Klaipėdiečiai 33 kartą paminėjo gėdingą smurtą Garliavoje – išpuolį prieš Lietuvos Respublikos Konstituciją

Virginija Jurgilevičienė

Į Atgimimo aikštę susirinkę klaipėdiečiai ne tik paminėjo valdžios smurtą prieš savo piliečius, įvykdytą 2012 metų gegužės 17-ąją, bet ir pasveikino Deimantę su vienuoliktuoju gimtadieniu – spalvingame plakate jie linkėjo valstybės paslaptimi paverstam vaikui šviesių svajonių išsipildymo.

Savo valstybės vaikams neabejingi piliečiai garsiai svarstė, kas vis dėlto nutiko, kad valdžia, atrodytų, tokia galinga, tapo tokia neteisinga savo vaikams, kodėl Tauta negina savo orumo, nestoja ginti silpnesnių – vaikų, net teisina smurtą prieš juos, niekina tuos, kurie su tuo nesutinka? Kam, galų gale, tas propagandinis karas prieš savo piliečius?

Laikas atsakys ir į tuos klausimus. O mes ateisime čia, į Atgimimo aikštę, ir kovo 17 dieną.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dar karta

Aciu klaipedieciams uz istverme.

mociute

lasas po laso ir akmeni prataso -pagarba klaipedieciams

pagarba

patrijotams tautieciams

Vabaliukai

Čia ne „naudingi idiotai”, o eiliniai durneliai, bet kenksmingi.

Norvegijos lietuviai

užjudino…Lietuvos grupuotė pasijuto nejaukiai.

Letas Palmaitis

Neplatinkite stabmeldiškų religijų: nebuvo Garliavoje jokio išpuolio prieš Šventąją Nepalytėtąją deivę KKKonstituciją (KKK – trijų eilučių aukščio raidė „K”), bet buvo valdžios išpuolis prieš žmones, kuris eilinį kartą pažeidė neva galiojančią konstituciją. Kadangi valstybės organai nuolatos nepaiso neva galiojančios konstitucijos, tai tik reiškia, kad ji de facto nebegalioja ir Lietuva gyvena be konstitucijos. Kad galiotų ta, kuri surašyta, reikia arba priversti valstybės pareigūnus jos laikytis, o tam reikia realios jėgos, alternatyvios 240 policininkų, arba reikia surašyti ir priimti tikrovės sąlygas atitinkančią kitą konstituciją (žr. komentaruose mano jau siūlytą projektą).

Jonas

Dabar buvo tik 7 violetiniai dundukai. Pries menesi buvo 8.

Kamara

Ačiū ponui Jonui, kad skaito naujienas iš Klaipėdos, skaičiuoja atvykusius dalyvius į piketą. Matyt ir septyni yra jėga, sukelianti baimę sistemai.

Pagarba susirinkusiems!

Telaimina jus Dievas.

Baisiai klaidinanti antraste

Turejo buti „Septyni klaipedieciai paminejo….” O siaip normalus klaipedieciai tikrai tame violrtinio absurdo teatre nevaidina.

Kamara

Koks raudonas, sovietinis skirstymas. Tie, kurie pritaria valdžios smurtavimui yra normalūs, o kurie nepritaria – vaidina violrtinio absurdo teatrą. Kada ateis į Lietuvą laikai, kai piliečiai nebevergaus tarybiniam mąstymui, nerūšiuos žmones?

Anikė

Ne vabaliukai,o parazitai Lietuvą pavertė dvokiančia amoralumo, baimės,pykčio, neapykantos,melo,nepagarbos žmogui duobe.Tik saujelė šviesuolių žino,kad žmogus šioje žemėje turi kurti,ne griauti,mylėti,ne žudyti…Stiprybės Jums,dori Tautos
atstovai.

Gerbiamieji

Lietuvoje nebus tvarkos kol rinksime deputatais konservatorių, liberastų gaujas. Tai jie žlugdė, žlugdo ir žlugdys Lietuvą. Įsikalkite sau į makaules.

aš tik pasikartosiu,

telaipmina jus Dievas ir tesuteikia sveikatos ir stiprybės išbūti savimi. Ačiū, kad esate.

Nelaimingi

Norvegijos vaikai.Kažin kam atiduota Deimantė?

Sėkmės

klaipėdiečiams, nesitraukiant iš pilietiškumo pozicijų!

Stas

Mano logišku pastebėjimu, valdo ne oficialiai išrinkta ar paskirta valdžia, o kažkas „iš po kilimo”, negailestingas ir susireikšminęs susivienijimas, o visa kita tik marionietės, vykdančios jų valią….
…..tik kodėl ? Toks mano manymas ir pamąstymas…..

taip

Durneliai

PAGARBA

NEABEJINGIEMS MAZOS MERGAITES SKAUSMUI.ACIU ,KAD PAMINITE TA DIENA ,KAI BUVO ISNESTA DEIMANTE PRIEVARTA ,NORS PRIEVARTA PRIES VAIKA BUVO NEGALIMA!

to uzmirsti tiesiog neimanoma

niekas nepamirsta. Deimante turi buti islaisvinta.

Kalis

Ar jau nudžiuvo Žiobienės džiaugsmo ašaros.

dddd keli ligoniai

belike

O buvo pasakyta

sie metai bus atpildo metai.LAISVE DEIMANTEI!

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top