Kristina Zamarytė – Sakavičienė. Jokia valdžia nesielgė taip klastingai

laikmetis.lt

Jokia valdžia nesielgė taip klastingai kaip ši – štai vakar paskelbusi, kad išima iš darbotvarkės Civilinę sąjungą, šiandien vėl ją įtraukė. Kai kurie balsuojantys PRIEŠ nespės grįžti iš komandiruočių.

O aš vėl rašau apie tai, kodėl lietuviai nepritaria vienos lyties civilinei sąjungai. Nes jie myli tikrą laisvę.

Kovoje už ir prieš Civilinės sąjungos įstatymą susiduria dvi skirtingos laisvės sampratos. Pirmoji siekia asmeninius interesus, norus, aistras paversti „žmogaus teisėmis“, kurias privalo užtikrinti, saugoti ir ginti valstybė. Nesvarbu, kokias pareigas užkrauna kitiems visuomenės nariams, kiek bus apribota jų laisvė. Nesvarbu, kad laikui bėgant tokios „nepelnytos teisės“ ardys ir skurdins mūsų visuomenę, vis mažiau resursų palikdamos ateities kartoms.

Ši laisvės samprata jaučia antipatiją kultūrai, kuri, nors ir netobulai, riboja, apibrėžia ir kreipia žmogaus norus, siekius, veiksmus asmeniui ir visuomenei palankia kryptimi. Iš čia nepailstantis noras sugriauti vartotojiškas ir seksualines aistras varžančias tradicijas, papročius ir institucijas.

Visais ankstesniais laikais – nuo Sokrato iki XIX amžiaus – Vakarų civilizacija skelbė visai kitokią laisvę. Laisvas buvo tas, kuris laisvai nuo savo troškimų, pagundų ir instinktų geba pasielgti protingai ir teisingai; kuris gali pasirinkti tai, kas yra gera ir vertinga. Vakarų kultūra puoselėjo kuriančią, o ne griaunančią laisvę.

Ši laisvės samprata suvokia, kad teisės semiamos ne iš nesibaigiančio gausybėse rago, o iš visuomenės bendrojo gėrio. Kad jos gali tą bendrąjį gėrį kurti arba jį griauti. Kad teisės, laisvės ir pareigos visuomenėje yra tarpusavyje susijusios – kai viena asmenų grupė gauna naujas teises, kitai grupei užkraunamos tos teisės įgyvendinimui reikalingos pareigos arba apribojamos atitinkamos laisvės. Teisės kainuoja, todėl negali būti pripažįstamos be realaus pagrindo.

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

Įprastai galvojama, kad telefoniniai sukčiai, ar kortų šuleriai kėsinasi į pinigus.
Tų, kurie tuo tarpu valdo, užmojai platesni, nors veikia, kaip matom, lygiai taip pat. Šitų „pasaulio gerintojų” taikinyje ne tik piniginė. Piniginės jiems maža. Jiems reikia santuokos liudyjimo ir kitokių dokumentų. Jiems reikia jūsų- o dar labiau jūsų teisių.

Paul Casimir

+100500

O

taip, Milaiti, jiems reikia tavo santuokos liudijimo su Sara Vitman, juk taip, degenerate!

Idomu

Surajevai, tau vel PMS?

b.p.

Atsiprašau, gal galite vieną kartą kas nors suprantamai paaiškinti – kas tas Milaitis, kodėl jis čia kažkam kliūva ir nuolat yra linksniuojamas ? Ar tai tiesiog liguistas kažkokių asmeninių sąskaitų suvedinėjimas ? Jei taip – gal laikas būtų persikelti į soc. tinklų asmeninius susirašinėjimus, o ne teršti viešą eterį ?

blue yellow zov marinie

…cia kazkoks liguistas tipelis siauteja….,pats nezino,ko jis nori,bet niekaip nenurimsta…gal menulis,gal vaistai,o gal siaip linksminasi,be priezasties.Kas ji zino……..bet kad kvestelejes kaip reik,aisku kaip diena….

Kam

Labai tiksliai pasakyta. Gudrus kaip gyvatės.

Paskutinį kartą redagavo 15 dienų prieš Kam
Paul Casimir

Jų – Legionas.

ccc

Belieka tik stebėtis, kad ant litwos dar yra taip sklandžiai, aiškiai ir įtikinamai savo mintis sugebančių dėstyti ponių… Kabina ponia iš esmės – viską iškoja tiems, kurie
dar kažkiek turi košės smegeninėse.

Skaitytojas

Nepagarbiai kalbate apie Lietuvą.

Al.

Tai, kad laisvė ne begalinė išplaukia iš Auksinės taisyklės. Mūsų laisvės atsiremia į kitų žmonių laisvių ribas. Panašiai, kaip valstybės negali plėstis, nepažeisdamos kitų tautų erdvės.

studijuokite

krikščionybės istoriją, dar liberalizmą. Rasite atsakymus į viską.

Life Site News

Praėjusios savaitės interviu Steve’ui Bannonui, aktorius Jimas Caviezelis apkaltino pasaulinį „Deep State“ susitarimu su pagrindine žiniasklaida, siekiant nuslėpti savo bendrininkavimą prekiaujant vaikais.  „Epšteino sala nėra vienintelė sala, kurioje jie turi… vaikų“, – praėjusią savaitę „War Room“ podcast’e pažymėjo jis. „Tiesiog pradėjau pastebėti, kad kiekvieną kartą, kai pasirodydavo istorija apie prekybą žmonėmis, kitą dieną jos nebelikdavo. Caviezel pristatė būsimą filmą „Laisvės garsas“, kurį prodiusavo žmogaus teisių aktyvistas Eduardo Verástegui. Filmas paremtas Timo Ballardo, buvusio CŽV agento ir Tėvynės saugumo departamento darbuotojo, 2013 m. įkūrusio Operaciją Underground Railroad (OUR), gyvenimu. OUR siekia išnaikinti ir užkirsti kelią prekybai vaikais visame pasaulyje. Mormonas Ballardas pareikalavo, kad Caviezelis vaidintų jo filme. Filmą, kurio filmavimas baigtas daugiau nei prieš dvejus metus, sulaikė Holivudas. „Sound of Freedom“ bus išleistas kai kuriuose… Skaityti daugiau »

Saugotis antikristo

„Nes visa, kas pasaulyje,
tai kūno geismas, akių geismas ir gyvenimo puikybė,
o tai nėra iš Tėvo, bet iš pasaulio.
Praeina pasaulis ir jojo geismai.
Kas vykdo Dievo valią, tas išlieka per amžius.(1Jn2)

Tomas Jakutis
Skaitytojas

Beje, o kur Bartoševičius?

delfiška antraštė

O jei ties ja sustoti ir imti tikrinti visas buvusias valdžias? Pagal jų klastingumą. Manau opozicijos pasirodytų buvusios gerokai klastingesnės

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top