Kristina Zamarytė-Sakavičienė. „Ir ne, aš neagituoju už G. Nausėdą. Aš agituoju prieš destrukciją“

Kad LRT yra ideologinės ir politinės propagandos kanalas, jau seniai faktas kaip blynas. Pripratome ir mintyse linkime nesustot – lai jūsų siekiai matosi kaip ant delno. Tačiau nacionalinis transliuotojas vis tiek sugeba nustebinti savo „pokštais“.

Gali nepatikti G. Nausėda kaip asmuo, galima nesutikti su jo pasisakymais ar vykdoma politika, būtina nepagrįstus sprendimus kritikuoti… Bet čia ne tai.

Respublikos prezidento konstitucinis statusas šiuolaikinėje demokratijoje yra ypatingas – jis ir svarbus vykdomosios valdžios pareigūnas, ir valstybės vadovas. Valstybės vadovas yra visų valdžios grandžių ir konstitucinės sanklodos tinkamo funkcionavimo garantas. Tarptautinė teisė pripažįsta prezidentui valstybės atstovavimo tarptautiniuose santykiuose kompetenciją, numato tarptautinę apsaugą užsienio šalyse ir t.t., ir t.t.

Ir štai mūsų mokesčiais išlaikomas „nacionalinis“ transliuotojas su R.Miliūte priešakyje leidžia sau tyčiotis ir menkinti vieną svarbiausių demokratinės valstybės institucijų. Ir tai tik vienas iš daugybės panašių atvejų.

Filosofija paprasta: jei tauta į šią instituciją išrinko ne , tai mes – tikroji ir nepakeičiama Lietuvos valdžia – jį nupaksinsime ir priversime išrinkti . O po to – nors ir tvanas. Visuomenės pasitikėjimas demokratine santvarka ir pagarba valstybės vadovo institucijai – absoliučiai dzin.

Man nereikia tokio nacionalinio transliuotojo. Nenoriu savo mokesčiais finansuoti LRT ir remti įžūlių, savo įtaka piktnaudžiaujančių ir objektyvumo bei kitų privalomų principų nesilaikančių žurnalistų.
Juk jų ir jų užsakovų braižas tas pats – kalbėdami apie demokratiją, jie visomis išgalėmis ją griauna.

Ir ne, aš neagituoju už G. Nausėdą. Aš agituoju prieš destrukciją.

#defundLRT

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Meskit

Tas medicinines mėlynas kaukes į šiukšledėžę. Jos nesveikos. Pilnos kažkokių mažų šiukšlių (į karštą vandenį pamerkus jos išplaukia). Kvėpuojat „nuodais”, negerai organizmui. Yra kitų kaukių, kurios ne tokios nuodingos.

O Europos prokurorai ar žino

Kad pas mus Lietuvoje prezidentė Grybauskaitė taip kovojo su korupcija, rašydama meilės laiškus Masiuliui?

Visiskas dugnas

Policija, prokuratūra, teismai – viskas supuvę šioje skyleje. Pabėgo 1 milijonas piliečiu iš šiukšlių valdomos šalies ir tikiu tai dar ne galas emigracijai.

DD plius DD

Nei pridėsi nei atimsi. Zamarytė-Sakavičienė yra viena tų viešų kalbėtojų, dėl kurios kalbų galima nesirūpinti- visada aukštos prabos ir, jei norit, kokybės. Jei ką sako, sako aiškiai iš esmės ir tvirtai. Pagyriau, nes tai toks retas atvejis, kai pagirti galima be dvejonių.
O štai tūla Miliūtė… Hmm. Jei pagirti ir galima, nebent su didžiulėmis ir pelningomis pastangomis.
Bet galų gale čia banalus simpatijų-antipatijų reikalas. Tačiau ne visai. Kaip teisingai sako autorė-Prezidentas ne marti ir ne žentas, o pirmiausia tautos renkamas pareigūnas. Miliūtė ir jos būrys su žemu ir bjauriu Tapinu priešaky mano kitaip- prezidentai turi būti aprobuoti teisingame ratelyje…
Apie tokius ratelius liaudyje užgimė dainuška- ” mūs kolūkio pirmininkas vidury ratelio, mūs kolūkio pirmininko b..bis iki kelių”

janina Vaitkevicius

Rimtai, tiesiai, aiškiai ir deąsiai pasakyta mąstančios lietuvės nuomonė. Ačiū už neabejingumą…

Kis

negi kiekviena sliure gali drabstytis purvais ir ji ne prie ko.Radzeviciau,arnegalimasia dvejetukinike,kuri uzbaige nezinia per ka zurnalistika sprendzia tokias problemas?

Visi rytoj einame į minėjimą

Visi dalyvaukime Sukilimo minėjime Lukiškių aikštėje!

Al.

Ką dar turi padaryti LRT, kad NS ir kitos demokratinės jėgos pagaliau paskelbtų LRT boikotą ?

tiek

Tą LRT laikas paskelbti už istatymo ribų. Rimtai.

Hm.

Šiaip, reikia pripažinti, kad iš Nausėdos išėjo šaunus Prezidentas. Ir genderlogai jo neišgąsdins. O dauguma rinkėjų palaikys.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top