Kastytis Braziulis. Viešieji ryšiai: mulkintojai ar kūrėjai?

Kas yra viešųjų ryšių įmonė? Kokia jos paskirtis?

Korupcijoje, mele ir veidmainystėje paskendusi sisteminė partija pasamdo viešųjų ryšių įmonę padėti jai parodyti save žmonėms kaip kovojančią už teisybę ir prieš korupciją partiją.

Politikierius, pijokas iki pamėlynavimo, tinginys iki kaulo smegenų, antroko lygio kompetencijos, kultūros nebematyti nei elgesy, nei kalboje, sukčius ir apgavikas, tačiau turintis daug pinigų, samdo viešųjų ryšių įmonę ir prašo jos sukurti didžio moralisto, kovotojo už neteisybę, inteligento ir blaivininko įvaizdį bei jį pateikti žmonėms, kad jį išrinktų į Seimą dar sykį.

Banditų grupuotė, pardavinėjanti narkotikus, užsiimanti reketu, žmonių prekyba ir užsakomosiomis žmogžudystėmis, pasamdo viešųjų ryšių įmonę ir prašo jos sukurti jų organizacijos įvaizdį kaip pačios dosniausios šaly labdaros ir paramos organizacijos ir pateikti ją žmonėms.

O gal yra kita paskirtis? Gal aš klystu?

Gal viešųjų ryšių profesionalų paskirtis yra ne profesionaliai mulkinti žmogelį pateikiant jam iškreiptą vaizdelį, o keisti patį politikierių ir banditą, kad jie taptų pavyzdžiu kitiems žmonėms ir išsilavinimo bei kultūros, ir elgesio bei kalbos, ir moralės bei sąžinės, ir kitose srityse?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top