlesnis „Apskritasis stalas”, atidaręs filialą JAV ir galų gale padaręs iš JAV Britanijos širmą, kai rotšildiškas bankinis britų kapitalas pasmaugė JAV nuo 1914 m. įkūrės ten „nacionalinį… Skaityti daugiau »

StasysG

Neužmirškime, kad straipsnio tema Sistemos veikimas pagal rašytines (formalias) TAISYKLES. Bet yra dar ir ne rašytinės. 1)Esu inžinierius, todėl „C. Rhodeso “Society of the Elect”” nesu skaitęs ir apie globalizmą menkai išmanau. Bet apie TAISYKLES visuomenėse kai ką perskaičiau ir skaitinėju toliau, pvz., Nobelisto D North’o liet. prof Degučio vertimą „Institucijos, jų kaita ir ekonominė veikmė”. Čia „institucijos” (liet Institutai) turima galvoje Formalios ir neformalios taisyklės. Apibrėžimas, kad Konstitucija yra SUTARTIS, nėra tikslus. Tai formalių, pamatinių taisyklių visuma, paprastai priimamos referendumu ir kurios prievarta ĮTVIRTINAMOS (75 psl) tam tikroje valstybėje. Ir tai brangiai kainuoja. Vien Konstitucinis teismas kiek sunaudoja biudžeto… 2) Lengva pakalbėti apie Konstitucijos tobulinimą. Bet tai labai sunkus politinis darbas. O jei dar žinių (žinojimo) trūksta… Geriau būtų… Skaityti daugiau »

Al.

teokratijos atsakymas abraomiškojo tikėjimo broliams
http://clashdaily.com/2015/02/raw-video-isis-beheads-21-christians-extremely-graphic/

Ar tokia toji godotina teokratija ?

Letas Palmaitis Alui

ISIS puikiai naudojama visų globalinių satanistų:
1) islamui toliau demonizuoti;
2) kiršinti krikščionis prieš musulmonus;
3) kelti atitinkamą musulmonų reakciją.
Jei Pats nesi provokatorius, pasidomėk musulmonų salafitų nuomone apie ISIS tiek Afganistane, tiek Kaukaze, tiek ir daugelio, kuriuos ISIS puola, Sirijoje.
Pagal nepatvirtintą Snowdeno informaciją, ISIS „kalifas” yra MOSSAD provokatorius.

Al.

Kad jų kalifas yra priešiškos islamistams jėgos agentas, manęs nenustebintų. Bet kur musulmonai pasmerkė tokį smurtą ir pasaulinio kalifato sukūrimą, kas savaime būtų milžiniškas smurtas ?

Letas Palmaitis

Musulmonai nėra demokratai, kurie skelbtų kitatikių pasaulyje, kad pas save nesusitvarko. Prieš ISIS savivaliavimą jie tarp saves jau yra paskelbę ne vieną fetvą. Visa tai prieinama musulmonų svetainėse.
Kalifatas nėra joks nusikaltimas, priesingai, tai islamo religijos dalis, jų pačių reikalas, panašiai kaip ir krikščionių viena Bažnyčia su vienu Ganytoju bei Jo atstovu žemėje. Jei krikščionys jau nuo XI a. pradžios pasirinko grįžti į pagonišką tarp savęs supriešintų plėšikaujančių valstybių praktiką, tai nereiškia, kad ir musulmonai turi daryri tą patį ir išduoti savo tikėjimą. Paskutinysis kalifatas buvo Osmanų imperija, gudriai britų suskaldyta nacionalizmais ir sugriauta po I pasaulinio karo. Salafitų sąjūdis, kaip atsakas į globalistų agresiją, iškėlė kalifato atkūrimo būtinumą dar tik susikuriant Talibanui.

Al.

Jei musulmonai kalifato atkūrimą supranta kaip Europos pavergimą, tai kodėl mus tai turėtų džiuginti ? Mes norim tvarkytis patys ir bet koks smurtas mums šlykštus, nepriklausomai nuo to kas jį vykdo – globalistai, sodomitai, komunistai ar islamistai.

Letas Palmaitis Alui

Iš kur ši mintis apie „Europos” pavergimą, jei ne iš pačių pavergėjų globalistų? Musulmonai, kaip ir krikščionys, nuo pat pradžių turėjo tikslą ne Europą, bet visą žmoniją atvesti prie Vieno D-vo. Musulmonų metodas yra karinis, krikščionių iš pradžių buvo taikus, bet nuo XI a. išsigimė į karinį (tiesa, nuo tada buvo platinama nebe krikščionybė, bet tautų pavergimas grobikiškoms „krikščionių” karalystėms po krikščionybės iškaba). Ar musulmonų metodas blogas, ar geras, priklauso nuo mūsų pačių. Jei krikščionys nebūtų tapę pavergėjais, bet rodytų pavyzdį, islamas savo karingumą būtų nukreipęs ne į „konkurentą”, bet į rytų kraštus, kurie nepažino Apreikštinio D-vo. Spėju, kad islamas yra bausmė pirmiausiai krikščionims, kad atsipeikėtų ir prisimintų Abraominį D-vą, kaip Aukščiausią Viešpatį. Esama ir skirtumo tarp islamiško „pavergimo” ir… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis StasiuiG prie temos

Jūs skelbiate savo idėjas nekreipdamas dėmesio į mano poziciją. Aš Jums atsakau tuo pačiu, todėl dialogas beprasmis. „Society of the Elect” ne knyga, bet organizacija, pasiieškokite internete. Nesu čia joks atradėjas, apie tai visą gyvenimą kalbėjo ir Vilius Bražėnas, tik jis nepaisė esminio dalyko: žmogaus santykio su D-vu ir to santykio pasekmių. Man tik kelia juoką bandymai spręsti egzistencijos klausimus demokratinėmis (t.y. žmogaus paskelbtos SAVO valdžiõs) konstitucijomis. Tobulinkite tobulinkete į sveikatą kol nusitobulinsite iki lusto kaktoje ir laimingų klonų biorobotų „rojaus”.
Vergvaldinę demokratinę respubliką siūlau tik tokio „rojaus” statytojams.

PS StasiuiG prie temos

O jei Autorius parodė, kad jau yra susidariusi Sistema, tai kaip KKKonstitucijos tobulinimas gali panaikinti Sistemą?

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top