Kentukyje uždrausta keisti vaikų lytį, mokykloms – propaguoti translytiškumo ideologiją

laikmetis.lt

Kentukio (JAV valstija) įstatymų leidėjai priėmė išsamų įstatymo projektą, kuriuo draudžiama gydytojams keisti vaikų lytį, taip pat neleidžiama mokykloms primesti mokiniams translyčių ideologijos, o tėvams suteikiama daugiau galių ir galimybių prižiūrėti savo vaikus valstybinėje švietimo sistemoje.

Demokratų gubernatoriui vetavus šį įstatymą, respublikonų įstatymų leidėjai sėkmingai atmetė jo veto 29-6 balsais Atstovų Rūmuose ir 76-23 balsais Senate.

Naujosios taisyklės, susijusios su sveikatos apsauga, įsigalios praėjus 90 dienų po to, kai trečiadienį buvo atmestas veto, tačiau daugelis naujų švietimo taisyklių įsigaliojo iš karto.

Gubernatoriaus kritikai sako, kad nereikėtų stebėtis, kad šis „savo partijos politiką iškėlė aukščiau už Kentukio žmones, taip jis darė visą savo politinę karjerą“.

„SB 150 tikslas – stiprinti tėvų dalyvavimą ir bendravimą vaikų ugdymo procese“, – pridūrė M. Vaisas. – Šis įstatymo projektas, kurį Senatas priėmė remiamas abiejų partijų, stiprina teigiamą atmosferą klasėje ir pašalina nereikalingus trukdžius, tokius kaip woke („prabudusiųjų“) ideologija ir įpareigojimas mūsų mokyklose vartoti konkrečius įvardžius.“

Šaltinis: CNA

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top