Klausas Švabas kasmetiniame tarptautiniame viršūnių susitikime ragina vykdyti pasaulinį ekonomikos perstruktūrizavimą

Jei perstruktūruojate ekonomiką, dėl to sumažėja pajamos, disponuojamos pajamos, dėl ko gali kilti plačios apimties socialinė įtampa, kurią stebime mūsų pasaulyje.

Klausas Švabas (Klaus Schwab) pirmadienį pradėjo šių metų B-20 susitikimą (B-20 susitikimas – tai G20 susitikimo dalis, skirta tarptautinės verslo bendruomenės idėjų mainams) Indonezijoje kviesdamas didelio masto pasaulio ekonominės, politinės, socialinės ir ekonominės sistemų perstruktūravimui.

Kviesdamas visuotiniam pertvarkymui, Švabas, vokiečių ekonomistas, einantis Pasaulio ekonomikos forumo pirmininko pareigas, teigė, kad pertvarkymas ne tik užtruks „kelerius metus“, bet ir greičiausiai sukels kančių paprastiems žmonėms.

„Jei pažvelgtumėte į visus iššūkius, galime kalbėti apie daugialypę krizę, ekonominę, politinę, socialinę, ekologinę ir institucinę krizę. Bet iš tikrųjų tai, su kuo turime susidurti, yra gilus sisteminis ir struktūrinis mūsų pasaulio restruktūrizavimas. Ir tai užtruks šiek tiek laiko. Ir pasaulis atrodys kitaip, kai peržvelgsime šį pereinamąjį procesą “, – sakė jis.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top