Krymo aneksiją šlovinusių lietuvių namuose kratos

Virginija Spurytė; Šarūnas Černiauskas | DELFI.lt

Ketvirtadienį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atliekamos kratos, remiantis Generalinės prokuratūros ikiteisminiu tyrimu dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos.

Tyrimą nuspręsta pradėti šių metų pradžioje. Tokio sprendimo pagrindas – gautos Valstybės saugumo pažymos.

Organizuoti ikiteisminį tyrimą pavesta Klaipėdos apygardos prokuratūrai, kuri iki šiol atliko neviešus veiksmus.

Tačiau ketvirtadienį imtasi aktyvesnių veiksmų. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje atliekamos kratos.

Pareigūnai lankosi 9 asmenų, kurių pavardės figūruoja ikiteisminiame tyrime, namuose, darbovietėse. Krata atliekama ir spaustuvėje, kur buvo spausdinamos proklamacijos, kuriose Lietuva vadinama JAV kolonija, šlovinamas Rusijos sprendimas prijungti Krymą ir pan.

„Kratos atliekamos nuo ankstaus ryto ir vis dar vyksta. Mums padeda Kauno ir Vilniaus pareigūnai. Kratų metu ieškoma įvairios medžiagos, susijusios su ikiteisminiu tyrimu. Tai ir tos proklamacijos, ir kompiuterinė technika, ir susirašinėjimai.

Nebūkime naivūs, juk tiems devyniems asmenims, kurių pavardės figūruoja ikiteisminiame tyrime, įtaką galimai daro Rytų kaimynai. Jie mėgina formuoti nuomonę, kad Lietuvoje gyventi yra blogai, o tai, kas vyksta Kryme, yra puiku. Todėl ikiteisminis tyrimas ir pradėtas dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos. Tai sunkus nusikaltimas“, – teigė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius.

Tarp tų devynių pavardžių yra Milda Bartašiūnaitė, Giedrius Grabauskas, Vaidas Lekstutis, kuris įkūrė organizaciją „Būkime vieningi“ ir nuolat skleidžia Lietuvą menkinančią informaciją.

Kitų pavardžių vyriausiasis prokuroras atskleisti nenorėjo, nes esą Lietuvoje galioja asmens duomenų apsauga.

„Įtarimai šiame ikiteisminiame tyrime dar niekam nepareikšti. Tačiau kai bus kratų rezultatai, o jų galime tikėtis galbūt kitą savaitę, gali būti, jog pranešimai apie įtarimus dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos kai kuriems asmenims bus įteikti“, – teigė S. Minkevičius.

VSD: šie veikėjai stebimi seniai

Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovas Vytautas Makauskas DELFI patvirtino, kad prokurorų įvardinti asmenys seniai buvo saugumiečių akiratyje.

„Kad mes tą informaciją teikėme savo nuolatinėse informacijose, kas skleidžia tokius dalykus, kad labai prašėme tą dalyką įvertinti – taip“, – sakė V. Makauskas.

Vis dėlto tyrimo detalių VSD atstovas teigė nežinantis ir komentuoti negalintis.

Ieško „kremlinų“ maitintojų

DELFI šaltinių teigimu, kratos pas M. Bartašiūnaitę ir kitus asmenis vykdomos toli gražu ne tik dėl jų viešų pasisakymų.

Pareigūnai įtaria, kad visus aktyvius prorusiškos propagandos skleidėjus jungia konkretūs saitai – galbūt ir finansiniai. Be to, tikėtina, kad kratų metu surinktoje skaitmeninėje informacijoje ieškoma ir duomenų apie šių asmenų veiksmų koordinavimą iš šalies. Anot DELFI šaltinių teisėsaugoje, ieškoma „rankos, kuri maitina arba nukreipia“ asmenis, kuriuos ketvirtadienį aplankė pareigūnai.

Neoficialiomis DELFI žiniomis, kratų metu būta įvairių incidentų. Anot šaltinių, kai kurie pareigūnų sulaukę prorusiškos informacijos skleidėjai bandė bėgti – tik nesėkmingai.

Baudžiamajame kodekse rašoma, kad tas, kas kūrė organizacijas ar ginkluotas grupes, turinčias tikslą neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę, pažeisti teritorijos vientisumą, arba dalyvavo tokių organizacijų ar grupių veikloje, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.

V. Lekstutis siuntė laiškus Putinui ir Lukašenkai

V. Lekstutis išgarsėjo prieš porą metų, kai išsiuntė laišką Rusijos ir Baltarusijos prezidentams Vladimirui Putinui ir Aliaksandrui Lukašenkai.

Trys žemaičiai, visuomeninio judėjimo „Būkime vieningi“ nariai Vygantas Kelertas, Vaidas Lekstutis ir Olegas Tytorenka sukurpė ir V. Putinui bei A. Lukašenkai išsiuntė laišką, esą norėdami informuoti apie Lietuvoje susiklosčiusią situaciją dėl skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos procesų.

Norėdami įrodyti, kad tokį laišką tikrai išsiuntė, jie žiniasklaidai išplatino ne tik jo turinį, bet ir pašto kvitą, jog sumokėjo už registruoto laiško siuntimą. Išsiųsti po laišką Rusijos ir Baltarusijos prezidentams kainavo 19,8 lito.

„Mes, Jūsų artimiausi broliai ir sesės, priversti šiandienos politinės situacijos, rašome pirmą laišką Jums nuo Žemaičių ir Mūsų brolių Lietuvių. Mes – Žemaičiai ir Lietuviai, suprantame, kad šiandien dienai mūsų vertybės: mūsų bendra kultūra, tradicijos, pasaulėžiūra, šeimos vertybės paversti į vakarų tuštybes. Mūsų tauta kantri, bet viskam yra ribos. Praradus viską, Mums liko tik švarus geriamas vanduo, kuris yra Mūsų ir Jūsų bendras turtas. Paskutiniu metu Žemaitijoje suintensyvėjo skalūnų dujų žvalgyba ir gavyba. Mūsų mokslininkai ir mokslininkai kitų šalių teigia, kad šis išgavimo būdas neišvengimai prives prie ekologinės katastrofos ir neatstatomo Mūsų bendro geriamo vandens užteršimo. Kokiu būdu Mes galėtume sustabdyti šitą ir kitus Mums gresiančius Bendrus pavojus?“ – ir teigiama, ir klausiama V. Putinui ir A. Lukašenkai adresuotame laiške (kalba netaisyta – DELFI).

Vienas jo autorių – V. Lekstutis tąkart žiniasklaidai aiškino, kad toks laiškas gimė, nes Lietuvoje įsivyravo absoliuti netvarka ir nepagarba žmonėms.

„Anksčiau rašėme ir Lietuvos Prezidentei. Surinkome 275 kone visų Žemaitijos bendruomenių nevyriausybinių organizacijų atstovų parašus, tačiau į tai nebuvo atsižvelgta. Nuvykome į prezidentūrą, galvojome, kad priims atstovus pasikalbėti, bet nepriėmė. Todėl ir liko tik parašyti laišką V.Putinui ir A.Lukašenkai. O kam daugiau rašyti?“ – retoriškai klausė V. Lekstutis.

Paklaustas, ar nemano, jog tokiu laišku galėjo pakenkti Lietuvos diplomatiniams santykiams su kitomis valstybėmis, V. Lekstutis buvo įsitikinęs, kad jiems labiausiai kenkia didžioji dauguma šalies politikų.

„Jie mums piešia, kad Baltarusija ir Rusija yra baubas. Manau, kad šis laiškas yra labai nepatogus ir grėsmingas tokiems politikams, nes mes visus kviečiame draugauti, o nesipykti“, – lakoniškai kalbėjo vienas iš judėjimo „Būkime vieningi“ įkūrėjų.

Jis patikino, kad laišką Rusijos ir Baltarusijos prezidentams žmonės sukūrė ir parašė patys, niekas jų nevertė, niekas už tai nesumokėjo.

delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuvos išdavikams

Mirties bausmę!

Diedukas

Na, va pagaliau. Velniop visus rusiškus kanalus beliko uždaryt ir tinklalapiuose pravažiuot. Gal užsikiš svolačiai. Ai gražu…

Kremliaus agentas taip išeina

Tokios kratos yra įrodymas, kad Lietuva yra policinė, nekenčianti žodžio laisvės šalis. Palaukite, o koks sušiktas Lietuvos reikalas ką mano Lietuvos piliečiai apie užsienio šalių konfliktus ir teritorijas. Ką tai yra pagrindas atlikti kratą žmogus pripažįsta Krymo prisijungimą prie Rusijos? O jei nepripažįstu Kosovo atsiskyrimo nuo Serbijos, kaip tada? Koks ir kur čia yra Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsnio pažeidimas? Nėra ir negali būti pažeidimo, nes tai niekaip neliečia Lietuvos. Dėl Krymo, gi buvo referendumas, taip neįdealus, taip skubotas, bet vistiek referendumas, kurio metu dauguma pasisakė už. Netgi praėjus metams, buvo atlikta kanadiečių apklausa kuri liudija daugumos Krymo gyventojų norą gyventi Rusijos sudėtyje. Paminėjau Kosovą, ar daugelis žino, kad Kosovo atveju jokio referendumo net nebuvo. Tai kas čia per dvigubi… Skaityti daugiau »

Raigrybas

Gerbiamieji, anonsuoju sekančio straipsnio pavadinimą:
Jos Ekselenciją nenorinčių šlovinti lietuvių namuose – kratos!
O kas bus tiems kurie KRITIKUOJA Gerb. PREZIDENTĘ?
Irgi straipsnis. LTSR BAUDŽIAMOJO KODEKSO straipsnis! Už anti valstybinę diversinę veiklą.

Letas Palmaitis Kremliusagentastaipišeinai

Nėra įrodymas, nes agentai yra agentai, tik jais domėtis reikėjo ne pagal vajų, bet anksčiau, kada vajaus dar nebuvo, o ne dabar, kada serijinis galutinai demaskuotas pasaulio akyse ir greit išnyks iš horizonto. Mat tikėtina, kad ateisianti ruskijos vadovybė sutars su „Vakarais”, o serijinio agentai liks niekam nereikalingi, juos dėl „paukščiuko” galima paaukoti, nes jiems visada rasis kita pamaina.
Todėl būtent šis vajus tikrai yra įrodymas, kad pašalinus Ordoje serijinį ir jo vieton įstačius banditą Navalną, orveliniu akimirksniu Orda taps gera ir demokratinė, todėl pagal analogiškas pažymas prasidės kratos jau pas tuos, kurie buvo peikę tą nuostabią „materinę” alkoholikų ordelę.

Diedukas

Kažkodėl nuoroda neįsipaišo. Pasikopipastinkit:

– Гитлер недоволен исчезновением Путина.

Super. Prieš miegą pasijuokt…

Jonas

JAV už valstybės išdavystę baudžiama nuo 25 m iki gyvos galvos arba mirties bausme.Būtina taip daryti ir Lietuvoje, nes kitaip nuo to brudo neapsivalysime.

Demokratija

Nesuprantu prie ko cia Krymas?Ar zmogus isreiskes nuomone apie kazkoki Kryma,kuris nera musu valstybes dalis yra nusikaltelis?Tai ka as negaliu tureti nuomones ir apie Iraka,Mozambika ,Izraeli ar Zulusu genti Afrikoje?Dasigyvenom!Kas cia darosi,bijoma jau savo seselio!

deja

čia lašas jūroje. Lietuva apžėlusi priešo propagandistais. Nors jei kokį desėtką tų išgamų sušaudytų, tai kiti nurimtų.

Ryt'as

Ar Tiesos portalas „paleidęs” delfio tekstą be komentarų nori būti madingu ? Juokingai keista (gal ir nepastebėjau) , bet per metus trunkančią Krymo okupaciją niekur nemačiau paminėtos tikrosios tos okupacijos priežasties. Rusakalbiai gyventojai ? Referendumas ? Blefas.
„Šlovingasis rusų laivynas” su savo nepaskandinama baze – ir nustokite spekuliuoti kitais variantais. Kaip nebūtų gaila – Krymas atiteks Ukrainai tiktai kartu su Maskvos kremliumi. Visi verkia Ukrainos prarasto Krymo ,
o kas sudarė tam praradimui sąlygas – sėdi krūmuose.

Diedukas Demokratui

Demokratijos jau pakanka, artėja laikas terorui. Kaip sakė bolševikinis majakakovskis – „Tiše oratori, vaše slovo tovarišč mauzer”.

Apie Krymą
juokas ima

Juokas ima nuo tokio komandinio propagandinio Lietuvos „valymo“. Priminė uolias kratas rusų mokyklose. Pasirinko kažkokius marginalus klounus dėmesiui nukreipti, jūs tikrus šnipus gaudykit.

rac. pasiūlymas :

a kodėl neatlikus kratų muravjovkoje ir turniškėse?
gal ten tikrieji agentai ir sėdi.
rezidentai, ne šiaip sau, brač.

Hmm

Bartašiūnaitės reikia psichologinės, seksualinės pagalbos. O čia VSD ir kratos. Neadekvati Grybauskaitė, neadekvati.

Oho

O kaip tada su Tibetu?

Oho

kai tarnauji rusams-Lietuvos isdavikas,kai tarnauji amerikonams-Lietuvos patriotas!?

Gal

Taupydami laika ir trojkas atnaujins? Nebereikes nei teismu, nei irodymu. bus greiciau ir paprasciau daryt valymus nuo kitaip mastanciu. O veliau apsivalyt ir nuo mastanciu. Kazkas smirda….Ims mat sexperte ir sugriaus pamatus. Anekdotas.

tipo Kremliaus agentas Letasui Palmaitisui

Jūsų komentarus matau senai, bet taip ir nesuprantu ką jais norite pasakyti. Tipo troika nusprendė, kad esi agentas, tai ir esi agentas? Kiek žinau esate giliai kompleksuotas rusas, kuris išsižadėjo savo tautybės, patapo „prūsu” Letu Palmaičiu, tad dabar pilate pamazgas ant savo gimtinės-Ordos, taip, spėju, įsivaizduojantis gausiantis daugiau pasitikėjimo kreditų lietuvių akyse?

užtat "tikri patriotai"

užtat tikri patriotai padaro:
– didžiausias šildymo sąskaitas
– didžiausią emigraciją
– daugiausia savižudybių
– mažiausius atlyginimus
– didžiausią atskirtį.
– teisingumo nebuvimą ir t.t.
JIE PATRIOTAI – JIE NEPAKALTINAMI – JŲ VEIKLA – VSIO ZAKONNO !!!

Marija

labai primena Tarybu Sajunga.

Letas Palmaitis tipoKremliausagentuiLetasuiPalmait

Nemaža yra išeiviių iš Ordos, kurie jos išsižadėjo. Gal ryškiausias pavyzdys – Segėjus Melnikoffas, kuris savo jausmus reiškia ryškiai maskoliška forma, pasidomėkite: http://ipvnews.org/ Nemanau, kad Melnikoffas nori gauti daugiau kreditų amerikiečių akyse. Yra milijonierius, kam jam tie kreditai? Juo labiau nereikia kreditų man, viena koja grabe stovinčiam. Bent senatvėje pagaliau esu laisvas rašyti, ką noriu ir kaip suprantu, nepergyvendamas dėl savo „ateities”. Tik priskirti savęs prie tos šaunios Ordos, deja, kad ir norėdamas, negalėčiau, nes nei tėvai, nei seneliai joje nebuvo gimę, bet kaip ir aš, gimė Ingrijoje. Nė vienas jų neturėjo mongoloidinio snukio, nebuvo nei mordvių, nei totorių kilmės, negėrė vandenuko ir nešnekėjo matais (raskite dabar tokį „rusą” – gal tipiškas mordvis putkinas toks?) O jei Pačiam Ingrija yra… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Seniai reikėjo, nes žiūrėkite kaip Putino ruszombių propagandistai iš karto sujudo ir pradėjo visus gąsdinti troikėmis, net nekreipdami dėmesio, kad tai yra pačių rusų išradimas. Niekas Lietuvoje jokių trojkių nekūrė, nes jos buvo eksportuotos iš tos pačios banditiškos Rusijos. Kada pagauna mašinų vagį, tai ką jis sako? „Aš nieko blogo nedariau…Aš tik norėjau pasivažinėti”. Ką rašo ruszombis? Ogi, „Dėl Krymo, gi buvo referendumas, taip neįdealus, taip skubotas, bet vistiek referendumas, kurio metu dauguma pasisakė už”. Tai klausykit, kiek galima ceremonytis su tokiais žmonėmis? Kiek Lietuva galėjo pasiekti? Bijau, kad čia sulindę Jedinstvennikai arba buvę KGB stukačiai seniai tyliai kenkia Lietuvai. Juk šitie ruszombiai neapsiriboja vien tik šitos vagių ir banditų propagandos skleidimu? Jiems reikia Lietuvoje pilietinio karo, kad paskiau pasakyti:”matote,… Skaityti daugiau »

ruta

Krymo aneksijos slovintojai neturi istorines atmintes , tiksliau nenori suzinoti kas gi tas Raudonas Teroras , prasidejas nuo 1917 metu , jiems patogiau paziureti Rusijos telekanalizacijos jau suformuota propagandine idiologija , dezinformacija .Norisi paklausti , o ka gi veike Lietuvos istorikai , valdzia , kad savo laiku nesviete tautos ir vietoje idiotisku bui, pikul, bunkiu ir kitu panasaus lygio veikeju nekviete i teleeteri tikru / ne bumbliausku /istoriku ir ne valdzios laizytoju ? Politikai dalinasi postus ,ES pinigus , visaip slopino Tauta , o paskui nori , kad atsirastu pilietiska visuomene , taip nebuna . Kas blogai sioje situacijoje , tai analogija su Rusijos represijom pries kitaip manancius , silpna gi ta Lietuva , jeigu tokius ‘priesus’ tik ir sugeba… Skaityti daugiau »

Ezys

Jei neklystu, Krymas buvusioji Rusijos teritorija, kuria Chrusciovas lengva ranka tautu draugystes labui „padovanojo” Ukrainai. Tai kas cia neteiseto, jei rusai dabar atstate istorini teisinguma? Tarp kitko Karaliaucius, berods, irgi buvusioji Lietuvos teritorija? Tai kodel lietuviskoji valdzia dabar nesiekia atstatyti teisinguma, atsiimti savo teritorija pavadinta „Kaliningrad”? Atsiimkit Karaliauciu, ir nebetures rusai is kur „pult”. Bet persekioti zmones uz kitokia nuomone pavadinant valstybes priesais? Va cia tai jau „perebor”. Bet ko noreti, policine valstybe. Lietuvoje turi buti tokia nuomone, kuri butinai turi sutapti su musu naujuju seimininku „jankiu” nuomone. Va tada visi vadinsites patrijotais. Ir salin savo meslinas rankas nuo savo nuomone turinciu zmoniu! Demokratine, teisine valstybe? Anekdotas!

ruta

Ka gi , matau daug patenkintu ‘stipria’ valdzios ranka ir nora nubausti tamsuolius , patikejusius Rusijos propaganda . Tai liudina , nes jiega dar nieko , niekada neitikino .Mano Tevas , politinis kalinys ‘gavo’ 20 metu lageriu / 58 str. 10 , 2 d , antisovietine veikla , vienzo – isdavikas/ ir 5 metai / ‘porozenije v pravax’/ , bet niekada neatsisake savo poziurio i sovietine santvarka , nes ji buvo pastatyta ant dezinformacijos , propagandos ir ideologijos , kuri kardinaliai kirtosi su tikrove . Ar dabar Lietuvoje , mes nematome analogisku situaciju , kai ‘virsuneles ‘ – nomenklatura gyvena puikiai , o visi kiti , tik ‘ masovke’ , kai reikia rinkimams sukurti demokratijos dekoracijas . Ar Referendumo juodinimas… Skaityti daugiau »

ruta

Dieve , nejaugi kai kam dar neaisku , kad dabar XXI amzius , kad 1994 metais Rusija pasirase tarptautini sutarti / Budapesto memoranduma/ , kuri garantavo teritorijos vietisuma ir nelieciamuma .
Referenduma Kryme turi teise paskelbti TIK Ukrainos Rada , kitaip , tai nelegitiminis sprendimas .

Demokratija, propaganda, zombiai

Vyksta tai, kas ir turėtų vykti tokioje šalyje kaip Lietuva, tik keistoka jog taip greitai ir taip grubiai. Greičiausiai gauta užduotis iš prezidentūros, kadangi VSD ir prokurorų bukumo neužtenka, kad ryžtis tokioms akcijoms. Prezidentura gauna komandas iš ten pat iš kur gauna ir Delfis – iš pačios demokratiškiausios šalies pasaulyje. Jie veikia svetimomis rankomis, todėl nėra už tai atsakingi ir nerūpi pasėkmės, tačiau dėl to ir daro nekokybiškai. Posovietinė erdvė skiriasi nuo „vakarų” tuo, kad liaudis pas mus netikėjo nei komunizmu, nei valdžia, nei žiniasklaida, gi „vakariečiai” besalygiškai tiki demokratija ir žiniasklaida, jų smegenis minkomos kaip šiltas plastelinas. Dėl to ši akcija baigsis panašiai kaip ir „skiepų” istorija. Bet tai bus ne demokratijos nuopelnas o tai kad esame posovietiniai. Del… Skaityti daugiau »

rutai

XXI amžius bus toks pat kruvinas kaip ir XX. Teisė visada priklausė stipresniam. Tarpvalstybinės sutartys nepasirašomos tam, kad stipresnis susirištu sau rankas, o tam, kad kurtų tarptautinės teisinės aplinkos iliuziją. Sutartis galiojo tol kol abi šalys nori laikytis sutarties t.y. jei norima kažko laikytis, galima laikytis ir be sutarties. Tas pats galioja rinkimams ir referendumams.

o paskiau

Stebisi kodel zmones emigruoja.

Pastebėjimas

Kiseliovas su Mitkova rėmė Lietuvos gyventojų kovą už laisvę. Jeigu jie būtų žinoję, kad kažkada jiems Lietuvos gyventojai atsidėkos visišku nejautrumu ir nesupratimu Krymo žmonių, kurie ačiū Dievui išsikovojo laisvę, rems Ukrainos oligarchų nusikaltėlių režimą, kuris naikina pietryčių Ukrainos gyventojus, ir ne tik tos dalies, bet ir visos Ukrainos gyventojus, tai kažin ar tokius savanaudžius tada, 1991 m., būtų viešai parėmę. Beje, su jais tada niekas nesusidorojo, nors tuomet jų pažiūros neatitiko daugumos nuomonės, ir tikriausiai niekas jų tada visaip negražiai nepravardžiavo, gal koks vienas kitas, bet ne taip masiškai, kaip Lietuvoje. Vis tik yra kultūra, kurios trūksta Lietuvos politiniam elitui, žinomiems žmonėms, kurie kilę iš kaimo mužikų, o jie kaip pavyzdys, yra kitiems mužikėliams.

Pastebėjimas to ruta

Kad koks girtuoklis Jelcinas pasirašė, tai Krymo žmonės dėl to kentėti neturi. Lietuvos įjungimą į SSRS taip pat pasirašė, na, ir kas.

Pastebėjimas to Oho

Tibetą jankiai palaiko, tai, vadinasi, galima ir net pagirtina, jeigu pasisakote prieš Kiniją.

Liepa

Pritariu komentatorės Rūtos pasvarstymams.Didžioji dalis LT valdininkų ir politikų neturi žalio supratimo apie demokratiją,nes savo veikloje sėkmingai taiko autokratinius metodus.//Sunku patikėti,kad pvz., iš Mildos Bartašiūnaitės pavyktų nulipdyti kažkokią Anna Čapman.Neseniai E.Kusaitė oficialių pareigūnų buvo pristatoma kaip pasaulinio lygio teroristė//.Valdžios viršūnėlės pastarosiom dienom deklaruoja žodinius susirūpinimus Lietuvos vaikučiais.Tai būtų įdomu paklaust,ar tarkim M.Bartašiūnaitės auginamas autistas sūnus yra ne vaikas, ne LT pilietis, ar jis nevertas valdininkų susirūpinimo, kai 6val. ryto „geri dėdės” kažko ieško ir daro kratas jo namuose?//Baisu.//

rupūs miltai

„Būkim vieningi” aiškiai „Единая Россия” partijos padalinys.

Reikia daryt taip kaip senovės graikai – atimt iš tokių pilietybę ir iškomandiruot į ekzilą, į jų mylimą Krymą ar Rusiją. Lai gyvena toj šaly, kurią myli. Kaip Snaudenas, kuris jau atsikando Rusijos ir jau rodos, kraustosi į Šveicariją. Išdavikai nemylimi niekur, nes jie bet kada ir bet ką linkę išduoti už pinigus ar iš kvailumo.

rekvizitai

Veiklos sritys BŪKIME VIENINGI, Lietuvos Respublikos piliečių sambūris vykdo veiklą šiose srityse: Laikraščiai . Interneto svetainių, puslapių kūrimas, propaganda. Vadovas: Vaidas Lekstutis Įmonėje Būkime vieningi (draudėjo kodas 2240024, mokesčių mokėtojo kodas 303159249) VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO VALDYBOS (Sodra) duomenimis 2015-03-20 dienos pradžioje apdraustųjų darbuotojų nebuvo.2014 du apdrausti darbuotojai Antraštės: Ukrainos armija tai kryžiuočių žygių pratęsimas (video) Ukraina pretenduoja tapti kvailiausia valstybe po Lietuvos? Išteisinti 2014 metu spalį Kaune vykusio mitingo prieš NATO organizatoriai Kauno apylinkės teismas išteisino G. Grabauską, o E.Satkevičius išteisintas dar 2014 m. gruodžio 15.d.Nes trečias organizatorius-Juozas Vaikšnoras tik apklaustas Šiame straipsnyje atskleidžiami ir kiti Lietuvos priešai: Violeta Anankienė, Aurimas Drižius, Rasa Lemežienė, Henrikas Juodiška, Algirdas Paleckis, Danguolė Raugalienė, Romas Plungė, Donatas Šulcas, Žilvinas Razminas , Nepriklausomo žmogaus… Skaityti daugiau »

dar antraščių

iš Grabo – Grabausko portalo: Vatikanas pedofilų irštva? Lietuva nacistinės Vokietijos ir A.Hitlerio gerbėja? (video) Filmas – Oligarchas P.Porošenko žudo nekaltus Ukrainos žmones (video EN RU) Jankiai, lauk iš Lietuvos Tas paslaptingas Seimo nario Arvydo Anušausko gyvenimas Buvęs Ukrainos premjeras: „Lietuva, iš kurios 500 tūkstančių išvyko plauti tualetus, – vystymosi pavyzdys?“Buvęs Ukrainos premjeras Nikolajus Azarovas Maskvoje surengtoje spaudos konferencijoje negailėjo… Demokratija – mirties santvarka Ar Lietuvoje bus karas? P.Porošenkai patarinės narkomanas M.Saakašvilis Fašistų spindesys ir skurdas (apie Lietuvos tautininkus) V.Mazuronis prisidirbo? Išdurnėjusi Amerika Ką pasakė V.Putinas apie Pabaltijo okupaciją . Nika Puteikienė ne Nika, o Nina Semionova Puteikienė . Svarbi žinia jauniems žmonėms APIE KARINĘ PRIEVOLĘ Lietuvoje! (video LT) Gintaras Lunskis labai aiškiai ir suprantamai paaiškiną apie bepročių vykdomą politiką… Skaityti daugiau »

internauts

Giedrius Grabauskas nors ir nešioja sulietuvintą pavardę, bet veidas išduoda, kad jis yra kilęs greičiausiai iš Rusijos chazarų. Jis yra Paleckio Neobolševikinio Fronto nerts. Greičiausiai net Fronto vadovas, nes A.Paleckis jau atsistatydino. Dėl to jo ir neįsileidžia Latvija.
.
Kadangi Lietuvoje komunistų.bolševikų partija uždrausta, tai manau, būtų teisingiausia šiuos veikėjus iš Lietuvos iškomandiruoti atgal į Rusiją. Lai ten kelia chaosą, o ne pas mus. Demokratija irgi turi turėti savo ribas. Kenkėjų jai nereikia.

rūtai, pasivadinančiai Liepa

galite ir jūs keliaut į Krymą kartu su Grabausku, mes nieko prieš.

žalieji žmogeliukai? puikios jiems sąlygos Lietuvo

Lietuvos „žalieji žmogeliukai” Juozas Žilinskas, KLJDJ sekretorius Šarūnas Valentinavičius? A.Paleckio vadovaujamo Socialistinio Liaudies fronto tribūna tapo ,,Laisvas laikraštis”, kuriame periodiškai publikuojami socialistinių aktyvistų straipsniai. ,,Laisvas laikraštis”(2013 metų rugpjūčio 24-30d. Nr.32.) skelbia G.Grabausko straipsnį ,,Latvijoje vyko tarptautinis antifašistinių organizacijų saskrydis” ir pateikiamos citatos iš straipsnio : ,,Lietuvai atstovavo dešimties žmonių grupė, vadovaujama SLF pirmininko ir asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” vadovo Algirdo Paleckio. Šioje grupėje-Nacizmo aukų asociacijos atstovė O.Bekerienė, asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” regioninių skyrių vadovai bei aktyvistai E.Jagelavičius, G.Grabauskas, T.Ževžikova, P.Ževžikovas, A.Gorbatenkovas ir kiti. Sąskrydyje analizuoti aktualūs klausimai- Kaip naudotis efektyviu antifašistinių idėjų marketingu? . ,Apie geras sąlygas žaliems žmogeliukams daugintis”: ,,Demokratija-geras dalykas, kai ja moki naudotis. Bet dėl demokratijos( per didelės laisvės) žmonės kartais padaro klaidų. Pavyzdžiui, dėl demokratijos elektrėniškis… Skaityti daugiau »

Senis

Baikit juokinti. Tai tokie patys priešai, kaip didžiausia teroristė Kusaitė. Ar ne?

Raigerdas

Komentatorius „rupūs miltai” 2015-03-20 12:10 rašo: “Būkim vieningi” aiškiai “Единая Россия” partijos padalinys”. Taip, tai taip, bet kaip galėjo veikti šitas padalinys tiek metų? Kodėl tik dabar juos patraukė atsakomybėn? Tai, jeigu ne įvykiai Ukrainoje, grobuoniška Rusijos politika, tai ar būtų pas mus būtų jie patraukti atsakomybėn? Vargu. Prisidengę „kitokia nuomone”, jie ir toliau būtų liaupsinę tą TSRS KGB politiką, kuri dabar tapo pagrindine Rusijos politika, nes Putinas yra buvęs KGB-istas. Ką padarė Putinas? Jis grąžino buvusius KGB-istus, kurie turėjo šaltojo karo patirtį su JAV į dabartinę FST. O šitie, pralaimėję karą su CŽV Šaltajame kare, trokšta revanšo. Todėl buvo atgaivinti sena TSRS ideologija ir metodai. Šios ideologijos pagrindas – skriaudžiama Rusija, aplinkui vieni „fašistai ir nacionalistai”, pradedant suomiais, toliau… Skaityti daugiau »

Diedukas > pabezdėjimui

„Pastebėjimas to ruta 2015-03-20 11:34

Kad koks girtuoklis Jelcinas pasirašė, tai Krymo žmonės dėl to kentėti neturi. Lietuvos įjungimą į SSRS taip pat pasirašė, na, ir kas.”

Esi bukaprotis. Tai pirma. Pabandyk paaiškinti ką parašei. Lietuviai tokiais atvejais sako: – „Nei į tvorą, nei į mietą”.
Būdamas pradinio išsilavinimo, bandai čia veltis į diskusijas ir įrodinėji pats nesuvokdamas ką. Tai antra.
Kiek pamenu pradinėse klasėse istorijos mokslo nėra. Taip kad, pasiimk elementorių ir keliauk į kiemą, ten smėlio dėžutėse įrodinėk savo tiesas vaikučiams. Tai trečia.
Čia susirenka suaugę žmonės, tau dar per anksti…

rupūs miltai

„Tačiau buvę KGB-istai tai pavertė į Rusijos kovą prieš globalistus, kur Rusija prisiima pasaulio gelbėtojo rolę, nors iš tikro, ji šitą faktą su bankininkais naudoja tik tam, kad pateisinti ir užmaskuoti savo grobikišką planą..” Visiškai pritariu, Reigardai. Štai mano draugelis sėdi Ganoje. Ją nuo anglų kolonialistų „išvadavo” dar Chrusčiovo Rusija rods 1953 metais. Pradžioje ten kūrė socializmą, kaip ir Kadafio Libijoj. O per Kadafį bandė komunistinį socializmą visoj AFRIKOS SĄJUNGOJ įvesti. Chaosas iki šiol. Rusija kaiunasi dėl globalizmo pasaulyje, o ne dėl tautų laisvių. Tai tik priedanga. Į Izraelį pasiuntė apie milijoną rusakalbių, ne žydų, kad balsuotų už prorusišką vyriausybę. Taip ir atsitiko. Bet štai pati savo kolonijų nenor paleisti niekaip. „Fašistais” tokius vadina. Kurgi ne. Didesnių fašistų kaip Rusijos,… Skaityti daugiau »

Raigerdas

„Būkime vieningi”, „Visuomenės Saugumo Koncepcija”, „Sarmatai” ir kt. grupelės yra nauja STRIBŲ karta. Man keista, kad Lietuvos Saugumo Departamentas visus tuos metus buvo vedžiojamas už nosies ir nieko nedarė šitų grupių atžvilgiu, bet VSD veikla buvo nukreipta į kovą su „priešais” Lietuvoje, kurie iš tikro nėra Lietuvos priešai. Tai yra VSD nekompetetingumas ir bukumas, ir tai parodo, kad ten dirba žmonės, linkę patys daryti nusikaltimus, todėl VSD tapo jau panaši į KGB, kuri turi visus nusikalstamos organizacijos požymius. Aš nežinau tiksliai, bet panašu, kad KGB apviniojo VSD aplink pirštą ir nukreipė jo veiklą į kovą su neegzistuojančiais priešais Lietuvoje, ko pasekoje VSD prarado savo autoritetą, nes tapo KGB metodų perėmėja. Faktiškai Mečys Laurinkus turėtų būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, kad galima… Skaityti daugiau »

rupūs miltai Raigerdui

reiktų dar išsiaiškinti Fronto ryšius su „Vilniaus Brigada”.
Kiek žinau, vienas iš „brigados” lyderių – Dovyd Katz, besidedantis istoriku, remia „antifa” (antifašistai). O pastarieji, jei tikėt blogeriu Zepelinus, buvo pagrindiniai provokatoriai per nacionalistų/tautininkų eitynes.
Kai tautininkus po šių provokacijų žiniasklaida apšaukė „ksenofobais”, „fašistais’, „antisemitais’ ir t.t. mūsų didysis „žurnalistas’, BNS tada vadovas Arūras Račas kukliai tylėjo. Bet kai buvo užsipulti neobolševikai, jis kaip mat ėmė ginti „nuomonių” laisvę ir teisę platinti dezinformaciją, nes neva tokią teisę suteikia konstitucija. Šmikis.

Raigerdas >rupus miltai

Komentatorius „rupus miltai” rašo:”Štai mano draugelis sėdi Ganoje. Ją nuo anglų kolonialistų “išvadavo” dar Chrusčiovo Rusija rods 1953 metais. Pradžioje ten kūrė socializmą, kaip ir Kadafio Libijoj. O per Kadafį bandė komunistinį socializmą visoj AFRIKOS SĄJUNGOJ įvesti. Chaosas iki šiol. Rusija kaiunasi dėl globalizmo pasaulyje, o ne dėl tautų laisvių. Tai tik priedanga. Į Izraelį pasiuntė apie milijoną rusakalbių, ne žydų, kad balsuotų už prorusišką vyriausybę. Taip ir atsitiko”. Taip, iš tikro, KGB tinklas yra daug platesnis, nei apie tai žino pasaullis. Čia galima pradėti Australija ir kitomis šalimis, bet apsistokime ties Jemenu, kad būtų viskas aiškiau:”1963 m. spalio 14 d. du nacionaliniai frontai „Laisvės okupuotam Jemenui frontas“ ir „Nacionalistų frontas“ pradėjo ginkluotą pasipriešinimą britų kontrolei ir laikinai blokavo Sueco… Skaityti daugiau »

rupūs miltai Raigerdui

štai Artūro Račo „mintys”: „nei Konstitucija, nei joks Lietuvos įstatymas (kuris šiaip jau negali būti aukščiau už Konstituciją, nors dabar bandoma mus įtikinti priešingai) nenumato bausmių už kvailumą, acto garinimą, plaukų lako naudojimą, mintis, kurias sukelia besimeldžiantis musulmonas, keikimąsi rusiškai, sprendžiant savo psichologines problemas, grafomaniją, žurnalistų tapimą propagandistais, žurnalistines etikos nesilaikymą ir daugelį kitų dalykų. … Todėl šiandien turime labai aiškiai suvokti, kad tikrieji mūsų valstybės priešai yra ne žmonės, turintys kitokią, nei mes, nuomonę, o tie, kurie šiandien bando mus įtikinti, kad nuomonės – tegul daugeliui mūsų ir nepriimtinos, atgrasios, prorusiškos, antilietuviškos ar dar kokios tik pageidaujate – turėjimas yra antikonstitucinė veikla. … Pasakysiu dar daugiau – gali būti, kad vien tai suvokti jau nebepakanka. Gali būti, kad jau… Skaityti daugiau »

rupūs miltai Raigerdui

dėl „komunstų” irgi visiškai sutinku.

štai kad ir „liaudies Fronto” lyderį A.Paleckį ginti (dėl žodžių „savi šaudė savus”) į teismą atvykęs rusų oligarchas ir bolševikas B.Shpygelis dar sovietmečiu buvo teistas už pedofiliją. Tuomet dirbo proftechninėj ir neva naudojosi nepilnamečiais berniukais. Įtariu, kad ir „pedofilijos byloj” tokių gynėjų būta, nes vaikų pornografijos biznis Rusijoj iki šiol neuždraustas. ( žr wikipedia child pornography)

Raigerdas >rupus miltai

„Visuomenės Saugumo Koncepcija”, kurią propaguoja „Būkime vieningi” (ta pati Jedinstvo, tik kitu pavadinimu), „Visuomenės Saugumo Koncepcija” ir „Sarmatai”, yra mokslo, filosofijos, rytų religijų, psichiatrų sukurtos Eugenikos teorijos, kurią pritaikė Hitleris, ir netgi literatūros mišinys. Šis mišinys buvo sukurtas tam, kad perspjauti Bibliją ir žmones patraukti į savo pusę, ir pradėti dėti naujus pagrindus tai ideologijai, kuri turėtų būti naujoje CCCP IMPERIJOJE – «Святой Соборной Справедливой Руси»: „Термин «предиктор-корректор» — название одного из методов вычислительной математики. В нём последовательными приближениями находится решение задачи. При этом алгоритм метода представляет собой цикл, в котором в последовательности друг за другом выполняются две операции: первая — прогноз решения и вторая — проверка прогноза на удовлетворение требованиям к точности решения задачи. Алгоритм завершается в случае, когда… Skaityti daugiau »

72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top