Krescencijus Stoškus. Atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena gyvenantiems pareigūnams

Mane labai stebina mėginimai menkinti Lukašenkos vaidmenį telkiant bėglių srautus prieš Lietuvą. Pasitaiko net ir tokių nuomonių, kad Lukašenka čia nieko nepadarė, vien „tik nustojo saugoti sieną su EU“.

Bet tai klaidinanti ir pavojinga nuomonė. Kadangi ji pateisina begėdišką valstybės nesugebėjimą priešintis karinei invazijai, padeda naiviems politikams vengti atsakomybės už tos invazijos padarinius, o nesąžiningai žiniasklaidai meluoti, jog sienų pažeidėjai yra ne Lukašenkos sutelktinė jėga, o tokia pat standartinė migracija, kuri anksčiai veržėsi į Ispaniją, Vokietiją, Britaniją ir kitas Vakarų šalis. Sienų pažeidėjai tapatinami net su lietuvių emigrantais, ištisus dešimtmečius plūdusiais į turtingas šalis. Aš jau nekalbu apie tuos keistus žmogelius, kurie net ėmė didžiuotis, kad Lietuva jau tapo tokia „patrauklia šalimi“, kaip mums Airija ir Jungtinė Karalystė.

Tokiems žmonėms labai būtų pravertę bent išklausyti sensacingąją Lukašenkos kalbą, pasakytą Baltarusijos liaudies atstovų suvažiavime. Ten buvo nurodyta, kokie nauji santykiai yra nustatomi su kaimyninėmis šalimis (pirmiausia su Lietuva, Lenkija, Ukraina). Bene pirmąsyk Baltarusijos politikai pritaikytas hibridinio karo terminas, o kartu ir savotiškai paskelbtas pats hibridinis karas. Šio suvažiavimo išvakarėse net buvo nominuotas naujas generolas šiai misijai vykdyti. Bet kam tą žinoti, kai ramiau nežinoti.

Bet atsakyti už savo likimą teks net ir tiems, kurie leido savivaliauti tik šia diena (daugiausia 4 metams) gyvenantiems pareigūnams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

kartais aplanko durna mintis,juk Rudnikai ir kita vietove koks palankus placdarmas „vakarai 2012m.” uzpulti sali,iki Vliniaus ir seimo rumu pateksi be suvio.Balkaus reportaze zmogus sake,kad 30km spinduliu nera nei policajaus,nei mediko pirmi atvaziuoja po 40 min,antri 50min,o Vilnius tik 50 km nuo Astravo.Net suo nesulos?Ar mums pasiruosti pakelti rankas,ar tiesiog laukti su gelemis?Nemanau,kad atsiras daug tu ,kurie panores apginti tuos nuosavus teroristus?
Stai kaip lengvai prarandame laisve,o Strikuliene ne be reikalo primine,kas uzmokejo gyvybemis uz laisve?

Diedas

Protingos mintys.
Bet kažkaip neįsipiešia į bendrą vatinių internetinių portalų ir jūtūberių foną, kurie bet kokia proga suranda kaip apdergt Lietuvą ir mus.
Ten skamba ,”MES durni, MES nemokam draugaut, MUMS galas, MES bankrutuojam, ESAM ne valstybė, LIETUVA nemoka susitart, LIETUVA klysta, LIETUVA pralaimi, LIETUVA turi tylėt, LIETUVA turi atsiprašyt, t.t. ir t.t.
O ištroškę lovio neužsičiaupdami vaitoja:
Kūūūūūbyyyyllius…
Uoj, atsprašau, plokštelė pasikeitė – Laaaanzbergyyyys viską sugriovė, užsakė lėktuvus atsibastėliams ir davė pinigų bilietams.
Aukščiau esantis straipsnis , kai saulės spindulys.
Nes pavarčius žiniasklaidą pradeda rodytis, kad Lietuvoje be eurokomsomoltsų ir kremlinės vatos daugiau žmonių nėra.
Bet, parsidavėlai (nesvarbu kuriems) nedžiūgaukit.
Yra Lietuvoje ir dorų patriotų.
Ir labai daug.
Tik mūsų niekas neatstovauja.

Diede,

palik Landsbergį ramybėje, kai yra kietesnių. Kibk, pavyzdžiui, į Ožkelytę. Bijai, ane?

Povilas

Tapatinti lietuvius emigrantus su dabartiniais atbėgėliais gali tik visiškas durnius!
Lietuvis svečioje šalyje pirmiausia ieško darbo ir būsto.
Ar kas girdėjo, jog atbėgėlis prašytūsi darbo?
Ar jie ieško kur galėtų apsigyventi?

ah1

Lietuvos sienos kiauros – kaltas Lukašenka? Merkel šaukiasi migrantus – kaltas Lukašenka? O gal atvejis, kaip mūsuose sako, „kas užsi=ko tas ir suriko?

to ah1

O kas iš lietuvaičių jų šaukėsi? Ar ne socdemai ir liberoidai su konciervais?

Prie sienos su Lenkija

stovi policija,kuri vertina išvažiuojančius iš Lietuvos.Tikriausiai,tai dėl to,kad neišvažiuotų nelegalai.

MAGA

Dulkėms nusėdus po ginčijamų lapkričio 3 d. Prezidento rinkimų, vis daugiau amerikiečių skeptiškai vertina jų rezultatus, o daugiau rinkėjų dabar teikia pirmenybę teismo ekspertizėms, kad patvirtintų nurodytų rezultatų autentiškumą. Remiantis nauja „Rasmussen Reports“ apklausa, dauguma tikėtinų JAV rinkėjų – 55 proc. – palaiko teismo ekspertizę, kad įsitikintų, jog nebuvo sukčiauta. 29 proc. priešinasi tokiam auditui, o 17 proc. abejoja. 900 tikėtinų rinkėjų, buvo apklausta birželio 20–21 d., jos paklaida 3 procentai. Remiantis ataskaita, 41 proc. rinkėjų netiki, kad Joe Bidenas sąžiningai laimėjo prezidento rinkimus. Vasarį tik 34 proc. taip manė. 71 proc. respublikonų palaiko ekspertizę, kaip ir Arizonoje. Tačiau stebėtinai daug demokratų (38 proc.) taip pat palaiko tokius auditus. Solidi dauguma (57 proc.) Nepriklausomų rinkėjų taip pat nori teismo ekspertizės… Skaityti daugiau »

Paulius

labai keisti pono Stoškaus minties viražai šįsyk.

Pauliau,

tai kada tapsi Saulium? Jau minėjau tau, kad čia ne delfio skaitytojai ir gudragalviškus komentarus rašinėti – tuščias reikalas.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top