Kovo 11-osios išvakarėse VSD pateikė pareigūnams praėjusių metų veiklos ataskaitą

Valstybės saugumo departamentas kovo 10-ąją savo svetainėje vsd.lt pranešė, kad, „vykdydamas įstatymais numatytus atskaitingumo ir priežiūros įpareigojimus, šiandien Valstybės gynimo tarybos (VGT) nariams pateikė Departamento 2013 metų veiklos ataskaitą“.

Patria et veritas (Tėvynė ir tiesa) – skelbiama Gedimino Grinos ir Romualdo Vaišnoro vadovaujamos, neskaidria, antikonstitucine veikla išgarsėjusios, pagaliau pačią Lietuvos prezidentę didžiai nuvylusios įstaigos interneto svetainėje.

Įsidėmėtina: savo metinę veiklos ataskaitą VSD šį kartą pateikė ne Seimui, bet jau seniai neveikiančios, į posėdžius nekviečiamos Valstybės gynimo tarybos nariams. Dar vienas aktyviai politiniame gyvenime dalyvaujančių departamento vadovų pokštas?

Oficialus departamento pranešimas skelbia:

„VSD metinės ataskaitos tikslas – informuoti priežiūrą vykdančias institucijas apie Departamento valdymą ir administravimą, materialinį ir techninį aprūpinimą, užduočių skyrimo ir jų vykdymo būklę.

Atkreiptinas dėmesys, kad 2013 metų VSD veiklos ataskaita yra pirmoji, kai, įsigaliojus naujoms Žvalgybos įstatymo nuostatoms, Departamentas buvo pertvarkytas dirbti pagal žvalgybos principus. Žvalgybos įstatymas taip pat įgyvendino ir Prezidentės iniciatyva parengtą žvalgybos koordinavimo stiprinimo koncepciją, kuriai yra pritarusi Valstybės gynimo taryba.

VSD 2013 metų veiklos ataskaitoje pateikiama detali informacija apie Departamento svarbiausius uždavinius, ir prioritetines veiklos kryptis žvalgybos, kontržvalgybos, įslaptintos informacijos apsaugos ir kitose srityse, Departamento vykdytomis užduotimis ir veiklos metodais, žvalgybinės ir kontržvalgybinės veiklos rezultatais. Ataskaitoje pateikta informacija apie VSD personalo sudėtį ir kaitą, detalios žinios apie Departamento biudžetą, infrastruktūrą, materialinę ir techninę bazę bei VSD skirtų resursų panaudojimą.

Informacija visuomenei apie VSD veiklą ir Departamento fiksuojamas grėsmes nacionaliniam saugumui bus pateikta artimiausiu metu.“

Taigi piliečiams tenka laukti to artimiausio meto, kai VSD pateiks informaciją apie savo veiklą ir jiems.

Papildyta. VSD informacija visuomenei:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top