Klastotė: Ukrainos armija apšaudė Makejevką balistinėmis raketomis

Rugpjūčio 21-ąją Rusijos Federacijos Gynybos ministerijai priklausantis televizijos kanalas „Žvaigždė“ parodė siužetą apie tai, kad Ukrainos armija apšaudė Donecko srities gyvenvietę Makejevką iš balistinėmis raketomis šaudančio įrenginio „Taškas U“.

Tas pats siužetas buvo paskelbtas ir kanalo internetiniame puslapyje (šiuo metu prie teksto pateikiama jau kita nuotrauka – Tiesos.lt):

Tačiau šis video – klastotė.

Štai įrašo, kuriuo pasinaudojo „Žvaigždė“, originalas.

Nors video vadinasi „Raketos-nešėjos Proton-M avarija“, jo įrašas YouTube buvo paskelbtas tik šių metų rugpjūčio 19, todėl nepatiklūs vartotojai gali juo ir nepatikėti. Vis dėlto ugnies ir dujų debesų, kylančių iškart po sprogimo, palyginimas su kitu video, nufilmuotu 2013 metų liepos 2-ąją, įrodo, jo kalbama apie vieną ir tą patį įvykį.

O čia raketos-nešėjos avarijos, įvykusios 2013 metais, video:

O čia kadrų palyginimas: kairėje – iš „Žvaigždės“ siužeto, dešinėję – iš 2013 metų įrašo:

Šaltinis: stopfake.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

Rusija degradavo galutinai.

Mokytis ir mokytis

Valatkai, Siaurusevičiui, Garbačiauskaitei iš rusų propagandos tik mokytis ir mokytis…

Klausimas

Labai gerai,jog atskleidžiate, bet gal galėtumėte atskleisti Ukrainos ir pasaulio žiniasklaidos melą, kurio yra be galo daug, nes dabar labai jau vienpusiškai informaciją pateikiate.

na ir ka mes turime is tikruju?
Klausimėlis Klausimui

Jei matote panašų melą Ukrainos ir pasaulio žiniasklaidoje, gal galėtumėte duoti pavyzdžių? Niekaip neįsivaizduoju panašios klastotės CNN.

na ir apie CNN yra!

Осада офиса CNN в Атланте – реакция зрителей на замалчивание фактов .

:-(

na ir apie CNN yra! debiliškumas stebinantis. „Faktai” iš ru melo šaltinių.

tiesos redakcijai

o kodel nekomentuojat UNIAN net klastociu ir melagingos info???

Įdomu

Kokius „faktus” iš ru melo šaltinių paskelbė CNN?
Kokios yra Unian klastotės?

to idomu

youtube.com/watch?v=bpiq6bjVYss#t=72 ir Осада офиса CNN в Атланте – реакция зрителей на замалчивание фактов aisku cia ne apie ukrajina,bet…

to :-)

o turejo buti is delfi LRytas na ir aisku Psaki!?

žydas sorošas ir kita chebra

Katerina Čiumačenko, vėliau tapusi Ukrainos prezidento Viktoro Juščenkos žmona. Atvykusi į Ukrainą jinai kurį laiką vadovavo USAID globoje veikusiai finansinių konsultacijų firmai „Barents Group“ ir taip susipažino su būsimuoju Ukrainos prezidentu, tuo metu dirbusiu Ukrainos nacionalinio banko direktoriumi. K.Čiumačenkos tautietis Mironas Vasilikas buvo Džordžo Sorošo lėšomis įsteigto „Tarptautinio perspektyvų tyrimų centro“ stebėtojų tarybos narys. Būtent tas centras rengė sutarties dėl laisvos prekybos tarp Ukrainos ir ES zonos projektą, tos pačios Asociajacijos sutarties, kurios nepasirašymas pernai Vilniuje ir sukėlė protestus bei smurtą Kijevo gatvėse. Beje, neseniai ponas M. Vasilikas tapo „PBN Hill+Knowlton Strategies“ generaliniu direktoriumi. Ta pati agentūra „PBN Hill+Knowlton Strategies“ buvo atsakinga ir už Ukrainos žydų kilmės boksininko Vitalijaus Klyčko (šiuo metu Kijevo mero) pristatymą JAV valstybės departamentui, Baltiesiems rūmams,… Skaityti daugiau »

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top