Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Anot politikų, vaikus skiepyti reikia ne dėl naudos jiems patiems, bet kad neužkrėstų vyresnių, nors galioja principas, kad biomedicinos srityje visuomenės interesai negali būti svarbiau už asmens interesus.

Vaikai gali skiepytis be tėvų sutikimo, nors tėvai yra jų vieninteliai teisėti atstovai, priimantys su sveikatos klausimais susijusius sprendimus. Ir t.t., ir t.t.

Pandemija yra rimtas reikalas ir būtina imtis išskirtinių priemonių, bet jos turi atitikti proporcingumo, teisingumo, teisėtumo ir kitus reikalavimus. Nes priešingu atveju mes nebe teisinė ir nebe demokratinė valstybė, o kažkas kita.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ehrmantraut

čia tik promo versija su tuo skiepijimusi. bandoma ribos kaip tėvai reaguos į tokį vaikų „savarankiškumą”. berods Kanadoje vaikas nuo 14 metų jau gali be tėvų sutikimo kreiptis į šeimos gydytoją, kad jam būtų paskirta hormonų terapija (atseit dėl lyties disforijos).

namų ūkiai-inkubatoriai

Ne tėvas ir mama yra šeima, o įvardinta ,,namų ūkis”, kuriame siekiamybė šeimą padaryti biologiniu inkubatoriumi: išsirito vaikas ir jis jau ne jų.

Nors suplanuota

pandemija sustabdyta (tikriausiai iki eilinės „bangos”?), dar vis tebekalbama apie gelbėjimąsi nuo jos pseudovakcinacija? Ir dabar jau baisesnio dalyko nebegali būti – aukojami vaikai, net neatsiklausiant tėvų?!

Nors suplanuota

pandemija sustabdyta (galbūt tik iki eilinės „bangos”), vis dar gelbėjimasis nuo jos tebėra pseudovakcinacija? Ar begali būti baisesnis dalykas, nei kad globalistai satanistai jau ėmėsi „skiepyti” vaikus? Ir net neatsiklausiant tėvų?

Česlova Zukulienė...

Va,matote kokie mūsų diktatoriukai yra beraščiai ir bemoksliai.Jie galvoja,kad Suverenas yra bedantis ir gali nesukramtę praryti bet kokį „aštrų daiktą”,t.t.
ir nuosavų vaikų vakcinaciją.Vaikai yra kažkieno vaikai,bet tik ne jokių dulkių.
Nepagarba ir nesiskaitymas su Tauta yra chamizmo požymis.Eikite ,valdininkai su visais povilioniais į miškus rinkti grybų ir erkių.

???...

„priešingu atveju mes nebe teisinė ir nebe demokratinė valstybė”… dėl Dievo, KADA gi mes buvome TEISINĖ valstybė? Gal man kažkas su atmintim negerai, bet neprisimenu tokių laikų, nors tu ką. „Teisinės” valstybės grožis visu rimtumu atsiskleidė siaubingąją 2012 gegužės 17. Tada man Lietuva kaip teisinė ir demokratinė valstybė mirė. Nežinau, ar dar kada prisikels.

Raimundas

Tai nėra teisinis nihilizmas. Tai yra atvirai kriminalinis veikimas. Visi nusikaltėliai žino, bet ignoruoja arba interpretuoja įstatymus sau palankiu būdu. Šiuo atveju mažamečių dalinis emancipavimas yra akivaizdus kriminalas.

AAA

O kažkas kita, deja:(

Mickėyus Mouseas

Girdėjau ,kad progriasiviose Vakarū šalyse ,vaikai jau patys gali ir abortą pasidaryti ir lytį pasikeisti. O jei tėvai tam prieštarauja ,tai vaikai gali juos paskusti „ten kur reikia” .O kada gi ir Lietuvėlė pasieks tokį lygį ,ar taip ir vilksimes progreso uodegoj?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top