Kastytis Braziulis. Skubu pranešti jums gerą žinią, kad į Ukrainą atvyko svarbus siuntinys

Veidaknygė

Skubu pranešti jums gerą žinią, kad į Ukrainą atvyko svarbus siuntinys. Ant dėžių užrašyta – sviediniai!!! Pilni vagonai dėžių. Pagaliau. Frontas bus atlaikytas, priešas sustabdytas, o gal net išvarytas. Užeina kariai į vagoną, plėšia vieną po kitos dėžes ir mato, kad jose yra tik žodžiai Bla – Bla- Bla. Labai daug žodžių, o sviedinių tik vienas, kitas.

Aišku, kad šaipausi. Šį šaipymąsi iššaukė Makrono žinutė apie nusiųstą labai stiprų signalą Putinui. Šiandien jis pakvietė apie 20 šalių lyderius pas save, į Paryžių, pakalbėti, padiskutuoti apie Ukrainą, padrąsinti vieni kitus. Susirinko, pakalbėjo ir per spaudos konferenciją išsiuntė ryžtingą signalą Putinui, kad mums nenusibos, kad mes nepasiduosim ir dar pridūrė, kad pranešimų apie naujus pagalbos paketus Ukrainai nebus.

Kažko nesuprantu, gal taip yra vykdoma vakarietiška politika? Bla – bla – bla, tai vienos, tai kitos šalies miestuose.

Na, patys pažiūrėkite.

Makronas pakvietė lyderius pakalbėti apie Ukrainą. Kalba, diskutuoja, spauda apie tai rašo.

Sausio mėnesį įvairių šalių, beveik penkiasdešimties, vyrai susirinko Ramšteino formatu padiskutuoti apie Ukrainą. Paplepėjo.

Vasario mėnesį įvyko garsioji Miuncheno konferencija, nuo kurios, kaip sako politologai, prasidėjo Putino kelias į konfrontaciją su Vakarais. Konferencijoje buvo išsakyta daug gražių, ryžtingų ir drąsių tostų.

Vasario mėnesį įvyko Davoso forumas, kuris taip pat neapėjo Ukrainos karo. Kalbėjo apie jį, visi nerimastingai galvomis lingavo, pritarė, kad reikia remti iki pačio galo ir siųsti Putinui signalus.

O apie ES įvairių institucijų nesibaigiančius susirinkimus ir siunčiamus signalus, net rašyti nesinori. Atmintinai žinau kas, ką ir kaip sakys.

Žodžiu, jeigu signalai virstų sviediniais, tai Ukraina, jau, tikriausiai, būtų Mariupolį išvadavusi, o jei ne, tai Melitopolį tikrai.

Deja, dabar gaunasi tik bla-bla ir bla.

Pabaigoje išsiųsiu signalą aš. Vis dar tikiu, vis dar laukiu gerų žinių. Yra judėjimų dėl sviedinių, tikrai, yra. Tačiau norisi, kad jie judėtų greičiau, be jokių kliūčių.

Ką tik aplankė dar viena žinia – Šolcas griežtai paskelbė, kad neduos Ukrainai Taurus, neduos, nes nenori karo.

4.4 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top