Koncerte minint Donecko „liaudies respublikos“ įkūrimo sukaktį skambėjo fašistiniai maršai ir buvo demonstruojami nacistiniai gestai

cenzor.net

Vadinamosios „Donecko liaudies respublikos“ įkūrimo sukakties proga Donecko miesto Lenino aikštėje buvo surengtas koncertas.

Kaip praneša „Cenzor.net“, scenoje koncerto dalyviai žygiavo skambant fašistiniams maršams, o žiūrovus sveikino tradiciniais nacistų gestais. Šio koncerto vaizdo įrašą savo „YouTube“ puslapyje paskelbė interneto vartotojas Frankenstein1.

„Donbaso separatistai mėgdžioja nacistus ir demonstruoja nacistinius gestus“, – parašė jis prie vaizdo įrašo, pavadinto „Lenino aikštėje DNR mėgdžioja nacistus“.

censor.net.ua

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pridurkai

ir pridurkes.

Raigerdas

АЛЕКСАНДР СОЛЖЕНИЦИН – „Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма, – это ,быдло никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но… смертные”…

Taigi

Labai taikliai meno kalba pavaizdavo ukrus.

Julius

Man rodosi, ponai ir ponios, kad čia pavaizduotas toks vietinių Donecko menynykų sukonstruotas vaizdelis, parodantis, atseit, vargšės Ukrainos kančias juodųjų banderovcų apsuptyje. Kiek jis vykęs menine-propagandine ir kitomis prasmėmis, lai kiekvienas pasižiūrėjęs spręndžia pats…Didesnė bėda, kad „Tiesos” portalas antrašte ir tekstu iš esmės pateikia ne TIESĄ ie net ne faktą, o grubokai pateiktą propagandinį produktą, ibo, vadovaujantis šio vaizdelio pateikėjų logika, labai galima sakyti, kad TIESOS portale nuolat skamba fašistiniai maršai ir demonstruojami fašistiniai gestai. Nesilygiuokite į prezidentinės respublikos provokatorius, ponai.

ruta

Kadangi savo smegenu neuztenka ideologijai ,tai Kremlius tupi ‘sartyre’ ir studijuoja hitlerio ‘Main kampf’ir pritaiko dabarties Rusijos bukiams , kaip matome -priima na ‘ura’.

VaidasVDS

Bjaurus propagandinis renginys.
Bet su jo pavadinimu ir su straipsniu prašauta.
Realiai čia tyčiojamasi iš Ukrainos, parodant, kad ji yra fašistinė.
Bet kokiu atveju tik idiotai gali tokius maršus ir tokias „parodijas” demonstruoti…

trumpai

straipsnio autorius ziuri i knyga bet mato spyga.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top