Klaipėda 31 kartą paminėjo Garliavos šturmą

Virginija Jurgilevičienė

Gruodžio 17 dieną Klaipėdoje lietus plovė Atgimimo aikštę ir piliečius su plakatais. Jau 31 kartą jie susirinko reikalauti tiesos apie Garliavos įvykius. Negalime susitaikyti su smurtiniu vaiko išplėšimu iš gimtųjų namų ir izoliavimu nuo viso to, kas jam buvo artima, brangu.

Ką piliečiui galvoti išgirdus, jog prezidentas Valdas Adamkus nežinojo, kad šalyje galėjo būti slaptieji kalėjimai, kuriuose kankinti kitos šalies piliečiai? Kaip turi jaustis piliečiai, kai jiems aiškinama, jog prezidentą galima apeiti, jo neinformuoti? Negi Lietuvos saugumo darbuotojams Konstitucijos 5 straipsnis, teigiantis, kad „Valstybės valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, Respublikos Prezidentas ir Vyriausybė, Teismas“, neegzistuoja? Negi jie uzurpavo valdžią – susitarę su kitos valstybės pareigūnais patys priėmė sprendimus ir nei mes, piliečiai, nei mūsų rinkti valstybės vadovai to net nepastebėjome?

Gal ir Garliavos šturmas buvo surežisuotas specialiųjų tarnybų kabinetuose, o policija buvo tik vykdytoja? Kas gali paneigti, kad prezidentai V. Adamkus, D. Grybauskaitė nėra lėlės, tampomos slaptųjų tarnybų?

Gėda ir skaudu, kad mes, piliečiai, esame maitinami melu, kad matydami vaiko kančią ir skausmą negalime jam padėti. Bet būtų nepalyginamai blogiau, jei neateitume į Atgimimo aikštę ir 17 dieną nepaminėtume gėdingo valdžios smurto ir vaiko pavertimo „valstybės paslaptimi“. Ateiname, nes žinome – vieną dieną tiesa paaiškės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trupmenas

Ačiū Virginija. Perduokit linkėjimus savo žmonėms.

Chacha

Klaipėdoje penki durniai susirinko. Įdomu kiek durnių buvo Vilniuje?

Taigi

Veidai rodo, kad šie žmonės daug nuodėmių jaunystėje pridarę, todėl ir nerimsta jų nešvarios sielos, renkasi kiekvieno mėnesio 17 d., tikėdamiesi nuo tų nuodėmių išsivalyti, bet nesupranta, kad klimpsta tik giliau ir aname pasaulyje prieš Aukščiausiąjį teks atsiskaityti, rojaus vartai jiems bus uždaryti.

pagarba

Klaipiedeciams.

JEIGU

Deimantei butu viskas gerai,ja parodytu.Akcijos pasibaigtu tuoj pat.Piktavaliai neturi ka parodyt,jiems vaika reikia slepti,kaip ir savo kaili.PAGARBA SUSIRINKUSIEMS!

Arūnas

Tai čia kažkas sako, kad demokratinėje šalyje gyvename? Atėjo keletas sąžiningų piliečių išreikšti savo nuomonę, tai kaip mat žali žmogeliukai puola juos surašinėti (bent jau iš nuotraukos tokį vaizdą susidarau). Na, jūs kaip sau norit, bet Baltarusijoje demokratijos daugiau, ten opozicija net televizijoje („Belsat”) gali savo mintis reikšti.

PAGARBA

Jums brangieji Klaipiedieciai ,linksmu ir laimingu svenciu Jums.

Anikė

„Smiltele būk prie kietojo mūro,jeigu akmeniu būt negali”,Taigiui ir chacahkui-
kelios smiltelės gali sugadinti galingą nedemokratišką buldozerį.Visiems Jums,
šviesūs dori klaipėdiečiai, stiprybės ir gerų švenčių.P.S. Keli skalikai loja, karavanas tegu žingsniuoja demokrtėjimo ir TIE-SOS link.

Antikedofilas

Klaipėdoje 5 violetinių banditų gerbėjai susirinko, Vilniuje 13. Taigi, iš viso Lietuvoje – 18 violetinių banditų gaujos gerbėjų. Ačiū Dievui, nedaug.

Arūnui

Gerai, kad Lietuvos pareigūnai surašė kas atėjo garbinti violetinių banditų mafijos. Tokie nusikaltėlių garbintojai, patys nusiteikę prieš Lietuvos valtybę ir jos valdžią, potencialiai kelia pavojų visuomenei, todėl reikia žinoti kas jie yra.

Arūnas > 18:11,ir 18:14 dvasios ubagui

Kartojiesi mulki, labai neišradingas esi. Sakai, čia susirinko banditų garbinti? Tada, aš vienas iš tų garbintojų. Jei nori, gali pabučiuoti man į subinę.

Ei,"antikedofile"

Dekok ne Dievui,o velniui.Ir tik nepergyvenk,daug daugiau yra antipedofilu,nei tu manai.

"Pasaulyje priespauda jūsų laukia,

bet būkite drąsūs,aš nugalėjau pasaulį”…Tik kantrybės laukti.Dievas pasiims ,kas jam priklauso.Tiesą.Ir tikrai jos nenuslėps.

samanta

Aciu, kad einate ir nepamirstat. Masta rys zmones jus palaiko ir taip pat laukia tiesos, kuri visada islenda, jei yra neuzmirstanciu protingu zmoniu. Pedofilai sukure tarptautini tinkla, del to tiesa juda letai ir sunkiai, bet juda. Tiesa sakant daugelis sios istorijos faktu buvo taip absurdiskai iskreipti, kad net ir asilui aisku, kad valdzia meluoja, faktai klastojami. O protingam zmogui abejoniu nera kas yra kas. Gyvenciau lietuvoj ir as ateiciau palaikyti plakato. Saunuoliai!

jus

Tie-SOS saukliai. pagarba Jums sviesuoliai

Ra. to Cha, cha.

Mylima komentatore, kaip ir pagal ką, skaičiuoti tuos durnius ? Jeigu pagal Seimo narį E. Masiulį, tai LR visi kurie dirba už mažesnį negu 5.000 Lt. atlyginimą, yra durniai. Tai cha, cha ir pasiskaičiuoki, kiek Jų LR ?

Gelbėkit

„Žuvėdrą” taip pat.

ieskokite

Sakalo…

kamara

jei valdžia gerbtu Konstituciją, tai „žuvėdros” nereikėtų gelbėti. Kodėl verkiame tik dėl pasekmių? Kodėl neieškome ir nekovojame su priežastimis? O tai už tikrą valdžią, o ne saugumo pastumdėlę.

Žemaituks

Arūnai,
ar tik ne išvietėje esi gimęs, nes vos tik kitas žmogus nesutiko su tavo violetinėm nesąmonėm, tuo pasipylė keiksmai? Gal tabletę užmiršai išgerti, todėl nervai nelaiko. Ir protelį, mąstymą stiprink. Sako, kartais tabletės padeda.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top