Konservatorių partijai nuo šiol vadovaus Gabrielius Landsbergis

Šeštadienį vykusiame antrajame tiesioginių rinkimų ture TS-LKD partija savo pirmininku išsirinko Gabrielių Landsbergį – už jį balsavo 4304 (54 proc.) konservatoriai, Irena Degutienė surinko 3617 (46 proc.) balsų.

Antrajame ture dalyvavo daugiau nei 50 proc. partijos narių – jame balsuota aktyviau nei pirmajame.

I.Degutienė sako gerbianti partijos narių pasirinkimą: „Esu nei nusivylusi, nei ką. Gerbiu partiečių pasirinkimą ir savo konkurentui linkiu kuo geriausios sėkmės“.

Paklausta, ar sutiktų tapti partijos vicepirmininke, ji teigė, kad tai priklausys nuo G. Landsbergio. Šis BNS šeštadienį sakė siūlysiantis I.Degutienei tapti jo pavaduotoja.

Naujasis Tėvynės sąjungos vadovas G. Landsbergis patvirtino, kad svarbiausias jo uždavinys yra ruoštis 2016 metų Seimo rinkimams.

„Svarbiausiu savo uždaviniu laikau intensyviai ruoštis 2016 metų Seimo rinkimams, pristatyti programą, kalbėti su partijos nariais, kaip atsinaujinti, kad sustiprėjusi partija galėtų sėkmingai dalyvauti rinkimuose į Seimą“, – BNS sakė naujasis konservatorių lyderis.

„Dėl darbų – mūsų partijos vienybė turi būti užtikrinta. Turime aiškiai sudėlioti planą – susitiksime su frakcijos nariais, prezidiumo nariais, kad išgirstume jų nuomonę, poziciją“, – pridūrė G.Landsbergis.

G.Landsbergis BNS pakartojo, kad kol kas europarlamentaro mandato neatsisakys – iš Europos Parlamento jis pasitrauksiąs tik tuomet, kai bus suformuotas partijos Seimo rinkimų sąrašas, kuriame jis būtų pirmasis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kol Garliavos

mergaitė nebus laisva,tol partijai sėkmės teks palūkėti.Teks išspręsti šį keblų rebusą,o ir tada bus dar daug nuosėdų buvusių jūsų rinkėjų širdyse.Reikia atgailos.

Atgaila

Jei partija paliko mafijai sudoroti Garliavos mergaitę ir ją užtarusius žmones, tai laukti tokios partijos atsinaujinimo nėra jokių šansų. Tik atgaila gali padėti…

ura.

nuosirdus sveikinimai nuo turkmenu,tadziku,uzbeku ,kazachu,azerbaidzano tautu tevu.

dar daugiau nusisuks nuo konservų

negeras kvapas sklinda nuo konservų.

to Kol Garliavos

Gal skatete kvietima /drasiaus kelias/,kur zmones yra kvieciami i Kloni?

primenu

olialia pupytis buvo 20 metų šios kontorėlės nariu.

Konservus

prasmirdusius į savartyną. Tik ten jų vieta.

Šiaip ... komentatorių  pamastymai ,,

……Antrajame ture dalyvavo daugiau nei 50 proc.,… kur kiti ? .. kiti, Septyni tūkstančiai partiečių balsavo turbūt ,,,, už Naglį Puteikį – (sugrąžinsime žmonėms tai, ką nesąžiningi politikai iš jų atėmė) Ne Lietuva lošė, bet konservatoriai, o ar išlošė, matysime per seimo rinkimus. Ši partija-tai dar ne Lietuva. Apsiraminkit, ne visada skiepai prigyja Gera žinoti, kad partija suvokia kilmės reikšmę. Šiuo atveju išrinktojo pirmininko kilmė aristokratiška. Aristokratai suvokia garbės reikšmę ir elgiasi atitinkamai. Sveikinu Senelį ir Vaikaitį bendražygių aukšto įvertinimo proga! Jūsų žiniai tada niekas nežinojo kad yra du Landsbergiai, mano tėvai balsavo uz V.Landsbergi ir labai nustebo kad i EP pakliuvo anūkas. Tai va, tada per ta afera pirma karta tauta išgirdo apie anūką. Kad jaunas – sutinku, kad… Skaityti daugiau »

Kritikas Pikčiurna

Šiam Gabrieliaus ir partijos ketinimui atsinaujinti galima tik pritarti.
Tačiau gerai žinome, kad atsinaujinimas prasideda nuo išpažinties, atgailos bei atsiprašymo. Ar pajėgs partija, su Gabrieliumi priešakyje, atsiprašyti už padarytas klaidas bei nuoskaudas, kai už jų nugaros stovi du ankstesni lyderiai – jo senelis ir Andrius Kubilius ir visas būrys tarpusavyje nesutariančių jų šalininkų?
Bijau, kad atskirtis partijos viduje ir nuo Lietuvos yra per daug didelė. O gal partija, „atėjusi visiems laikams”, tik perdarinės Lietuvą pagal savo sukirpimą?
Rinkimai parodys ar Lietuva to nori, jei, žinoma, ji pati žino ko nori…

internauts

na ką?
belieka tik pasveikinti. O Degutienės patirtis irgi pravers. Sėkmės atsinaujinant. Gal daugiau jaunimo pritrauksite.

hmm..

Gabrielius turi labai protingą žmoną Austėją.
O apie vyrą nemažai pasako jo pasirinkta žmona.

Koks man skirtumas

Da pošli oni vse konservatoriai.

gudi giria

Dedule semesi ziniu is Rusijos istorijos.Nikalai piervyj-Nikalai vtaroij,tai ir Lietuvai pritaike Vitold piervyj-Vitold vtaroij.Gal ir sioks toks varijantas suveiks,kaip visos informacines priemones okupuotos,kazkiek pristabdys gal Tiesos skverbimasi I piramides virsune.

Diedukas

Valio!!!
Ketvirtojo Velykų sekmadienio Geroji Naujiena: „Aš – gerasis ganytojas“

Tarp kitko

Tik keli pastebėjimai: 1) Partija prifarširuota mirusiomis „dūšiomis” siekiant gauti didesnę dotaciją iš valstybės biudžeto ir vaidinant didelį „svorį”. 2) Pasyvus partijos narių dalyvavimas savo vadovo rinkimuose rodo visišką partijos supuvimą ir degradavimą į uždarą viršūnėlės bei padlaižių gaują. 3) Naudojantis valstybingumo tradicijos nebuvimu (1569 – 1795 lenkai sėdėjo ant sprando, 1795 – 1918 caras, TIK 1918 – 1940 NEPRIKLAUSOMI, 1940 – 1990 kremlius, TIK 1990 – 2004 NEPRIKLAUSOMI,nuo 2004 Briuselio ir sionistinių bankų vergijoje) Dėdulė „padovanoja” ne tik ždanovietę bet ir savo anūką pagal Š.Korėjos bekono pavyzdį. p.s. nereikėtų dumti akių apie naujojo vado aristokratišką kilmę – žydai niekada nebuvo aristokratiškos kilmės.

GABRIELIUS

gali ramiai uždarbiauti Briuselyje.Bet kokiu atveju jis tik iškaba . Už jį dirbs senelis ir Kubilius…

Vai me

Šie rinkimai, tik patvirtino mano nuomonę, apie šią partiją. Jeigu, soc.demai ir liberalai- vagių partijos, tai konservatoriai- idiotų partija.Smagu ziurėti, kaip konservatoriai, patys neša savo partiją, į politinių partijų sąvartyną.

hmm.. Gabrielius

patikėk, jis tikrai ne iš tokių.

hmm..

komentarų nyksčių matosi, kad dauguma žmonių turi IŠANKSTINĘ nuomonę ir net jei Gabrielius darytų puikiausius darbus, jie savo nusistatymo nekeistų. Dovanokit, bet taip mąsto tik užsispyrę avinai ir asilai. sorry.

hmm.. >tarp kitko

ką tau blogo ta „ždanovietė” padarė?
esi Snoro akcininkas?
dirbi Latvių gatvėj?

Anfisa

Avinu armija,vedama liuto,pavojingesne,negu liutu armija,vedama avino..

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top