Kokios savivaldos lietuviams reikia? Klausimynas piliečių organizacijoms ir piliečiams

Kviečiame Lietuvos valstybės likimui neabejingus piliečius ir piliečių organizacijas užpildyti Virgilijaus Bulovo parengtą anketą, kuri leistų parengti bendrą, daugumai priimtiną platformą savivaldos reformai.

* * *

Pagrindinės vietos savivaldos nuostatos ir tikslai

Lentelėje pateiktos vietos savivaldos nuostatos nėra vieno autoriaus kūrinys, taip pat tiksliai neatspindi kurio nors vieno visuomeninio judėjimo platformos (gal artimiausia yra „Pilietinės iniciatyvos“ platforma).

Anketos tikslas – sužinoti daugybės Lietuvoje egzistuojančių visuomeninių judėjimų ir organizacijų požiūrį į vietos savivaldą. Gavus atsakymus ir asmenų pastabas, priartėjimų keliu bus suformuota vieninga platforma – reikalavimai, kurie bus pateikti Seimui ir kuriais remiantis bus galima parengti vietos savivaldą liečiančių įstatymų pataisas.

Prašome aktyviai dalyvauti elektroniniame aptarime, reikšti savo nuomonę, komentarus ar pasiūlymus. Dalis klausimų yra diskusiniai, todėl ypatingai svarbi jūsų nuomonė.

Kad būtų galima patikslinti iškilusius neaiškumus ir vėliau persiųsti patobulintą versiją, prašome nurodyti elektroninio pašto adresą.

Anketa parengta Word formatu, tad pastabas galima rašyti tiesiog byloje, kurią galima atsisiųsti ČIA.

Užpildytas anketas siųskite šiais adresais: virg.bulovas@zebra.lt, jonas.punys@ktu.lt.

* * *

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top