Katalikai ir aplinkosaugos aktyvistai sekmadienį organizuoja eiseną Romoje

Bernardinai.lt

Katalikai ir aplinkosaugos aktyvistai sekmadienį organizuoja eiseną Romoje „Viena Žemė, viena žmonių šeima“.

Katalikai ir kitų tikėjimų išpažinėjai bei visi žmonės, neabejingi klimato kaitai, padėkos popiežiui Pranciškui už encikliką ir pasaulio lyderių raginimą imtis veiksmų keičiant situaciją. Eisenoje dalyvaus įvairių tikėjimų lyderiai, mokslininkai, menininkai. Dalyviai susirinks Farnese aikštėje, kurioje maldą ves skirtingų tikėjimų lyderiai. Vėliau visi žygiuos į šv. Petro aikštę nešini aitvarais ir kitais menininkų darbais, skatinančiais susimąstyti apie kūrinijos apsaugą. Eisenos dalyvius palydės muzikos atlikėjai.

Šį žygį remia daugybė katalikiškų bei visuomeninių organizacijų. FOCSIV, 60 Italijos katalikų plėtros ir socialinio teisingumo grupių koalicija, yra pagrindinė eisenos rėmėja. Eiseną palaiko ir Italijos klimato koalicija, lyderiaujančios aplinkosaugos organizacijos, profesinės sąjungos, ūkininkai ir kiti.

Viso pasaulio tikinčiųjų bendruomenės išreikš savo solidarumą skambindami varpais, gongais ir trimitais sekmadienį lygiai 12 valandą, kviesdami imtis veiksmų stabdant klimato kaitą.

Bernardinai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nuomonė

didžiulė pagarba šiems žmonėms!

net

Netikiu kad varpai, gongai ir trimitai sustabdys klimato kaitą

Letas Palmaitis netui

Argi jie išeina sustabdyti? Jie išeina parodyti solidarumą. Aš abejoju, ar tas parodymas atneš vaisių, nes jei apeliuojama į tikėjimą (juk būtent visų religijų atstovai), tai tikėjimai labai priešingi: abraomitams D-vas yra Kūrėjas ir Viešpats, budistams ir induistams – D-vas nėra nei Kūrėjas [jis ir yra Visa Ta(i), kas yra], nei Viešpats (viešpatauja mechaniniai karmos dėsniai, susiję su Gamta-Viešpačiu). Tokiu atveju neaišku kas su kuo solidarizuojasi. Aišku tik, kad visi nori gyventi taip, kaip jiems bendrai miela: kad būtų sveika ir švaru. Bet juk to paties nori ir ateistai. Kam tuomet religinis vienijimasis? Kreipkitės į parlamentus, kad jie veiktų prieš interesus tų, kurie juos išlaiko, kad atstovautų jų interesus. Parlamentai regimai nepadės. Eisena katalikų su budistais irgi nepadės, nes D-vas… Skaityti daugiau »

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top