Kritikas Pikčiurna. Žemės saugikliai – veidmainystė ir apgaulė

Jau daugybę kartų išsakyti argumentai, kodėl Lietuvos žemė nuosavybės teise gali priklausyti išimtinai valstybei bei jos piliečiams. Turbūt geriausiai jie yra išdėstyti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos 2014 kovo 20 d. spaudos konferencijoje.

Tačiau stebina, kaip lengvai mes pasidavėme Lietuvos ir jos žemių pardavikų bei spekuliantų kalboms apie saugiklius. Jau pats saugiklių būtinumo pripažinimo faktas rodo, kad leidimas ne Lietuvos piliečiams parduoti žemes yra pražūtingas, todėl yra nusikaltimas.

Tačiau labiausiai stebina tas SOVIETINIS DVILYPUMAS, savo retorika prieštaraujantis teisingumui ir teisės tradicijai kalbėti aiškiai ir nedviprasmiškai.

Tai iš esmės yra pripažinimas, kad ES nėra laisvų ir suverenių nacionalinių valstybių sąjunga, nes reikalauja to, nuo ko reikia išsisukinėti „saugikliais“. Kam viena ranka leisti pardavinėti žemę ne piliečiams, o kita ranka įvedinėti veidmainiškus ir klastingus tą teisę ribojančius saugiklius?

Kai ES sutartis reikalauja viso labo tik laisvo kapitalo judėjimo ir teisės ĮSIGYTI žemės Lietuvoje, bet NEBŪTINAI nuosavybės teisės pagrindais, kai yra teisė ją įsigyti nuomos, panaudos, uzufrukto teisės pagrindais ir jas pratęsti bei perduoti net paveldėjimo būdu. Tuo labiau, kad reikalavimas parduoti žemės nuosavybės teisę ne Lietuvos piliečiams prieštarauja pamatiniams LR Konstitucijos straipsniams dėl teritorijos ir žemių vientisumo, todėl įtrauktas į sutartį sulaužant Priesaiką ir yra negaliojantis nuo pat pasirašymo momento. Juk žemė yra nekilnojama – kilnoti galima tik teises į žemę, bet žemės nuosavybės teisės perkėlimas į užsienį yra ANEKSIJA ir KOLONIZAVIMAS.

Ką norime taip apgauti? Save ar slaptą ŠEIMININKĄ? Juk tokiais veiksmais netiesiogiai tvirtiname, kad ES yra tokia pat, kaip sovietų imperija, nesiskaitanti su savo narių laisva valia!

Ar į tokią Sąjungą mes stojome, ar tokia ji įvardijama stojimo sutartyje? Jau vien tas išsisukinėjimo ir veidmainystės faktas patvirtina, kad yra APGAULĖ, o tokiu atveju ES sutartis nebegalioja, kaip siurprizinė ir apgaulinga. Tokias sutartis nešališkas teismas vienareikšmiai nutraukia arba skelbia negaliojančiomis siurprizinių straipsnių apimtimi, kaip pažeidžiančias pamatinį sutartinės teisės principą – susitariančių šalių lygybę.

Seime svarstomi siūlymai dėl saugiklių yra labai abejotini ir reikalauja labai gilios ir išsamios specialistų bei visuomenės analizės, tačiau jau iš pirmo žvilgsnio į akis krinta, kad jais siekiama apsunkinti silpniausių Lietuvos piliečių disponavimo žeme ir jos pirkimo sąlygas. Taip siekiama sukompromituoti referendumo „Tautos valia“ iniciatorius, supriešinti juos su Lietuvos visuomene bei žemdirbiais ir taip užkirsti kelią rengti kitus referendumus svarbiausiais Tautos išlikimo bei gyvenimo klausimais.

Reikia kelti klausimą ne dėl saugiklių, bet dėl galimybės išsaugoti esmines ES sutarties sąlygas ir sugrąžinti šiai sutarčiai teisėtumą bei susitariančiu šalių lygiateisiškumą, o tuo pačiu – išsaugoti Lietuvos suverenitetą. Jau nekalbant apie tai, kad ES nevykdo savo įsipareigojimų, dėl vienodų išmokų už žemę ir kitokios finansinės paramos numatyta apimtimi bei kitokių įsipareigojimų.

Referendumo „Tautos valia“ tikslas – ne tik išsaugoti gyvybinę erdvę bei suverenitetą, bet ir suteikti Lietuvos atstovaujamajai valdžiai papildomų argumentų derybose dėl stojimo į ES sutarties pataisų, kad nereikėtų jos nutraukti ir taip prarasti tokį vertingą kolektyvinį partnerį. Lietuva, būdama ES nare, yra, kaip ir kitos narės, lygiai atsakinga už ES likimą ir jos teisinius bei demokratinius pagrindus. Ne mažesnė atsakomybė dėl Lietuvos suvereniteto, Nepriklausomybės ir saugumo tenka ir mūsų ES partneriams. Būtent todėl ES sutartis turi būti itin aiškiai ir nedviprasmiškai suformuluota ir patikslinta.

Ką veikia ES Parlamente mūsų delegatai, tarp jų – ir Vytautas Landsbergis, toleruojantys tokias veidmainystes?

Kodėl užsiima vien genderizmo politikos propaganda ir įteisinimu, pateisina ir nesipriešina pastangoms ES paversti unitarine valstybe ar imperija?

Juk žmogaus teisės prasideda nuo teisės į išgyvenimą ir orų, laisvą ir laimingą gyvenimą, o ne nuo juslinių eksperimentų piktnaudžiauti lytiškumo gamtos / Dievo dovana užtikrinti žmonijos tęstinumą.

Suverenitetas, demokratija ir lygiateisiškumas neįmanomas be Tiesos ir laisvo apsisprendimo, be Tautos sprendimų laisvės.

Ar šios laisvės yra įmanomos taip veidmainingai valdant dabar esančiai atstovaujamosios valdžios daugumai ir tokiems mūsų atstovams Europos Sąjungoje?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top