Kastytis Braziulis. Žvalgyboje draugų nėra. Yra tik interesai?

Kyla baisus skandalas – JAV ir Danijos žvalgybos sekė Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos ir Norvegijos įtakingus politikus ir valdininkus. Jie klausėsi jų telefoninių pokalbių ir skaitė elektroninius laiškus. Anot garsaus JAV valstybės paslapčių išdaviko E.Snoudeno, JAV prezidentas Džo Baidenas yra įsivėlęs į šį reikalą. Na suprantama, jam reikia ruoštis artimiausiam susitikimui su ES vadovais Briuselyje.

Žvalgyboje draugų nėra. Yra tik interesai. Ir iš tikrųjų tarp šalių–draugų nėra susitarimo nešnipinėti vieni kitų. Nėra sutarčių, nėra jokių įsipareigojimų, nieko nėra. Tai dėl kokių priežasčių jos negali to daryti? Juk konkurencinė kova dėl vietos po saule vyksta ne tik tarp priešų, bet ir tarp draugų, kartais net aršesnė ir apgaulingesnė. Žiūri jam į akis ir be galo juo tiki – draugai, partneriai!!! O jis tau švast kumšteliu į šoną ir, žiūrėk, jau pirmas bėga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Si karta pigu

Neprofesionalus paverkimas, ypac, kad tas snipinejimo skandalas yra dar nuo Obamos laiku. Tiesos.lt, netapkite delfiu ar lrytu.

stasys

Ir kaip tam Amerikos Prezidentui Baiden pavyko tiek metu likti nepastebėtam ‘putino klapciuku’ ? , žmogus laimėjo rinkimus Amerikoje o kompromatu papkė tuščia .. ar beveik .Va prisireikė net po E.Snouden stalčius knistis ieškant kokios smirdincios ‘kvarabos’ , o ten ėmė ir rado ‘eurika’ ..stresas atlego. Taip ,taip autoriau jau galite atsipūsti ir tas Amerikos Prezidentas turi savų grieku. Seip įdomu ar E.Snouden jau išmoko groti balalaika ? Priešingu atveju tektų kelti klausimą dėl jo socializacijos (pritapimo) Rusijoje klausimą .

Paulius

ko zyziate? žmogus konstatuoja seną, kaip pasaulis tiesą. Lygiai taip pat yankius šnipinėja jų „visų laikų strateginis partneris“ Izraelis. Amžinas meiles prisiekinėja tik politikai (savo kalbose), o ne žvalgybininkai

elfe

ir teisingai kad seke…
reiktu klaust – kam naudingas sis skandalas?..

o kaip su musu saugumu? ar zino VSD kas is tikruju valdo ir ka veikia Lietuvoj tokie
politika, politinius sprendimus itakojantys grantai kaip EEA GRANT, NORWAY GRANT, kurie is Vengrijos ir Turkijos pasitrauke, kai Orbanas su Erdoganu atsiaske Soros Open Society Foundation paslaugu?.. kas siuos grantus tarpusavyje sieja?..

elfe > stasys

idomiau butu suzinot, kodel Snaudenas prisiglaude Rusijoj, o ne Izraelyje…
jei jis kiles is chaaru, tai adaptuotis jam neturejo but sunku.

kas kenkia JAV

The Law Dictionary states that Sedition is: „The crime of creating a revolt, disaster or violence against lawful civic authority with the intent to cause overthrow or destroy.” Read this one carefully. George Soros is attempting to deconstruct the constitutional government of the United States and replace it with a Communist-controlled One World Order, destroying the structure of America that was legally put in order. This is precisely what it taking place in America today under the direction of this billionaire Hungarian Jew, who betrayed his own people during the Holocaust, for profit. He is a leader of the One World Order campaign, in partnership with Communist Party USA (CPUSA), that provided the protest signs used in the riots of… Skaityti daugiau »

VISKAS  ATVIRKSCIAI

NEI SKELBIA MUSU MASMEDIA, ziniu besisemianti is BNS agenturos, o sioji is Gorbachivo INTERFAKS.
tai Trumpas sugriove komunistu, pasivadinusiu globalistais Naujaja Pasaulio tvarka.

https://www.cnbc.com/2020/04/02/putin-seeks-to-create-new-world-order-amid-coronavirus-crisis-report.html

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top