Ketvirtadalis jaunųjų britų sutinka uždrausti Bibliją dėl „neapykantos kalbos”

laikmetis.lt

Apklausos duomenimis, beveik ketvirtadalis jaunų britų uždraustų Bibliją, jei manytų, kad jos puslapiuose yra „neapykantos kalbos” apraiškos.

Praėjusį mėnesį tyrimų grupė „Whitestone Insights” apklausė 2 088 suaugusius britus, ar jie sutinka su tokiu teiginiu: „Jei įžeidžiančių ištraukų negalima ištrinti, knygas, kuriose, kai kurių nuomone, yra neapykantą kurstančių kalbų, reikėtų uždrausti pardavinėti, įskaitant, jei reikia, religinius tekstus, pavyzdžiui, Bibliją.”

Su šiuo teiginiu labiausiai linkę sutikti 18-34 metų amžiaus jaunuoliai (23 proc.), po jų seka 35-54 metų amžiaus žmonės (17 proc.). Mažiausiai su šiuo teiginiu sutinka vyresni nei 55 metų žmonės (13 proc.).

Šaltinis: The Christian Post

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Nieko stebėtino, paaugliai prieš tėvų pažiūras. Kai pasens, vieni subręs, o kitus jų pačių anūkai užcancelins.

blue yellow zov marinie

..neuzcancelins,o uzplumpins.Ir teisingai padarys,nereik tokiu stupidu,nereik..

s.m.

Daug paprasčiau. Tiesiog pamiršta paminėti, kad tie „britai” – mahmudai ir suleimanai.

Skaitytojas

Deja, yra daug ir baltųjų nukvakusių.

blue yellow zov marinie

…xa xa xa…….na,dorieji krikscionys,ka daba pasakysit…..durnumas yra beribis….jus geriau patys sau nusipjaukit sau galvas…

negražu

uždrausti tautosaką

Vygis

Viskas labai paprasta. Juk daugiau kaip ketvirtadalis Anglijos jaunimo yra tamsesnio gymio :), ir jie mielai uzdraustu biblijas ir nugriautu kataliku baznycias.

blue yellow zov marinie

…ar tik ne is katalikiskos ar anglikoniskos meilas taip nutiko,garbusis ..zvygi.Taigi,nebezviek taip gailiai….busi pripjautas kaledu garbes stalui…….ale net musliai taves nees,tik tavo bendraaaatikiai…lengvaaatikiai..

Top Latest News

I want to express my deepest gratitude to the site owner for publishing this excellent piece of writing on their site.

s.m.

tai tu, luiny, iš tų murzių, kuriems biblija trukdo?

Vardas

Išplautos smegenys. Jaunimas turi atsigręžti ir grįžti prie tikrųjų vertybių.

s.m.

šventas naivume… taigi jie ir taip penkiskart dienoj kaktomis grindinyje tas savo kranines vertybes kala

s.m.

ups, – koranines

Civilis

Kodėl neparašo, kad matomai visi tie „britai” arba jų tėvai gimė Pakistane, Indijoje, Bangladeše, Ugandoje Nigerijoje ar…. …

Gal ir taip,bet

JK yra viena labiausiai nukrikščionėjusių šalių.Vietiniai baltieji tikrai nepasižymi Biblijos skaitymu ar vaikščiojimu į bažnyčią,daug bedievių ten,stipri lgbt bendruomenė.Paprastai tvykėliai į JK iš Pakistano ar Indijos,Nigerijos,Ugandos.., būna labiau religingi nepriklausomai kokią religiją jie išpažįsta.Visai nieko nenustebintų jei tie apklaustieji britai visur įžvelgiantys neapykantos kalbą yra patys vietiniai baltaodžiai.

Statistika:JK 2022 metais gimimų 605 tūkstančiai,krikšto sakramentų 81 tūkst.

Jokios religijos (52 %) Anglijos bažnyčia (13,7 %) Katalikų bažnyčia (8,7 %) Kitos krikščioniškos bažnyčios (13,2 %) islamas (6,7 %) Kitos religijos (3,6 proc.)

biblijus

Biblijoje dievas moko užvaldyti turtą kitų, liepia žudyti, moko kaip kitas tautas paversti tarnais- išeisi iš egipto į žemę kur gyvena kitos tautos, gyvensi miestuose kurių tu nestatei ir maitinsiesi soduose kurių nesodinai – tai vagystė, jūs užmuškite ten gyvenančius žmones ir galėsite ten gyventi, skolinkit už palūkanas kitom tutoms ir padarysite kitas tautas jūsų tarnais. Kur teisingumas? Sąžinės nulis pas dievą.Todėl ir turėtų būti uždrausta Biblija ir judaistinės religijos ir tik uždraudus visuomenė būtų pasaulietiška

Pasigailėti ne bausti

Mokyti žmonės taip neima keleto sakinių iš Biblijos,nes visas tekstas yra susijęs ir surištas į vieną,vienovę. Šiais Biblijos klausymais reikia žiūrėti ką moko Katalikų bažnyčios tradicija,aiškinimas,kaip tai supranta iškiliausi krikščionybės mokytojai,šventieji,teologai.Ne viskas taip paprasta,kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio,ypač jei tas žvilgsnis nuodėme apsiblausęs,tikėjimo neapvalytas. Dėl uždraudimų,tai jau neseniai pagyvenome „pasaulietiškai „prie didelių pasauliečių Stalino,Mao,Hitlerio.Kaip žmonės gyveno „pasaulietiškai” iki krikščioniškais laikais ar laikais už Biblinio Izraelio ribų galime matyti,kaip Romos imperijoje,jei ne Romos pilietis žmogų galėjai užmušti,parduoti,kaip vergą ir niekam nei šilta,nei šalta.Apie kokį humanistą Čingischaną” pasaulietį” ar kitus už Biblijos įstatymo buvusius senovinius genčių,imperijų „pasaulietinius” karus taip pat galima įsivaizduoti,kas tau būtų buvę tais laikais patekus į nelaisvę ir pareikalavus žmogaus teisių.Beje žmogaus teisės atsirado tik pasaulyje įsitvirtinus krikščionybei.Aišku neviskas… Skaityti daugiau »

laisva

Laisvę nuo judaistinių religijų, uždraust ir nefinansuoti iš biudžeto

Laisvi viduriai

Laisvę nuo?Laisvės niekam niekada negalima drausti.Net ir žudikai,prievartautojai turi būti laisvi

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top