Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Kauno forumo pareiškimas

dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

2019 m. gegužės 21 d.

Rinkimuose į Europos Parlamentą visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ programa atitinka Kauno Forumo vertybių deklaraciją (ČIA). Tai vienintelis sąrašas, kurio kandidatai ir nuostatos išreiškia svarbiausius Lietuvos interesus.

Prezidento rinkimų antrajame ture antisisteminio veikimo, demokratines reformas siūlančių kandidatų nėra.

Ingrida Šimonytė dalyvavo ir dalyvauja politikoje, yra grupuotės, atvedusios valstybę į dabartinę situaciją, aktyvi narė, todėl objektyviai suinteresuota ginti sprendimus bei juos priėmusius asmenis ir neleisti esminių permainų, nes asmeniškai yra atsakinga už tai, kas yra.

Gitanas Nausėda politikoje tiesiogiai nedalyvavo, yra užsienio bankų ir vietos oligarchų statytinis, todėl nėra tiesiogiai ir asmeniškai atsakingas už priimtus politinius sprendimus ir jų pasekmes.

Tautiškai ir antisistemiškai nusiteikusių piliečių atsisakymas balsuoti ar balsavimas prieš abu kandidatus sudarytų galimybę laimėti konservatorių partijos pinigais gausiai finansuojamai I.Šimonytei.

Kauno forumas:

1. Rinkimuose į Europos Parlamentą kviečia balsuoti už visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ sąrašą Nr.12.

2. Ragina rinkėjus dalyvauti antrajame Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ture ir rekomenduoja balsuoti už Gitaną Nausėdą.

Priimta Kauno forumo susirinkime

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

2019 m.kovo 12 d.

Artėjantis rinkiminis ciklas yra lemiamas Lietuvos valstybės ir tautos išlikimui. Kauno forumas su nerimu stebi gilėjantį tautinio judėjimo skilimą, kuris gali palaidoti bet kokias patriotinių ir opozicinių jėgų galimybes Europos Parlamento ir Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Kauno forumas:

1. Ragina Vilniaus forumą ir visuomeninį sambūrį „Lietuva yra čia“ pradėti derybas ir pasiekti susitarimą, kaip pašalinti konfrontaciją rinkimuose į Europos Parlamentą.

2. Kviečia A.Juozaitį, M.Puidoką, N.Puteikį pradėti konsultacijas ir pasiekti susitarimą dėl bendro opozicijos kandidato, kitiems pretendentams atšaukiant pareiškinius dokumentus ir pakviečiant savo rinkėjus paremti jo kandidatūrą.

3. Kreipiasi į visas tautines ir patriotines visuomenės jėgas, prašydamas palaikyti ši pareiškimą.

Priimta Kauno forumo susirinkime

2019 m. kovo 12 d.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top