​Krito Meilutį į GP vadovus protegavęs prokuroras

alfa.lt

Prokurorų profesinės sąjungos pirmininkas Kauno apygardos Alytaus prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis pirmadienį vakarop pasitraukė iš Prokurorų profesinės sąjungos pirmininko pareigų.

S. Kasiulis buvo priverstas atsistatydinti po to, kai paaiškėjo, kad už prokurorų bendruomenės nugaros savavališkai protegavo savo artimą draugą ir kursioką Kauno apygardos teismo pirmininką Nerijų Meilutį į naujus generalinius prokurorus.

Tai Alfa.lt patvirtino Prokurorų profesinės sąjungos Tarybos narys Gintaras Jasaitis.

Priverstas trauktis

Kadangi prezidentės patarėjai ir jiems artimi advokatai N. Meilučio, kaip būsimo generalinio prokuroro kandidatūrą, pradėjo minėti dar daugiau nei prieš metus, S. Kasiuliui buvo puikiai žinoma, kad ji nėra priimtina bendruomenei. Tačiau Prokurorų profesinės sąjungos pirmininkui S. Kasiuliui galvą susuko ne tik galimybė tapti generalinio prokuroro pavaduotoju. Teigiama, kad N. Meilutis ir S. Kasiulis dar net netapę vadovais jau pradėjo spręsti, kas liks, o kas ne dirbti prokuratūrose, kas joms vadovaus.

Straispnio tęsinį sakitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

Eilinė Grybauskaitės klasta bandant prakišti dar vieną savo kišeninį. Demaskuota žurnalistų. Sabatausko ir Šedbaro TTK apie tai ir apie patį kandidatą „nežino” nieko.

ruta

Matant kas vyksta Lietuvoje , tai jau apriori aisku , kad padoriu pareigunu nebuna aukstose postuose .., o dar, neduok Dieve, jeigu turi morale ir sazinia ..
Gyvenimo patirtis rodo , kad paklausus yra lojalus prisitaikeliai ,nesuvokentys kas yra etika ir morale .Tokius lengva valdyti , paskambini ,duodi nurodimus ir tvarka..

exemigrantas

ką reiškia „protegavo”? Ar Prezidentūra turi žaisti „aklą vištą”? Anglijoj, ieškodamas darbo, turėdavau pristatyti bent du rekomendacinius laiškus iš ankstesnių darbdavių. Tai palaikymas tų, kurie pažįsta tą žmogų ir juo pasitiki. O va A.Paulauskas, aišku, tai kaip reikiant proteguoja-globoja savus, prokuratūrą pavertęs uždara, tarsi masonų, organizacija. Bet jo palaikomi prokurorai galutinai susimovė „omono” byloje. Neištyrė nei vienos bylos iki galo. Ypač Paulausko draugas Jasaitis tyręs, neištyręs FlyLal… Pradėjęs Juodos buhalterijos bylą tik tada, kai Paulauską išmetė iš Seimo… Kažkadais Gintaras Jasaitis atmetė prašymus pratęsti tyrimą dėl Vytauto Pociūno nužudymo, atsisakęs ir kelti bylą dėl jo šmeižimo, tai tada dar pasklido ir kitos kalbos – kad būtent jam vadovaujant, Kaune buvo neatpažintas palaidotas kunigo Ričardo Mikutavičiaus lavonas, už ką ir papeikimą… Skaityti daugiau »

Betai

tai kad Kasiulį ir išdavė Julius Sabatauskas. Neva jam skambinęs ir siūlęs Meilučio kandidatūrą.

 o įdomu

Kas yra paties Juliaus Sabatausko proteže.

 SherLoks

panašu, kad Meilutį išdavė Julius Sabatauskas. Antraip kas būtų sužinojęs apie Proš pirmininko skambutį? Tad klausimas – kas yra JULIAUS SABATAUSKO proteže? Galgi NKVD teisių gynėjas Dovyd Katz? Minimas „Vilniaus Brigados „byloje greta KAplano, Dekanidzės ir kitų vadeivų. O dabar ginatis istoriją nuo PRAHOS DEKLARACIJOS. Tereikia įsivesti į google Katzo defendinghistory com ir Juliaus Sabatausko pavardę. Ir rasime tuos, kurie protestuoja prieš PRAHOS DEKLARACIJOS nacių nusikaltimų prilyginimą NKVD nusikaltimams : A.Sysą, V.Andriukaitį, Birutę Veisaitę, A.Povilionienė, Justą Paleckį .. tai gal apsirinkam, Gal dabartinės prokuratūros stogas seime visai ne Paulauskas, o nepakeičiamasis Komijoj gimęs Julius Shabat auskas? Seimo teisės komitetui vadovaujantis jau 11 metų? Šacmatininikas, (šachmatų federacijos pirmininkas) kaip ir Visi Vilniaus brigados vadovai – David Kaplan”, „istorikas” Dovid Katz. Gera… Skaityti daugiau »

Beta  daukantynei

to 8:51
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo į generalinio prokuroro pareigas Seimui teikia Kauno apygardos teismo pirmininko Nerijaus Meilučio kandidatūrą.

Pasak Prezidentūros pranešimo, generalinio prokuroro kandidatūra pasirinkta konsultuojantis su teisininkų bendruomene, prokurorų profesine sąjunga.

Prezidentės spaudos tarnyba

to 8:27
Generalinei prokuratūrai paskutinius penkis metus, taigi ir OMON’o byloje, vadovavo ne Artūras Paulauskas, bet Darius Valys, jei nežinojote.

Tikrai kartais nustebinate ne vien savo melų įžūlumu, bet ir primityvumu.

Beta  to SherLoks

Jei pasiskaitytumei tamsta Lietuvos Konstituciją, ten rastumei apie valdžių- Seimo, Prezidento, Vyriausybės ir teismų atskyrimą ir jų kompetencijas.
Jei, kaip bandai įteigti, prokuratūrai vadovauja ne GP Valys, bet Sabatauskas, Paulauslas ar dar kažkas, tai vargas tokiai valstybei penkis metus gyvenusiai su GP-lėle.
Vargas tokiai valstybei, kurios prezidentė nematė kokį GP pati paskyrė.
Tačiau, kiek prisimename, ne kas kitas, bet ponia Grybauskaitė ir jos konservatoriai gynė ir apgynė Valį po to kai nebuvo patvirtinta jo metinė ataskaita. O ponios įtakoje esantis KT teismas net pateikė absurdišką išvadą apie tai jog Generalinis prokuroras atskaitingas tik ponui Dievui. Bet kaltas vis tiek Sabatauskas ir Paulauskas, nes Grybauskaitė neklysta? Taip turėtume suprasti tamsto komentarą?

 SherLoks pataisa

vietoj „Meilutį” turėjo būti Prokurorų Prof. sąjungos vadovas Kasiulis. Nes jis skabino Sbatauskui, rekomenduodamas Meilutį.

Beta to SherLoks pataisa

Ką čia mali?
Generalinį prokurorą skiria ir atleidžia Respublikos Prezidentas Seimo pritarimu.
Kuo čia tas Sabatauskas dėtas? Ne jis gi kandidatūrą teikia Seimui, bet Grybauskaitė.

Jurgis

bet Meilutis vis tiek kandidatas…

Beta

Pasiklausius Meilučio prisistatytmo- labai gerą įspūdį paliko.
Klausimas kiek iš tiesų jam pavyks likti savarankišku? Barometras Raulušaitis. Jei liks pavaduotoja, vargu bau. Jei iškrapštys, visko gali būti.

teisė žinoti

vakar per teisę žinoti Cininui oponavo Paulauskas su Šindeikiu. Nemačiau pradžios, tai nelabai supatau, ką ten Cininas apie Strasburo teismą sakė. Šiandin 15 min vienintelio tiriančio žurnalisto Šarūno Černiausko straipsnis apvertė aukštyn kojom mano nuomonę apie Cininą.

Diedukas > teisė žinoti

cininas, šindeikis, miliūtė, paulauskas.
Ar kam nors gali nuomonė vartytis apie šituos veikėjus?

Tie paskutiniai 5m.

Yra nulis palyginus su 20m.veikiancia Psulsusko sau susikurta prokuratura.Kuri iki sios dienos dirba ne teisingumui o Paulsuskui!!!

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top