Komisaras S. Skvernelis: Mes didžiuojamės kruvino darbo rezultatais

Postą dėl rotacijos paliekantis Kauno apskrities policijos vadovas Algirdas Kaminskas šį trečiadienį pristatė praėjusių metų policijos veiklos ataskaitą. Paskutinės A. Kaminsko ataskaitos klausęsis generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis taip pakomentavo neva vis gerėjančius policijos darbo rezultatus.

„Pagrindinis policijos vertintojas yra žmonės, bendruomenė. Mums nereikia dirbtinio rezultato. Sociologinės apklausos, kurias kiekvienais metais atlieka vis kita bendrovė, rodo, kad 69 proc. visuomenės pasitiki policija. Šis rodiklis auga jau eilę metų. Kaune šis rodiklis dar geresnis. Mes didžiuojamės šiuo rezultatu, kuris pasiektas kruvinu darbu – tiesiogine ir netiesiogine prasme. Policija žygiuoja pirmyn, yra šiuolaikiška institucija“, – kalbėjo generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

Paprašytas pakomentuoti šį išties sukrečiantį Lietuvos policijos vadovo prisipažinimą, Seimo narys Naglis Puteikis sakė: „Ir generalinis komisaras Saulius Skvernelis, ir Kauno policijos komisaras Algirdas Kaminskas du kartus žadėjo visuomenei papasakoti apie dviejų Kauno policininkų kruviną darbą – 72 metų močiutės, vaikų darželio auklėtojos, Agotos Ramanauskienės sumušimą iki komos (iki kraujo sudaužyta galva ir smarkiai sumuštas pilvas) už tai, kad ji neva be leidimo prekiavo savo pačios išaugintomis vaistažolėmis ir obuoliais. Jau treti metai, kai nei vienas, nei kitas policijos vadovas nieko nepasakoja, taigi trečius metus apgaudinėja visuomenę, o policininkai, sumušę močiutę, kuri po komos liko kaip penkerių metų vaikas, toliau kyla karjeros laiptais.“

Ir pridūrė: „Koks bus kitas jų kruvinas darbas?“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top