Kun. Robertas Grigas. Pasiilgsiu

Pasiilgsiu DonaldoTrampo nenuspėjamumo ir tiesmukumo – viso to, už ką jį ėdė vadinamieji „politikos profesionalai“ ir ideologizuotos žiniasklaidos monopolijos.

Nebus dabar kam pasakyti išsisukinėjantiems nuo įmokų NATO partneriams: „Norite JAV apsaugos? Mokėkit sutartuosius 2 proc.!“

Neatsitiktinai šiandien Trampo pasitraukimą su neslepiama piktdžiuga ir „palengvėjimu“ palydi visa pasaulinės valdininkijos kasta – nuo Kinijos komunistų, Ispanijos socialistų iki ES biurokratų.

Suteikdamas balsą paprastam viduriniosios klasės žmogui JAV, jisai juos, atrodo, buvo gerokai išgąsdinęs.

Dabar, sako, grįš „nuspėjamumas“. Kažin ar čia teigiamybė, kai 10 metų į ateitį nesuklysdamas gali pasakyti, ką kalbės, nuspręs ir pasiūlys bet kuris iš dabartinių lyderių. Gal tai labiau „pelkė“, kaip vadino Donaldas, o ne gyvenimą kurianti politika?

Visais atvejais – ačiū už nenuobodžius 4 metus, Mr. President!

God bless You!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
atleisk jam viešpatie (kunigui)

dieve dieve

Janina Vaitkevicius

LABAI TAIKLŪS PATEBĖJIMAI, GERBIAMAS KUNIGE. NE VUSI TURI TOKIĄ DIEVO DOVANĄ SUPRASTI PAGALVOJUS GILIAU IR ŠVIESIAU TIESAI Į AKIS… AČIŪ.

Kis

velniai zino,bet po siu minciu,man makauleje cia pat atsirado „nedorele”mintis;pasakyk kas tavo draugas ir as pasakysiu kas tu esi?Jeigu esi praktikuojantis kunigas atlaikyk misias uz Trampa,jis isejo amziams,Putinas jau nebepakartos.
O gal bus Trumpas nr2?Amerikoje ruseliu panasiai,kaip pas mus.

mama iš kaimo

Dėkui už drąsą parašyti gražius žodžius apie Prezidentą. Tikėsimės, kad Jis išėjo neilgam.

Jules

Comme d’habitude (Klodas Fransua-Claude François) – kaip lengva prarasti tai, kai jėgos nelygios. Toks buvo jo itin spalvingas ir ryškus kelias – Your Way. Jo kelias, o mūsų kelias koks?

Puikiai

apibendrinot, kun. Robertai!

Gal

Vatikanas nežino gerb kunigo dėkingumo Trampui.Jei sužinotų ,tai gerb kunigas greit Sibiro tauteles katekizmo mokytų.

to Gal

Vis Genrikh Yagoda’os raštus tebeskaitai ir mokaisi skundimo meno?

StasysSG

Geras viduriniosios klasės lyderis: 100 aukštų rūmai (TRUMP), auksinės kriauklės, auksinės vonios, golfo klubai ir tt…

cit „Suteikdamas balsą paprastam viduriniosios klasės žmogui JAV, jisai juos, atrodo, buvo gerokai išgąsdinęs.”

Sako, Stalinas

nieko neturėjo, bet gasdino visą pasaulį – svajojo apie Pasaulio Vyriausybę, kuri dabar forsuojama.

stasys

Pavailojo savo norus autorius po įpatingai žemiškus žmogaus charakterio bruožus-trūkumus o paskui skaitytojau galvok pats ką tuo savo tekstu norėjo tas kunigelis čia visiems pasakyti . Atsispirti nuo D.Trump dorybių sąrašo neišeina, nebent jas išgalvoti ‘primislinti’? Buvo tokių kurie čia Tiesose D.Trump bande įžiūrėti katalikiška pamaldumą , pagarba katalikiškoms vertybės pripaisius jam aibes savo noru .Vienok neišėjo , bandė kaltinti ir Popiežiu už tai kad nustojo ans šypsotis tik pamačius ta didziavyri .šalia savęs stovinti ‘fotkintis’. Visko nesuvardinsi ir neprisiminsi kiek ko buvo prikurta apie D.Trump. Sis str. ne išimtis cit. „Pasiilgsiu DonaldoTrampo nenuspėjamumo ir tiesmukumo – viso to, už ką jį ėdė vadinamieji „politikos profesionalai“ ir ideologizuotos žiniasklaidos monopolijos.” ..ar tikrai R.Grigai ? kunigelis neturėtų būti toks laisvamanis savo… Skaityti daugiau »

NuNu

J.Baidenas yr itin uolus katalikas, ko negalima pasakyti apie D.Trampą (ne viena santuoka, pomėgis graibyti moteris, rasinė katalikų diskriminacija). Kunige, ar ne velnias aplankė?

R Grigui

Cia kunigelis ar kgbistas raso ?

Grigui klausmas

Gal galetumete savo nuomone apie Putina
pasidalinti ?

Skelbimas Vatikane...

Atrodo kad Malda ir nuosirdi Atgaila siuo atveju nepadeda,
Reikalingas Egzorcistas !!!

Antanas

Diocese Tucson.org sausio 22 Los Anželo vyskupas Xose Gomesom (vyskupų konferencijos vardu)pareiškė savo pranešime,kad „mūsų naujas prezidentas, dažnai kreipdamasis nukrypsta į žmogui pavojingą gyvybę ir kilnumą, ypatingai pateisindamas abortus,kontracepcines priemones ir seksualinę priklausomybę” Vyskupas Gomes pareiškė „gilų susirūpinimą bažnyčios tikinčiųjų, kurie turi teisę gyventi su savo principais ir nuostatomis”

>NuNu

Gal uoliai apsigraibykit savo kiaurą smegeninę ir įsikrėskit ten tirštos košės prieš pliurpdama nesąmones.Kaip sako pats didysis „katalikas”Biden,: jis negalėjo būti laimingesnis ir jautė didelį pasididžiavimą tą dieną ,kai savo namuose „sutuokė” gėjų porelę

„Joe Bidenas savo namuose sutuokė du gėjus , Baltųjų rūmų pareigūnus.”//Joe Biden marries two gay White House officials at his house

ah1

klausimas : Ką bendro su Trumpu turi kovo 21 diena?

Al.

Ne „nuspėjamumas“, o Didysis Perkrovimas, t.y. Pasaulio pajungimas komunosatanistiniam planui:
– kūdikių žudymo įrašymas į žmogaus teisių sąrašą;
– sodomijos ir ištvirkimo įrašymas į žmogaus teisių sąrašą;
– asmens ir šeimos privatumo panaikinimas;
– teisės susilaikti vaikų panaikinimas;
– žodžio laisvės panaikinimas;
– teisės į nuosavybę panaikinimas;
– Dekalogo panaikinimas;
– sąžinės laisvės panaikinimas su privalomu pritarimu komunosatanistiniam planui.

perfrazuojant priežodį

stasiai kisos nunukai ir kiti bolševikiniai eunuchai loja, o karavanas nestoja. Niekas nesustabdys to, kas turi įvykti. WWG1WGA.

stasys

Viskas tame pasiilgsiu išgalvota . Ausimis pritempta prie norimo ka nors panašaus jausti . Nenuoširdus kalbėjimas į viešumą tik aitrina žmoniu nepasitikėjimą . Galbūt bažnyčia nėra dievo šventorius o joje kun. R.Grigas tiek pat nuoširdus apie nuodėme kaip ‘gražulis’ savo nuotykius viešindamas ? Kai yra abejonė duotas pažadas pasiilgsiu neįtikiną .

Oho, kaip

liberoidiniai fašistai užsipuolė Grigą.

motina

Manau, kad dar nepabaiga. Kantrybės.

to >NuNu

Deja, deja, Jūs teisus, Baidenas „tuokdamas” vienalyčius atskiria save nuo Bažnyčios, kadangi atmeta jos mokymą iš pagrindų.
Pasivadindamas „kataliku” dar ir tampa klastotoju, apsimetėliu:
https://www.sbs.com.au/topics/pride/agenda/article/2017/05/30/joe-biden-officiates-same-sex-wedding-democrat-staffer
https://www.independent.co.uk/news/world/americas/vice-president-joe-biden-gay-marriage-wedding-home-washington-law-order-episode-cameo-a7168331.html

kas yra kas

Įdomu,kokia ta senovinė knyga,ant kurios ranką dėjo Bidenas prisiekdamas? Matyt,niekas nesužinos. Gal tai satanistų biblija?

štaziui

stazele, aš suprantu, tu ne žmogus, tu funkcija. Ką tau liepia, tu tą ir kliedi. Bet pradžiai – na, pasistenk, vargetėle, bent jau tvarkingai nurašyti, kas tau instrukcijose išdėstyta.

>kas yra kas       2021-01-22 21:11

ten masonų (šėtono) „biblija”.

Ko stebitės?

šėtonas ir yra melagių melagis. Juk jis vieną sako, o daro atvirkščiai. Dar tokios antikristo dvasios pasaulyje nebuvo.

Www

Aš manau tokio prezidento tikro patrioto JAV nebuvo, nebent Kenedis but buves tik gaila, kad niekšeliai nušovė . O dar labiau gaila, kad Lietuvoje tokio neatsiranda. Trampo puiki. Harizma ir dėl to marksistai jo bijo.

Warrior Poet Society

Mūsų tautoje greitai įvyksta daug dalykų. Nors daugelis žmonių reaguoja iš nusivylimo, baimės, pykčio ir dažniausiai dėl netikrumo, aptarkim žodžio laisvės naudojimo vaidmens laimint karą su idėjomis. Kairieji tai darė daugelį metų, ir per ilgai mes leidome jiems lėtai išvirti savo laisves. Dabar pats laikas kalbėti! Atsižvelgiant į cenzūrą ir draudimų kultūrą, turime drįsti pasiūlyti geresnių idėjų bei išmintingai pasirinkti žodžius.

https://www.youtube.com/watch?v=WCXxEUliGMg

Negi

tikrai taip kunigas galvoja?

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top