Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jeigu žmonės išties būtų ‘educated’, nemaža jų dalis nebūtų ir ‘vaccinated’

Ministras A.Dulkys ramiai pasakoja, o mes turėtume ramiai sutikti, kad vakcinacija nuo Covid taps kasmetine norma. Nusimato de facto privalomas nuolatinis masinis skiepijimas nuo ligos, kurios mirtingumas jauname amžiuje yra žymiai mažesnis nei sezoninio gripo, jei atmestume statistikoje figūruojančius atvejus, kai teigiamas Covid testas sutapo su tikrąja mirties priežastimi (pvz., autoavarijoje patirtais sunkiais sužalojimais, paskutine vėžio stadija, infarktu ar kitomis savaime mirtinomis patologijomis).

Iki pastarųjų metų visoje biomedicinoje galiojo fundamentalus principas – laisvas ir informuotas paciento sutikimas dėl bet kurios medicininės intervencijos. Covid vakcinų atžvilgiu šis sutikimas dažnai yra nelaisvas ir neinformuotas.

Daug žmonių sutinka vakcinuotis ne laisva valia ir ne dėl to, kad jie nori apsaugoti savo ar aplinkinių sveikatą (pastarasis tikslas išvis moksliškai nepagrįstas), bet todėl, kad yra spaudžiami „galimybių paso“ politikos, kuri ignoruoja konstitucinę prigimtinių, lygių ir neatimamų žmogaus teisių sampratą ir remiasi Vyriausybės arbitraliai suteikiamų teisių paradigma.

Žmonės nėra informuoti apie galimas neigiamas Covid vakcinų pasekmes sveikatai, nes jos nėra žinomos, kol neatlikti įprastai privalomi klinikiniai tyrimai, o farmakologinis budrumas Covid vakcinų atžvilgiu Lietuvoje faktiškai neveikia – net ir apie mirtis bei sunkias nepageidaujamas reakcijas nepranešama, todėl skelbiamoje statistikoje jos neatsispindi.

Stebint FB rėmelių karus atrodo, kad Lietuvoje už skiepą duoda ne cepeliną, o universiteto diplomą. Įdomu, kad JAV statistiškai labiausiai nelinkę skiepytis asmenys, kurie turi mokslų daktaro laipsnį. Matyt, jie įsivaizduoja, kaip „daromas mokslas“, kurio užsakovas yra farmacijos pramonė.

Kol vakcinų klinikiniai tyrimai dar net neįpusėjo, „tikėjimas mokslu“ iš tiesų reiškia tikėjimą televizija ir internetu, t.y., PR nukaltomis frazėmis bei išvedžiojimais, manipuliuojant išimtinai palankiais mokslo duomenimis, bet nutylint tai, kas visuomenėje sukeltų rimtas abejones.

Jeigu žmonės būtų educated apie tai, kaip veikia farmacijos pramonė ir viešosios nuomonės formavimo priemonės, jų „tikėjimas mokslu“ stipriai susvyruotų. Gali būti, kad nemaža dalis jų nebūtų ir vaccinated.

Ir turbūt dauguma priešintųsi be realaus mokslinio, teisinio ir faktinio pagrindo stumiamam „galimybių buldozeriui“, nes jis diskriminuoja, segreguoja ir ilgainiui galutinai suskaldys mūsų visuomenę bei sunaikins teisinės valstybės ir demokratijos institutus.

#nelaisvas #neinformuotas #nesutikimas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trumpai, aiškiai, argumentuotai. Ačiū, Kristina.

Tik atkreipčiau dėmesį, kad pirmieji parsiduoda, priverstinę vakcinaciją propaguoti imasi taip pat educated, o ne pusmokslė vargo liaudis
– farmacijos pramonės, viešosios nuomonės formavimo,
politines grupuotes ir pan. aptarnaujantys profesionalūs kadrai.
Priešinimasis priverstinei vakcinacijai įgijo kovos už savo ir kito asmens laisvę, moralinės ir pilietinės brandos patikra, skiriamuoju ženklu.

stasys

Kartais gyvenimui reikia autore ir duoti ne tik iš jo reikalauti rožių.. Sveikata brangus turtas mūsų visuomenėje , bet juk negalite teigti jog valdžia nedavė laiko alsispręsti ir pagalvoti . Priešingai paliko netgi įstaminine landa kurios dėka galite gyventi ir ne ‘vakcinuota’.

daug klausimų

Pritariu autorei, stebina, kad pas mus daug mokslo žmonių, taip pat ir garbingų profesorių, „įsirėmina” facebook’e. Nesinori tikėti, kad jie tai daro dėl to, kad jiems už tai mokama, bet tuomet kyla abejonių – tai koks tas mūsų mokslo ir mokslininkų lygis? Juk tai kol kas ne ne vakcinos, bet eksperimentiniai produktai, už kuriuos, beje, niekas – nei gamintojas, nei valstybė – neatsako. Kaip galima įvesti priverstinį skiepijimą tuo, kas nėra oficialiai patvirtinta ir tik pats žmogus turi prisiimti už tai atsakomybę. Visa tai, kas vyksta šiuo metu, neparemta sveiku protu, gyvename šizofreniškoje realybėje, pasekmės bus labai skaudžios…

O jei dar dėl

Galimybių paso,tai bandoma žmogaus gyvenimą visiškai pririšti prie mobilaus telefono.Pamirštant,kad šis telefonas yra nesveika ir turi būti naudojamas minimaliai.

Tik jau

nepurkštaukit, nes bus taip, kaip Pasaulio Kunigaikštis pageidaus, kurdamas naująją, pasaulį valdančiąją farmos klasę, kaip kadais drg.Stalinas, kokią ten klasę kūrė?

Papa Borgia

Taigi, kas tokie pirmieji pradėjo tikėti Moksliniu Komunizmu ir okupaciją vadinti išvadavimu? Taip ir dabar, būtent išsilavinę pirmieji puola melu tikėti ir skleisti dezinformaciją – siekti demagogijos meno aukštumų Kapsukėje, VDU ar Riomeryje. Kas tokie dabar aiškina, kad mažų, neskaitlingų tautų turėtų nelikti. Nelikti jų kalbų. Kam dabar labiausiai trukdo Lietuvių kalba, ar ne labai išsilavinusiems žmonėms, ką? Kas pagamino dirbtinį virusą? Ar ne tie patys labai išsilavinę žmonės,kurie už babkes pasirengę bet kam? Gyvename Dezinformacijos ir zubrylų amžiuje.

stasys

.. apie galimybiu pasą . Yra šimtai tūkstančiu žmoniu kurie nevaldo tokiu žinių ir neturi tokiu galimybių taip kaip internetas ,bankininkystė jiems tik ‘zabova’ jaunimėlio . Vienas momentas norėti turėti tvarkingai veikiančia sistemą kitas turėti realiu laikmečiu veikiančia. Tiesa sakant aš netikiu kad tas ‘pasas’ bus veiksmingas vaistas ir kaip verslas jo laikysis .Kas padengs išlaidas jo ? Be jokios abejonės už tai teks sumokėti politiniais dividendais .Vienok kas blogiau ? kriziniu metu turėti viskuo abejojančius valdančius ar tokius kurie daro taip kaip jiems tinka ir jiems reikia ? Klausimas filosofinis .. su kairės ir dešinės lenkiant pirštus .

Of course!

Vienas pasaulis, viena kalba, viena pasaulį valdanti tauta ir viena Farma – vieningas Covid-19. Geriau nebūna.

XXR

Nustebinot – šitiek klaidingų prielaidų ir aišku idiotiškos išvados viename straipsniūkštyje.

to XXR

Gal galėtum pagrįsti tas klaidingas prielaidas ir išvadas konkrečiai?

Dronas

>XXR

Galite išvardinti kas ne taip? Prašon sąžiningai atidirbti savo judo skatikus, išdėstykit viską smulkiai. Prišikt ir palikt kiekvienas moka, o tokia chaltūra kaip tamstos, yra rusijos federacijos, apmokamų sūskių lygio. Vienas sakinys, be argumentų, nuorodų ir faktų. Apgailėtina. Niekinga. Vis rėkiama rusai ten, rusai šen, o patys elgiasi lyginai taip, pat kaip rusijos apmokami kiauksėtojai. Koks jausmas būti STRIBU, dirbančiu prieš savo žmones? Tie irgi už valstybinius trupinius ar vogtus lašinius, „kovojo” prieš Lietuvos žmones.

kazys

Tai kad čia net ir nereikia būti labai jau ;educated; o tiesiog šiek tiek sveiko proto. Juk paskiepytieji serga? -serga ir MIRŠTA, šitokios informacijos pilna ir jos vis daugėja, net ir oficialiojoje žiniasklaidoje. Man jau užtenka vien šito fakto kad aš nesiskiepyčiau. P S jeigu kas sakys kad nieko apie tai nerašoma tai galiu konkrečiai nurodyti savo rajono laikrašti kuriame buvo straipsnis apie po miesto šventės susirgusius žmones ir ten buvo konkrečiai parašyta kiek susirgo NEPASISKIEPIJUSIŲ ir kiek PASISKIEPIJUSIŲ du kartus.

Papa Borgia

Kai tas žalias, kapsukinis jaunimėlis irgi pradės ginti savo prigimtines teises ir reikalauti ko nors sau geresnio, teisingesnio, iškart tos jų internetinės bankininkystės „zabovos“ pradings, kaip per mitingą prie LR Seimo rugpjūčio 10 dieną, kai buvo atjungtas internetas, mobilus ryšys ir tos bankinės „zabovos“. Kai iškart liks be nieko, nes jie tik ateina į suaugusiųjų nelengvą gyvenimą ir kol kas mažinai ką ten supranta. Išimčių yra, bet remtis jomis logika neleidžia.

Dronas

>to XXR Jūs ką? Pagrįsti? Čia pirmoji reagavimo grandies dalis pasireiškė. Išreikšti valdžiagyvių oficialų FUI. Pritempt už ausų argumentus, laiko, smegenų ir įgaliojimų nebuvo. Todėl atsakingas už tokių niekingų kakučiu palikimą, tiesiog sureagavo ir atliko darbą. Nors žinoma, vadint taip darbu, tai paminti pačia sąžiningo darbo dvasią, na bet tiek to, vadint kažkaip reikia. Dabar bus arba tyla, arba kažkas protingesnis (galbūt) pasistengs labiau, rašydamas atsakymą, tai yra tą patį oficialų valdžios palaimintą FUI 2.0, tik plačiau ir su pseudoargumentais, kurie subyrės pastatyti prieš faktus. Tokie kaip XXR yra žemiausia grandis, bet dabar manau čia bus pritrauktos „rimtesnės” pajėgos. Kad „padiskutuout”. 😀 Tipiška taktika. Tai elgiasi rusijos federacijos ir kinijos komunistų partijos apmokami komentatoriai. Čia nematau nieko naujo, pigu, primityvu,… Skaityti daugiau »

Čia ir kitur

labiausiai draskosi stribų palikuonys, įslaptintųjų su Saule kagebistų vaikai ir anūkai. Žaidžia liberoidiją. Visos tos baltosios pirštinės ir Putino stabdytojai tėra tipiški P utino Rusijos agentukai ir influenceriai. Kas, jei ne konservatoriai su pseudo laisvūnais artina mūsų varguomenę link Rusijos?

Prašalietis

Tik šiuolaikiniai „educated” gali kalbėti apie „tikėjimą mokslu” ir juo „tikėti”. Ankstesnieji „educated”, kurie baigė normalius nekomercinius mokslus jau seniai žino, kad tikrais mokslais ir jų dėsniais yra ne tikima, o jais naudojamasi realiame gyvenime. Normaliai „educated” žmogaus yra mąstoma ir tikima arba ne dalykais, kurie yra už žmogaus pažinimo galimybių ribos(Dievu, likimu, pomirtiniu gyvenimu, iš kur, kaip ir kodėl Žemėje atsirado žmogus….) Jokie realaus pasaulio ar žmogaus patirties nepatvirtinti ar neįrodyti dalykai mokslais niekados nebuvo ir nebus…, kad ir kokie „žymūs,visuotinai pripažinti” ir gausūs mokslininkai „priėję vieningos išvados patikėtų” ir visiems bekalbėtų ir visus „įtikinėtų galimybe būti ar nebūti”… Užtenka žmonijai vieno tokio, šiek tiek realybę realybę atitinkančio mokslo, kaip Enšteino „Tikimybių teorija”…, kurio dėka „educated” žmogelis gali kiek… Skaityti daugiau »

Povilas Gaidelis

Tikra tiesa. Žmogus daugiausia kenčia nuo neišmanymo. Svarbiausia – palaikyti gerą imunitetą. Šiais laikais, kai yra gausybė įvairiausių priemonių, tai padaryti nesunku. Žinoma, vien geros mitybos ir papildų nepakanka. Būtinas fizinis aktyvumas ir organizmo grūdinimas. Su Kovidu teko susidurti. Gavau jį kontakto būdu – rankos – akių gleivinė. Termoprocedūromis ir plataus veikimo spektro antibiotikais pavyko pasveikti. Vėliau kažkur virusą gavo mūsų šunelis. Išsivystė plaučių uždegimas. Pagydyti nepavyko, Teko užmigdyti. Kadangi gyveno kambaryje, natūralu jog virusų namuose buvo daug, tačiau nei žmona, nei aš nesurirgome. Nepaisant to, abu pasiskiepijome, nes tai – ne tik mūsų, bet ir mūsų visuomenės reikalas. Be to kiekvienais metais skiepijamės nuo sezoninio gripo. Tada nesergame, o jei ir patenka virusai, sergame lengvai. Neužmirškime, kad nuo gripo… Skaityti daugiau »

ah1

Galimybių pasas – tai visiškas pririšimas prie mobiliako, o mabiliakai prie ryšių G4,G5,G6 Huavėjai visokiausių, valdomi kinų technikos technoloijų su bar-kar kodais;taip kad Galimybių Pasas tai Komunistinės Kinijos mechanizmas per G5,6 komunistinei Kinijai kaupti ir kontroliuoti visa ką visa kam visa kam net nesuprantant kad valdomas ir kaip valdomas – na kuris suprantat paveikslėlinius kodus kas juose užkoduoda ir kuriai grupei pagal kokius požymius priskirti JŪS, ir kam JŪS būsit panaudoti?
Gal tiesiog atjungi pagal mobiliojo ryšio impulsą dėl auksinio milijardo?

Kas bus,

jei tiems mobiliakrams bus atjungta elektra, internetinis ir mobilus ryšis, kaip prie LR Seimo rugpjūčio 10 dieną? Kaip tada jie užgiedos likę be duonos ir be elektroninių pajamų – netikrų pinigų. Tokia diena jaunimėliui gali ateiti labai greitas, matant, kas vyksta šiandien Kabule ir kaip skleidžiasi Pasaulio Vyriausybė po Covid – 19 priedanga.

elfe

taip reletyvios tos „mokslines tiesos”. O ypc kai mokslo vardu, prabyla kokia Maldeikiene ar ituzes „second hand” nuomones formuotojas R.Valatka. reiktu paradet nuo to, kam si pandemijos krize naudinga pirmiausia.. juk visi puikiai zinom toki „shoko terapiauta”, pasivadinusi „filantropu”, kuriam kiekviena krize priaugina milijardus ir po ko jo itaka tik pleciasi.. jei jis i migracijos krize 2015 investavo 500 miljonu, nenustebkit, hjei grazos gavo maziausiai 5 milijardus.. tad reiktu paziuret, kiek investaves i Monsanto-Bayer- Phizer korporacija?. kodel su savo ir Putino kolega Klaus Shwab taip dziaugias Covid 19 atnestom galimybem ir taip skuba su tos naujos „biblijos’ C”Covid-19 GREAT RESET idiegimu, pradedant sutartimi su butent musu prezidentu Nauseda?.. Na, Putinas sako, kad jis pazistamas su Shwabu nuo 1992, ogi musu… Skaityti daugiau »

ah1

ar nelaikas pagalvoti apie mobilių nesąmonių stabdymą, bo jau užkiniso negyvai : daktaras elektroninį siuntimą išrašo ne ten kur prašai – laukęs kelis mnesius nuvažiuojo o ten sako siuntimo nėra – o kaip jis bus jei siuntimas išrašytas kitur?, vaistus išrašo elektroniniu receptu nuo ligų kuriomis nesiskundi ir vaistus kurių tau nereikia, nustato laiką pas gydytoją o tas neatsiliepia nors tu ką, Ignitis sistema maxsimoje neveikia-neleidžia kasininkei įvesti skaitiklio duomenis, prisiskambinti Igničiui neįmanoma uždeda „čioringes” ir bverčia klausyti nesąmonių kurios tavęs nedomina ir kurių tau nereikia, bankomatai tušti – pinigų grynųjų kaip nėra taip nėra – nori grynųjų varyk už jūrių marių išsikrapštyti, ištisai laiką ėda reklamos.Kažkokia idiotinė elektroninė betvarkė vadinama laisve – kas ką nori tas tą daro.

taigi,

uzsakomasis mokslas, uzsakomoji zurnalistika..
visi nori valgyti ir daugintis..
uzsakyk moklininkui irdymus, kad klimatas keiciasi (nors jis ir taip nuolat keiciasi) butent del zmogaus veiklos, o ne del saules ar zemes asies pasvirimo, ir tu jau gali pareketuot moksesciais uz tarsa ar aplamai pamazint valgytoju skaiciu, paskelbus zmonija planetos priesu.. o save pasiskirt i „sifonu isminciu ekspertu kolegija”, kuri vienintele teismano kaip tvarkytis po Saule.

ah1

man tai reikalavimas susimarmaliuoti eksperimentiniu produktu tai reikalavimas nusižudyti, ir man GP tai ketinimo nusižudyti ir sutikimo būti nužudytam eksperimentiniu produktu ir net neabejoju kad GP – sutikimo būti nužudytam eksperimentiniu produktu pasas.

Kis

kartais pykstu ant zmoniu,o valdzia tiesiog norisi pakeisti,nres atlieka Valstybeje griaunama darba.Kokios abejones del vakcinos,nekazkoks Kasiulevicius raso,kad VISOS vfakcinos nera praejusios laboratoriniu bandymu,tai „zalias ” produktas uz kuri nei viena farmacijos firma nera atsakintga.Taskas.Europos strukturos aiskiai parase,kad vakcinacija nera priverstine.Musu Konstitucija teigia,kad kiekvienp zmogaus kunas priklauso zmogui,jokiai Sakalienei,ar Dilkiu is Silutes?Toliau jau seka vyriausybes,(ne ne istatymai,ji ju neraso),o kur seimo isakymas,kad nesiskiepijes ar be GP(sugalvuok sitaip?kokiu galimybiu?)tai jau nusikaltimas .O jeigu zmogus pasiduoda poveikiui ir butinai mazarasciai,tai jau aciu partijai ir musu mergsems.

Taigi,

Nacionalizmas ir tik nacionalizmas.

jau

kalbama apie pavoju, skiepytuose mutantai atsiranda

štaziui

ku…wa, tu ku…wa, ir vėl prisistatė etatinė fondų paleistuvė staselė jau čia. Vėl savo išdarkyta analine anga prokomentavo. Stazele, tavo burna, kaip ir analas turi būti užimti vavivorykštinių šeimininkų tenkinimu. Sichroniškai tavo abi rankos privalo spausdinti ataskaitas „žmogaus teisių” ar kokiam ten „institutui”. Čia nepersk.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top