Konservatoriai: referendumas antikonstitucinis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos viešųjų ryšių grupė išplatino partijos pirmininko pasirašytą partijos Tarybos nutarimą, kuriame teigiama, jog birželio 29 d. referendumas Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo yra „antikonstitucinis“.

Skelbiame visą TS-LKD partijos Tarybos birželio 21 d. nutarimą.

* * *

TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ TARYBA

NUTARIMAS

2014 m. birželio 21 d.

Dėl referendumo Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimui

TS-LKD Taryba remdamasi 2014 m. sausio 25 d. nutarimu „Dėl referendumo, kuriuo siūloma drausti parduoti žemę ES piliečiams ir sumažinti reikalavimus referendumui sušaukti“ išreiškia savo principinę poziciją, kad nepritaria birželio 29 d. rengiamam referendumui Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo.

Manome, kad šis referendumas yra antikonstitucinis, prieštaraujantis Lietuvos prisiimtiems tarptautiniams įsipareigojimams 2004 m. patvirtintiems referendumu Lietuvai stojant į ES ir atveriantis kelią tolimesnėms populistinėms iniciatyvoms, kurios gali sukelti politinę sumaištį, sumenkinti parlamentinę demokratiją ir kelti grėsmę ekonomikos augimui ir visuomenės gerbūviui bei nacionaliniam saugumui.

Todėl primygtinai raginame TS-LKD narius ir visus Lietuvos žmones birželio 29 d. referendume nedalyvauti (neiti į jį).

TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top